dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Dobromierz

Dobromierz,dolnośląskie

370 000 zł1 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:19 200 m²

Oferta specjalna. Do sprzedania pensjonat usytuowany bezpośrednio przy drodze głównej pomiędzy Dobromierzem a Świebodzicami. Obiekt składa się z 2 oddzielnych budynków. W większym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Rumia,pomorskie

850 000 zł337 m² 2 522,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Lokalizacja Rumia Lotnisko , okolice ul. Kilińskiego. Dom w zabudowie bliźniaczej z 1996 rku (budowę zakończono w latach 2001/2002) , ocieplony , 2 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

359 000 zł153 m² 2 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Na sprzedaż dom, 6 km od Sobótki, funkcjonalny projekt, cisza, piękne widoki, dużo światła, idealne miejsce na odpoczynek. Działka o pow. 1071 mkw. Nieruchomość do wykończenia, pow. 153 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

255 000 zł124 m² 2 051,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom parterowy (projekt Nina 2 nova wersja C), o powierzchni całkowitej 124,30 m2 (powierzchnia użytkowa 96,50 m2), w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w zacisznej części Szklar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybalnia

Rybalnia,podlaskie

650 000 zł215 m² 3 023,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom znajduje się w bajkowej krainie jezior, wzgórz i dolin, na pięknej Suwalszczyźnie z niepowtarzającymi się formami ukształtowania terenu, nad Jeziorem Szelment (stoki narciarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krywiatycze

Krywiatycze,podlaskie

78 000 zł60 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Zaproponuj cenę! Polecamy Państwu bardzo ładne siedlisko o powierzchni 3700 m2 położone w malowniczej podlaskiej miejscowości Krywiatycze. Na zadbanej działce położony jest drewniany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Witów

Witów,małopolskie

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Piękny dom jednorodzinny- willa z garażem wolnostojącym - Widok na panoramę Tatr! Do sprzedania piękna willa murowana wybudowana w stylu góralskim (z 2002 roku) w malowniczym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Dobrosławice,opolskie

180 000 zł180 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 290 m²

Budynek mieszkalny, jednorodzinny położony w miejscowości Dobrosławice przy ul. Wiejskiej. Stan budynku - do wykończenia. Budynek podpiwniczony. Budynek nigdy nie był zamieszkały. Działka ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

570 000 zł215 m² 2 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:802 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący (215m2), całkowicie podpiwniczony z garażem w bryle domu na działce 802m2. Dom zlokalizowany przy drodze asfaltowej, wszystkie media w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

483 912 zł103 m² 4 698,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz ciszy i spokoju, jednocześnie pozostając blisko centrum miasta. Usytuowanie wśród zielonych terenów a jednocześnie niedaleko Wrocławia ? Rozkład pomieszczeń : Wiatrołap 2,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Budynek mieszkalny z funkcją handlowo-usługową w centralnej części miasta. Budynek narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni 200 m2, usytuowany na działce o pow. 232 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł126 m² 4 502,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:137 m²

Nowo powstała inwestycja składająca się z 4 segmentów w spokojnej części Bezrzecza. Oferta dotyczy segmentu środkowego. Nieruchomość składa się z: parter 62m2: wiatrołap 6m2, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Marynarska

Darłowo,zachodniopomorskie

699 000 zł216 m² 3 236,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom w Darłówku Zachodnim, położony w cichej okolicy, oddalony od morza ok. 250m. Jest to dobrze prosperujący obiekt, gotowy do prowadzenia działalności bez dodatkowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mościska

Mościska,podlaskie

380 000 zł127 m² 2 992,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy stylowy i atrakcyjny dom w tradycyjnym stylu podlaskim, całkowice odremontowany w 2007 roku. Wykonany z dyla drewnianego, pokryty gontem, posiada jednocześnie komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Januszew

Januszew,mazowieckie

299 000 zł80 000 m² 3,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Przepiękna nieruchomość w miejscowości Januszew, gm Młodzieszyn o powierzchni ok 9 ha. Działka zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym o powierzchni 199 m2 z roku 1985,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiechowo

Rębiechowo,pomorskie

347 000 zł106 m² 3 273,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: słoneczna / Cienista Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży podpiwniczony duży 300m2 dom wolno-stojący położony na wrocławskim Psim Polu. Dom dla dużej rodziny, która pomieści się w 10 pokojach. Na parterze zazieleniony salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:633 m²

Dostępny od zaraz wydanie natychmiastowe. Funkcjonalny dom wolnostojący w Centrum Rumi Stara Rumia. Dom bardzo dobrze zaprojektowany, dużo możliwości aranżacji przestrzeni. Obszerne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł135 m² 4 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:569 m²

Do sprzedania przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135mkw, położony na zadbanej 500m działce. Nieruchomość położona w miejscowości Ożarów Mazowiecki przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł280 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Jeśli potrzebujecie dodatkowej przestrzeni dla swojej rodziny to jesteście we właściwym miejscu. Dom z dużą ilością pokoi, piękny ogród, bardzo szybki dojazd do miasta Oto główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Zarezerwowane umową przedwstępną. Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu domu wolnostojącego, o powierzchni całkowitej ok 200 m kw. usytuowanego w cichej, zalesionej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domecko

