dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żytnia

Sosnowiec,śląskie

730 000 zł270 m² 2 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:467 m²

Dom położony jest w centrum Sosnowca przy ul. Żytniej. W pobliżu znajdują się: uczelnia,szkoły, przedszkola, sklepy, komunikacja miejska, przychodnia. Wybudowany został w 1935 roku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Gliwice,śląskie

416 000 zł135 m² 3 081,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Sprzedam Dom Wolnostojący , atrakcyjna lokalizacja , blisko do centrum , Ciche spokojne miejsce bardzo dobra komunikacja do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł128 m² 2 222,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Uwaga! Ostatni dom w zabudowie bliźniaczej! W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

395 000 zł93 m² 4 258,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:878 m²

Twój wymarzony dom poznaj uroki mieszkania za miastem twoja oaza spokoju Zamieszkaj w nim już na wiosnę 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łukawiec

Łukawiec,podkarpackie

238 999 zł165 m² 1 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Łukawiec gmina Trzebownisko o powierzchni 165 m2. Dom wybudowany według projektu dom w tymianku firmy Archon na 6,5 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

360 000 zł146 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Halembie w rejonie ul. Solidarności! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

469 000 zł164 m² 2 859,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Dzikowie z własnym lasem. Funkcjonalny rozkład, ciepły klimat wnętrza, oraz zadbany ogród o pow. 1500 m2, z nasadzeniami. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł164 m² 5 426,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: przestronny dom położony w lokalizacji bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta, a także z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zagłoby

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Zamieszkaj na zielonych Żernikach! Polecam na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 1940 roku o powierzchni 100 m2, usytuowany na działce o powierzchni 327 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś Ujska

Nowa Wieś Ujska,wielkopolskie

285 000 zł124 m² 2 294,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa Wieś Ujska - lokal mieszkalny, funkcjonujący jako budynek mieszkalny. Powierzchnia budynku 124,21 m 2 , powierzchnia działki 489 m 2. Opis pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koczarska

Stare Babice,mazowieckie

1 099 000 zł240 m² 4 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Elegancki bliźniak o powierzchni 200m2 + 40m2 - garaz 2-stanowiskowy na dzialce 535 m2. Na parterze salon z wyjsciem na taras, kuchnia ze spizarnia i jadalnia, garderoba, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Messal

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:211 m²

Zalety: * wszystkie koszty utrzymania domu to zaledwie 2.500 złotych rocznie (budynek energooszczędny); * cena obejmuje podwyższony standard wykończenia (ogrodzenie, podjazdy, instalacje alarmowe, bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

640 000 zł199 m² 3 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:957 m²

Międzyborów to piękna miejscowość położona około 40 km na południowy zachód od Warszawy (linia kolejowa Warszawa-Łódź) w której znajduje się zespół przyrodniczo-krajobrazowy " Wydmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

840 000 zł148 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:848 m²

Dom parterowy, nowoczesny i ekonomiczny, z dużym salonem połączonym z jadalnią i kuchnią - w sumie 48m2 ( posadzki w części salonu parkiet z bursztynowego jesionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Działkowa

Zielona Góra,lubuskie

469 000 zł107 m² 4 387,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Ostatni wolny - budynek C - dostępny już w sierpniu! Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i pcc! Nowoczesne segmenty z ogrodem i dwoma miejscami postojowymi w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osiek

Osiek,łódzkie

95 000 zł55 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Oferta zblokowana - umowa przedwstępna Na sprzedaż dom Z wiejskim klimatem I romantycznym ogrodem położony w osieku (98-404) , powiat wieruszowski, gmina Galewice. Dom Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł126 m² 5 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny z 2013 roku wykończona w wysokim standardzie - okolice ul. Jana Pawła II, drabinianka - Rzeszów Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 390 000 zł300 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

___dom dla wytrawnego klienta__ Prestiżowe osiedle, reprezentacyjna bryła, przestronne wnętrze, przemyślana architektura i ujmujący ogród. Przestrzeń i bliskość natury. Doskonałe drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malwowa

Czarny Las,mazowieckie

398 000 zł116 m² 3 431,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment na osiedlu domów jednorodzinnych pod Grodziskiem Mazowieckim. Segment narożny składający się: na parterze - salon z kominkiem, otwarta kuchnia, toaleta, garaż, ganek na piętrze - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł182 m² 2 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości, mamy przyjemność przedstawić Państwu ostatni z domów usytuowany w cichej i spokojnej dzielnicy miasta Rzeszowa przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł196 m² 2 295,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży klimatyczny dom wolnostojący o konstrukcji drewnianej z 7 arowym ogródkiem położony w Rzeszowie w dzielnicy Załęże. Mamy przyjemność zaoferować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecamy Państwu wolnostojący, murowany dom w Bielsku Podlaskim, usytuowany działce o pow. 700 m2. Przestronne pokoje, do własnej aranżacji. Stolarka okienna częściowo wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

