dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Unisław

Unisław,kujawsko-pomorskie

290 000 zł155 m² 1 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Dom w Unisławiu w centralnej części blisko szkoła przedszkole sklepy. Przeznaczony na cele mieszkalne, ale jest też opcja usługowo -handlowa ze względu na lokalizację. Duża działka 1239.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Strzelecka

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

1 990 000 zł540 m² 3 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 569 m²

Swoboda, luksus, przestrzeń, bezpieczeństwo, miejsce dla rodziny czy kunszt wykonania. To tylko kilka słów nasuwających się na usta po wizycie w prezentowanej przez nas nieruchomości. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

548 000 zł125 m² 4 384 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

340 000 zł111 m² 3 049,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko U nas, zakup bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji, bez podatku 2% pcc , pomoc W uzyskaniu kredytu. W ofercie biura Rzeszowskich nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szewce

Szewce,świętokrzyskie

280 000 zł200 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w miejscowości Szewce koło Kielc. Dom w stanie surowym otwartym, zadaszony. Powierzchnia użytkowa domu 170 m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

930 000 zł250 m² 3 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:67

 

Powierzchnia działki:999 m²

Piękny dom z bardzo dużą ilością przestrzeni. Ogrzewanie gazowe, podgrzewane płytki podłogowe. Dom posiada garaż 45m2. Wyposażenie znajdujące się w kuchni, łazience i spiżarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

419 000 zł146 m² 2 862,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:427 m²

Marzysz o własnym domu ? Domu z garażem, o nowoczesnej architekturze? Jeśli odpowiedz na te pytania brzmi tak czytaj dalej, bo mam dla Ciebie super ofertę. Prezentuję na sprzedaż segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

940 000 zł280 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Nieruchomość położona jest w Dąbrowie Leśnej w miejscu umożliwiającym prowadzenie nieuciążliwej działalności(na posesji znajduje się 50m budynek , obecnie wykorzystywany jako garaż ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Grzegorzewice

Grzegorzewice,mazowieckie

3 600 000 zł844 m² 4 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Oferujemy, pod Mszczonowem, cudowną, klimatyczną posiadłość. Dworek jest pięknie usytuowany na działce o pow. blisko 12 ha. Teren w całości jest ogrodzony siatką, brama wjazdowa na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Komornicka

Wiry,wielkopolskie

450 000 zł121 m² 3 709,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży bliźniaki o pow. całkowitej 121,31 m2 (pow. użytkowej 101 m2) na nowym, kameralnym osiedlu w Wirach w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Krzyż

Tarnów,małopolskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy komfortowy dom parterowy do zamieszkania bardzo atrakcyjnie położony około 4 km od centrum miasta w spokojnym, zacisznym miejscu. Atutem położenia domu jest usytuowanie - pod samym lasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pakosz

Kielce,świętokrzyskie

193 000 zł42 m² 4 541,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:237 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący parterowy, zlokalizowany w Kielcach na os. Pakosz. Powierzchnia domu wynosi 42,5 m 2. Nieruchomość wybudowana w 1960 roku. Budynek do remontu. Dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

135 000 zł90 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Atrakcyjna działka siedliskowa w Miejscowości Trzeciewiec. Działka 3000 m z dobrym dojazdem, dom z lat 50-tych do remontu media na działce dodatkowo własne ujęcie wody. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Wielofunkcyjna nieruchomość, świetnie nadająca się do prowadzenia działalności gospodarczej, umiejscowiona w Gdańsku-Osowie przy ulicy Wenus. Zlokalizowana niedaleko obwodnicy, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

750 000 zł260 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy tylko 9 km od Opola! Nieruchomość parterowa, niepodpiwniczona, z poddaszem użytkowym, wybudowana w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Retmańska

Warszawa,mazowieckie

536 000 zł180 m² 2 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do zakupienia na przetargu - kolejny przetarg. Działka o pow. 680 mkw., zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. 180 mkw., wolno stojący, murowany, jednorodzinny, 2-kondygnacyjny, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mosina

Mosina,wielkopolskie

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Polecam do kupna środkowe segmenty szeregowca o pow. całkowitej 110,11m2 każdy, w stanie deweloperskim w Mosinie pośród nowych domów. Do każdego segmentu przynależy działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knurów

Knurów,śląskie

545 000 zł161 m² 3 385,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom na nowo powstającym osiedlu w Knurowie. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161 m 2 z działką o powierzchni 340 m 2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzęcin Mały

Borzęcin Mały,mazowieckie

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:945 m²

Oferujemy Państwu zupełnie nowy dom, zbudowany z wysokiej jakości materiałów; z cegły, ocieplony styropianem grafitowym, dachówka Braas, wysokiej jakości okna. Na poziomie parteru mamy hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

520 000 zł185 m² 2 810,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

**świetna lokalizacja**wysoka jakość wykonania**ostatni segment** Przedstawiamy ofertę bardzo atrakcyjnego, nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pszeniczna

Siemianowice Śląskie,śląskie

370 000 zł84 m² 4 379,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! Na sprzedaż ostatni dom w zabudowie szeregowej z inwestycji zlokalizowanej w Siemianowicach Śląskich, przełajce przy ulicy Pszenicznej. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

