dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja na rok 2019! 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim (dom jednorodzinny dwulokalowy) przy ul. Kabackiej w Konstancinie- jeziornie! Bardzo dobra lokalizacja! W odległosci ok.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Do sprzedaży nowy ładny dom w bardzo bliskiej okolicy Nadarzyna. Budynek ten został wybudowany w 2010 roku. Budynek na parterze składa się z sieni 4,8m/kw, hollu 8,93m/kw, salonu 36,1m/kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

370 000 zł230 m² 1 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania połowę bliźniaka w dzielnicy domków jednorodzinnych. Dom wybudowany w 2000r na działce wykupionej na własność. Pow. działki 396m 2 , pow. domu 219,84m 2 .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki-Wieś

Zielonki-Wieś,mazowieckie

990 000 zł311 m² 3 179,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w miejscowości Zielonki-Wieś. Oddanie do użytku lipiec 2019r.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

820 000 zł328 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym w Nadarzynie. Opis budynku: parter-kuchnia połączona z jadalnią i salonem ( z salonu wyjście na taras) korytarz, pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam Cię na prezentację domu w zabudowie bliźniaczej położonego w pożądanym miejscu na działce o powierzchni 600m2 (+ 400m2 dzierżawione) w okolicach małej Poczty. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Małuszów

Małuszów,dolnośląskie

520 000 zł314 m² 1 656,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Małuszów, gmina Męcinka, dom wolnostojący z częścią usługową , łącznie 314 m2, sprzedaż Biuro Nieruchomości standard Prezentacje tylko po wcześniejszym kontakcie z biurem cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

740 000 zł211 m² 3 507,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:965 m²

Numer oferty w biurze 4952 wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość W doskonałej lokalizacji! przepiękny zadbany ogród! Jeśli poszukujecie Państwo domu dla potrzeb własnych ta oferta jest idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ostropa

Gliwice,śląskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Wyłącznie W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż dom położony w odległości ok.5 km od centrum Gliwic w Ostropie. Budynek położony w drugiej linii zabudowy, wolnostojący, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

519 000 zł203 m² 2 554,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:322 m²

Polecamy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na spokojnym i zielonym termenie, w Swarzędzu -na przedmieściach Poznańskiego Zielińca [granica Poznania i Swarzędza].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żywiec

Żywiec,śląskie

333 500 zł162 m² 2 053,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w malowniczym miejscu z widokiem na góry może być Twój! Dom całoroczny zlokalizowany w pięknej, spokojnej okolicy z zapierającym dech widokiem na najwyższe szczyty Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grójec

Grójec,mazowieckie

570 000 zł230 m² 2 478 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przestronny dom z piękną działką w Kobylinie nieopodal Grójca. Dom o powierzchnię 230 m2 usytuowany jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż! Dom położony w malowniczniej okolicy jezior oraz lasów. Okolice Biskupina , Wenecji, chomiąży Szlacheckiej. Jednorodzinny dom położony na działce o powierzchni 1000m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jeleń

Jaworzno,śląskie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dobra

Jaworzno,śląskie

780 000 zł260 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wolno stojący dom, wybudowany pod koniec lat 80 o powierzchni użytkowej 130 mkw. Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od miasta. Budynek murowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podzamcze

Podzamcze,świętokrzyskie

419 000 zł138 m² 3 036,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Rynek pierwotny - Stan deweloperski. Do sprzedania dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 109m2 (całkowita 138m2). Dom składa się z salony (23m2) z tarasem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krypy

Krypy,mazowieckie

585 000 zł202 m² 2 896,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Duża oryginalna posiadłość na obrzeżach węgrowagłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń piekny widoknieruchomość złożona z: przedsionek 2,35 m.kw hall 14,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płowce

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Gdańsk Śródmieście dom na sprzedaż. Doskonała lokalizacja, w pobliżu ch forum, urząd Miasta Gdańsk, sąd, szpitale, pełna infrastruktura. Ok. 1000m do pieknej Gdańskiej Starówki (muzea,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

770 000 zł240 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Dom wolnostojący z ładnie zagospodarowanym ogrodem z basenem w cichym zakątku Żelechowa. Budynek z 1990r. w stanie technicznym bardzo dobrym, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Myszków

Myszków,śląskie

1 050 000 zł342 m² 3 068,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 216 m²

Proponujemy wolnostojący "dworek" o powierzchni ogólnej 342,2m2 w tym powierzchnia użytkowa 262,7m2 oraz garaż 34,2m2. Rok budowy 2003, zrealizowany w nowoczesnej technologi (max+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