Domecko,opolskie

329 000 zł138 m² 2 383,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:962 m²

Do sprzedania nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, według projektu "dom w jabłonkach"pracowni Archon. Budynek jest posadowiony na ładnej działce o powierzchni 962.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sejkowice

Sejkowice,mazowieckie

160 000 zł95 m² 1 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż zadbane siedlisko, składające się z budynku mieszkalnego o powierzchni 95 m2, drugiego budynku mieszkalnego ok 32 m2, garażu, budynku gospodarczego o powierzchni 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł93 m² 5 756,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gdy cenisz wygodę i wypoczynek , a 25 min dojazd do centrum to nie problem. Inwestycja zaprojektowana specjalnie dla osób aktywnych zawodowo, a ceniących sobie życie rodzinne. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słomiróg

Słomiróg,małopolskie

250 000 zł173 m² 1 441,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow.120,63 użytkowe. Dom znajduje się w miejscowości Słomiróg, gmina Niepołomice. Pow. całkowita wynosi 173,49, natomiast pow. netto wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemodlin

Niemodlin,opolskie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom położony w wyjątkowej lokalizacji, o pow. ok. 180 m2, posadowiony na działce 67 arów tuż pod lasem!. Parter stanowi salon z kominkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

850 000 zł387 m² 2 196,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Efektowny nowoczesny dom wybudowany według projektu homekoncept-13 Energo. Lokalizacja: niwy, gm. Osielsko, otoczenie nowej zabudowy jednorodzinnej. Stan wybudowania: surowy zamknięty. Z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł170 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom szeregowy w Starej Miłosnej o powierzchni 170 m 2 na działce 300 m 2. Segment środkowy w szeregu 3 domów. Rok budowy 2003. Zbudowany z porothermu , ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Luboń,wielkopolskie

445 000 zł100 m² 4 472,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Nieruchomość: dom - środkowy segment szeregowca, pow. całkowita 99,5m2 z 1998r. na działce 158m2 na zamkniętym osiedlu w Luboniu, 1 km od granicy Poznania od strony ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 000 zł560 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowy, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej- oferta obejmuje obie części łącznie, łącznie 14 pokoi , na działce 2500m2, parterowy z użytkowym poddaszem, z 2013r luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

789 000 zł260 m² 3 034,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nieruchomość: duży i komfortowy dom o powierzchni użytkowej 198,20m2, który może być użytkowany jako dwu-pokoleniowy z osobnymi wejściami i ogrodami z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polska Nowa Wieś

Polska Nowa Wieś,opolskie

370 000 zł180 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 180 m2 + zabudowania gospodarcze, usytuowany na działce o powierzchni 11,86 ara, w Polskiej Nowej Wsi (gmina Komprachcice), około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzierżonia

Roszowicki Las,opolskie

199 000 zł300 m² 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Wolnostojący budynek mieszkalny położony w województwie opolskim, powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, w gminie Cisek w miejscowości Roszowicki Las przy ulicy Księdza Jana Dzierżonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pagórkowa

Białystok,podlaskie

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

*** Tylko u nas*** Poszukujesz domu w cichej i spokojnej okolicy? Cenisz sobie szybki dojazd do centrum miasta jak również bezpieczeństwo i dobre sąsiedztwo ? To Twoja szansa na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

840 000 zł381 m² 2 204,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 319,61 m2. Budynek o trzech kondygnacjąch mieszkalnych ze skosami na II (częściowo) i III (w pełni) kondygnacji. W wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

900 000 zł330 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

biura. Segment Środkowy Radogoszcz Rok budowy 1994 Dojazd asfalt Zbudowany z cegły , dach spadzisty pokryty blachą ocynkowaną pomalowaną. Powierzchnia całkowita 330m2 Powierzchnia użytkowa 270m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bytkowo

Bytkowo,wielkopolskie

990 000 zł145 m² 6 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Marzycie o przestronnym domu pod Poznaniem? Szukacie oazy, w której będziecie mogli odpoczywać z dala od głośnego i przeludnionego miasta, ale zarazem z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Opolskie

Kąty Opolskie,opolskie

540 000 zł140 m² 3 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Jeśli szukasz kontaktu z przyrodą, lubisz leśne wędrówki, to z pewnością zainteresuje Cię moja oferta. Proponuje Ci dom w Kątach Opolskich. Budynek parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

440 000 zł111 m² 3 963,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Do sprzedania segment środkowy z własnym wjazdem, w cichej i spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Kobyłce. Do pkp jest jedynie 800m, a do najbliższej szkoły 1500m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

490 000 zł148 m² 3 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam do zakupu segmentu w bardzo zielonej i uroczej lokalizacji! Segment ma powierzchnię 148 m2 i składa się z trzech poziomów. Parter: -salon z aneksem kuchennym 41,75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzejowice

Urzejowice,podkarpackie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: urzejowice- gospodarstwo rolne o powierzchni 1.13ha z murowanym domem wolno-stojącym o powierzchni użytkowej około 85m2, wymurowanym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij