dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

699 000 zł320 m² 2 184,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży zadbany podpiwniczony dom w Rudzie Śląskiej Halembie. Wybudowany na działce 400 m2. Całkowita powierzchnia domu wraz z dwu stanowiskowym garażem,kotłownią i pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

745 000 zł188 m² 3 962,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej Ciekawa kolorystyka oraz nowoczesna architektura stwarzają wymarzone miejsce do zamieszkania. Jedną z wielu jest położenie, które gwarantuje spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Duczki

Duczki,mazowieckie

152 000 zł42 m² 3 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u nas! Do sprzedaży działka rekreacyjna 1000 m2 położona w miejscowości Nowe Grabie koło Duczek, 4km od Wołomina, 2,5 km od stacji pkp Zagościniec. Teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudno

Rudno,małopolskie

660 000 zł140 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 140 mkw wybudowany w latach 2003 - 2013 metodą tradycyjną z pustaków max, ocieplony, otynkowany, kryty dachówką, okna pcv. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Janusza

Mały Płock,podlaskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż Dom o pow. użytkowej 150m2 w Małym Płocku, położony na działce o pow. 36 arów. Do nieruchomości należy również budynek gospodarczy o pow. ponad 200m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Truskaw

Truskaw,mazowieckie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bliźniak położony w Truskawiu gmina Izabelin. Oferowana nieruchomość to bliźniak z możliwością zakupu całej nieruchomości (ta oferta również w ofercie Naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Gdynia,pomorskie

510 000 zł150 m² 3 406,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:97 m²

Atrakcyjna nieruchomość W gdyni W nowej niższej cenie! tylko 3 400 pln za m2 Dom w zabudowie szeregowej z 1996 r. w świetnej lokalizacji, w pobliżu głównego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niekarzyn

Niekarzyn,lubuskie

200 000 zł240 m² 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Niekarzyn, o łącznej pow. użytkowej 169,00 m2, położony na działce 2137 m2. Dom posiada podpiwniczenie oraz poddasze do adaptacji. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudawa

Rudawa,małopolskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom dwurodzinny z wyodrębnionymi dwoma lokalami mieszkalnymi o powierzchni około 200mkw wybudowany metodą tradycyjną otynkowany. Budynek został rozbudowany w 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Plażowa

Białystok,podlaskie

460 000 zł300 m² 1 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:514 m²

Posiadam duży dom rodziny na cichym spokojnym popularnym osiedlu w Białymstoku,budynek jest 3 kondygnacyjny o pow.350m oraz powierzchni działki 514m .Budynek nadaje się do remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Śliwa

Woźniki,śląskie

89 000 zł77 m² 1 155,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:407 m²

Mieszkasz w zatłoczonym mieście i marzysz o letnim wypoczynku na łonie natury w kameralnym rodzinnym gronie? To Ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży wygodny domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

580 000 zł132 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny Dom na nowo powstającym osiedlu przy trasie : Wrocław - wjazd na A4 Wrocław Wschód. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc i prowizji. -Rynek: pierwotny -rodzaj zabudowy: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

489 000 zł126 m² 3 888,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie, 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klonowa

Klonowa,łódzkie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 500 m²

Do sprzedania małe gospodarstwo rolne siedlisko z zabudowaniami o obszarze 7,55 ha położone w miejscowości Kuźnica Błońska gm. Klonowa woj. łódzkie. W części siedliskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fabianowska

Komorniki,wielkopolskie

419 000 zł112 m² 3 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe osiedle domów jednorodzinnych dwu lokalowy - zabudowa bliźniacza, w pod poznańskich Komornikach dojazd do granicy Poznania 5min, do centrum 10min. Powierzchnia użytkowa 112,24m2, do całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

2 490 000 zł1 341 m² 1 856,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:34

 

Powierzchnia działki:3 295 m²

Zapraszam do zakupu pensjonatu położonego w atrakcyjnym turystycznie miejscu: 18 km od Zakopanego, 12 km od Białki Tatrzańskiej i 14 km od Nowego Targu. Usytuowanie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

575 000 zł165 m² 3 493,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 985 m²

Podana cena dotyczy działki, budynku wykończonego w stanie developerskim de lux co oznacza ,że budynek składa się z : konstrukcja : - budynek osadzony na płycie fundamentowej dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staszyce

Piła,wielkopolskie

645 000 zł180 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:480 m²

Piła-Staszyce. Dom jednorodzinny wolnostojący na sprzedaż. Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej uliczce z widokiem na szpaler drzew. Doskonała lokalizacja dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogoźno

Rogoźno,łódzkie

1 550 000 zł300 m² 5 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:92 000 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Rogóźno gmina Widawa, powiat łaski. Nieruchomość obecnie wykorzystywana jako ferma drobiu z 30-letnią tradycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Suwałki,podlaskie

