dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Turawa

Turawa,opolskie

215 000 zł70 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Do sprzedania pięknie położony (przy lesie, w pobliżu Jeziora Srebrnego) letniskowy dom w Turawie - Marszałkach, posadowiony na działce o powierzchni 1170 m2. Budynek z końca lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leszczynowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

695 000 zł176 m² 3 951,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Do sprzedania piękny dom w Jankowie Gdańskim. Mieści się on w bardzo cichej i spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, na osiedlu zamkniętym. Dom graniczy bezpośrednio z lasem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Koźmin

Jaworzno,śląskie

329 000 zł158 m² 2 082,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok.160m2 (powierzchnia całkowita 220 m2) na działce o powierzchni 1411 m2 w Jaworznie, dzielnica Koźmin. Budynek podpiwniczony, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbrowa

Kielce,świętokrzyskie

740 000 zł293 m² 2 525,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący 2 - piętrowy (3 - kondygnacyjny) położony w Kielcach na Osiedlu Dąbrowa. Dom posiada własną ogrodzoną działkę o powierzchni 420 m2. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kleszczewo

Kleszczewo,pomorskie

350 000 zł86 m² 3 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Blisko ulicy: jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'elka 2_399' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany projektu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł150 m² 9 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nieruchomość w okolicy ul. Zdrojowej zabudowana połówką bliżniaka. Bliżniak ma na 3 poziomach po około 50 m. Piwnice gospodarcze, w tym garaż na 1 samochód. Parter: pokój 25 m, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

240 000 zł220 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Proponujemy Państwu dom o powierzchni 220 m , 5 pokoi, wybudowany w 2012r Działka 454 m . Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie surowym zamknięty. Bez piwnicy, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł218 m² 5 038,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Atrakcyjny, parterowy dom wolno stojący , w bardzo dobrym stanie, położony w centralnej części Dąbrowy Leśnej, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom jest oddalony od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

220 000 zł47 m² 4 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Zapraszamy do Żelechowa, gdzie pośród lasów schował się domek letniskowy na dużej działce rekreacyjnej. Domek o powierzchni 47 mkw zbudowany jest z pełnej cegły klinkierowej, wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chmielnik

Kalisz,wielkopolskie

680 000 zł181 m² 3 756,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dom wolno stojący, zlokalizowany w poszukiwanej dzielnicy Kalisz, z 1998r. Wykonany z cegły, ocieplony wew. styropianem, okna drewniane z roletami. Częściowo ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Duczki

Duczki,mazowieckie

479 000 zł180 m² 2 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:951 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 180 m2 na działce 951 m2 w Duczkach gmina Wołomin. Budynek wybudowany w 1999r. W jego skład wchodzi: parter: pokój 20 m2, salon 35 m2, 20 m2, hol 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bożańska

Koleczkowo,pomorskie

503 000 zł102 m² 4 931,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 490 m²

Blisko ulicy: bożańska/swiętopełka jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w lukrecji4_553' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tenczynek

Tenczynek,małopolskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Tenczynek. Nieruchomość położona w zielonej okolicy, blisko lasu, około 20 km na zachód od Krakowa. Dom jest położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogórze

Pogórze,śląskie

235 000 zł94 m² 2 493,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 243 m²

Rezerwacja Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Pogórze w gminie Skoczów, usytuowana w samym centrum miejscowości, a płaskim terenie, blisko szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, położony w okolicach ul. Wyspiańskiego, na działce o powierzchni 400 m2. Powierzchnia użytkowa domu to 84m2 oraz garaż znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

850 000 zł449 m² 1 893,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 198 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w bardzo atrakcyjnej części Szczawienka. Dom o powierzchni 449m2 położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2198m. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

388 000 zł123 m² 3 144,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wolna tylko prawa połówka! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja prowadzona przy ul. Podleśnej pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sadłowo

Sadłowo,zachodniopomorskie

189 000 zł100 m² 1 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Obniżka ceny! Ofertą sprzedaży jest dom wolno stojący położony w Sadłowie, gmina Suchań, położone ok. 19 km od Stargardu. Dom składa się z: - trzech pokoi (jeden z nich jest pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Przegorzały

Kraków,małopolskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy dom o powierzchni 180 m2 w Przegorzałach, który stoi na działce o powierzchni 5 arów. Dom składa się z trzech poziomów: przyziemie, parter oraz pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Polecam Państwu do sprzedaży piękną kamienicę w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną w centrum Barczewa. Dom jest po remoncie, wewnątrz oraz zewnątrz (nowa elewacja) i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł72 m² 2 763,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:395 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz spokoju, ciszy, marzy Ci się ogród przed domem gdzie się zrelaksujesz z dala od zgiełku miasta? Mam dla Ciebie dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

600 000 zł217 m² 2 764,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Kijewie. Dom (wybudowany w 1984 roku) o powierzchni całkowitej około 217 m2 (użytkowej około 146 m2) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Reptowo

Reptowo,zachodniopomorskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Reptowie w gminie Kobylanka. Budynek poniemiecki, wybudowany z czerwonej cegły, dach kryty blachą, położony na działce o pow. 607 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Myślęcinek

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 000 zł60 m² 4 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:982 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o pow. 982 m2 położona w Myślęcinku. Na działce znajduje się drewniany parterowy budynek z dachem dwuspadowym o pow. około 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Konopnickiej

Mosina,wielkopolskie

420 000 zł113 m² 3 717,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży lewy, skrajny segment domu wielorodzinnego o pow. całkowitej 112,97 m2 (pow. uż. 109,69m2) w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

949 000 zł194 m² 4 891,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:844 m²

Szukasz wymarzonego domu w pięknym miejscu? Takiego, który był budowany "dla siebie", z uczuciem i doglądany z wielką uważnością od momentu położenia pierwszej cegły? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosieczyn

Kosieczyn,lubuskie

129 000 zł167 m² 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny w stanie surowym. Powierzchnia użytkowa 166,60 m2. Dom piętrowy, z podpiwniczeniem. Dom położony na działce o powierzchni ok. 22 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polekarcice

Polekarcice,małopolskie

390 000 zł160 m² 2 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 320 m²

Dom do zamieszkania po generalnym remoncie w pobliżu Krakowa. Oferujemy przebudowany i termodernizowany budynek mieszkalny jednorodzinny z drenażem wkoło budynku do zamieszkania o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janowice

Janowice,śląskie

396 000 zł112 m² 3 544,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż nowy, nieduży, zgrabny domek przecudnej urody, w jeszcze cudniejszej lokalizacji. Wybitnie widokowe miejsce, na wzniesieniu, z pełną panoramą na góry w oddali, a las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ogrodzieniec

Ogrodzieniec,śląskie

185 000 zł120 m² 1 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w centrum Ogrodzieńca z ładną , dużą budowlaną działką. Dom parterowy murowany ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miedziana

Miedziana,opolskie

369 000 zł180 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2, zlokalizowany w miejscowości Miedziana gmina Tarnów Opolski, usytuowany na ładnie położonej, otoczonej zielenią działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

310 000 zł168 m² 1 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:832 m²

Oferta deweloperska bez prowizji i pcc. Funkcjonalny dom wolno stojący położony w okolicach Kamieńca Wrocławskiego około 15 km od centrum Wrocławia w Gajkowie. Dom według projektu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

398 000 zł103 m² 3 850,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Dom jednorodzinny, energooszczędny położony w pobliżu miasta płońsk. Osiedle docelowo zabudowane 40 domami, podzielone na 4 ulice po 10 domów tworzących zamknięte części osiedla bogusławice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Zawilca

Łomianki,mazowieckie

1 199 000 zł230 m² 5 213,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 m²

Szanowni Państwo, w swojej ofercie prezentuję luksusowy dom w klasie premium. Położony w prestiżowej okolicy przy samym Narodowym Parku Kampinowskim. Idealny, bardzo przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Armii Krajowej

Ińsko,zachodniopomorskie

130 000 zł100 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nieduży, ładnie położony dom wolnostojący w Ińsku na tzw. Rybionku, osiedlu nowych domów letniskowych na północnym skraju miejscowości. Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

315 000 zł170 m² 1 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Ostatni gotowy dom na osiedlu Orzechowym w Zielonce k/bydgoszczy 0% prowizja 0% podatku Dom w cenie mieszkania Zielonka k/bydgoszczy Kameralne osiedle 44 nowych domów Miejscowość Zielonka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębno

Dębno,wielkopolskie

398 000 zł104 m² 3 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam lewy segment bliźniaka o pow. całkowitej ok 104m2 w stanie deweloperskim w Dębnie gmina Stęszew. Dom położony jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

479 000 zł97 m² 4 938,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Funkcjonalny bliźniak z dużym ogrodem w Mierzynie, w bardzo korzystnej lokalizacji w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych, w niedalekiej odległości od centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

315 000 zł170 m² 1 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leźnieńska

Gdańsk,pomorskie

1 047 000 zł251 m² 4 171,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Blisko ulicy: leźnieńska jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'koncept 13_237' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

700 000 zł97 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania nieruchomość w Wiśle w miejscu gwarantującym ciszę i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku w sąsiedztwie potoku górskiego. Budynek powstały.