dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł500 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość zabudowana solidnym, dużym domem, dwoma garażami oraz budynkiem grillowym. Budynek podpiwniczony, wybudowany z pustaków ceramicznych, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

365 000 zł220 m² 1 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Oferta zweryfikowana przez pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Na sprzedaż dom w Szamotułach. Działka o pow. 733 m2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o pow.220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pierściec

Pierściec,śląskie

330 000 zł132 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

Oferujemy piętrowy dom w Pierśćcu do remontu podpiwniczony z nie użytkowym poddaszem o powierzchni 132 m2, usytuowany na działce o powierzchni 4182 m2. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

970 000 zł260 m² 3 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Otrębusy gm. Brwinów - do sprzedania pięknie utrzymana nieruchomość o powierzchni 1225m2 o ciekawym kształcie zabudowana solidnym domem jednorodzinnym z 1991 roku. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrzezino

Mrzezino,pomorskie

399 000 zł210 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:802 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego domu który znajduje się w miejscowości Mrzezino. Dom jest częściowo do własnej adaptacji. Do jego największych atutów należy zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostyń

Gostyń,śląskie

394 700 zł123 m² 3 208,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Prezentujemy kolejną świetną nieruchomość, a dokładnie ten piękny dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem. Na parterze znajdą Państwo strefę dzienną z salonem otwartym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boleń

Boleń,małopolskie

499 000 zł135 m² 3 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej gm. Zielonki zlokalizowany w pięknej okolicy na widokowej działce. Dom o pow. całkowitej i użytkowej 134,69 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 000 000 zł290 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 148 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego, o powierzchni użytkowej 240m2 (całkowita około 290m2), usytuowany na działce 2148m2. Wybudowany w roku 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

560 000 zł210 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Do sprzedania nieruchomość w centrum Sochaczewa z dużym potencjałem. Dom jest zlokalizowany przy jednej z głównych ulic. Doskonała lokalizacja pozwala zarówno na wygodne mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł420 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Nieruchomość położona w rezydencyjnej części Starego Anina przy pełnej zieleni ulicy o niewielkim natężeniu ruchu. Układ wnętrz jest praktyczny i komfortowy dzięki przemyślanemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielgowo

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Dom wolnostojący z 2015 roku zlokalizowany w dzielnicy Wielgowo- sławociesze o powierzchni użytkowej 120,08 m2 (całkowita 152,78m2) i działką 874 m2, na który składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Nowa Wieś, gm. Michałowice - do sprzedania gotowy (do zamieszkania) dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem w bryle budynku (17,69m2). Ekonomiczny i funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Kiekrz

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł350 m² 2 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 866 m²

Polecam na sprzedaż dom w Kiekrzu - Dom z " duszą" do wykończenia. Dom został wybudowany na fundamentach starego dworku ,całkowicie z nowych materiałów w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Katowicka

Nadarzyn,mazowieckie

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Nadarzyn - blisko centrum miasta (0,5 km) oraz Al. Katowickiej (s8) - do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 110m2 na działce 976m2. Budynek z cegły lat 70-tych, rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Milanówek - do sprzedania dom z możliwościami o powierzchni 200 m2 z działką 3200 m2, składający się z: parter - pokój dzienny 60 m2 z aneksem kuchennym oraz ogrodem zimowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

790 000 zł266 m² 2 969,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Wolno stojący dom mieszkalny, który w pełni nadaje się do zamieszkania przez 2 rodziny lub na cele mieszkalne i działalność np. siedzibę firmy, biuro itp. Zasadnicza część domu to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kanie

Kanie,mazowieckie

990 000 zł318 m² 3 113,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Kanie, gm. Brwinów - do sprzedania dom parterowy z poddaszem użytkowym, optymalnie dla 4-6 osobowej rodziny, w miejscowości Kanie gm. Brwinów. Powierzchnia użytkowa 216 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł185 m² 4 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Świetnie zlokalizowana nieruchomość, samo centrum Międzylesia, bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Bardzo blisko Mazowiecki Park Krajobrazowy, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 290 000 zł440 m² 2 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Apart Invest Nieruchomości specjalizuje się w obrocie nieruchomościami wyłącznie na rynku Szklarskiej Poręby. Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów zapewniamy ekspercką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice-Kolonia

Chylice-Kolonia,mazowieckie

560 000 zł210 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 247 m²

Przestronny dom wolnostojący w Jaktorowie o powierzchni 210 m2. pobudowany na zagospodarowanej działce 2247 m2 z licznymi drzewami owocowymi. Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miedary

Miedary,śląskie

115 000 zł100 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Oferta została zarezerwowana Oferta warta uwagi ze względu na cenę i dobrą lokalizację. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną parterowym budynkiem mieszkalnym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodziec

Grodziec,opolskie

420 000 zł320 m² 1 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Chcielibyśmy zaoferować Państwu do kupienia dom wolnostojący, zlokalizowany w cichym, spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku, w miejscowości Grodziec. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

425 000 zł118 m² 3 601,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:617 m²

Oferta sprzedaży domu wolno stojącego zlokalizowanego w pięknych okolicach Gór Wałbrzyskich w Jedlinie Zdrój. Dom położony przy drodze asfaltowej. Wokół niska zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słubica-Wieś

Słubica-Wieś,mazowieckie

330 000 zł250 m² 1 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Słubica Wieś gm. Żabia Wola - do sprzedania ogrodzona działka o powierzchni 0,46ha /4600m2/ zabudowana domem mieszkalnym trzykondygnacyjnym o powierzchni całkowitej ~250m2, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Siedlecka

Żelków-Kolonia,mazowieckie

310 000 zł180 m² 1 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:772 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjny, piętrowy dom usytuowanygłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej zabudowa kuchni i sprzęt w cenienieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Granica

Granica,mazowieckie

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Granica, gm. Michałowice - do sprzedaży dom wolnostojący z 2000 r. o zwartej, funkcjonalnej bryle, posadowiony na działce o powierzchni 483 m2. Dom o przyjemnie rozplanowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szeligi

Szeligi,mazowieckie

1 480 000 zł371 m² 3 989,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Komfortowy i klimatyczny dom, gotowy do zamieszkania o powierzchni użytkowej 286 m2. Usytuowany na kształtnej, ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 845 m2 na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

585 000 zł118 m² 4 957,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny, zlokalizowany gminie Tarnów Opolski z garażem jednostanowiskowym.Dom wybudowany na działce o pow. 8 ara. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Małachowskiego

Legionowo,mazowieckie

439 000 zł82 m² 5 353,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segment w budynku szeregowym ( dziesięć lokali ) ,bezczynszowy ,zlokalizowany w spokojnej okolicy , blisko centrum miasta Legionowa w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Tylko U nas! klucze W biurze! Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Szczawno Zdrój z 1976 roku. Dom o powierzchni całkowitej ok.150 m2 składa się z: - parter: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

540 000 zł484 m² 1 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:382 m²

Idealny dom dla rozwojowej rodziny! Na górze Wy i Wasze dzieci. Na dole Wasi rodzice. Bo to dom idealny dla dwupokoleniowej rodziny. Znajdujące się w środku dwa mieszkania ulokowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

930 000 zł180 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:770 m²

Budynek wolnostojący z 1980r, wykończony, 2-kondygnacyjny, do lekkiego odświeżenia. Parter to salon z kominkiem, jadalnia, samodzielna kuchnia i łazienka, zaś piętro to 3. sypialnie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kędrzyno

Kędrzyno,zachodniopomorskie

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Przedstawiamy Państwu dwa domy bliźniacze sąsiadujące ze sobą granicami działek idealnie nadające się dla rodziny wielopokoleniowej. Wspólna posesja i dwa zupełnie niezależne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

720 000 zł185 m² 3 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Chylicach w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów finansowych - gotowa do zamieszkania. Działka zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Siedlce,mazowieckie

529 000 zł147 m² 3 596,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Polecam piękny zadbany dom o wysokim standardzie.Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią 43 m.kw wiatrołap 3,61 m.kw pokój 15 m.kw pokój 15 m.kw pralnia 8,03 m.kw kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 117 m²

Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem o pow. około 130m2, posadowiony na działce o pow. 5117m2. W skład nieruchomości wchodzą na parterze: sień, hall, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 900 000 zł568 m² 5 105,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 082 m²

Dom o powierzchni 440 m2 w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego położony na działce o powierzchni 20082 m2.Działka zabudowana jest domem wolnostojącym o powierzchni 440 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

760 000 zł203 m² 3 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy dom wolnostojący położony w miejscowości Lesznowola k/ Grójca o powierzchni całkowitej 203 m2, użytkowej 167 m2, na działce 1500 m2. Składa się z salonu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

450 000 zł225 m² 1 999,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedania na pograniczu gminy Brwinów przy Pruszkowie bardzo atrakcyjny jakościowo i cenowo segment środkowy o powierzchni 190m2 z ogrodzoną działką 330m2. Budynek w sensie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ogrodzieniec

Ogrodzieniec,śląskie

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Twój Dom polecamy nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Ogrodzieniec. Ładna zagospodarowana działka o powierzchni 1185m2, zabudowana domem z lat 80-tych. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kanie

Kanie,mazowieckie

1 500 000 zł355 m² 4 225,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 237 m²

Oferta wyłącznie W biurze kubiak nieruchomości Kanie gm. Brwinów, osiedle słoneczne - wspaniale nasłonecznione miejsce na unikatowym osiedlu domów jednorodzinnych o charakterze.