dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kędrzyno

Kędrzyno,zachodniopomorskie

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Przedstawiamy Państwu dwa domy bliźniacze sąsiadujące ze sobą granicami działek idealnie nadające się dla rodziny wielopokoleniowej. Wspólna posesja i dwa zupełnie niezależne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

720 000 zł185 m² 3 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Chylicach w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów finansowych - gotowa do zamieszkania. Działka zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Siedlce,mazowieckie

529 000 zł147 m² 3 596,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Polecam piękny zadbany dom o wysokim standardzie.Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią 43 m.kw wiatrołap 3,61 m.kw pokój 15 m.kw pokój 15 m.kw pralnia 8,03 m.kw kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 117 m²

Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem o pow. około 130m2, posadowiony na działce o pow. 5117m2. W skład nieruchomości wchodzą na parterze: sień, hall, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 900 000 zł568 m² 5 105,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 082 m²

Dom o powierzchni 440 m2 w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego położony na działce o powierzchni 20082 m2.Działka zabudowana jest domem wolnostojącym o powierzchni 440 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

760 000 zł203 m² 3 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy dom wolnostojący położony w miejscowości Lesznowola k/ Grójca o powierzchni całkowitej 203 m2, użytkowej 167 m2, na działce 1500 m2. Składa się z salonu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

450 000 zł225 m² 1 999,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedania na pograniczu gminy Brwinów przy Pruszkowie bardzo atrakcyjny jakościowo i cenowo segment środkowy o powierzchni 190m2 z ogrodzoną działką 330m2. Budynek w sensie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ogrodzieniec

Ogrodzieniec,śląskie

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Twój Dom polecamy nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Ogrodzieniec. Ładna zagospodarowana działka o powierzchni 1185m2, zabudowana domem z lat 80-tych. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kanie

Kanie,mazowieckie

1 500 000 zł355 m² 4 225,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 237 m²

Oferta wyłącznie W biurze kubiak nieruchomości Kanie gm. Brwinów, osiedle słoneczne - wspaniale nasłonecznione miejsce na unikatowym osiedlu domów jednorodzinnych o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybojedzko

Rybojedzko,wielkopolskie

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam do sprzedaży całoroczny, rekreacyjny dom wolnostojący o pow. ok. 60 m2 posadowiony na działce o pow. 550 m2 w Rybojedzku gm. Stęszew nad Jeziorem Strykowskim. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklany

Świerklany,śląskie

480 000 zł450 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży piętrowy dom o powierzchni użytkowej 450 m2 w Świerklanach. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1400 m2. Dom posiada dwa odrębne wejścia, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opolska

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:547 m²

Poznań, świerczewo ,dębiec, okolice ul. Opolskiej Idealna oferta na połączenie funkcji mieszkaniowo-biurowo-magazynowej. Sprzedam dom z budynkiem magazynowym w bardzo korzystnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

695 000 zł157 m² 4 426,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ciekawa oferta! atrakcyjna lokalizacja - rąbień ab! Doskonale zbudowany, nowy dom dla osób szukających naprawdę ciekawej oferty. Nowoczesny dom w zabudowie wolnostojącej, piętrowy, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

850 000 zł195 m² 4 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Połówka bliźniaka na osiedlu w Książenicach, gustownie wykończona, nie wymagająca żadnych nakładów finansowych. Dom wybudowany w 2004 roku, z porothermu, ocieplony, otynkowany, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeplin

Rzeplin,małopolskie

695 000 zł197 m² 3 527,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do sprzedania przyjemny dom w bardzo cichej okolicy. Za płotem u Sąsiada biegają dwa koniki. Piękne widoki, spokój - idealne miejsce do mieszkania i wypoczynku dojazd pod ch Krokus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wolica

Wolica,mazowieckie

1 000 000 zł160 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 279 m²

Wolica, gm. Nadarzyn - do sprzedania dom mieszkalny na działce 1279m2. Dom dwukondygnacyjny, o powierzchni zabudowy 130m2 razem z garażem jednostanowiskowym, wybudowany w 1994r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żbików

Pruszków,mazowieckie

745 000 zł220 m² 3 386,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Pruszków, żbików - do sprzedania wolnostojący dom z 1989 roku o powierzchni użytkowej 185m2 + garaż 35m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 514 m2. Budynek murowany z: cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Połomska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

259 000 zł197 m² 1 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Dom Z dużą działką W jastrzębiu-zdroju przy ulicy połomskiej 83! oferta dla klienta indywidualnego-do zamieszkania lub dla dewelopera jako inwestycja! Do sprzedania budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

990 000 zł212 m² 4 669,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Dom w Starych Budach k.Jaktorowa 212 m2 położony na częściowo zadrzewionej działce o powierzchni 6400 m2. Do wybudowany według projektu Arabella wersja A. Na parterze: wiatrołap 4,0 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

480 000 zł360 m² 1 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:783 m²

Lokalizacja: oborniki śląskie, dolnośląskie, gmina Oborniki Śl., województwo dolnośląskie, powiat Trzebnica, 12 km do Trzebnicy, 10 km do S8, 28 km do Wrocławia, 18 km do Brzegu Dolnego - Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinowice

Marcinowice,dolnośląskie

295 000 zł474 m² 622,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Oferujemy do sprzedaży dom typu-bliźniak, parterowy z użytkowym poddaszem, położony na działce o pow. 1152m2 wraz z udziałem w drodze stanowiącym działkę o pow. 339m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

