dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

850 000 zł205 m² 4 146,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:807 m²

Nowy, bardzo ładny i funkcjonalny dom parterowy, położony w spokojnej i cichej, bocznej uliczce w Mierzynie. Blisko do centrum Szczecina i do granicy z Niemcami. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

749 000 zł175 m² 4 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

telefon kontaktowy: polecam nowy dom wolnostojący, zlokalizowany w Oleśnicy (południowy kierunek) wybudowany według projektu Glen III G2. Budynek olśniewa swoją klasyczną elegancją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,pomorskie

398 000 zł115 m² 3 460,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Okazja. Nowa o wiele niższa cena. Przedmiotem oferty jest stylowy parterowy dom o wysokim standardzie położony w malowniczej części województwa pomorskiego w dorzeczu rzeki Brdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Opole,opolskie

498 000 zł170 m² 2 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:905 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni 170m2 położony na działce 9,05ar. Nieruchomość znajduje się w Opolu- śródmieście. Budynek murowany piętrowy, nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 290 000 zł369 m² 3 495,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Centrum miasta. Dom wolnostojący w Dąbrowie Górniczej o pow. całkowitej ok. 369 m.kw, pow. użytkowej. ok. 246 m.kw + poddasze 123 m.kw, zlokalizowany na zagospodarowanej działce w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Stoku

Poznań,wielkopolskie

1 600 000 zł272 m² 5 891,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu domu zlokalizowanego w Poznaniu w urokliwym miejscu, tuż przy Cytadeli. Wybudowany w 1993 roku, zaprojektowany ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sadlno

Sadlno,zachodniopomorskie

140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy Państwu do kupna dom typu bliźniak znajdujący się w miejscowości Sadlno, miejscowość ta położona jest 6 km od Trzebiatowa 10 km od Pogorzelicy oraz 30 km od Kołobrzegu. Dom ten posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

416 000 zł131 m² 3 175,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

5 pokoje | 131m2 | ul. Słocińska | Rzeszów Prezentowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 131 m2 znajduje się w zabudowie szeregowej i zlokalizowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

499 000 zł145 m² 3 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Gotowy do zamieszkania i przejęcia od zaraz segment położony na początku Kiełczowa około 1 km od granic miasta i pętli na ulicy Kiełczowskiej. W bezpośredniej okolicy przystanek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luszowice

Luszowice,małopolskie

450 000 zł185 m² 2 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta wstrzymana! solidny nowy dom. Budynek mieszkalny, nie podpiwniczony, wzniesiony na rzucie prostokąta o powierzchni użytkowej 165 m. Wybudowany technologią tradycyjną murowaną, posadowienie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin

Izabelin,mazowieckie

1 400 000 zł720 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

0% prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, o powierzchni 1418 m . Na nieruchomości znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piotrusia Pana

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł380 m² 2 328,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 290m2 pow. użytkowej w Wesołej Starej Miłośnie. Możliwa również zamiana na mieszkanie z dopłatą. Znakomita lokalizacja - pod lasem, ale z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Karkonoska

Przesieka,dolnośląskie

3 700 000 zł1 200 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Pensjonat, prosperujący i posiadający stałą bazę klientów. Położony w pięknej okolicy Otuliny Parku karkonoskiego i w bezpośrednim sąsiedztwie szlaków turystycznych. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyniec

Kruszyniec,kujawsko-pomorskie

649 000 zł160 m² 4 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom z basenem! Dom wybudowany w 2003 r. na działce 1002m2. Suporex, blachodachówka , okna velux, gładzie. Na parterze salon o powierzchni 26 m na podłodze kafle i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wierzeje

Piotrków Trybunalski,łódzkie

375 000 zł140 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży funkcjonalny oraz przestronny dom jednorodzinny wraz z garażem o powierzchni ok. 140 m2 oraz duża działka o powierzchni 0,0420 ha. (450m2) Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Józefów

Józefów,mazowieckie

4 800 000 zł761 m² 6 307 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Unikatowa rezydencja w samym sercu Józefowa. Elegancki dom wolnostojący. Fantastyczny ogród, oczko wodne, zadaszone miejsce na przyjęcia oraz basen wewnątrz domu, na działce jezioro kamienne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bratkowice

Bratkowice,podkarpackie

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży kilkunastoletni dom wolnostojący o powierzchni 100m2. Nieruchomość składa się z: 1. Parter: - kuchnia jasna - salon z wyjściem na taras, - pomieszczenie gospodarcze, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł214 m² 3 733,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

- fabryczna-leśnica-willa poniemiecka Lokalizacja: leśnica/skoczylasa Metraż:użytkowa nieruchomość podzielona na dwa mieszkania(obecnie spełnia fukncje jednego), na osobnych księgacvh wieczystych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Solniczki

Solniczki,podlaskie

579 000 zł124 m² 4 669 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Polecamy Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni ok.306m2. Parter to przestrzeń otawarta na której znajduje się kuchnia otawartana pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pojezierska

Łódź,łódzkie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:444 m²

Polecamy do kupienia dom o powierzchni 300 m2 znajdujący się przy ul. Pojezierskiej vis a vis Parku przy Hipotecznej. Działka rogowa o powierzchni 444 m2 (wymiary 15m x 30m). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zdrowie

Łódź,łódzkie

880 000 zł167 m² 5 269 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom na Zdrowiu o powierzchni 167 m na działce 1050 m . Dom typu szwedzkiego. Parterowy. Ogrzewanie podłogowe plus kominkowe z rozprowadzeniem. Kanalizacja i woda miejskie. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł224 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

224m2 własnego domu w cenie średniej wielkości apartamentu. Nieruchomość zlokalizowana 15 minut od Pałacu Kultury, będąca jednocześnie oazą ciszy, z dala od wielkomiejskiego szumu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skorupy

Białystok,podlaskie

449 999 zł80 m² 5 624,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Proponuję Państwu nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 80 m2, usytuowany w spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Skorupy/zaścianki Główne cechy domu: - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom 5-pokojowy zbudowany z pustaka ceramicznego porotherm z antywłamaniowymi drzwiami wejściowymi. Na parterze wejście przez sień-przedpokój (4,8 m2) do salonu z jadalnią (46,4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ochodze

Ochodze,opolskie

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Proponujemy Państwu kupno domu jednorodzinnego położonego w Ochodzach, ok. 7 km od Opola. Nieruchomość nadaje się do zamieszkania. W budynku wymieniono dach, zrobiono nową elewację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

571 000 zł115 m² 4 965,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: polna Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'dom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Motycz

Motycz,lubelskie

395 000 zł110 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie segmentowej dla rodziny (3-4 sypialnie oraz salon) - nowoczesny i komfortowy Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy segment o powierzchni użytkowej 76 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

600 000 zł236 m² 2 539,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:219 m²

Dom w zabudowie szeregowej, położony przy spokojnej ulicy w dzielnicy Bukowo. Budynek o pow. użytkowej 236m2 posadowiony na działce o pow. 219m2. Rok budowy 2000, jest podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bładnice Dolne

Bładnice Dolne,śląskie

550 000 zł144 m² 3 822,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Rezerwacja do 31.08.2019! Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Bładnice Dolne. Jeśli marzysz o przytulnym domu w górach to oferta tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 150 000 zł431 m² 2 668 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedaży wolnostojący, obszerny jednorodzinny dom mieszkalny, wybudowany w 2010 r. z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej (obecnie pracownia) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

697 000 zł192 m² 3 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom po remoncie Z lokalem użytkowym Lokal użytkowy aktualnie jest wynajęty i kupujący może przejąć ten intratny najem, który będzie spłacał ratę kredytu na zakup. a powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wołodyjowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 899 000 zł473 m² 8 243,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:873 m²

Komfort dla wymagających. Prestiżowy dom, wolnostojący o powierzchni 473m2, zlokalizowany w pobliżu ul. Puławskiej, - dostęp do tramwaju, autobusu i metra, a zarazem cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

599 000 zł203 m² 2 950,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Segment narożny Z garażem W ofercie funkcjonalny, duży i wygodny dom, składający się z trzech kondygnacji (poddasze nieużytkowe), o powierzchni całkowitej około 203 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

529 000 zł200 m² 2 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta wróciła do sprzedaży! Oferta bez prowizji dla kupującego! Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom w Wołowicach, na dużej 9 arowej działce. Trochę faktów: powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Warszawskie

Poznań,wielkopolskie

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uroczy, całoroczny domek letniskowy, wolnostojący o powierzchni 70m2 na dwóch poziomach, z pomieszczeniem gospodarczym 8m2. Domek znajduje się na działce 300m2, położonej na skraju lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

749 000 zł155 m² 4 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 155 m2, na działce o pow. 260 m2 w Krakowie Prądniku Białym. Na dzień dzisiejszy do sprzedaży został tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Turów,dolnośląskie

380 000 zł82 m² 4 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczejo powierzchni całkowitej ok. 82 mkw (76 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolesławice

Bolesławice,dolnośląskie

559 000 zł130 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Nowy Dom niedaleko. Urządzony gustownie, ze smakiem i odrobiną glamour. Z domu suchą stopą wchodzimy do garażu. W całym domu położono podłogowe ogrzewanie, i tu, w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 329 000 zł180 m² 7 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:902 m²

Michałowice - jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji wokół Warszawy. Wolnostojący dom 180m, usytuowany na działce ok. 900m2 W pobliżu stacja kolejki wkd - 15 minut do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Paderewskiego

Turek,wielkopolskie

429 000 zł145 m² 2 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:671 m²

Na sprzedaż dom po remoncie o powierzchni użytkowej 115 m2 położony na popularnym osiedlu Zdrojki Lewe w Turku. Dom położony jest w narożnej części działki co umożliwiło wykonanie.