186 200 zł110 m² 1 692,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Boguszowie-Gorcach o powierzchni 110m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni 5000m. Nowe okna pcv, częściowo wymienione instalacje. ogrzewanie co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rokosowo

Koszalin,zachodniopomorskie

549 000 zł250 m² 2 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Rokosowo w Koszalinie. Dwie kondygnacje domu zbudowane w latach 90-tych, najwyższa kondygnacja zbudowana w roku 2000. Nieruchomość idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dąbrowa Narodowa

Jaworzno,śląskie

749 000 zł300 m² 2 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:722 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom o pow. całkowitej 300 m2 ( pow. użytkowa 220m2) stojący na działce o pow. ok. 722 m2 w Jaworznie - Dąbrowa Narodowa. Budynek 2 kondygnacyjny ( 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż dom 15 min od granic Wrocławia. Bardzo bliska odległość do Oleśnicy. Nieruchomość otoczona sąsiedztwem domków jednorodzinnych ma powierzchnię 120 m2. Powierzchnia użytkowa ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przysowy

Przysowy,mazowieckie

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko na wsi. Dom wykończony, gotowy do zamieszkania. Składający się z 4 pokoi, salonu i kuchni, korytarza i łazienki. W bryle domu również garaż. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obornicka

Szamotuły,wielkopolskie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:958 m²

Tylko u nas oferta sprzedaży domu z ogromnym potencjałem! Zapewne część z Was stoi przed wyborem - czy szukać mieszkania i być bliżej "miasta", czy może pozwolić sobie na nieco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krajęczyn

Krajęczyn,mazowieckie

210 000 zł110 m² 1 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pięknie zlokalizowany dom mieszkalny w otoczeniu lasów, domów rekreacyjnych i całorocznych, 1 km od rzeki Wkry. Dom całoroczny do zamieszkania z zameldowaniem. Dane kontaktowe: uroczysko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Potęgowo

Potęgowo,pomorskie

289 000 zł85 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 623 m²

Bajecznie piękny dom Oferuję do sprzedaży niesamowity dom nad jeziorem Potęgowskim. Położony na pięknej zadbanej działce, obsadzonej wieloletnimi drzewami i krzakami. Działka duża i każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

877 000 zł230 m² 3 813,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:430 m²

Ofertą sprzedaży jest wolno stojący dom o powierzchni 160 m 2 - powierzchnia użytkowa, powierzchnia całkowita 230 m 2 położony w Zieleniewie , gmina Kobylanka. Zieleniewo (dawniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krasne

Krasne,podkarpackie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 4 poko je * 1 00 m2 powierzchni użytkowej * działka 8 ar * strych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł176 m² 2 556,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 1989 roku, położony na Osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o powierzchni 176 mkw. o dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rady Europy

Tarnów,małopolskie

425 000 zł112 m² 3 794,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokal mieszkalny zlokalizowany w parterze oraz piętrze budynku o powierzchni użytkowej 92,2 m składający się z wiatrołapu, holu, salonu z aneksem kuchennym, wc, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kielnieńska

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł223 m² 4 255,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Umowa przedwstępna. Dom zadbany, wykończony bardzo ciekawie. Posiada 3 kondygnacje na które składają się piwnica, parter oraz piętro. W piwnicy znajdziesz bar w którym będziesz mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowy dom wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej: 247 m2, w tym garaż dwustanowiskowy i strych: 37m2. Pow. działki: 10ar. Dom położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

980 000 zł393 m² 2 493,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:553 m²

Wolnostojący, funkcjonalny dom,do wprowadzenia, położony w odległości ok. 800 m od Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom jest przestronny, kilkupoziomowy, podzielony na półpiętra. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Borsuków

Wisła Mała,śląskie

145 000 €180 m² 805,56 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Dom jednopoziomowy pow uzytkowa160 m kw. Ogrzewanie Gazowe .Rok bud.2006 .Pow.dzialki 4.000 m kw .Mozlwosc budowy nastrpnych 2 Domow.Wiecej informacji na telefon.   albo maiien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilkowyja

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł86 m² 4 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż wilkowyja! domy W cenie mieszkań! duże ogrody! centrum miasta! - Nowa Inwestycja - Perła w Środku Miasta! - 6 Budynków Mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chynów

Zielona Góra,lubuskie

585 000 zł159 m² 3 688,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji nowy dom parterowy położony na osiedlu kolorowym W zielonej górze Kupujący nie płaci podatku pcc Dom na nasłonecznionnej działce, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

691 000 zł132 m² 5 234,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

! cena zawiera dom + działka + garaż! możliwość dofinansowania W programie MDM Segment położony jedynie 8km od granicy Warszawy, dzięki drodze szybkiego ruchu dojazd do Bemowa zajmie nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzydlina Mała

Krzydlina Mała,dolnośląskie

435 000 zł175 m² 2 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 236 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 22 ary zabudowana domem jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni użytkowej 175 m2 w miejscowości Krzydlina Mała. Lokalizacja: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij