dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Dobiercice

Dobiercice,opolskie

65 000 zł129 m² 503,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w Dobiercicach. Powierzchnia zabudowy 129 m2. Budynek wybudowany z cegły. Położony na działce o powierzchni ok 4200 m2. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł135 m² 5 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj we własnym domu! Wawer Las, świetna i cicha lokalizacja, tylko nowa niska zabudowa. Kameralny dom bliźniaczy, wolnostojący, z garażem i poddaszem, powierzchnia ok 130m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

335 000 zł112 m² 3 001,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy piętrowy energooszczędny dom w zabudowie szeregowy w Bielsku - Białej. Parter: salon - 19,04 m2 Kuchnia z jadalnią - 17,66 m2 Gabinet - 7,7 m2 Przedpokój - 1,92 m2 wc - 1,56m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rejtana

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł630 m² 2 063,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem. Przeznaczona do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej. Dom w całości podpiwniczony z poddaszem użytkowym do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

325 000 zł100 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 100m2, działka 500m2, w ciechocinku - ul. Wojska polskiego - na sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu położonego w Ciechocinku - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

525 000 zł148 m² 3 547 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam do zakupu segmentu w bardzo zielonej i uroczej lokalizacji! Segment ma powierzchnię 148 m2 i składa się z trzech poziomów. Parter: -salon z aneksem kuchennym 41,75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

750 000 zł98 m² 7 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:970 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Nowo wybudowany, nowoczesny parterowy dom jednorodzinny z bardzo dobrym całorocznym dojazdem. Urządzony w stylu skandynawskim, innowacyjne, ciekawe rozplanowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

2 500 000 zł298 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opis Dom położony jest na osiedlu Bażantowo ( enklawa modernistyczna). Otoczenie budynków stanowi prosta w formie mała architektura , oczko wodne wraz z ciekawie ukształtowaną zielenią. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

340 000 zł124 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

=rezerwacja oferty= Przedstawiam Państwu duży, dwukondygnacyjny dom położony z dala od miejskiego zgiełku w miejscowości Bodzanów koło Wieliczki. To oferta w sam raz dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górki

Górki,opolskie

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Dom Sprzedaż Górki - dom parterowy o powierzchni użytkowej ok. 130 m2, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo na terenie posesji znajdują się budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

465 000 zł108 m² 4 286,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka o powierzchni 108,47 m2 na nowym osiedlu w Komornikach którego koniec prac przewidziany jest na maj-czerwiec 2020 roku. Ta oferta dotyczy jednej połowy. Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł120 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Marki. W sprzedaży ostatnie dwa środkowe segmenty. Piękna, ogrodzona inwestycja. Wysoka jakość wykonania. Wokół spokój i zieleń. Zabudowa jednorodzinna. Stan deweloperski- do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

695 000 zł172 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Bez podatku I prowizji! bezpośrednio od dewelopera Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domów bliźniaczych z bardzo dużymi ogrodami! Inwestycja to dwa domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

485 000 zł130 m² 3 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta od dewelopera - Kupując od dewelopera nie płacisz 2% podatku P.C.C. 0% prowizji dla Kupującego! Zapraszam do zakupu segmentów z garażami na nowoczesnym osiedlu (jedynie 10 segmentów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

549 000 zł119 m² 4 613,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zakupu segmentu skrajnego w Kobyłce! Świetna lokalizacja, jedynie 700 metrów od stacji pkp Kobyłka Ossów. Mikro osiedle, jedynie cztery rodziny! Segment o powierzchni 119 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bęczyn

Bęczyn,małopolskie

329 000 zł130 m² 2 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nowa niższa cena! Przedstawiamy Państwu piękną nieruchomość położoną w miejscowości Bęczyn Powiat Wadowicki. Nieruchomość o powierzchni 2500m2 ogrodzona zabudowana Domem piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pyry

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł497 m² 4 727,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ursynów Pyry. Rok budowy 2010. Dom został wykończony do użytkowania 2 lata temu. Bardzo wysoki standard wykończenia! Woda i kanalizacja miejska Gaz miejski, ogrzewanie i cw własna (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

*** oferta od dewelopera *** Kupujący zwolniony z podatku pcc i prowizji. Wysoki standard domów! Doskonała komunikacja. Nieruchomość znajduje się blisko trasy S2 i ul. Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

278 000 zł75 m² 3 706,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący w cichym zakątku miejscowości Szczedrzyk. Nieruchomość znajduje się na 5,4 arowej działce, około 800 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pielgrzymowice

Pielgrzymowice,małopolskie

580 000 zł250 m² 2 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferujemy Państwu Dom Jednorodzinny wolnostojące. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji gdzie jest spokój, cisza i świetne połączenie z Krakowem! Powierzchnia dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

265 000 zł280 m² 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam do zakupu dom dwurodzinny w miejscowości Panieńszczyzna na osiedlu domków w centrum miejscowości. Budynek posiada dwa niezależne wejścia co daje możliwość zamieszkania dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

485 000 zł113 m² 4 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom wolno stojący z dużą działką położony w miejscowości Brzezia Łąka około 8 km od Wrocławia za Kiełczowem. Ciche i spokojne miejsce, widok na las i łąki, dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prusice

Prusice,dolnośląskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Sprzedam dom o powierzchni 120m2 wraz z działka 21000m2 w Prusicach. Polecam do sprzedaży dom wolnostojący 3 kondygnacyjny położony na działce o powierzchni 21000m2, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

499 000 zł141 m² 3 539,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc Nie odpowiadam na zgłoszenia bez numeru telefonu Zapraszam do zakupu domów w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kanie

Kanie,mazowieckie

855 000 zł70 m² 12 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 388 m²

Bardo ładna działka budowlana z postawionym w latach 50 XX wieku drewnianym fińskim domkiem mieszkalnym, wykorzystywanym pierwotnie przez budowniczych pkin a następnie po zakończeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł135 m² 5 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

490 000 zł148 m² 3 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rekowo Górne

Rekowo Górne,pomorskie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 150 m2. Usytułowany na 600 m działce pełnej dzieleni. W okolicy domy jednorodzinne. Ogrodzenie murowane z panelami drewnianymi. Podjazd wyłożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Zelków

Zelków,małopolskie

1 600 000 zł382 m² 4 184,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 632 m²

Z przyjemnością prezentujemy ekskluzywny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 265,4m (+ zagospodarowane poddasze o powierzchni ok. 100m ) zlokalizowany na 26-arowej działce w Zelkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Las

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł175 m² 5 422,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I pcc Propozycja dla osób wymagających. Bardzo wysoki standard i energooszczędne rozwiązania. Z tarasem na dachu i własną aranżacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

820 000 zł135 m² 6 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż Stargard okolica Ofertą sprzedaży jest prześliczny dom w Tychowie. Parter domu składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i dwóch rozkładowych pokoi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podklasztorna

Kielce,świętokrzyskie

550 000 zł113 m² 4 867,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:677 m²

Oferta 0% prowizji od Kupującego! Do sprzedaży dom wolnostojący wybudowany w 2007 roku , położony na os. Podkarczówka w pobliżu rezerwatu Karczówka. Powierzchnia całkowita parteru wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Południowa

Plewiska,wielkopolskie

340 000 zł84 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:712 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w Plewiskach( gm. Komorniki). Dom o pow. 84m2 , posadowiony na działce o pow. 700m2, wybudowany w 1962r. z czerwonej cegły. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Teofilów

Łódź,łódzkie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamiana, zamiana domu Narożny segment o powierzchni całkowitej 220 m , a użytkowej 180 m w okolicy Rojnej obok park zamienię na dom na Złotnie lub na Smulsko albo Julianów może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nosala

Dębica,podkarpackie

1 299 000 zł404 m² 3 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Willa wolnostojąca z garażem trzystanowiskowym w Dębicy. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia piętrowy dom wolnostojący o rozłożystej bryle na zadbanej ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom wolnostojący w centrum Białych Błot na działce 475 m. Dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 w centrum Białych Błot. W skład domu wchodzi salon 30 m2 z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzcielin

Trzcielin,wielkopolskie

439 000 zł117 m² 3 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Piękne Nowe Osiedle zacisze trzcielin Dom to z założenia miejsce, które się tworzy z najbliższymi, w którym się wypoczywa i do którego się chętnie wraca. Co może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł162 m² 8 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowość! hit na warszawskim bemowie! wyjątkowe domy III-poziomowe Kameralne i wyjątkowe osiedle. Znajdź zieloną oazę spokoju dla siebie i bliskich. Inwestycja to połączenie minimalizmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cylkowskiego

Gdynia,pomorskie

980 000 zł158 m² 6 201,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Lokalizacja Na sprzedaż piękny dom w zabudowie szeregowej w jednej z najlepszych lokalizacji Gdyni Redłowa przy spokojnej ulicy Cylkowskiego. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikołów

Mikołów,śląskie

300 000 zł89 m² 3 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Halembie w rejonie ul. Solidarności! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej.