dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Giżycka

Poznań,wielkopolskie

4 500 000 zł1 000 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam nieruchomość wolnostojącą, położoną na poznańskim Górczynie. Obiekt zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaczorów

Kaczorów,dolnośląskie

295 000 zł190 m² 1 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedam pięknie położony dom z dużym terenem zielonym. Lokalizacja z dala od głównej drogi n ul. Nowa Wieś, w okolicy ogromne tereny rekreacyjno - turystyczne. Dojazd do posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

795 000 zł281 m² 2 829,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Przepiękny dom jednorodzinny, wolno stojący z poddaszem użytkowym. Dom niepodpiwniczony, zbudowany według projektu Manuela. Dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krasne

Krasne,podkarpackie

480 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 100 m2, usytuowany na 8 arowej działce. Nieruchomość znajduje się w zacisznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Świebodzin,lubuskie

449 000 zł275 m² 1 632,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:662 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Świebodzinie przy ul. Poprzecznej. Dom o powierzchni użytkowej 225 m kw. składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czyżowice

Czyżowice,śląskie

299 000 zł110 m² 2 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:714 m²

Prezentujemy nowoczesny i energooszczędny dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w wyjątkowo urokliwej części Czyżowic. Konstrukcja ścian zewnętrznych budynku opiera się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

110 000 zł60 m² 1 840,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:91 m²

Ofertą sprzedaży jest środkowy szeregowiec zlokalizowany w Dobrej w powiecie Łobeskim. Powierzchnia mieszkalna wynosi 59.76 m2 i składa się z ganku z zabudowaną szafą, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam połówkę bliźniaka, położonego na nowym osiedlu w Gruszczynie. Dom energooszczędny ogrzewany pompą ciepła. Koszt ogrzewania i ciepłej wody przy 4 osobowej rodzinie wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,dolnośląskie

849 000 zł410 m² 2 070,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu piękny i przestronny dom w Głogowie o pow. 270 m2 os. Złota Podkowa. Do nieruchomości przynależy również lokal handlowo - usługowy o pow. 140m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowy Świat

Ruda Śląska,śląskie

395 000 zł107 m² 3 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

nowe-domy eu Osiedle Nowy Świat to nowoczesne osiedle 18 domków szeregowych w Rudzie Śląskiej-Halemba ul. Nowy Świat. Domki sprzedawane będą w dwóch rodzajach domki z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cedrowa

Złotkowo,wielkopolskie

479 000 zł87 m² 5 505,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam do sprzedania dom w Złotkowie (działka 35/35 na planie zagospodarowania przestrzennego) - powierzchnia domu to 87 m2. Składa się z 2 części - pierwsza część jest z 1950 roku, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Północ

Częstochowa,śląskie

490 000 zł223 m² 2 197,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Oferujemy ładny dom w zabudowie szeregowej - skrajny na zagospodarowanej działce w Czestochowie w dzielnicy Północ. Dom podpiwniczony o wymiarach 7,00x10,00 m dwukondygnacyjny +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Warszawa,mazowieckie

3 695 000 zł232 m² 15 926,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Na sprzedaż dom w wyjątkowej, prestiżowej lokalizacji przy cichej, prywatnej uliczce w sercu Warszawy. W najbliższej okolicy znajdują się: park Morskie Oko, łazienki królewskie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kunice

Kunice,dolnośląskie

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom parterowy, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Dom dla 4 osobowej rodziny. Układ funkcyjny : strefa dzienna: przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia. Strefa nocna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młynarska

Konarzyce,podlaskie

300 000 zł97 m² 3 092,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiamy atrakcyjną nieruchomość w miejscowości Konarzyce na ulicy Młynarskiej. Dom z rynku pierwotnego. Budowany wg projektu ,jagoda". Dom z poddaszem w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł357 m² 6 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:491 m²

Nieruchomość na Sadybie składająca się z segmentu rozbudowanego i wyremontowanego w 2000 r. i budynku wolnostojącego w głębi posesji z 1994 r. W segmencie są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Orłowo

Gdynia,pomorskie

1 650 000 zł295 m² 5 586,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:411 m²

Wyjątkowa okazja! dom W orłowie W atrakcyjnej cenie! W nowej nieruchomości znajdują się 4 niezależne mieszkania i 7 miejsc parkingowych w czterokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

473 000 zł110 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: polna Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'w kolendrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł247 m² 6 437 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam piękny dom wolnostojący o powierzchni 247 m2, położony w spokojnej okolicy na wrocławskich Stabłowicach. Dom położony na działce o powierzchni 800m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 199 000 zł170 m² 7 052,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

Osiedle domów Harmonium - naturalnie blisko! V etap w sprzedaży - termin oddania I kwartał 2019 r. Nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś Ujska

Nowa Wieś Ujska,wielkopolskie

285 000 zł124 m² 2 294,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Rezerwacja bezczynszowe, nowa wieś ujska (ok. 2 km do Ujścia oraz 14 km do Piły). Lokal mieszkalny funkcjonujący jako budynek wolnostojący parterowy! Bardzo ciekawa oferta budynku bezczynszowego, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 670 000 zł260 m² 6 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Dom wolnostojący, ogrodzony, o powierzchni 260 m2, na dużej działce 1390 m2. Budynek z roku 2018, do wykończenia, bez podatku pcc, zbudowany z cegły, dach skośny, pokryty dachówką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Sobolewo,podlaskie

310 000 zł95 m² 3 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:309 m²

Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Sobolewo, niedaleko Białegostoku. Dom został wybudowany w technologii szkieletu drewnianego. Ostatnio przeprowadzone zostały prace remontowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

399 000 zł89 m² 4 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! Polecam dom w stanie developerskim o powierzchni 89,25 m2 położony na nowym osiedlu w Gowarzewie.Lokal 2 poziomowy. Parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Byczyna

Jaworzno,śląskie

189 000 zł130 m² 1 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom dwukondygnacyjny wybudowany w latach 30 XX w., o powierzchni użytkowej 80 m2, całkowitej 130 m2 w Byczynie, Na Stoku, stojący na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kobylnicka

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

329 000 zł113 m² 2 911,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecem na sprzedaż atrakcyjne nowe domy bliźniacze w stanie deweloperskim o projektowanej powierzchni użytkowej 113 mkw., usytuowane na działkach o powierzchniach ok. 300 mkw położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wężówka

Wężówka,mazowieckie

280 000 zł186 m² 1 505,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym we wsi Wężówka, gminie Jadów. Dom posadowiony na 1000m2 działce, o powierzchni całkowitej około 160m2. Dwukondygnacyjny: parter i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,śląskie

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 978 m²

Na sprzedaż przedstawiamy dom jednorodzinny około 200m 2 w Łaziskach, gmina Godów, woj. śląskie, na działce o powierzchni 2978 m 2. Na parterze 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Do sprzedania segment skrajny Wawer Las ul. Poprawna. Budynek wykończony z dbałością o detale jak również pięknie zagospodarowana działka z dużym zadaszonym tarasem. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knurów

Knurów,śląskie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

0%! Oferujemy Państwu do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, segment wewnętrzny o pow. 120 m 2 położony na działce o pow. 156 m 2 w Knurowie. Do domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Wieliszew,mazowieckie

539 000 zł160 m² 3 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz pięknego, nowoczesnego domu dla twojej rodziny, w którym mógłbyś znaleźć bezpieczną I spokojną przystań? dzwoń:   Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł290 m² 1 720,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

telefon kontaktowy: polecam nieruchomość zlokalizowaną na obrzeżach Oleśnicy składającą się z budynku z częścią mieszkalną i gospodarczą. Na powierzchnię mieszkalną składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zatory

Zatory,mazowieckie

280 000 zł114 m² 2 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:851 m²

Zatory/stawinoga dom 114,4 m2,działka 851 m2,cena 280 000 pln. Szukasz klimatycznej działki z domkiem? Chcesz odpocząć po ciężkim tygodniu w pracy? Kochasz spacery, wędkujesz, zbierasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,wielkopolskie

260 000 zł150 m² 1 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Bogusławice, gmina Mycielin, powiat Kaliski. Dom wybudowany na działce o powierzchni 43 ary na której położone są także budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

930 000 zł130 m² 7 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana zaledwie 14 km od Pałacu w Wilanowie , 3 km od Parku Zdrojowego w Konstancinie. Na działce własny basen, kort tenisowy, pełna rekreacja. Obecni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sieklówka

Sieklówka,podkarpackie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 600 m²

Sprzedam ekologiczny dom, gospodarstwo rolne w pięknej okolicy z całorocznym dojazdem drogą asfaltową. W skład nieruchomości wchodzi wyremontowany, zdrowy dom drewniany z bala,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górna

Szczecin,zachodniopomorskie

725 000 zł101 m² 7 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101mkw. (dodatkowa przestrzeń na wykończonym i ocieplonym poddaszu, który może być wykorzystany jako garderoba) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sąspów

Sąspów,małopolskie

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości, którą stanowi gospodarstwo rolne znajdujące się w miejscowości Sąspów, gm. Jerzmanowice -przeginia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbrowskiej

Alwernia,małopolskie

450 000 zł218 m² 2 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 132 m²

Dom wolnostojący w Alwerni, w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni całkowitej 217,5 m2, położony na pięknej, dużej, częściowo zalesionej działce, o powierzchni ponad 1,1 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gaj

Gaj,małopolskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej posiadłości pod Krakowem, w miejscowości Gaj, złożonej z pięknej dużej działki o powierzchni 60 arów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł182 m² 4 939,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania ppzestrzeni (układ ścian oraz przyłączy) pod własne potrzeby. Iii/ostatni etap inwestycji - koniec prac.