450 000 zł162 m² 2 782,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:263 m²

Prezentuję piękny dom z charakterem na osiedlu Polanka w Polkowicach. Idealny dla rodziny albo jako siedziba niewielkiego biznesu. 161,7 m2 powierzchni i 263m2 działki. Dom jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marynin

Marynin,mazowieckie

970 000 zł160 m² 6 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący w Maryninie, o powierzchni całkowitej 160m2 (użytkowa 150m2), usytuowany na działce 2500m2. Wybudowany z gazobetonu, ocieplony (styropian 15cm), dach kryty gontem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 535 000 zł185 m² 8 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

DO sprzedaży oferta ds-4588 lokalizacja ; Michałowice - gmina Michałowice / Kraków pn rejon, wylot na Warszawę, 6km od ulicy Opolskiej. Opis nieruchomości ; do sprzedaży klimatyzowany, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Naborów

Naborów,dolnośląskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny, wolnostojący dom o charakterze dwurodzinnym, częściowo podpiwniczony, z użytkowym podadszem i dodatkowo strychem oraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 140 000 zł260 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Dom w Osowcu w otoczeniu lasów, 25 km od Warszawy. Dojazd asfaltowy ostatnie 600 metrów droga utwardzona. W obrębie 1 km znajduje się sklep spożywczy, szkoła podstawowa i gimnazjum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

497 000 zł197 m² 2 522,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do sprzedania pół bliźniaka w Osowcu. Doskonała propozycja do wszystkich poszukujących nieruchomości z doskonałym dojazdem do Warszawy. Budynek z garażem w bryle. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

469 000 zł68 m² 6 897,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Brwinów - do sprzedania nieruchomość z tzw. potencjałem - piękna i kształtna, ogrodzona działka o wymiarach 28m przy ulicy na 50m głębokości, zabudowana murowanym z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek

Osiek,małopolskie

490 000 zł170 m² 2 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 599 m²

Twój Dom polecamy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w Osieku koło Olkusza. Działka o powierzchni ok 26ar(składa się z dwóch działek budowlanych oraz jednej rolnej) zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

595 000 zł113 m² 5 265,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:575 m²

Nowa Wieś gm. Michałowice - do sprzedaży nieruchomość zabudowana niedużym trzypokojowym domem jednorodzinnym z lat 70tych o pow. całkowitej 113m2. Działka o powierzchni 575m2, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walim

Walim,dolnośląskie

245 000 zł180 m² 1 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o powierzchni około 180m2 w Walimiu. Dom dwupiętrowy składający się z czterech dużych pokoi, kuchni, łazienki, wc, strychu, piwnicy oraz przedpokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

225 000 zł180 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż dom 17km od Świdnicy w kierunku Wrocławia. Budynek przedwojenny odremontowany z zewnątrz. Wewnątrz wymaga remontu, okna drewniane, na ścianach tynk zwykły, w niektórych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

999 000 zł204 m² 4 887,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sade Budy k.Międzyborowa - do sprzedania nowy, wykończony naturalnymi materiałami wysokiej jakości dom o charakterze jednorodzinnym z palety projektów krakowskiego studia ARCHETON. Projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

849 000 zł210 m² 4 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Szukasz domu w zacisznej okolicy a jednocześnie blisko głównej drogi? Dużej przestrzeni mieszkalnej a jednocześnie przytulnego gniazda domowego? Mamy dla Ciebie idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

379 000 zł110 m² 3 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:927 m²

Na sprzedaż dom wybudowany w 2005 roku o powierzchni użytkowej 110 m2 w s kład którego wchodzą: pięć sypialni, salon z wyjściem na taras, kuchnia, przedpokój, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wólka Poduchowna

Wólka Poduchowna,podlaskie

470 000 zł124 m² 3 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atrakcyjny dom Z dyla O atrakcyjnej architekturze W niezwykle uroczym miejscu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagającego kliena. Polecamy Państwu atrakcyjny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. 11 Listopada

Sieradz,łódzkie

330 000 zł247 m² 1 336,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:137 m²

Zapraszamy do oglądania i zakupu atrakcyjnej nieruchomości z dużym potencjałem! Nieruchomość położona jest blisko centrum Sieradza, przy ul. 11 Listopada. Na sprzedaż oferowany jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Rotmanka,pomorskie

669 000 zł110 m² 6 083,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Rotmance 10km od Gdańska. To idealny wybór dla rodzin z dziećmi oraz osób, które chcą się osiedlić poza miastem, ale w bliskiej do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

595 000 zł96 m² 6 230,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie z niezależnym wejściem /segment/, o powierzchni 95,5 m2, z pięknie zagospodarowanym ogródkiem o pow. ok. 180 m2. Osiedle ogrodzone, monitorowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Brwinów - do sprzedania zadbana nieruchomość gruntowa w kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 860m2, zabudowana wygodnym i funkcjonalnym, czteropokojowym domem na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pierściec

Pierściec,śląskie

290 000 zł132 m² 2 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferujemy piętrowy dom w Pierśćcu do remontu podpiwniczony z nie użytkowym poddaszem o powierzchni 132 m2, usytuowany na działce o powierzchni 4182 m2. Cena nieruchomości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij