dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lisowczyków

Kielce,świętokrzyskie

440 000 zł382 m² 1 150,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:691 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący 2 - piętrowy (4 - kondygnacyjny) położony w Kielcach na Osiedlu Baranówek przy ul. Lisowczyków. Dom posiada własną ogrodzoną działkę o powierzchni 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

860 000 zł137 m² 6 277,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący pow. Użytkowa 130 m 2 szydłowo oferta bezpośrednia - koszty biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż komfortowy dom w Szydłowie o pow. użytkowej 130 m 2 , 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

495 000 zł186 m² 2 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy i wygodny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Niepołomicach.To kameralne osiedle składa się z 4 budynków w zabudowie szeregowej. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł300 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:422 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący na Karłowicach w rewelacyjnej lokalizacji! Położony tuż przy parku (dzieli go od niego tylko jeden budynek), na końcu ślepej uliczki. Dom na działce 422 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaworzyce

Gaworzyce,dolnośląskie

180 000 zł300 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam sprzedam dom w samym centrum Gaworzyc dom jest częściowo wyremontowany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

270 000 zł80 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Atrakcyjnie położona nieruchomość w malowniczej części miasta Niepołomice. Bliskość natury, cisza i spokój a jednocześnie wygodne połączenie z centrum sprawiają, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzyki

Rzyki,małopolskie

149 000 zł114 m² 1 307,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa oferta! okazja! Na sprzedaż dom mieszkalny w Rzykach , w miejscowości położonej w uroczej, malowniczej dolinie Beskidu Małego. Usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

510 000 zł120 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż niebanalna i oryginalna nieruchomość w Szczawnie Zdroju. Dom o pow. ok 120 m 2 zlokalizowany w bajecznym i zacisznym miejscu. Do kapitalnego remontu, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

665 000 zł172 m² 3 866,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super oferta! dom w tak wyjątkowo korzystnej cenie dostępny tylko do 31.10.2019r. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Przęsocinie, przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

340 000 zł83 m² 4 082,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 799 m²

Fajny domek w fajnej cenie *dąbrowa Górnicza, strzemieszyce Małe Dom parterowy o powierzchni użytkowej 83,28 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

410 000 zł135 m² 3 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o pow.użytkowej 108 , całkowitej 135m2 położony na kameralnym osiedlu budowany na działce o pow.800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chróścina

Chróścina,opolskie

430 000 zł130 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 130 m2, w stanie deweloperskim, niepodpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni około 380 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

999 999 zł232 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Dziękuje, że zainteresowaliście się Państwo moją ofertą, która dotyczy sprzedaży nowego, jasnego, przestronnego domu położonego w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Srebrna

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł1 440 m² 2 430,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 103 m²

Łódź - Bałuty, willa miejska z 1905 roku o powierzchni 1.440m2 na działce o powierzchni 2.100 m2 Oferujemy do sprzedaży zabytkową willę miejską fabrykanta Karola Buhle, usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 180 000 zł270 m² 4 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Dom wolnostojący, willa z 20-lecia międzywojennego o powierzchni 270m na działce 1506m. Spacerkiem 5 minut od kolejki wkd. Dodatkowo dom gospodarczy z drewutnią i pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiktorów

Wiktorów,mazowieckie

1 456 000 zł340 m² 4 282,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze dom życia! Absolutnie wyjątkowa działka o powierzchni ok. 5000 m2 z bardzo atrakcyjnym domem położona w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żary

Żary,lubuskie

650 000 zł164 m² 3 963,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży polecamy Dom wolno-stojący zlokalizowany blisko centrum miasta. Dom znajduję się na zadbanej działce o powierzchni 20 ar. Nieruchomość wykończona starannie i w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bartne

Bartne,małopolskie

65 000 zł25 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 634 m²

Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka budowlana o pow. 16,25 arów wraz z drewnianym domkiem rekreacyjnym z bali o powierzchni 25m2 położona na obrzeżach Magurskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

320 000 zł146 m² 2 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy na sprzedaż rozpoczęta budowę domy jednorodzinnego w Mierzynie.Bardzo dobra lokalizacja,cicho i spokojnie.Powierzchnia użytkowa 146m2.Salon z kominkiem 36m2 ,pokoje 12/13/13,8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

920 000 zł240 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom wolnostojący podpiwniczony z użytkowym poddaszem z 2000r. Powierzchnia użytkowa 194,37m2. Dom zlokalizowany w południowej części Szczecina dzielnicy Pomorzany. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 600 000 zł231 m² 6 914,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

Bardzo ładny, przestronny i komfortowy dom wolno stojący w Pilchowie. Powierzchnia użytkowa 231 mkw, działka 2282 mkw granicząca z lasem, idealnie wkomponowany w aranżację ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

660 000 zł180 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania domy w józefowie/otwocka przy granicy z Warszawą. Domy piętrowe w różnym stadium budowy, zbudowane z cegły Obok domów miejsce na drogę dojazdową Parter domu to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł283 m² 7 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Tuż za Ołtaszynem dom wolnostojący , nowy ładny , przestrzenny.do zamieszkania Rozkład idealny dla rodziny 2+2. Parter otwarta przestrzeń salonowa połączona z kuchnia i jadalnią. Wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 300 000 zł210 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Do sprzedania ostatni dom na ogrodzonym osiedlu 4 domów w Józefowie z systemem alarmowym, domofonem i monitoringiem Nowoczesny dom, zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł342 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:903 m²

Dom wolnostojący (5 pokoi, 2 łazienki) + apartament (2 pokoje z łazienką). Duży dom wolno stojący 5 pokoi o wysokim standardzie. Zlokalizowany w dzielnicy Pogodno, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł168 m² 2 797,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w sąsiedztwie lasu na obrzeżach miasta. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój Na parterze budynku znajduje się wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Graniczna Wieś

Graniczna Wieś,pomorskie

530 000 zł206 m² 2 572,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący położony w cichej, zielonej, iście bajkowej okolicy Graniczna Wieś, oddalonej około 16 km od Pruszcza Gdańskiego a 22 km od centrum Gdańska. Umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Zielona Góra,lubuskie

1 689 000 zł259 m² 6 531,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowy, nowoczesny, energooszczędny, komfortowy, przemyślany, starannie wykonany - równie pozytywnych określeń można by dopisać wiele i wszystkie były by prawdziwe, ale ten dom musisz zobaczyć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubięcin

Lubięcin,lubuskie

269 999 zł138 m² 1 956,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowa Sól, lubięcin, dom, 138m2, działka 18 ar, sprzedaż, 269 999 zł Jeśli szukasz domu na dużej działce, w spokojnej okolicy, blisko jezior i lasów w miejscowości turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krakowskie Przedmieście

Trojanowice,małopolskie

620 000 zł145 m² 4 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Zielonki,trojanowice dom na sprzedaż nowa oferta - Dom 5 pokojowy z 2 garażami, parterowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony. W części piwnicznej znajduje się garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akwarelowa

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł180 m² 4 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wyremontowany bliźniak przy cichej ulicy w kameralnej i zielonej okolicy położonej wśród parków. Na parterze znajduje się: - salon, - w pełni wyposażona kuchnia (płyta gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karniowice

Karniowice,małopolskie

415 000 zł330 m² 1 257,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedaż dom Trzebinia - Karniowice. Dom położony na dużej widokowej działce. Duża funkcjonalna powierzchnia atrakcyjnie położona widokowa działka Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sikornik

Gliwice,śląskie

1 450 000 zł188 m² 7 723,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Sprzedam nowy wybudowany w 2015r. dom jednorodzinny wolno stojący z poddaszem użytkowym i strychem, niepodpiwniczony, wraz z garażem o pow. 30,42 m2 dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:809 m²

Dom położony w Rynarzewie w dogodnej lokalizacji - 300 m od szkoły. Parterowy dom wolnostojący na działce wielkości ponad 800 m 2. Działka ogrodzona. Garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

410 000 zł135 m² 3 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krosno

Krosno,wielkopolskie

375 000 zł107 m² 3 508,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży dwa segmenty bliźniaka o pow. całkowitej 106,87 m2 (pow. uż. 103,2 m2) każdy, w stanie deweloperskim w Krośnie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Borowa

Borowa,dolnośląskie

11 999 999 zł2 286 m² 5 248,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:12 160 m²

Informacje ogólne Na sprzedaż osiemnastowieczny zespół pałacowo-parkowy o statusie zabytku (od 1990 roku pałac i park są wpisane do Rejestru Zabytków pod nr a/3797/635/w), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciągowice

Ciągowice,śląskie

465 000 zł280 m² 1 660,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Do sprzedania ładny dom z potencjałem położony w miejscowości Ciągowice, gmina Łazy. Dom posadowiony jest na działce w całości budowlanej o powierzchni 3800 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

390 000 zł105 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom W atrakcyjnej lokalizacji Do sprzedania dom realizowany wg projektu "harmonia Nova A" firmy Horyzont na działce o pow. 7 arów położony w miejscowości Dąbrowa w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł170 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Do sprzedania bliźniaki w stanie deweloperskim (do wykończenia) o powierzchni użytkowej (połowa bliźniaka) 140 m2 na ogrodzonym miniosiedlu w okolicy ulic Przewodowej i Wału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stanisławowo,podlaskie

550 000 zł177 m² 3 112,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Rezerwacja oferta objęta klauzulą wyłączności Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej w Stanisławowie w pięknym, zielonym miejscu z dala od zgiełku miejskiego, a zarazem.