dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudna Wielka

Rudna Wielka,podkarpackie

310 000 zł120 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wstrzymane do sprzedaży dom wolno stojacy, parterowy, niepodpiwniczony z nieużytkowym strychem. Budynek jest przykryty dachem dwu spadowym. W domu sa dwie strefy: dzienna, do której zalicza się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skryta

Plewiska,wielkopolskie

659 900 zł350 m² 1 885,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom w trakcie budowy! Posiada aktualne dokumenty , dziennk budowy etc.! Przedstawiamy państwu tą wyjątkową willę z dużymi słonecznymi tarasami zorientowanymi na kierunek południowo zachodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarnołtówek

Jarnołtówek,opolskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jarnołtówek, perełka Gór Opawskich! Dom wolnostojący, czterokondygnacyjny, na działce 500 m2, murowany, z dwuspadowym dachem, pięknie położony w scenerii parku krajobrazowego Opawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kocmyrzów

Kocmyrzów,małopolskie

970 000 zł300 m² 3 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. całkowitej 300 m2, pow. użytkowej 152 m2, położony ~3 km. od Kocmyrzowa. Działka 22 a. Wysoki standard wykończenia. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

580 000 zł240 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:706 m²

Rezerwacja Na sprzedaż 1/2 dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 240 m2 użytkowej 198 m2 na ogrodzonej działce 706 m2 200 m od jeziora na osiedlu Bartąg na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

359 000 zł110 m² 3 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Atuty nieruchomości: - działka 410m2 - pełna infrastruktura handlowo-usługowa - duży garaż - pkm i pks - kameralne otoczenie lokalizacja : Nieruchomość zlokalizowana jest w Kiełpinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karczew

Karczew,mazowieckie

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 072 m²

Oferuję do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2 z garażem wolno stojącym i zabudowaniami na działce 2 072 m2 w Karczewie. Dom parterowy do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Skarpie

Przodkowo,pomorskie

420 000 zł175 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący, usytuowany w miejscowości Przodkowo. Składa się z 4 pokoi, 1 kuchni, 1 garderoby, 1 łazienki z wc na parterze oraz 1 nie wykończonej łazienki na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

490 000 zł290 m² 1 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

telefon kontaktowy: polecam nieruchomość zlokalizowaną na obrzeżach Oleśnicy składającą się z budynku z częścią mieszkalną i gospodarczą. Na powierzchnię mieszkalną składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zembrzyce

Zembrzyce,małopolskie

98 500 zł43 m² 2 290,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Domek letniskowy z lat 80. położony w Zembrzycach na działce o pow. 3,2 ara. Budynek murowany z pustaka, dach dwuspadowy, kryty onduliną, okna pcv. Powierzchnia użytkowa wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wośniki

Radom,mazowieckie

728 750 zł265 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom o powierzchni 265m2 z działką 440m2. Dom wykończony luksusowo. Na parterze bardzo duży salon z kominkiem (marmur) i jadalnią z wyjściem na taras. Kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

530 000 zł220 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon połączony z kuchnią, łazienka, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:631 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący położony na Warszewie, na działce o pow. 631 m2. Dom o powierzchni całkowitej 200 m2 (użytkowej 160 m2). Okna w salonie od strony południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł139 m² 5 611,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Do sprzedania 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonym osiedlu Wawer-Las (w pobliżu Wału Miedzeszyńskiego i Mostu Siekierkowskiego) Segmenty mają powierzchnie ok. 139 m2 na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Soblówka

Soblówka,śląskie

999 000 zł203 m² 4 911,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 251 m²

Na sprzedaż wyjątkowo urokliwy i komfortowy dom w zacisznej, malowniczej i widokowej scenerii górskiej. Jest to dom drewniany w konstrukcji wieńcowej, o ścianach z bali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Forteczna

Kraków,małopolskie

720 000 zł162 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom o powierzchni 162 m2, znajdujący się w rejonie ul. Fortecznej no os. Kliny w Krakowie. Dom piętrowy z poddaszem użytkowym. Rok budowy 1998. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł140 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom z 2006 roku o powierzchni 140 m2. Znajduje się on na pięknie zalesionej starodrzewiem działce o powierzchni 2700 m2 z możliwością wjazdu z obu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

525 000 zł128 m² 4 096,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny i jedyny taki Dom wolnostojący z pompą ciepła na nowo powstającym osiedlu w Turowie przy trasie : Wrocław - wjazd na A4 Wrocław Wschód. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blachownia

Blachownia,śląskie

490 000 zł215 m² 2 279,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 843 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom o powierzchni użytkowej 215 m2 położony w Blachowni. Działka o powierzchni 1843 m2 , zagospodarowana zielenią. Na parterze znajduje się: wiatrołap, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Opławiec

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł145 m² 3 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Opławiec- dom deweloperski. Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim. Położony w cichej i spokojnej lokalizacji w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość budowana wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błeszno

Częstochowa,śląskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Dom mieszkalny 160 m2 z budynkiem gospodarczym 140 m2, częstochowa - Błeszno Oferta ta może być dobrą propozycją dla osób poszukujących miejsca pod działalność gospodarczą! Cena: 599.000 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Koziniec

Koziniec,małopolskie

269 000 zł200 m² 1 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta dom Z potencjałem inwestycyjnym obok jeziora mucharskiego! Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 200m2 , położony w pięknej malowniczej, fantastycznej okolicy Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mirtowa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł171 m² 6 432,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Urokliwy segment skrajny z ogrodem w warszawskim Aninie. Powierzchnia mieszkalna - 171m2. Powierzchnia działki - 525m2. Obecnie 3 pokoje plus suterena. Możliwe 4 pokoje. Spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezie

Brzezie,małopolskie

1 120 000 zł280 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży przestronny dom o pow. 280 m2 z 2000 roku, położony w spokojnym miejscu w Brzeziu, gm. Zabierzów. Dom składa się z 6 pokoi, dwóch łazienek, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czarnów

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł148 m² 2 358,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Tylko u nas! oferujemy Dom w zabudowie bliźniaczej blisko centrum miasta! Na sprzedaż dom położony w Kielcach na osiedlu Czarnów. Na działce 247 m2 znajduje połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

900 000 zł280 m² 3 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom w ścisłym Centrum nowego sącza o pow.280 m2, działka 8 Ar( zagospodarowana z miejscem na grilla) Nieruchomość składa się z dwóch osobnych mieszkań: 1).Parter- 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mogiła

Kraków,małopolskie

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:640 m²

Atrakcyjny dom wybudowany wg projektu uznanego krakowskiego architekta, zlokalizowany w Nowej Hucie - Mogile, na osiedlu domów jednorodzinnych - Lesisku. Budynek zrealizowany w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórska

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł340 m² 3 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży wille w okolicach ul.Podgórki w krakowskich Swoszowicach - 15 minut samochodem od ścisłego centrum Krakowa. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słowiańska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:449 m²

Dom w centrum miejscowości,spokojna okolica. Na terenie posesji 4 miejsca parkingowe + miejsce w garażu. Dom wybudowany w latach 70-tych, dobudowa od strony ogrodu - 2002 rok. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł252 m² 6 695,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Polecam najserdeczniej, wyjątkowa oferta z ogromnym potencjałem i bardzo dużą stopą zwrotu wartości nieruchomości. Wspaniała willa posadowiona na działce o powierzchni 436 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Kobysewo,pomorskie

979 000 zł446 m² 2 195,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Komfortowy dom na dużej działce! lokalizacja: kobysewo, miejscowość położona przy drodze powiatowej Kartuzy-Przodkowo. Do Kartuz 6km, do Gdańska 25km. Nieruchomość: przestronna i luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czeczotki

Czeczotki,mazowieckie

870 000 zł218 m² 3 990,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 215 m²

Ładny dom, położony w spokojnej cichej okolicy, z pięknymi sosnami na działce.W powierzchnię działki wliczone jest 500m2 lasu.Dom wymaga kosmetyki wewnętrznej i otynkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł142 m² 3 512,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 371 m²

telefon kontaktowy: do sprzedaży poniemiecki dom jednorodzinny zlokalizowany w Oleśncy. Dom podpiwniczony z poddaszem częściowo do aranżacji. Wymienione okna. Parter domu stanowi powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nieciecza

Nieciecza,małopolskie

265 000 zł188 m² 1 406,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Jest to wolnostojący dom jednorodzinny murowany składający się z: - piwnicy z kotłownią c.o. na węgiel oraz garażem i pomieszczeniem gospodarczym; - parterem z łazienką, kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

788 000 zł172 m² 4 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Atrakcyjny dom o pow.172m2 w bardzo dobrej lokalizacji na os.Barwinek. Dom wolnostojący z roku 1969,1piętro 2017r po generalnym remoncie. Dom składa się z : garaż na 2 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kaptur

Radom,mazowieckie

160 000 zł300 m² 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:235 m²

Do sprzedania budynek 65m2 z działką ok.235m2, teren ogrodzony siatką. Bardzo dobry dojazd asfaltowy, blisko centrum Radomia. W pobliżu szkoła, przedszkole, gimnazjum, liczne sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom parterowy W systemie energooszczędnym - podwyższony standard developerski o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń oraz ciekawej architekturze zewnętrznej o pow. 160 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Gdynia,pomorskie

509 000 zł150 m² 3 400,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:97 m²

Atrakcyjna nieruchomość W gdyni W nowej niższej cenie! tylko 3 400 pln za m2 Dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji - Gdynia Wielki Kack! Na nieruchomość składa się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł164 m² 4 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Bardzo ładny dom wolno stojący z 2001r., tuż za granicami Wrocławia. W okolicy lasy, pola, w bezpośrednim sąsiedztwie, ładne, domy wolno stojące. Parter: salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczyn

Wołczyn,opolskie

325 000 zł200 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie położony dom o powierzchni 200 m2 w miejscowości Wołczyn. Dom składa się z parteru, piętra i zagospodarowanej piwnicy. Na parterze są.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij