dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 100 000 zł230 m² 4 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom 2011 rok wolnostojący 230m2 z garażem 26m2 na działce 1000 m2 Wykonany z ceramiki i wysokiej lasy materiałów, ocieplony 12cm styropianem,podbitka drewniana, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

532 500 zł119 m² 4 478,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizjii 0% pcc ** Bezpośrednio od dewelopera** Oddanie do użytkowania za 3 miesiące! Józefosław, to dynamicznie rozwijająca się wieś leżąca tuz przy granicy z Piasecznem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siarczanogórska

Kraków,małopolskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w uzdrowiskowej dzielnicy Krakowa - Swoszowice. Dom jest zlokalizowany na działce o powierzchni 7 arów w rejonie ulicy Siarczanogórskiej, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł211 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:834 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka na Tarchominie w dzielnicy Białołęka z dużą działką ładnie zagospodarowaną garażem na motory lub motor. Nieruchomość idealna dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bierna

Bierna,śląskie

360 000 zł134 m² 2 686,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:959 m²

Bierna. Funkcjonalny dom w ładnej lokalizacji, której atutami są bardzo dobra komunikacja z Żywcem i Bielskiem, a także spokojne otoczenie, które sprawiają, że jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Szawelska

Warszawa,mazowieckie

2 710 000 zł600 m² 4 516,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Marzy Ci się własny dom z duszą w bajkowym otoczeniu? Szukasz spokoju i bliskości dzikiej przyrody, ale nie chcesz rezygnować z dobrego dojazdu do Warszawy? Oto propozycja w sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Reymonta

Stargard,zachodniopomorskie

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:510 m²

Oferta bezpośrednia od wykonawcy inwestycji. Dom w konstrukcji szkieletowej, skandynawskiej (z dylatacją). Wykonany bardzo solidnie z grubego drewna wysokiej jakości (dostawca Palisander).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

478 000 zł84 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

- atrakcyjne położenie, wszędzie blisko! - spokojna okolica i doskonała infrastruktura - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - 3 sypialnie, łazienka i dodatkowa toaleta na parterze - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

2 680 000 zł255 m² 10 510 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:411 m²

Dom na Sadybie w okolicy ul. Zdrojowej po kapitalnym remoncie w 2018 r. - wymienione zostały wszystkie instalacje, okna, drzwi, podłogi, tynki, elewacja, dom został przebudowany. Parter: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Morasko

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł224 m² 3 527 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej na poznańskim Morasku. Dom dwukondygnacyjny, wykonany w technologii tradycyjnej, w standardzie deweloperskim. Obecnie dom w trakcie budowy ,termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 050 000 zł243 m² 4 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 000 m²

Piękny parterowy z poddaszem użytkowym, wykonany z ytunga kryty dachówką ceramiczną, ocieplony warstwowo z 2005 roku. wszystkie media miejskie, ogrzewanie gazowe dwu funkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jana Sobieskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 290 000 zł190 m² 6 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:386 m²

Bardzo starannie wyremontowany segment z ogródkiem w centrum Konstancina. Powierzchnia domu 177 m2, plus piwnica, plus schowek pod tarasem. Ogród 386 m2, zgrabny, kwadratowy ( wydaje sie znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł190 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na wroclawskich Karłowicach w jednej z cichych uroczych ulic do sprzedaży dom wolnostojący o pow 190m2 podpiwniczony z garażem na ślicznej działce 850m2 Na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

478 000 zł84 m² 5 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

1 600 000 zł650 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Lokal mieszkalno - usługowy. Obiekt o pow. 650 m2, usytuowany na działce o pow. 1278 m2. Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza działalność usługowo-produkcyjną oraz funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wigierska

Gdańsk,pomorskie

634 000 zł114 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:830 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: wigierska Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wiatrowo

Wiatrowo,wielkopolskie

229 000 zł65 m² 3 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wiem, że marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i smogu, o spędzaniu czasu bliżej przyrody, w spokojnym miejscu, gdzie powietrze jest czyste, a słowo "relaks" naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chryzantem

Żarki,śląskie

200 000 zł101 m² 1 980,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż dom 101 m2 Żarki. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu dom wolnostojący w stanie surowym otwartym zlokalizowany w prestiżowej części Żarek na osiedlu 600-lecia pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem (19,10 m2) w bryle budynku bez podpiwniczenia. Domy są dwupoziomowe z poddaszem. W części dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

430 000 zł180 m² 2 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom z wielkimi możliwościami nadający się na wszelką działalność np warsztat samochodowy, gospodarstwwo, hotel agroturystykę, usytułowany pod Dobroszycami na działce prawie 2000m2 parter salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, stacja metra Chrzanów

