dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

635 000 zł136 m² 4 669 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro sprzedaży, tel oferta rynku pierwotnego nowe domy W stanie deweloperskim. W sprzedaży wszystkie dostępne domy Z tej inwestycji. Zapewniamy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

180 000 zł70 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Dwa piękne domki rekreacyjne! Położone nad jeziorem Mausz w miejscowości Kłodno nieopodal ośrodków wypoczynkowych w otoczeniu lasów. Domki konstrukcji drewnianej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Struga

Struga,dolnośląskie

395 000 zł281 m² 1 405,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

- do wykończenia - Cisza i spokój - Duża działka Do sprzedania duży dom znajdujący się w zielonej okolicy, 5 minut od Szczawna, częściowo podpiwniczony. Nieruchomość dwu kondygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dojlidy

Białystok,podlaskie

960 000 zł340 m² 2 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Duży dom wolnostojący niedaleko centrum - do zamieszkania i do prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

674 740 zł188 m² 3 583,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Super oferta! polecam na sprzedaż: dom Z 5-pokojami, 2-łazienkami W stanie deweloperskim W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych. Pow. Działki 610M2! Garaż! zadzwoń! zobacz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

329 000 zł84 m² 3 893 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Biuro sprzedaży, tel oferta rynku pierwotnego nowe mieszkanie W stanie deweloperskim. W sprzedaży wszystkie dostępne mieszkania Z tej inwestycji. Zapewniamy pomoc W uzyskaniu kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pakosław

Pakosław,wielkopolskie

229 000 zł140 m² 1 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 100 m2 z użytkowym poddaszem ok. 40 m2, położony na działce ok. 1300 m2 w Pakosławiu, przy cichej i spokojnej ulicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Idealny, parterowy, niedrogi w utrzymaniu - dom w ogrodzie dla osób lubiących kontakt z naturą i ceniących sobie bliskość miasta, w tym przypadku Milanówka. Blisko las. Miłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koninko

Koninko,wielkopolskie

310 000 zł81 m² 3 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta 310000 zł! nowe mieszkania od dewelopera bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania Z tej inwestycji. Biuro oferuje również lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:888 m²

Super oferta! Dom dla dwupokoleniowej rodziny, z możliwością prowadzenia nieuciążliwej działalności. Nieruchomość znajduje się poza centrum miasta, w sąsiedztwie budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

850 000 zł212 m² 4 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

NA sprzedaż - piękny dom wolnostojący W rewelacyjnej lokalizacji - na granicy dwóch miejscowości - zalesia górnego I ustanówka! Powierzchnia domu - 212m2 Powierzchnia całkowita - 224m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

350 000 zł160 m² 2 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Oferta zablokowana! Polecam na sprzedaż budynek mieszkalny, wolnostojący z lat 60-tych wraz z budynkami towarzyszącymi (budynek gospodarczy, dodatkowy garaż) położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łukawiec

Łukawiec,podkarpackie

248 000 zł100 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom murowano-drewniany parterowy z lat 60-tych na działce 13a po remoncie. Powierzchnia użytkowa 70 m + pomieszczenie gospodarcze. Media: woda,gaz,prąd,ogrzewanie piec kaflowy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Opole,opolskie

397 000 zł76 m² 5 223,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle Wiejska 41 to inwestycja zlokalizowana zaledwie 4 km od centrum Opola. O wyborze tej lokalizacji zdecydowało ciche i spokojne otoczenie, jest to idealne miejsce do wypoczynku dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Centrum

Tarnów,małopolskie

890 000 zł187 m² 4 759,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Nowa cena! Oferujemy do sprzedania nowy z 2014r nowoczesny dom położony w Tarnowie rejon Piaskówki. Dom o pow. użytkowej 187 m2, pow.zabudowy 136,12m2 położony na działce o pow. 509.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Obiekt znajduje się na wzniesieniu (słoneczny, południowo-zachodni stok) z widokiem na góry. Dom posiada trzy kondygnacje i dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Anin

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Działka zlokaliwana jest w prestizowej części starego Anina, sąsiedztwo uregulowane, brak uciążliwości. Ulica o nawierzchni asfaltowej wyposażona we wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czechówka

Czechówka,małopolskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny dom w stanie dewelopskim o powierzchni 200m2 położony w gminie Siepraw. Dwukondygnacyjny dom w stanie deweloperskim wybudowany w 2016r. położony na działce (stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawady

Białystok,podlaskie

498 000 zł142 m² 3 517,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Oferujemy dom w zabudowie szeregowej - Segment B4 w Białymstoku na os. Zawady będący częścią inwestycji deweloperskiej składającej się z dwudziestu segmentów w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kijewko

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł425 m² 1 764,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy W stanie deweloperskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim w miejscowości Kijewko. Dom znajduje się na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

310 000 zł72 m² 4 331 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł220 m² 4 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 368 m²

Piękny nowoczesny luksusowy dom przy lasie Z pompą ciepła! Jeśli cenisz ciszę i spokój i bliskość lasu i jezior a zarazem chcesz mieszkać blisko Bydgoszczy w luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walce

Walce,opolskie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący położony w miejscowości Walce, powiat krapkowicki. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym. Wykonany metodą tradycyjną z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Gródków

Gródków,śląskie

2 490 000 zł304 m² 8 190,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 305 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży bezpośredniej nieruchomość położoną w cichej i spokojnej okolicy, wśród jednorodzinnej zabudowy oraz lasu, 13 kilometrów od Katowic, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krasowy

Mysłowice,śląskie

449 000 zł118 m² 3 805,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedaż domów w zabudowie szeregowej, mysłowice- krasowy. Każdy dom stanowi odrębny budynek, co oznacza że jest oddzielony od sąsiedniego ścianą dylatacyjną zapewniającą odpowiedni komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

450 000 zł165 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 389 m²

3 domy na pięknej, dużej działce. Nieruchomość na przedmieściach Serocka. Dobra komunikacja do Warszawy i nad Zalew Zegrzyński. Oddalona od głównej ulicy , otoczona zielenią. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grudzice

Opole,opolskie

649 000 zł150 m² 4 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia segment w zabudowie bliźniaczej, w stanie dewelperskim, o powierzchni całkowitej 149,80 m2, zlokalizowany w Opolu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:153 m²

Wolin - malownicza miejscowość położona nad Zalewem Szczecińskim, zaledwie 18 km od morza. Na sprzedaż budynek handlowo - mieszkalny zlokalizowany w samym centrum Wolina - na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Dojlidy

Białystok,podlaskie

410 000 zł152 m² 2 697,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję na sprzedaż dom bliźniak z cegły, o powierzchni 152 m2. Budynek jest 4-poziomowy, na którego powierzchnię składają się: - garaż (na 2 samochody), kotłownia - duży salon wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Studzianki

Studzianki,podlaskie

649 000 zł133 m² 4 879,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:737 m²

Polecam do sprzedaży nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny o pow. całkowitej 133 m2 i pow. użytkowej 112 m2 na działce o pow. 737 m2 koło Białegostoku (20 minut od centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

815 000 zł180 m² 4 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Sprzedaż zawieszona. Ładny nowy dom wolnostojący z garażem położony przy cichej asfaltowej uliczce w dzielnicy Bukowo. parter: salon z wyjściem na taras, połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogorzela

Pogorzela,wielkopolskie

235 000 zł220 m² 1 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni ok.220 m2 w miejscowości Pogorzela w powiecie brzeskim. Nieruchomość składa się z części mieszkalnej i gospodarczej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

322 175 zł66 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:52 m²

Zespół 10 mieszkań w zabudowie szeregowej na terenie Osiedla Dębowy Park I w Nowym Dworze Mazowieckim. Wjazd od ulicy Dębowej. Wszystkie mieszkania są dwupoziomowe z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Teresin

Teresin,mazowieckie

415 000 zł160 m² 2 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym położony w w gminie Teresin, blisko stacji kolejowej/ dojazd ok. 44minut do Centrum W-wy/. Na parterze garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowice

Żukowice,dolnośląskie

130 000 zł170 m² 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 019 m²

Działka z budynkiem położona w miejscowości Kromolin Działka uzbrojona, z dostępem do mediów, i częściowo ogrodzona. Budynek: parterowy z poddaszem użytkowym do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawady

Białystok,podlaskie

537 000 zł142 m² 3 792,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oferujemy dom w zabudowie szeregowej - Segment C4 w Białymstoku na os. Zawady będący częścią inwestycji deweloperskiej składającej się z dwudziestu segmentów w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

549 000 zł105 m² 5 252,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Mierzynie. Bardzo dobra lokalizacja. Niewielka odległość od centrum szczecina, w pobliżu,sklepy, szkoła, komunikacja, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

698 516 zł134 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustroń

Ustroń,śląskie

590 000 zł146 m² 4 041,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:801 m²

Wyłącznie U nas piękny dom wolnostojący gotowy do wprowadzenia ustroń 590.000 ZŁ Z ogromną przyjemnością Licencjonowane Biuro Nieruchomości Komplex oferuje Państwu na sprzedaż przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowiecka

Płaza,małopolskie

100 000 zł50 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom do rozbiórki Płaza Dolna Do sprzedania działka w Płazie dolnej, przy ulicy Lipowieckiej, z domem przeznaczonym do rozbiórki. Nieruchomość ma powierzchnię około 20 arów, kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Kosów Lacki,mazowieckie