980 000 zł256 m² 3 828,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż nowocześnie urządzony dom o powierzchni 256 m2, zlokalizowany we wspaniałym, cichym i spokojnym miejscu na osiedlu Hańcza w Suwałkach. Budynek usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagiellończyka

Drohiczyn,podlaskie

169 000 zł158 m² 1 069,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5-pokojowego domu o powierzchni całkowitej 158m2 w miejscowości Drohiczyn, w powiecie Siemiatyckim. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warnice

Warnice,zachodniopomorskie

350 000 zł260 m² 1 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie sprzedaży dom o powierzchni 260m2 w skład którego wchodzą dwa mieszkania z odrębnymi wejściami dla dwóch osobnych rodzin. W skład jednego z nich wchodzą 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyszyna

Wyszyna,mazowieckie

665 000 zł180 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam nowo wybudowany dom, odbiór budowlany w 2018roku, powierzchnia domu ok 180m2, na ogrodzonej działce około 2000m2. Dom budowany dla siebie (dla rodziców) z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Pobierowo,zachodniopomorskie

459 000 zł140 m² 3 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest nowoczesny dom jednorodzinny położony w 5 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem. Nieruchomość położona na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Puszczykowo,wielkopolskie

699 000 zł210 m² 3 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 769 m²

Działka budowlana na sprzedaż w centrum Puszczykowa o powierzchni 2769 m2 Dostęp do wszystkich mediów (prąd, woda, gaz, telefon, światłowód na działce, kanalizacja w drodze) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlasie

Piła,wielkopolskie

560 000 zł249 m² 2 249,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Dom jednorodzinny W zacisznej części osiedla piła - podlasie Dom jednorodzinny wolnostojący, dla osób poszukujących spokoju z dala od zgiełku miasta, posadowiony w zacisznej ulicy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pilchowo

Szczecin,zachodniopomorskie

970 000 zł327 m² 2 966,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:971 m²

Dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem położony pod lasem, powstały w 2014r. zlokalizowany w Pilchowie ok. 2km od Jeziora Głębokiego. Budynek częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

935 000 zł196 m² 4 770,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 196m2 usytuowany na dużej działce o pow. 1328m2 zlokalizowanej w Dobrej Szczecińskiej. Działka ogrodzona z dojazdem asfaltowym. Parter: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim w Przegini Duchownej. Dom został wybudowany na działce o powierzchni 8 arów w widokowym miejscu, na skraju Rezerwatu "kajasówka". Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sławociesze

Szczecin,zachodniopomorskie

748 999 zł120 m² 6 241,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Dom wolnostojący z 2015 roku o powierzchni użytkowej 120,08 m2 (całkowita 152,78m2) i działką 874 m2, na który składają się dwie kondygnacje, poziom 0, 68,68m2: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

607 000 zł156 m² 3 891,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:834 m²

Nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym trzykondygnacyjnym (podpiwniczenie, wysoki parter i piętro), w bryle budynku dwa garaże. Do budynku mieszkalnego przylega budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastowska

Marcinkowice,dolnośląskie

564 000 zł181 m² 3 119,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Oferuję do sprzedaży dom położony na działce o pow. 1748 m2, który posiada 2 osobne, niezależne mieszkania: mieszkanie nr 1: na parterze o pow. ok. 96,87 m2 z ogrodem oraz Mieszkanie nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł120 m² 3 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu; magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / okolice / atrakcyjna lokalizacja Polecam nowy dom w zabudowie szeregowej w okolicy Oleśnicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł310 m² 2 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przestronny 3-poziomowy dom wolnostojący w zabudowie bliźniaczej położony w atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy Szczecina - bezrzecze. Dom składa się z: -7 niezależnych dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kury

Kury,mazowieckie

340 000 zł82 m² 4 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom w miejscowości Zapole, gmina Tłuszcz powiat wołomiński Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 82 m2 wybudowany na działce 3000 m2. Wybudowany z cegły w 2006r., po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł160 m² 14 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:143 m²

Polecam na sprzedaż elegancki, atrakcyjny segment w sercu Starego Mokotowa. Dom po gruntownym remoncie, modernizacji, luksusowo wykończony i umeblowany. Reprezentacyjna, prestiżowa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

499 000 zł126 m² 3 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedamy dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny w zabudowie bliżniaczej, powstający na kameralnym, zamkniętym osiedlu 4 domów. Inwestycja realizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

900 000 zł235 m² 3 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:329 m²

Piękny dom położony w otoczeniu budynków jednorodzinnych w atrakcyjnej części dzielnicy Żelechowa. Budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej został postawiony w technologi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

498 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupujących promocja! dla pierwszych dwóch klientów pompa ciepła W cenie. Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej.