dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Pracze Odrzańskie

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł74 m² 5 753,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle zlokalizowane w zielonej części Wrocławia tuż przy lesie. To inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę z gwarancją bardzo wysokiego standardu. Niewątpliwie to cenowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Siedlce,dolnośląskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Dom Z działką 71 ar + 56 ar! Nieruchomość o dużym potencjale - duże możliwości zagospodarowania terenu! Powierzchnia działki jest na tyle duża, iż pozwoli mieszkańcom na zaaranżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Anin

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł480 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:994 m²

Dom na sprzedaż Warszawa Anin 2 700 000 zł 8 pokoi 480 m2 powierzchni całkowitej, działka 994 m2 wybudowany metodą tradycyjną w 1981 roku. Oferowany przez Akces Nieruchomości dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

310 000 zł110 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom W zebrzydowicach ce na- tylko 310 000 zł. Opis Manus

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 690 000 zł334 m² 5 059,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Nowa cena! Dom zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych ofert na rynku, to oferta dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Położenie domu to gwarancja odpoczynku i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

480 000 zł95 m² 5 032,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W swojej ofercie mam dla Państwa dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 95,38 m2. Do domu przynależy taras o powierzchni 8,64 m2, ogród oraz garaż jednostanowiskowy. Z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

995 000 zł700 m² 1 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Oferuję na sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej /2 segmenty/ wraz z magazynem o łącznej powierzchni 700m2 w Przeźmierowie, blisko trasy nr 92 na Świecko. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Atrakcyjny dom W spokojnej okolicy. Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś odpocząć z dala od zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Buk,wielkopolskie

430 000 zł177 m² 2 429,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 352 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Buk k. Poznania. Budynek w zabudowie wolno stojącej, murowany wykonany z technologii tradycyjnej. Obiekt mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wstrzymane Do sprzedaży nowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 145m2 Wybudowany według projektu, dom w Dzwonecznikach/ - l (wersja termo) zlokalizowany na 8-mio arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł121 m² 5 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

170 000 zł120 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 339 m²

Działka w Sownie o powierzchni 1339 m kw. Z zabudowaniami, mieszkalnym i gospodarczym. Budynek mieszkalny o pow. 120 m z możliwością zagospodarowania poddasza. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferta warta uwagi - dom wolnostojący na wrocławskich kuźnikach Idealna nieruchomość dla chcących mieszkać wygodnie lub jako nieruchomość pod aktywność gospodarczą najwyższej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

259 000 zł127 m² 2 039,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Pracujesz w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko i masz już dość codziennych przejazdów z Rzeszowa do pracy i z powrotem? Chcesz mieszkać wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaroszówka

Jaroszówka,dolnośląskie

540 000 zł173 m² 3 113,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom stanowi doskonałe rozwiązanie dla rodziny dwupokoleniowej, w budynku wyodrębnionych jest aż 7 pokoi, 2 łazienki (jedna przeznaczona do wykończenia), 2 toalety. Powierzchnia domu: 173,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

614 000 zł128 m² 4 812,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja na Żernikach w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, blisko Parku Tysiąclecia. Doskonała propozycja dla rodziny - możliwość aranżacji poddasza wg. własnych potrzeb. Ogrzewanie piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Pisarzowice,dolnośląskie

505 000 zł200 m² 2 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Działka na granicy Wilkszyna i Pisarzowic, 4,5 km od granic Wrocławia. Dom jest na działce 2000 m2 w trakcie podziału na 9 ar z domem, lub możliwość kupna w całości. Stan domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Budynek czterorodzinny wybudowany przez solidnego developera. Dobra lokalizacja , blisko las, przystanek mza 4 min pieszo , dojazd do skm ok. 6 min , blisko punkty handlowe , szkoła, przedszkole, ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyrzecze Dolne

Międzyrzecze Dolne,śląskie

339 000 zł89 m² 3 808,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom Widokowy to prosty i elegancki dom dwurodzinny o współczesnej stylistyce oraz funkcjonalnie rozwiązanej przestrzeni wewnętrznej. Duże przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milejowice

Milejowice,dolnośląskie

440 000 zł125 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Przedmiotem sprzedaży jest jest nowoczesny, bogato doposażony dom z garażem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

580 000 zł218 m² 2 660,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

Nowa cena! atrakcyjna nieruchomość! budynek pełniący funkcję mieszkalno-usługową. Parter budynku przystosowany jest do prowadzenia działalności usługowej (pow. części usługowej: 83,10 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zamojska

Kałuszyn,mazowieckie

459 000 zł120 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 i powierzchni działki 1200 m2. Dom piętrowy z możliwością rozbudowy oraz możliwością prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, dwu kondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, usytuowany na kształtnej, ładnie położonej działce o powierzchni 1200 m2, zlokalizowanej w Opolu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 001 zł177 m² 6 779,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:959 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z osobnym garażem zlokalizowany na Warszewie na nowym osiedlu w otoczeniu domków jednorodzinnych. Budynek wyjątkowy z dużą powierzchnią na parterze ok. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Postępowa

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł113 m² 5 831,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Inwestycja "domy postępowa 6" sprzedaż I obsługa: nieruchomosci Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu 10 domów zlokalizowany na Muchoborze Wielkim przy ul. Postępowej 6, zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Staw

Staw,lubuskie

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Lokalizacja : Gmina Lubiszyn. Nieruchomość wiejska położona na skraju wsi otoczona ze wszystkich stron przyrodą. To wyjątkowe miejsce zespolone z naturą daje możliwości zorganizowania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 899 999 zł360 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Wyjątkowy ponad 300 metrowy dom rezydencjonalny dla najbardziej wymagających klientów. Dom oddany do użytku w 2008 roku, wg indywidualnych zmian właściciela. Wykonany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł165 m² 4 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Zapraszam na prezentację. Duży Dom na Klecinie przy ulicy Buraczanej. Dom wolnostojące do remontu. Cena do negocjacji! Położenie bardzo atrakcyjne - Park Kleciński oraz mnóstwo terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domasław

Domasław,dolnośląskie

599 000 zł149 m² 4 020,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość - pół bliźniaka, blisko Bielan Wrocławskich, łącznika Autostrady i Obwodnicy Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilcza

Wilcza,śląskie

525 000 zł175 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom. Lokalizacja: wilcza. Dom w bardzo dobrym stanie, oddany w roku 2008. Ocieplony. Nieruchomość składa się: parter: duży hol, ogromna kuchnia z jadalnią, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł133 m² 5 121,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy w zachodniej części Wrocławia, składające się z dwóch zespołów zabudowy. To inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę z gwarancją bardzo wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

410 000 zł165 m² 2 481,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek jednorodzinny nie podpiwniczony, parterowy z użytkowym poddaszem i jedostanowiskowym garażem w bryle budynku. Dach dwuspadowy, wysoki o kącie nachylenia 38* Parter budynku to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Złota

Kamień,pomorskie

398 000 zł70 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Działka o powierzchni2 600m2 położona w miejscowości Kamień, przy ul. Złotej. Do działki prowadzi wewnętrzna droga użytkowana tylko przez kilku właścicieli. Urokliwe położenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

469 000 zł107 m² 4 374,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamieszkaj w Radwanicach. - tylko 3 km do granicy Wrocławia - świetne tereny rekreacyjne - łatwy dostęp do sklepów spożywczych, żłobków, przedszkoli, szkół oraz innych usług Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

670 000 zł250 m² 2 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa cena! Dom zlokalizowany zaledwie 9 km od Lubina - Szklary Górne, spokojna okolica, doskonałe miejsce do wypoczynku. Powierzchnia: 250 m2. Budynek: wolnostojący, poniemiecki, piętrowy (parter +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 150 000 zł286 m² 4 020,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:958 m²

Duży i niepowtarzalny dom wolnostojący w Mierzynie, zlokalizowany w pobliżu ul. Topolowej. Parter: salon (ok. 60 m2), kuchnia z jadalnią (20), łazienka z wc, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł83 m² 5 660,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Oferta deweloperska Zalety miasta oraz niewielka odległość od węzła obwodnicy wrocławskiej, wszystko w zielonym zakątku spokojnej dzielnicy willowej. Doskonała lokalizacja wśród zieleni dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Raculka

Zielona Góra,lubuskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Oferta zarezerwowana - nowy dom jednorodzinny W zielonej górze Budynek jednorodzinny, wolno stojący, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 160 mkw na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł83 m² 5 902,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% pcc 0% prowizji Na sprzedaż dom 4 pokojowy 82,85m2 w zabudowie szeregowej w bardzo przyjemnej lokalizacji: parter: - salon z aneksem kuchennym - wc - ogródek z tarasem - podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł100 m² 3 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni około100 m2. . Dom dwukondygnacyjny, składający się z dwóch sypialni, salonu z wyjściem na taras, kuchni, oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł600 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam serdecznie, wyjątkowa oferta z ogromnym potencjałem i bardzo dużą stopą zwrotu wartości nieruchomości z ogromnym potencjałem. Dom we Wrocławiu z bardzo dużą działką ,.