dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Krzewina

Krzewina,mazowieckie

870 000 zł240 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam nowy dom w cichej, spokojnej okolicy na obrzeżach Halinowa. Dom położony na nowym, zamkniętym osiedlu, wszystkie domy na osiedlu utrzymane w jednym stylu, duże działki (min. 1000m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Janczewice

Janczewice,mazowieckie

1 940 000 zł700 m² 2 539,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 748 m²

Okazja! Dom mieszkalny, dom weselny, restauracja, dom seniora i inne! Nieruchomość znajduje się w miejscowości Janczewice (gmina Lesznowola), przy głównej drodze. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

699 000 zł350 m² 1 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 350m2. Dom w umeblowany, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Na powierzchnię domu składa się 6 oddzielnych pokoi, duży salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tułowice

Tułowice,mazowieckie

230 000 zł172 m² 1 334,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 427 m²

Piękny, nietypowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, usytuowany na dużej, zadbanej działce. Nieruchomość położona w miejscowości Tułowice, gmina Brochów, powiat sochaczewski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dolice

Dolice,zachodniopomorskie

247 000 zł200 m² 1 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200 m2.Nieruchomość składa się z parteru,który można przeznaczyć na lokal usługowy np. sklep,poddasza oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł230 m² 6 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy na sprzedam atrakcyjny dom typu willa o wysokim standardzie w Bydgoszczy zlokalizowany w atrakcyjnej nieuciążliwej okolicy nieopodal osiedla Wyżyny i Kapuściska. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

590 000 zł151 m² 3 908,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie. Zakup od dewelopera (kupujący nie płaci podatku 2 % pcc). Na parterze salon z kominkiem z aneksem kuchennym, wc, pokój, wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tomaszowska

Łódź,łódzkie

560 000 zł138 m² 4 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Mamy w ofercie sprzedaż domu wolno stojącego z garażem w bryle budynku, oraz gruntu. Dom p rzestronny, dobrze doświetlony, po remoncie 2-3 lata temu. Dom do przejęcia bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

2 200 000 zł488 m² 4 508,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna, jedna z nielicznych i niepowtarzalna nieruchomość położona w jednej z piękniejszych dzielnic Gdańska w Oliwie. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł420 m² 5 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 420 m, usytuowany w cichej i bezpiecznej części starego Wilanowa. Dom wybudowany w 2000 roku, wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Gałczyńskiego

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

357 000 zł109 m² 3 275,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witam, przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość zlokalizowana przy ul. Gałczyńskiego na działce o powierzchni 350 m2.Powierzchnia użytkowa domu to 110 m2. Na parterze mieszczą się salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł70 m² 2 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dwa nowe domki po około 35m2 mieszczące się na Pięknie położonej działce 2500 m2 obsadzonej drzewkami tujami. Domek jeden jest do zamieszkania a drugi nadaje się na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

850 000 zł300 m² 2 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam przepiękny dom gotowy do zamieszkania! Dom wybudowany został w 2005 roku, w bieżącym roku przeszedł gruntowny remont. Wymieniono podłogi we wszystkich pomieszczeniach, glazurę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł142 m² 3 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

NA sprzedaż dom na osiedlu leśnym! Jest to dom parterowy z mieszkalnym poddaszem składający się z dwóch bliźniaczych mieszkań, każde o pow. 66 m2 oraz działki o pow.812 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

620 000 zł190 m² 3 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy urokliwy dom z 2009 roku, położony w Gzinie w odległości 20 km od Bydgoszczy i 28 km od Torunia, w spokojnej okolicy graniczący z lasem. Położony na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny piętrowy o pow. całkowitej ok. 200m2na działce ok. 700 m2(1998r.) Działka ogrodzona, z miejscami do parkowania kilku pojazdów, garaż murowany ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

600 000 zł280 m² 2 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 766 m²

Pięknie zlokalizowany, ze ścianą lasu,duży, reprezentacyjny dom jednorodzinny.Parterowy z użytkowym poddaszem.Przeznaczony dla 5 - 6-osobowej rodziny.Na parterze zaprojektowano dodatkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

253 000 zł102 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Novator Nieruchomości poleca Państwu dom w cenie mieszkania w wybranym metrażu i na wybranej działce działki w przedziale 800-900 m2 oraz 1300-1600 m2! dom Z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

475 000 zł164 m² 2 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Do sprzedaży dom 164 m2 typu bungalow w stanie surowym, otwartym (projekt "dom przy Ogrodowej" po adaptacji) w Białych Błotach na działce o powierzchni 1176 m2. Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

