dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Krogule

Krogule,mazowieckie

465 000 zł137 m² 3 385,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wygodny i przestronny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 120 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1700 m2, w miejscowości Krogule oddalony od Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom drewniany o powierzchni użytkowej ok. 65 m2 z krytym tarasem ok 12 m2. Dom składa się z parteru: salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 18 m2 ( w salonie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

4 600 000 zł500 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego pięknego domu na ołtaszynie. Dom o powierzchni użytkowej 500 m2 usytuowany jest na działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kaszubskiego

Łuków,lubelskie

475 000 zł255 m² 1 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bezpośrednio sprzedam dom, bliźniak z garażem i pomieszczeniem gospodarczym przy ulicy Kaszubskiego w Łukowie. Budynek piętrowy z użytkowym poddaszem, bardzo przestronny, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

1 600 000 zł589 m² 2 716,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość w centrum Krzeszowic wybudowana metodą tradycyjną o powierzchni użytkowej 411 mkw. Nieruchomość rozbudowana i wyremontowana w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** nowość na warszawskich bielanach *** * Prosto od dewelopera! * Bez prowizji! * Bez pcc! Dla pierwszych klientów płatność w systemie 20/80! Odbiór 4 Q 2020 - budowa już rozpoczęta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

439 000 zł130 m² 3 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolno stojący, jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 130m2 , zlokalizowany w Lutoryżu , gmina Boguchwała. Położony na dużej, ogrodzonej działce o pow. 25arów. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

439 000 zł130 m² 3 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący, jednorodzinny o pow. Użytkowej 130m2. Położony na dużej, ogrodzonej działce o pow. 25arów. Dom składa się z dwóch kondygnacji: parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Stawem

Miszewo,pomorskie

1 600 000 zł380 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Zapraszam na prezentację pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny , dwukondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej w dzielnicy Lisiniec. Dom ma powierzchnię całkowitą 140 mkw, działka 450 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępa Niemojewska

Kępa Niemojewska,mazowieckie

248 000 zł138 m² 1 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom powierzchnia użytkowa budynku 138 m2 + 40 m2 podpiwniczenia - działka 800 m2 - Parter: salon z kominkiem i wyjściem na werandę o pow.20 m2, kuchnia, przedpokój, WC, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

700 000 zł265 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Atrakcyjny dom - duża działka - 2 balkony - garaż cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 265 m2 (powierzchnia użytkowa 133 m2) na działce o powierzchni 1,151 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł750 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom o zabudowie rezydencjonalnej, z oblicówką klinkierową oraz wielospadowym dachem pokrytym dachówką ceramiczną. W domu zastosowano duże przeszklenia stolarki okiennej z drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 100 000 zł1 862 m² 1 127,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:4 783 m²

0% prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 4783 m oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie budynku biurowo-technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górki Noteckie

Górki Noteckie,lubuskie

380 000 zł193 m² 1 968,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedmiotem oferty jest jednorodzinny budynek mieszkalny wybudowany w 2006 roku nad budynkiem handlowo-usługowym pochodzącym z lat 70-tych. Budynek położony w niewielkiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł269 m² 4 275,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W sprzedaży dom W zielonej cześci warszawskich bielan *** gotowy do odbioru *** * Bezpośrednio od dewelopera * Bez prowizji Kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Borkowo,pomorskie

627 000 zł151 m² 4 152,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Blisko ulicy: brzozowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'beata_z204_526' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

669 000 zł93 m² 7 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Blisko ulicy: św. Antoniego jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'mietek asp190_79' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

359 000 zł98 m² 3 653,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Rata kredytu Hipotecznego już od 1280 zł /mc gratis ubezpieczenie domu na rok! Bez podatku 2% pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Szukasz dużego mieszkania prawe 100m2 z działką 160m2 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

615 000 zł122 m² 5 040,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Kameralne osiedle zamknięte domów w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i cichej okolicy. W okolicy 200 m oddalenia od infrastruktury handlowo-usługowej. Bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł337 m² 1 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:283 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na ul. Strażackiej. Ogrodzony z parkingiem. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia ofertę sprzedaży domu na ul. Strażackiej, osiedle Drobinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Motykówny

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł149 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Skrajny 3 piętrowy szereg z oknami na 3 strony i pięknym ogrodem. Spokojna, cicha i bezpieczna okolica, z małym ruchem samochodów na osiedlu. W pobliżu znajduje się : szkoła ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów

Kocmyrzów,małopolskie

239 000 zł120 m² 1 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, wzniesiony według projektu Dom w Luizjanie mini, posadowiony na 7 a działce w miejscowości Kocmyrzów. Powierzchnia użytkowa domu 80,3m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Kamionki,wielkopolskie

799 000 zł231 m² 3 458,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Już teraz zapraszam na wirtualny spacer, po tym wyjątkowym domu- link do spaceru 3D znajdziesz poniżej, tuż za opisem w sekcji multimedia. Wyobraź sobie miejsce idealne. Las w zasięgu wzroku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siarczanogórska

Kraków,małopolskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w uzdrowiskowej dzielnicy Krakowa - Swoszowice. Dom jest zlokalizowany na działce o powierzchni 7 arów w rejonie ulicy Siarczanogórskiej, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krubin

Krubin,mazowieckie

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Parterowy dom o idealnej powierzchni użytkowej 80 m2, mieszczący się na działce o powierzchni 1400 m2, w miejscowości Krubin koło Nowego Dworu Mazowieckiego. Zielona okolica, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kujawska

Lublin,lubelskie

549 000 zł171 m² 3 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Piętrowy dom, podpiwniczony, w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej ok. 119 mkw (całkowita ok. 171 mkw), zlokalizowany w osiedlu Świt na Węglinie Południowym, ul. Kujawska 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karczunkowska

Warszawa,mazowieckie

988 000 zł235 m² 4 204,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Warszawa Ursynów - Jeziorki - oferujemy Państwu do sprzedania dom /pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 235m2, pow.działki 500m2. Stan deweloperski - istnieje możliwość dokonania zmian ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dolnoleżajska

Jarosław,podkarpackie

439 000 zł240 m² 1 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania ewentualnie do zamiany na dom o podobnym standardzie w Łańcucie. Tyczynie, głogowie Małopolskim lub okolicy Rzeszowa. Dom jednorodzinny budowany metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strużańska

Legionowo,mazowieckie

650 000 zł208 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Komfortowy, przestrzenny pięciopokojowy dom wolnostojący w Józefowie. Józefów miejscowość bezpośrednio granicząca z Legionowem. Komunikacyjnie połączona linią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustanów

Ustanów,mazowieckie

540 000 zł280 m² 1 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Ładny i przestronny dom w Ustanowie, nieopodal Zalesia Górnego, wybudowany na dużej i ładnej działce. Dom w stanie surowym zamkniętym. Bardzo ciekawe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórka

Skórka,wielkopolskie

339 000 zł119 m² 2 839,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Wyjątkowy, funkcjonalny, niezwykle urokliwy dom z działką w Skórce k./Piły, z dostępem do rzeki. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem pod budynkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skwierzyna

Skwierzyna,lubuskie

459 000 zł136 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Polecamy Państwu nietuzinkowy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 136,2 m.kw. położony w Skwierzynie/powiat międzyrzecki. Nieruchomość znajduje się na działce 1287m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

4 999 000 zł400 m² 12 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 747 m²

***niepowtarzalny dom przy ul. Grunwaldzkiej na działce 1746m2*** ***dodatkowo lokal użytkowy generujący dochód z najmu 8500 pln/m-c*** ***przestronny garaż*** Marzą Państwo o luksusowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gredele

Gredele,podlaskie

103 000 zł50 m² 2 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 458 m²

Polecamy Państwu bardzo ładne siedlisko położone w miejscowości Gredele. Odległość od Bielska Podlaskiego-11 km, białystok -55 km, kleszczele-15 km, białowieża-51 km. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławinek

Lublin,lubelskie

580 000 zł151 m² 3 843,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 113m2 (całkowita 150,9m2), położony w dzielnicy Sławinek, wybudowany w 2008 roku. Niski parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasnystaw

Krasnystaw,lubelskie

550 000 zł290 m² 1 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Oferuję do sprzedaży 290 metrowy dom piętrowy z użytkowym, ocieplonym poddaszem i budynkiem gospodarczym. Dom znajduje się na ogrodzonej 15 arowej działce, na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żurawia

Zawiercie,śląskie

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom parterowy z poddaszem do własnej aranżacji,w centrum Zawiercia,w stanie do zamieszkania.W domu był przeprowadony generalny remont.począwszy od wylewek,instalacja ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

199 000 zł80 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości w sprzedaży dom w miejscowości Kielnarowa Główne atuty domu -duża działka. -Nasadzenia wokół domu. -Budynki gospodarcze w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piastowskie

Lublin,lubelskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak z lat 60-tych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - os. Piastowskie w sąsiedztwie centrum Lublina. Świetne miejsce do zamieszkania A także na działalność komercyjną np.