500 000 zł128 m² 3 916,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zakupu bliźniaka, położonego w cichej i spokojnej okolicy w Kobyłce. Powierzchnia bliźniaka z garażem to 127,65 m2, dodatkowo bliźniak posiada duże poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Makler poleca Dom zlokalizowany w północno-zachodniej części Łochowa w odległości ok 14km od centrum Bydgoszczy. Lokalizacja i dostępność komunikacji bardzo korzystna, przystanek pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdno

Świdno,mazowieckie

395 000 zł69 m² 5 724,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 600 m²

Do sprzedaży piękny dom wolnostojący w Świdnie powiat węgrowski.Nieruchomość złożona z: pokój 16,4 m.kw kuchnia zamykana z oknem 9,4 m.kw łazienka 4,8 m.kw hall 3,6 m.kw pokój 15 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

311 000 zł129 m² 2 415,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| chwałowice dom, 128mkw m2, 4 pokoje, zabudowa jednorodzinna, sprzedaż, cena 311 000zł. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul. Bożka 7. O Oferujemy Państwu na sprzedaż dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonczyn

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

470 000 zł99 m² 4 747,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Poleca! Dwu kondygnacyjny dom projekt Julek z Achipelagu. powierzchnia użytkowa 98,86 m2 Dom został wybudowany w 2016 roku na działce o powierzchni 750m2. Dom ma 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 000 zł280 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa cena. Tylko W naszym biurze.DOM NA OSOWEJ GÓRZE .Enklawa domów jednorodzinnych. Wykostkowana ulica z dojazdem docelowym tylko do posesji. Zabudowa bliźniacza, budynek czterokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Gowarzewo,wielkopolskie

375 050 zł137 m² 2 737,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Gowarzewie - prężnie rozwijającej się miejscowości oddalonej o 20 min jazdy samochodem od Poznania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

515 000 zł159 m² 3 238,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Uwaga! bardzo ciekawa propozycja! Nowa kameralna inwestycja dwóch jednorodzinnych domów wolno stojących w zielonej, wyjątkowej, atrakcyjnej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

570 000 zł210 m² 2 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:858 m²

Prezentujemy Państwu Dom dla konesera! Niepowtarzalny i piękny dom położony w atrakcyjnej, uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry- cieplicach. Nieruchomość o łącznej powierzchni 210m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Helena

Nowy Sącz,małopolskie

440 000 zł212 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom Wolnostojący o całkowitej powierzchni 212m2 ,działki 6,7 ar. W dzielnicy Helena. Dom składa sie z : Parteru- ganek - hall, garderoba, duży pokój gościnny, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł108 m² 5 089,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Domy w wyjątkowej lokalizacji - na Bezrzeczu. Okolica spokojna i cicha, wokół zabudowania domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 107,34m2. Parter tworzy salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

265 000 zł150 m² 1 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony około 15km od Stargardu Szczecińskiego. Dom o powierzchni całkowitej ok.150m2, a użytkowej około 90m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

653 000 zł120 m² 5 441,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Oferuję do sprzedania parterowy dom w Dziwiszowie. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1217 m2. Budynek o powierzchni użytkowej 120 m2. Na powierzchnie składają się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zbożowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

570 000 zł167 m² 3 413,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:896 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych o powierzchni 167 m . Dom jest całkowicie wykończony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

495 000 zł178 m² 2 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym, położony pod Grójcem. Powierzchnia całkowita 178 m2, użytkowa 142, duża działka 2500 m2. Na parterze salon z wyjściem na taras, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

497 000 zł100 m² 4 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji w Pawlikowicach koło Wieliczki, w urokliwym miejscu otoczonym lasem!. Nieruchomość jest ogrodzona usytuowana na 13 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

445 000 zł112 m² 3 987,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:462 m²

Na sprzedaż apartament położony w budynku w zabudowie szeregowej usytuowany na parterze w Brzegu. Oferowana nieruchomość to przestronny salon z kominkiem, otwarta w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Straszęcin

Straszęcin,podkarpackie

439 000 zł112 m² 3 933,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu dom w stanie deweloperskim o powierzchni 111,6 m2 położony w Straszęcinie na 8 arowej działce. Stan deweloperski z pełną instalacją elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukowno

Bukowno,małopolskie

384 000 zł160 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni około 160 m2 na zagospodarowanej działce wraz z budynkiem gospodarczym. Dom budowany metodą tradycyjną, docieplony. Ogrzewanie węglowe, kanalizacja. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wadowice

Wadowice,małopolskie

385 000 zł102 m² 3 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kilkuletni dom pow. 102 mkw. położony na 14-sto arowej działce w okolicy Wadowic. Zarówno z działki jak i okien domu rozpościera się bajeczny widok na jezioro Mucharskie. Budynek.