955 000 zł160 m² 5 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Nieruchomość znajduje się na jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic starego Wrzeszcza-Jaśkowej Dolinie. Tu mieszkał i tworzył wybitny muzyk Henryk Hubertus Jabłoński. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błażowa Dolna

Błażowa Dolna,podkarpackie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam Mam do zaoferowania Dom jednorodzinny budowany z dbałością o najmniejsze detale z zachowaniem najwyższych standardów wykonania. Zapraszam na youtube na prezentacje domu : wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łęgnowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł155 m² 3 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Polecam do zakupu Dom wolnostojący zlokalizowany w Bydgoszczy w dzielnicy Zimne Wody. Dom ma powierzchnię 15 5m2 w skład której wchodzą: parter: kuchnia,4 pokoje i łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piecnik

Piecnik,zachodniopomorskie

770 000 zł430 m² 1 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa do zakupu posiadłości składającej się z dwóch budynków mieszkalnych położonych na działce 1500 m2 tuż przy lesie. Rezydencja jest z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 277 m²

Dom 240 m 2 na działce O pow. 1330m 2 zakład produkcyjno - spożywczy 480m 2 na działce O po. 1947m 2 atrakcyjna lokalizacja - flisy Dom zbudowany w oparciu o materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 000 zł270 m² 2 204 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do sprzedaży dom z warsztatem,/ halą magazynową / i biurem. Dom dwukondygnacyjny z użytkowym parterem i możliwością funkcji dwurodzinnej / niezależne wejścia z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

430 000 zł125 m² 3 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolno-stojący w Tarkowie Dolnym (95/125m2)! W ofercie sprzedaży dom parterowy z 2012 roku, położony ok.20 km od granic Bydgoszcz. Nieruchomość usytuowana na obrzeżach miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

928 000 zł7 060 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 060 m²

W ofercie sprzedaży dom położony na bardzo dużej działce o pow ponad 7060m2 w którego sąsiedztwie znajdują się willowe domy jednorodzinne. Bardzo dobrze skomunikowany z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

290 000 zł140 m² 2 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom w stanie surowym otwartym zadaszony na działce o powierzchni 657 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do komunikacji Istniej możliwość wykończenia budynku przez Sprzedającego Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

449 000 zł300 m² 1 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam dom W zamościu Z halą o pow.210m2! Dom o powierzchni około 100m2(po remoncie w 2005 roku) na działce rzemieślniczo-budowlanej o powierzchni 1150m2, , ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł305 m² 2 918 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy (2009), duży, komfortowy dom usytuowany w centrum bydgoskiej dzielnicy Stary Fordon a jednocześnie położony bardzo blisko pięknych terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,małopolskie

290 000 zł210 m² 1 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Twój Dom oferujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w Osieku koło Olkusza. Budynek o powierzchni około 210 m2 parter 3 pokoje(jeden z dużym tarasem na stronę ogrodu), łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

475 000 zł100 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący (o pow. 100 m2) po generalnym remoncie w 2007 r. na działce o łącznej powierzchni 2500 m2. Na terenie działki znajduje się również pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

249 000 zł102 m² 2 441 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

299 000 zł130 m² 2 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

299 000 zł130 m² 2 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suchary

Suchary,kujawsko-pomorskie

800 000 zł650 m² 1 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom wolnostojący z zabudowaniam i gospodarczymi i garażami. Dom o powierzchni całkowitej ok 650 m2. Na parterze: podwójny garaż samochodowy- 70 m2 pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

410 000 zł110 m² 3 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż urokliwy dom znajdujący się w miejscowości Klocek, na terenie Tucholskiego Parku Krajobrazowego, w samym sercu Borów Tucholskich. Atrakcyjna nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysoka

Wysoka,kujawsko-pomorskie

310 000 zł142 m² 2 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:882 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący 2 kondygnacyjny na działce 880 m2. Ściany budynku dwuwarstwowe ocieplone styropianem z nową elewacją zewnętrzną Parter 2 pokoje po 19m2, kuchnia, łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł202 m² 2 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, a także drugiego garażu wolnostojącego (5,78x2,82m) oraz budynku, który może być przeznaczony na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł155 m² 2 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom wolnostojący na Czyżkówku! Dom wolnostojący, z użytkowym poddaszem, parter około 100m2, oraz piętro (poddasze użytkowe o pow. 45m2.Bardzo dobry dojazd do centerum miasta. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubrza

Lubrza,lubuskie

449 000 zł220 m² 2 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Duży dom nad jeziorem W lubrzy Dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok 220 m2. położony na działce 900 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Lubrza, która położona jest.