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe domy na Bemowie, zlokalizowane zaledwie 300 metrów do Stacji Metra. Lokalizacja: warszawa, bemowo, chrzanów, zakończenie budowy przewidywane jest na luty 2021r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

829 000 zł192 m² 4 317,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję na sprzedaż piękny i funkcjonalny segment w Józefosławiu. Osiedle będzie składać się z 20 segmentów w metrażach od 121 do 206 m2. Domy zostaną oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

3 350 000 zł350 m² 9 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie Międzylesiu. Okolica jest spokojna, brak uciążliwości, cisza, ale zarazem bezpiecznie (dom otoczony jest ze wszystkich stron zabudową jednorodzinną),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

759 001 zł180 m² 4 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Wolnostojący dom zlokalizowany w bardzo cichym i spokojnym miejscu przy ślepej ulicy. Budynek z lat 80, przeszedł generalny remont w 2005r. Parter- przedsionek, przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

337 000 zł91 m² 3 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Rynek pierwotny. W zabudowie szeregowej w kameralnej części osiedla, przeznaczonej pod niską zabudowę i budownictwo jednorodzinne. Okolica willowa, spokojne sąsiedztwo, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Poznań,wielkopolskie

404 900 zł118 m² 3 442,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:43 m²

Jeśli szukasz kompaktowego, funkcjonalnego i ekonomicznego w utrzymaniu domu o doskonale zaplanowanej powierzchni zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górczynek

Poznań,wielkopolskie

1 750 000 zł161 m² 10 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Polecam Państwu na sprzedaż luksusowy I niepowtarzalny dom położony w świetnej lokalizacji na Górczynie w Poznaniu. Nieruchomość odznacza się bogatym i gustownym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siemyśl

Siemyśl,zachodniopomorskie

199 000 zł160 m² 1 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Kołobrzeg okolica 18km dom bliź.NIAK Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej jednorodzinnej. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pokrzywna

Pokrzywna,opolskie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! ]na sprzedaż prosperujący całoroczny dom w Pokrzywnej. Pokrzywna jest znanym ośrodkiem wypoczynkowym na Opolszczyźnie. Położona jest w dolinie Złotego Potoku, znajdującego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orońsko

Orońsko,mazowieckie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż mowy dom z 2019 roku Oferowana nieruchomość to dom z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej ok 160 m2 , użytkowej 143 m2 mieści się w gminie Orońsko. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

458 000 zł98 m² 4 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera. Bez dodatkowych kosztów. Bez prowizji. Bez pcc. Jedyna w swoim rodzaju oferta segmentu w tak kameralnej okolicy. Prawie 100 m2 powierzchni, która już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Drulity

Drulity,warmińsko-mazurskie

57 000 zł41 m² 1 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:240 m²

Malownicza nieruchomość w pięknej spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasów. Usytuowana w niewielkiej miejscowości drulity! Nowa cena! Drulity leżą w dzisiejszej gminie Pasłęk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 290 000 zł325 m² 3 974,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

W przypadku zakupu tej nieruchomości, jej nabywca jest zwolniony Z opłaty (prowizji) należnej pośrednikowi. Nieruchomość w Dziekanowie Nowym, doskonała do zamieszkania, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 057 000 zł161 m² 6 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** bezpośrednio od dewelopera *** Termin oddania IV kwartał 2020 roku Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położone na Bemowie, 500 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł217 m² 5 525,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ ścian oraz przyłączy) pod własne potrzeby. Iii/ostatni etap inwestycji - koniec prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Białostocka

Dąbrowa Białostocka,podlaskie

230 000 zł196 m² 1 173,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Do zaoferowania mamy Dom wolnostojący w Dąbrowie Białostockiej Dom posadowiony jest na dużej kształtnej działce z budynkami gospodarczymi otoczony innymi zabudowanymi działkami. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozłazino

Rozłazino,pomorskie

399 000 zł225 m² 1 773,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący, składający się z trzech kondygnacji położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 649 999 zł230 m² 7 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom dla miłośników Saskiej Kępy. Budynek zatopiony w zieleni. Bardzo cicho i spokojnie. Nieruchomość wymaga remontu. Duże możliwości zmian dotychczasowego układu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 070 000 zł160 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Dom wolnostojący w Dobrej o powierzchni użytkowej 160 m2 położony na działce o powierzchni 1054 m2. W domu zostało wydzielone mieszkanie na parterze z osobny wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pszeniczna

Wódka,łódzkie

640 000 zł139 m² 4 607,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Opis ogłoszenia Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z piękną działką. Nieruchomość jest położona w miejscowości Wódka w gminie Nowosolna na terenie Parku Krajobrazowego.