dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

379 000 zł230 m² 1 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować państwu ofertę sprzedaży domu wolno stojącego, położonego ok. 16 km od Inowrocławia w pobliżu jeziora. Dom o powierzchni ok. 230 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poniatowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

695 000 zł314 m² 2 213,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:799 m²

NA sprzedaż! Budynek jednorodzinny z lat 30-tych XX wieku o ciekawej architekturze o pow. całkowitej ok. 314 m2, położony w Bielsku-Białej przy ul. Poniatowskiego na działce około 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zaczarnie

Zaczarnie,małopolskie

790 000 zł350 m² 2 257 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom jednorodzony w spokojnej okolicy! Istnieje możliwość zamiany na apartament w Rzeszowie Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł170 m² 1 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania piękny klasyczny dom zlokalizowany 6 km od ścisłego centrum Rzeszowa. Powierzchnia domu to 170 m2-parter 110 m2 w tym garaż w bryle budynku 25 m2 oraz nie zaadaptowane poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piaski nad Rzeką

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł107 m² 4 385,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 890 m²

Nowe apartamenty na ul. Piaski nad Rzeką os. Zielona Dolina. Osiedle zabudowane dwoma szeregami budynków składającymi się łącznie z 14 domów. Budynki jednorodzinne, jednopiętrowe. Garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Częstochowa,śląskie

500 000 zł183 m² 2 732,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedaży bliźniak o powierzchni całkowitej 183 m2 , powierzchnia użytkowa to 164 m2 , powierzchnia zabudowy to 115 m2 , powierzchnia działki to 340 m2. Bliźniak znajduje się w cichej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grójec

Grójec,mazowieckie

650 000 zł140 m² 4 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu w Grójcu. Powierzchnia całkowita 140 m2, użytkowa 114 m2 na działce 433 m2. Na parterze salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kretomino

Kretomino,zachodniopomorskie

790 000 zł172 m² 4 583,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:724 m²

Parterowy dom wolnostojący O powierzchni 172 m2 Komfortowy , parterowy dom na działce o powierzchni 724 m2. Przestronny salon z wyjściem na taras i ogród, jadalnią, kuchnię, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budczyce

Budczyce,dolnośląskie

270 000 zł82 m² 3 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolno stojący w miejscowości Budczyce gm. Zawonia. Czas trwania dojazdu samochodem z Wrocławia ok. 25 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

890 000 zł190 m² 4 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:687 m²

Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny dom - połowa bliźniaka, o powierzchni całkowitej 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 6, 87 ar., znajdujący się w Opolu, dzielnica Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta od dewelopera - Kupując od dewelopera nie płacisz 2% podatku P.C.C. 0% prowizji dla Kupującego! Zapraszam do zakupu segmentów z garażami na nowoczesnym osiedlu (jedynie 10 segmentów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

850 000 zł315 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 787 m²

Dom wolnostojący z garażem położony w Wołczkowie. Zbudowany z materiałów ceramicznych. Powierzchnia zabudowy 239 m2. Powierzchnia użytkowa 243 m2. Działka o powierzchni 1787 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł114 m² 8 596,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Do sprzedazydom w zabudowie szeregowej na Biskupinie. Dom z lat 30,dwukondygnacyjny z zaadoptowanym na cele mieszkalne poddaszem, podpiwniczony. Wykonany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żagań

Żagań,lubuskie

880 000 zł279 m² 3 154,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 330 m²

Polecam do kupna piękną posiadłość znajdującą się posiadłość z basenem.Nieruchomość usytuowana w okolicy zapewniającej ciszę i spokój od miejskiego zgiełku. Posesja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł122 m² 6 147,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

do sprzedaży pięć domków w zabudowie szeregowej na osiedlu domków jednorodzinnych zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Ołtaszynie. Budowa realizowana jest w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Jaworzno,śląskie

367 000 zł139 m² 2 640,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zdecydowanie nie ma co się rozpisywać, to trzeba po prostu zobaczyć, gdyż możliwości jakie daje ten dom jest naprawdę sporo. Chcemy mieszkać w dwie rodziny - jasne mamy dwa niezależne poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzikie

Dzikie,podlaskie

890 000 zł249 m² 3 574,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący w Dzikich gm. Choroszcz. Na parterze znajduje się kuchnia połączona z jadalnia i salonem z wyjściem na ogród, spiżarnia,łazienka, holl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rąbieńska

Łódź,łódzkie

900 000 zł300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Nowoczesna rezydencja wybudowana w 2010 Cena adekwatna do standardu i wyposażenia domu : Niskie koszty utrzymania! Pompa Ciepła - rocznie 2000zł. 2 łazienki, 6 pokoi , 2 garderoby , zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł309 m² 3 229,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Dom wolnostojący, zbudowany w 2001 roku z betonu komórkowego. Dom zbudowany w dobrej technologii, więc bardzo oszczędny, o powierzchni 309 m2 na działce 997 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

299 000 zł85 m² 3 517,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Mysłakowicach. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 950 m2. Budynek o powierzchni 85 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

549 000 zł382 m² 1 437,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Dom z dużym potencjałem w Klaudynie koło Warszawy.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonychNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

449 000 zł120 m² 3 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opiekun oferty: tel. Polecam na sprzedaż dom w miejscowości Nieciszów. Dom wybudowany w 2009 roku, w stanie do wykończenia, do zrobienia została góra domu: 2 sypialnie + duża łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

508 000 zł131 m² 3 877,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Blisko ulicy: migdałowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w żurawkach 3_326' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim mini. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jordanów Śląski

Jordanów Śląski,dolnośląskie

569 850 zł120 m² 4 748,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Jordanów Śląski - Miejsce Twoich marzeń! Polecam przytulny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 mkw o przestronnych i funkcjonalnych wnętrzach, na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czarne

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 000 zł130 m² 2 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszam Cię na prezentację skrajnego szeregu położonego w spokojnej okolicy ( Os. Czarne). Oferowana nieruchomość ma powierzchnię ok. 130m2, na którą składa się: dół: przedpokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Janówek Pierwszy

Janówek Pierwszy,mazowieckie

185 000 zł100 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz miejsca na weekendowe wypady to ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Janówek Pierwszy zaledwie 25 km od Warszawy i 5 km od Nowego Dworu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jałowcowa

Józefów,mazowieckie

4 200 000 zł758 m² 5 538,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Polecam na sprzedaż rezydencję o pow. 758,3 m2, położoną w Michalinie, blisko Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Wysoki standard wykończenia domu. Pomieszczenia na parterze to powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

499 000 zł141 m² 3 539,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc Nie odpowiadam na zgłoszenia bez numeru telefonu Zapraszam do zakupu domów w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konopnickiej

Halinów,mazowieckie

990 000 zł244 m² 4 057,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Sprzedam przestronny, wygodny dom w centrum Halinowa. Dom siedmiopokojowy o powierzchni 244m2, wybudowany w 2006 roku na działce 1230m2. Przemyślany rozkład pomieszczeń, staranne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niedźwiedź

Niedźwiedź,małopolskie

299 000 zł175 m² 1 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

dom w Niedźwiedziu, województwo małopolskie, powiat limanowski położenie: przy starej drodze na Porębę Wielką w odległości 500 m. od centrum miejscowości oraz w odległości 500 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

739 000 zł237 m² 3 120,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Dom wolnostojący W oborze Z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym tylko 739 tys! Rozłożysta parterówka o pow. użytkowej 169m 2 położona w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

410 000 zł146 m² 2 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 116 m. Kupujący zwolniony z opłaty pcc - 2%! Budynki zawarte na rzucie prostokąta, parterowe z poddaszem użytkowym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mońki

Mońki,podlaskie

225 000 zł110 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecamy dom wolnostojący w niedalekiej odległości od Moniek. Nieruchomość trzykondygnacyjna z lat 70-tych, typu słupek o powierzchni ok.110m2. W piwnicy znajdują się pomieszczenia.