149 900 zł60 m² 2 498,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:561 m²

Polecamy Państwu nieruchomość położoną blisko centrum Bielska Podlaskiego. Na działce o powierzchni 561 m2 położony jest drewniany dom. Jego powierzchnia ( 60 m2 ) obejmuje trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w sprzedaży bezpośredniej! Do sprzedania dom wolnostojący, stojący na narożnej działce, 5km od wschodniej granicy Wrocławia, w miejscowości Nadolice Wielkie. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głębinów

Głębinów,opolskie

275 000 zł65 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowy dom nad jeziorem murowany klimatyzowany ocieplony fielll wypasiony ale nie mamy czasu tam jeździć polecam tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoniów

Łoniów,świętokrzyskie

499 000 zł150 m² 3 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Tylko U nas oferujemy Państwu do sprzedaży wykończony dom na przestronnej działce, usytuowany w centrum miejscowości Łoniów! opis terenu: - dom po kapitalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł370 m² 1 865 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący w cichej i spokojnej części Lubonia - Lasku. Dom to składa się z dwóch kondygnacji + poddasza, które mogą stanowić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

555 000 zł180 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu jeden z komfortowych domów o powierzchni 180 m2, znajdujący się na nowo powstałym ekskluzywnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

465 000 zł97 m² 4 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta na zlecenie dewelopera, bez prowizji I podatku! proszę O kontakt wyłącznie telefoniczny. Ruszyła budowa kolejnego etapu inwestycji, uroczych, kompaktowych segmentów. Tym razem powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

540 000 zł113 m² 4 778,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I pcc! proszę O kontakt wyłącznie telefoniczny Kameralna inwestycja znajdująca się w niezwykle uroczym miejscu, tuż przy lesie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Katowice

Katowice,śląskie

300 000 zł89 m² 3 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł145 m² 4 131,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Na sprzedaż skrajny szeregowiec z ogrodem i garażem w bryle budynku! Zakończenie inwestycji III-IV kwartał 2019 r. Standard deweloperski. Oferowana nieruchomość ma ok. 131,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikołów

Mikołów,śląskie

300 000 zł89 m² 3 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

440 000 zł76 m² 5 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:202 m²

Narożny, bezczynszowy i gustownie urządzony segment o powierzchni 76 m2 na działce o powierzchni 202 m2. Dom sprzedawany jest z całkowitym wyposażeniem! Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sośnicowice

Sośnicowice,śląskie

590 000 zł280 m² 2 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Sprzedam Duży dom dwurodzinny ( 280 metrów ) zlokalizowany w Sośnicowicach. W obu częściach nieruchomości klimatyczne kominki na brykiet lub drewno. Nowe okna drewniane a także nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Giebułtów

Giebułtów,małopolskie

629 000 zł124 m² 5 072,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Szukasz wymarzonego miejsca do zamieszkania z bliskimi lub uwicia gniazdka dla przyszłej rodziny? Ma to być uroczy dom w jeszcze bardziej uroczej okolicy? W otoczeniu zieleni, daleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

475 000 zł130 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom murowany, parterowy z poddaszem do wprowadzenia! Polecamy Państwu bardzo atrakcyjny dom o powierzchni 130m2 położony na osiedlu domków jednorodzinnych w Bielsku Podlaskim. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł430 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 464 m²

Piętrowy dom + budynek gospodarczy, usytuowany na działce o powierzchni 1595 m2, zlokalizowany prawie w centrum Międzylesia. Budynek wybudowany w 1967 roku z cegły i docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myszków

Myszków,śląskie

335 000 zł155 m² 2 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży dom jednorodzinny do wykończenia zlokalizowany W miejscowości myszków. Jeśli szukacie Państwo dla siebie domu z dużym ogrodem, w okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

240 000 zł157 m² 1 528,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący w miejscowości Ostrów, gmina Chęciny. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 157 m 2 , użytkowej 123,5 m 2 wykonana wg projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łagisza

Będzin,śląskie

439 000 zł116 m² 3 784,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Polecam! na sprzedaż jednopiętrowy dom (bliźniak) 116m 2 , 4-pokoje, pow. działki 310m 2! Lokalizacja: będzin, łagisza. Blisko sklepy, przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, boisko. Łatwy dojazd.