dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

720 000 zł110 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Funkcjonalny dom wolnostojący z pięknym i zadbanym ogrodem w okolicach Kiełczówka. Idealne połączenie - tylko 12 km do centrum Wrocławia, w tym kilka dróg dojazdowych m.in.: przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 099 000 zł280 m² 7 496,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży segment środkowyo powierzchni 280 m z 1995r Widny przestronny o funkcjonalnym rozkładzie, idealny dla rodzin z dziećmi. opis nieruchomości : Wysoki parter 70m2: wiatrołap ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

W oleśnicy z 2001 roku w zabudowie szeregowej na ładnym osiedlu - wolny - do zamieszkania od zaraz składający się z 6 pokoi i 3 łazienek na każdej kondygnacji Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pokrzywna

Pokrzywna,opolskie

1 100 000 zł308 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż prosperujący kompleks letniskowo- mieszkalny w Pokrzywnej. Pokrzywna jest znanym ośrodkiem wypoczynkowym na Opolszczyźnie. Położona jest w dolinie Złotego Potoku, znajdującego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł460 m² 4 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Szanowni Państwo, na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kępa Oborska

Kępa Oborska,mazowieckie

1 890 000 zł390 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 390 m2 plus dwa strychy o pow. 150 i 30 m2. Dom jest położony na działce o powierzchni 1244 m2. Do tego przynależy jeszcze oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Laski

Laski,mazowieckie

3 995 000 zł571 m² 6 996,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Royal City ma przyjemność zaprezentować luksusowy dom w ponadczasowym otoczeniu Puszczy Kampinowskiej. Nowoczesna architektura domu wyróżnia się na tle tradycyjnego sąsiedztwa. Wnętrza są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

379 000 zł200 m² 1 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:599 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Duży, solidny dom mieszkalny w rewelacyjnym stanie. Bardzo dogodna lokalizacja. 2 km do rynku, blisko wyciąg narciarski i rzeka. Teren całkowicie płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Blachownia

Blachownia,śląskie

270 000 zł240 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:821 m²

Okazja! Dom zlokalizowany jest w Blachowni niedaleko centrum, stawu i lasu. Jest domem piętrowym, dwurodzinnym z dwoma niezależnymi wejściami na parter i piętro. Dom wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

500 000 zł130 m² 3 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Dom wolnostojący przedwojenny pow 130m2 do zamieszkania lub na dzialalność gospodarczą na ładnej działce o łacznej pow 4800m2 dojazd drogą gminną asfaltową Możliwość wydzielenia określonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milęcice

Milęcice,dolnośląskie

190 000 zł160 m² 1 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Na sprzedaż działka o pow. 7700m2 zabudowana domem jednorodzinnym, budynkiem gospodarczym oraz garażem. Budynek gospodarczy z powodzeniem można przerobić na pokoje do wynajęcia. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzęcin Duży

Borzęcin Duży,mazowieckie

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu ładny dom w spokojnym miejscu w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Zbudowany jest z dobrych materiałów, cegła porotherm, 12 cm styropianu, kryty dachówką ceramiczną.Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł140 m² 4 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

W super atrakcyjnym miejscu okolice Zakrzowa wylot Wrocław-Warszawa łącznik obwodnicy, do sprzedaży dwa budynki do zamieszkania lub pod działalność handlową - usługową cena do negocjacji pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

590 000 zł230 m² 2 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Moje miejsce na ziemi za 2.990 zł za m2! Tuż pod Wrocławiem, w jego północnej części, w odległości 10 km od centrum, powstaje zamknięte osiedle domków w zabudowie szeregowej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 584 m²

NA sprzedaż.parterowy, przestronny dom na działce 2500m2 (działka jest podzielona na dwie działki o równych powierzchniach). Dom posiada 6 pokoi, kuchnie, dwie łazienki i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Geodetów

Ostrołęka,mazowieckie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Nowoczesny dom na terenie miasta, osiedle ,geodetów Oferuje sprzedaż nowoczesnego i funkcjonalnego domu zlokalizowanego przy ul. Geodetów na terenie miasta Ostrołęki, cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wtelno

Wtelno,kujawsko-pomorskie

990 000 zł1 273 m² 777,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 258 m²

Atrakcyjna nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym i zakładem handlowo-usługowo-produkcyjnym. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 60

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

364 000 zł360 m² 1 011,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 265 m²

Najlepsza lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo pogorii IV Dom w bardzo atrakcyjnej okolicy - położony na pięknej działce bezpośrednio przy lesie, 5 min spacerem od pogorii 4! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

2 138 750 zł458 m² 4 669,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:473 m²

Wilanów to prestiżowa i poszukiwana lokalizacja, dobre połączenia komunikacyjne z centrum, w przyszłym roku oddana obwodnica, która odciąży ruch w tej okolicy. Znamienite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Sikornik

Gliwice,śląskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży nowy dom jednopiętrowy, w zabudowie bliźniaczej, prawa strona, o pow. 200m2, w całości podpiwniczony, z garażem w bryle budynku, na działce o pow. 750m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Spokojna

Mielno,zachodniopomorskie

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:319 m²

Rezerwacja do dnia 31 lipca 2019! Działka o powierzchni 319m2 usytuowana w nadmorskiej miejscowości Mielno przy ul. Spokojnej. Działka o wymiarach ok. 15m x 21m zabudowana nowym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Wiktorów,mazowieckie

569 000 zł159 m² 3 569,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Blisko lasu (100m) i blisko Warszawy (15km) Piękna działka budowlana z domem w stanie surowym zamkniętym z instalacją elektryczną o powierzchni całkowitej 159,4 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

620 000 zł330 m² 1 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Na sprzedaż dom w Niemczu. Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Budynek wykonany został z dbałością o każdy szczegół oraz z wykorzystaniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecamy Państwu bardzo ładny i zadbany dom położony w atrakcyjnej dzielnicy Bielska Podlaskiego. Jego powierzchnia obejmuje trzy kondygnacje; -wysokie podpiwniczenie ( kuchnia, łazienka, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwalim

Chwalim,lubuskie

215 000 zł190 m² 1 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 913 m²

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 94,57m2, usytuowany na działce o pow. 1913m2, w miejscowości Chwalim. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

320 000 zł123 m² 2 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W spokojnym miejscu wolnostojący o pow 123m2 z garażem 23m2 w bryle budynku na działce 1300m2 w stanie sur zamkniętym kryty dachówką ceramiczną do budynku doprowadzono prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mikołaja Kopernika

Zabrze,śląskie

380 000 zł679 m² 559,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica z cegły całościowo podpiwniczona, o pow. użytkowej 424,88m2; pow. całkowita: 679m2. Nowe instalacje: elektryczna oraz gazowa. W budynku w sumie 7 mieszkań. 1. dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Franciszkańska

Tarnów,małopolskie

1 199 000 zł525 m² 2 283,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Kamienica po remoncie do sprzedaży - 10 lokali, w tym dwa użytkowe - wynajęte w przyziemiu, osiem lokali mieszkalnych w tym większość wolnych po remontach. Dwa wysokiej klasy studia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Wilczyce,dolnośląskie

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Piękny dworek tuż przy granicy Wrocławia! Polecam na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny wolnostojący w stylu "dworek" o powierzchni 150 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 1150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wojska Polskiego

Gliwice,śląskie

620 006 zł214 m² 2 897,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Wyłączność! -zapraszam do współpracy Nowa niższa cena! Do sprzedaży dom 5-cio pokojowy w zabudowie szeregowej o pow. 214 m2 na działce o pow. 288 m2. Na parterze wiatrołap, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

425 000 zł280 m² 1 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom jednorodzinny w dzielnicy Stradom. Pow. domu wynosi 280 mkw, działka 660 mkw. Dom składa się z parteru i pietra. W budynku są dwa odrębne wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

515 000 zł174 m² 2 959,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Nowa oferta dwóch wolno stojących budynków mieszkalnych z wbudowanym garażem każdy. Domy są parterowe z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia. Wejścia główne do poszczególnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Janockiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

569 000 zł210 m² 2 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z narożną działką w zabudowie szeregowej. Dom idealny dla większej rodziny lub na prowadzenie w nim działalności gospodarczej. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Soćki

Soćki,mazowieckie

150 000 zł83 m² 1 807,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjny dom wgłówne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji położenie z dala od głównej jezdninieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży jednopiętrowy dom o powierzchni 200m2 z 3 garażami. Dom jest budynkiem wolnostojącym wybudowanym w 1986r. na działce 500m2. Nieruchomość usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł139 m² 5 539,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Do sprzedania 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonym osiedlu Wawer-Las (w pobliżu Wału Miedzeszyńskiego i Mostu Siekierkowskiego) Segmenty mają powierzchnie ok. 139 m2 na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biała

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł172 m² 2 487,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom wykonany według projektu Delisa o powierzchni 134,12 m 2 z garażem w bryle budynku, zlokalizowany na 10-arowej działce z widokiem na okolicę w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orzesze

Orzesze,śląskie

350 842 zł120 m² 2 923,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne domy W zabudowie szeregowej orzesze cena 350 842 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Osiedle Zielony Zakątek - to zespół dziesięciu nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

0% prowizja 0% podatku Dom w cenie mieszkania Zielonka k/bydgoszczy Kameralne osiedle 42 nowych domów Miejscowość Zielonka k/bydgoszczy Dom w zabudowie bliźniaczej kompleksowo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościańskie Przedmieście

Czempiń,wielkopolskie

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 229 m²

Chciałbyś prowadzić działalność gospodarczą i mieszkać tuż obok? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Prezentujemy na sprzedaż dom o pow. użytkowej 115 m2 wraz z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Kobylepole

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł123 m² 5 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:172 m²

Komfortowy dom z garażem, gotowy do wprowadzenia, poznań Nowe Miasto. Przedmiotem oferty jest dom (segment środkowy) zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Nowe Miasto,.