dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom dwurodzinny, zebrzydowice - 320 000zł (do negocjacji). Polecamy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 150m2 zlokalizowany w spokojnej okolicy Zebrzydowic. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Afrodyty

Gdynia,pomorskie

990 000 zł255 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Gdynia Chwarzno, na sprzedaż atrakcyjny dom mieszkalny wolnostojący z pięknym ogrodem; lokalizacja - dzielnica Gdyni oddalona od centrum miasta ok. 6km, doskonale skomunikowana - bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

720 000 zł137 m² 5 255,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 137 m2. Osadzony na 600m działce pełnej dzieleni. W świetnej lokalizacji! W skład domu wchodzi: wybudowany z betonu komórkowego h+h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerzno

Świerzno,zachodniopomorskie

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Mamy Państwu do zaoferowania nieruchomość o powierzchni 1420 m2 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z użytkowym poddaszem (122 m2). Niewielkie oddalenie od morza (8 km Pobierowo),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

338 000 zł117 m² 2 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka o powierzchni 117 m2 w Kobyłce dzielnica Mareta. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z jadalnią z wyjściem do ogródka (ponad 20m2) - otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czempińska

Kościan,wielkopolskie

359 000 zł88 m² 3 965,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku? Priorytetem są dla Ciebie: niewysoka cena, dobra jakość wykonania, lokalizacja nieruchomości? Polecamy nieruchomość w Kościanie - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czempiń

Czempiń,wielkopolskie

349 000 zł88 m² 3 965,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku? Priorytetem są dla Ciebie: niewysoka cena, dobra jakość wykonania, lokalizacja nieruchomości? Polecamy nieruchomość w Czempiniu - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

863 000 zł230 m² 3 752,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nieruchomość o pow. cał.: 230 m2, pow. użytk.: 140 m2 i zagospodarowaną działką o pow.: 540 m2.Nieruchomość złożona z: kuchnia otwarta z oknem 10 m.kw pokój dzienny 34 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podzamcze

Podzamcze,świętokrzyskie

500 000 zł80 m² 6 289,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

W naszej ofercie dom w Podzamczu Chęcińskim w powierzchni zabudowy 104 m2, powierzchnia mieszkalna 79.50 m2. Ściany zewnętrzne wykonane z porothermu, docieplone styropianem, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ozorków

Ozorków,łódzkie

399 000 zł225 m² 1 773 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Zarezerwowane Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu dom w mieście Ozorków. Nieruchomość która według mojej oceny jest przesycona szczęściem rodzinnym od pokoleń. Zapewne dla wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Koszutka

Katowice,śląskie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

.: salvus Nieruchomości przedstawia:. Dom w wyjątkowej lokalizacji, katowice - koszutka, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuligów

Kuligów,mazowieckie

170 000 zł54 m² 3 131 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:924 m²

Do sprzedania atrakcyjna, zadbana działka 924 m2 położona w wypoczynkowej miejscowości Kuligów w gminie Dąbrówka 35km od Warszawy. Na terenie działki znajduje się podpiwniczony, drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słupno

Słupno,mazowieckie

620 000 zł155 m² 4 012 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 150 m2 w Słupnie. Budynek składa się z parteru na którym znajduje się: - garaż 16,58 m2, - widna oddzielna kuchnia, - spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kosztowy

Mysłowice,śląskie

599 000 zł202 m² 2 965,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Do sprzedania solidny dom w zabudowie bliźniaczej położony przy spokojnej uliczce ze świetnym połączeniem z S1. Dom zbudowany jest z cegły. Jest całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zieliniec

Poznań,wielkopolskie

770 000 zł180 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

W najlepszej i najładniejszej dzielnicy : Poznań-Zieliniec, bardzo ładny dom wielorodzinny lub wielozadaniowy O:) ok.180 m2 z tarasem,kominkiem,dużym salonem. . Nieruchomość jest adresowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 120 000 zł180 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Piękny klasyczny nowocześnie wykończony rodzinny domgłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum piekny widoknieruchomość złożona z: pokój biurowy 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złatna

Złatna,śląskie

429 000 zł114 m² 3 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 877 m²

Złatna w gminie Ujsoły Dom z bali drewnianych położony na bardzo dużej działce w przepięknej scenerii beskidzkich gór i lasów. Zachęcamy Państwa do zakupu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

325 000 zł91 m² 3 558,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szukasz swego wymarzonego domu? Mam dla Ciebie ofertę która spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiam kolejny etap sprzedaży Osiedla Kalinowego usytuowanego w granicy Ostrowa Wlkp., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Alternatywy

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł129 m² 2 866 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dream House Brokers pragnie przedstawić Państwu ofertę inwestycyjną budowy domu w zabudowie szeregowej w systemie gospodarczym w ramach projektu Tanie Budowanie. To nowatorskie rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wołyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł313 m² 4 632,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:540 m²

Witam Najserdeczniej, przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy trzykondygnacyjny dom o powierzchni ok 313m2, zlokalizowany we Wrocławiu Przy ul. Wołyńskiej, na granicy dzielnic Gądów Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mroczeń

Mroczeń,wielkopolskie

235 000 zł100 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w mroczeniu , gmina Baranów. Dom Dom ma powierzchnię około 100m2, z czego około 35m2 stanowi powierzchnia na poddaszu. Został wybudowany w 1953 roku. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Galewice

Galewice,łódzkie

595 000 zł211 m² 2 819,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Jeżeli zmiany to tylko na lepsze! Chcesz poczuć trochę luksusu? Lubisz jasne wnętrza? Chcesz się wprowadzić do nowego domu jak najszybciej? Ten jest idealny! Pachnący nowością. Powierzchnie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zagórzańska

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł140 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej Aleksandrow ( Warszawa-Wawer). Cicha i spokojna okolica. Blisko do centrum Radości. Na parterze salon z kuchnią wc.Na piętrze 3 sypialnie i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Biuro Nieruchomości Biała Posesja zaprasza do zakupu domu na Bartodziejach w bardzo dobrym punkcie lokalizacyjnym osiedla. Dom w zabudowie bliźniaczej z 1982 roku o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

2 700 000 zł320 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom o pow.: 300 m2 na rozległej działce o pow.: 3000 m2 z basenem i stawem.Nieruchomość złożona z: salon 35,4 m.kw jadalnia 15,24 m.kw kuchnia otwarta z oknem 19,27 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

399 000 zł136 m² 2 933,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Oferta z rynku pierwotnego - kupujący nie płaci podatku pcc oraz wynagrodzenia biura. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszna Górna

Leszna Górna,śląskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowo wybudowany dom jednorodzinny (2018 rok), parterowy z poddaszem użytkowym, który znajduje się w pięknej malowniczej lokalizacji, gdzie ukształtowanie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

1 680 000 zł249 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Przepiękny dom parterowy w Stefanowie, wysoki standard , świetny dojazd na Okęcie i Mokotów.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stolarzowice

Bytom,śląskie

849 000 zł265 m² 3 203,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

.:oferta dostępna wyłącznie W salvus nieruchomości:. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyca

Kostrzyca,dolnośląskie

310 000 zł162 m² 1 913,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Oferuje do sprzedania wolnostojący dom w Kostrzycy z pięknym widokiem na Karkonosze. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1260 m2. Budynek o powierzchni 167 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł163 m² 4 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny i wygodny dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Projektant. Powierzchnia domu wynosi 163 m2 plus garaż 20 m2. Nieruchomość wybudowana w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Dąbrowa

Stara Dąbrowa,pomorskie

269 000 zł118 m² 2 279,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

W ofercie sprzedaży jest piękny nowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym + elektryka i tynki. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Stara Dąbrowa na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyględów

Warszawa,mazowieckie

7 000 000 zł630 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedwojenna willa z 1936 r. położona w prestiżowej części Górnego Mokotowa. Piękna, duża, zadbana działka o powierzchni 1300 m2. Dobra komunikacja miejska (autobus, tramwaj, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gogolewo

Gogolewo,pomorskie

310 000 zł120 m² 2 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 761 m²

Gogolewo, gmina Dębnica Kaszubska Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym. Dom dwurodzinny z budynkami gospodarczymi i dużą działką. Obecnie nieruchomość to dom dwurodzinny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł121 m² 5 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.