dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Dębniki

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł230 m² 7 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w centrum Krakowa z wz na rozbudowę! Do uzyskania 200 m2 powierzchni użytkowej. Atrakcyjna oferta dla osoby chcącej mieszkać w centrum Krakowa, a jednocześnie żyć pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Pogodne

Plewiska,wielkopolskie

690 000 zł124 m² 5 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Do sprzedaży w dobre ręce, solidnie utrzymany, bardzo zadbany dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) położony na os. Pogodnym w Plewiskach. Nieruchomość gruntowa (402m2) zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Swoszowice

Kraków,małopolskie

1 220 000 zł295 m² 4 135,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w wysokim standardzie - pu. 220 m2, pc. 295 m2, stojący na czternastu arach. Prąd, woda, gaz, kanalizacja. Wysoki standard wykończenia oraz niestandardowe rozwiązania w budynku. Zastosowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Grębałów

Kraków,małopolskie

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej Budynki zrealizowane będą w stanie deweloperskim. Wykonane w technologi tradycyjnej (murowane - z pustaka z betonu komórkowego termalica),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Swoszowice

Kraków,małopolskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Do sprzedania zadbany dom położony na dużej pięknej działce 19,5a. Stan budynku bardzo dobry, można zamieszkać od zaraz bez ponoszenia nakładów Parter to wiatrołap, toaleta, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł240 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:690 m²

Do sprzedania dom w cichej części Bronowic 180m2 powierzchni użytkowej nie licząc strychu oraz piwnic Ze względu na lokalizację super propozycja dla firm Polecam Więcej na Pośrednikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włosań

Włosań,małopolskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wg projektu Dom w Klematisach 5b (archonu), okolice Mogilan - ok. 5 km od Krakowa. Teren wybrukowany, ogrodzony. Powierzchni czysto mieszkalnej 100 m2 (całkowita 130 m2) + garaż 17 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielgowo

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł187 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Poniemiecka willa W cenie mieszkania! Dom wolno stojący o pow. użytkowej 147 m2 w spokojnej, położonej przy lesie dzielnicy Szczecina. Rok budowy - 1936r. Dom zachowany w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowoczesna rezydencja wykończona pod klucz - bardzo dobra lokalizacja - nowość na rynku nieruchomości - bardzo wysoki standard wykończenia - rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodrkowice

Szczodrkowice,małopolskie

480 000 zł169 m² 2 840,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wykończony bliźniak 13 km od granic Krakowa (drogą 794 na Zielonki)! Panele na podłogach, pomalowane ściany, piec i grzejniki - brak wykończenia kuchni i łazienek! Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marcyporęba

Marcyporęba,małopolskie

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

Do sprzedania dom z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Marcyporęba. Miejsce znajduje się 25 km na zachód od Krakowa (gmina Brzeźnica) i 16 km od Wadowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł169 m² 4 609,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA sprzedaż segment 169 M2 Kompaktowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 169 m2 z kameralną działką 250 m2 na bezpiecznym zamkniętym i strzeżonym osiedlu regaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Rynek Główny

Kraków,małopolskie

30 000 000 zł1 500 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:398 m²

Kamienica z tradycjami, najstarsze wzmianki pochodzą z roku 1490. Wspaniałe sąsiedztwo wpływa pozytywnie na nastrój panujący w budynku. Z tarasu widokowego (jedynego takiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Brzesko

Nowe Brzesko,małopolskie

265 000 zł110 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Nowe Brzesko Dom usytuowany przy głównej ulicy miasta z wjazdem na działkę od strony wewnętrznej Nieruchomość w w dobrej kondycji, na powierzchnię 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem (termin oddania - październik 2019 r.). Okolice ul. Jesionowej. Budynek 180 m2 na działce o powierzchni niecałych 4 arów, 3-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kraków

Kraków,małopolskie

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bajkowe

Poznań,wielkopolskie

639 000 zł175 m² 3 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:442 m²

Polecam na sprzedaż trzykondygnacyjny dom wolnostojący z początku lat 80tych na os. Bajkowym o powierzchni 175m2. W przyziemiu znajdują się 2 pokoje, łazienka z toaletą, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wodna

Lemierzyce,lubuskie

160 000 zł89 m² 1 788,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż mieszkanie w Lemierzycach 89m2. Mieszkanie położone w Lemierzycach. Powierzchnia mieszkania 89,45m2 składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, korytarz, dwóch skrytek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

719 000 zł133 m² 5 406,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferta sprzedaży: jednopiętrowy szeregowiec w topowej lokalizacji - bliski Mierzyn. Nieruchomość znajduje się na bardzo cichej i spokojnej ulicy, w otoczeniu domków jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

485 000 zł161 m² 3 004,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z garażem Na sprzedaż funkcjonalny i wygodny segment, składający się z trzech kondygnacji (poddasze nieużytkowe), o powierzchni użytkowej 108,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

488 000 zł110 m² 4 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej. Segment środkowy Osiedle zamknięte ( 8 lokali na terenie), ogrodzone z automatyczną bramą wjazdową Budynek o nowoczesnej architekturze, pełna wysokość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

392 000 zł170 m² 2 305,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom inspirowany projektem Maja. Powierzchnia parteru domu - 98 m 2 , Dom składa się z: przestronnego przedpokoju (9,14 m 2 ), dużego, otwartego salonu (pow. 34,6 m 2 ) , oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

429 000 zł111 m² 3 848,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja prowadzona przy ul. Podleśnej pomiędzy Stargardem a Żarowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Połowa bliźniaka na ładnej dużej działce w stanie surowym zamkniętym.Parter domu to przedsionek,kuchnia z jadalnią połączona z salonem,łazienka,spiżarnia i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeńców

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł127 m² 3 929,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym, kameralnym osiedlu przy ulicy Żeńców w Szczepankowie powierzchnia >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubomin

Lubomin,dolnośląskie

650 000 zł210 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży duży, wolnostojący dom położony w spokojnej, niewielkiej miejscowości blisko Wałbrzycha (ok 5 minut drogi do Wałbrzycha). W skład domu wchodzi 5 sypialni, kuchnia, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krowodrza

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w świetnej lokalizacji - Krowodrza, wraz z lokalem użytkowym o powierzchni 20m2, wszystkie niezbędne media- prad,woda,wc znajdują się na terenie dziłlki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 719 m²

Dom na sprzedaż Choszczno centrum. Nowa cena!, dom dwurodzinny, dwa mieszkania 3 pokojowe , dwa niezależne wejścia, pomieszczenia gospodarcze z ładnej czerwonej cegły, garaż, działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

369 000 zł64 m² 5 787,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Parterowa zabudowa szeregowa z ogródkiem w Kiełczowie - idealna alternatywa dla mieszkania w bloku! Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu w ramach obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krucz

Krucz,wielkopolskie

349 000 zł122 m² 2 860,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Posiadam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony przy lesie w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnecko-trzcianeckim we wsi Krucz. Urokliwa wieś otoczona lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

549 000 zł121 m² 4 537 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:698 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości położonej w Pobiedziskach, składającej się z budynku mieszkalnego o powierzchni 121 m2 , garażu dwustanowiskowego z kanałem i zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Marecka

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł185 m² 4 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Środkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Inwestycja jest w stanie surowym zamkniętym - pozostają prace wewnętrzne. Dom ma 184,53 m powierzchni całkowitej (w tym 146 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Geodetów

Mysiadło,mazowieckie

689 000 zł180 m² 3 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż! Super lokalizacja na strzeżonym, nowoczesnym osiedlu na pograniczu Mysiadła i Józefosławia. Blisko centrum handlowego Auchan i Leroy Merlin na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłoradzice

Miłoradzice,dolnośląskie

265 000 zł121 m² 2 186,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie w naszym biurze, domy wolnostojące o powierzchni użytkowej 98 m2, w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Miłoradzicach (gm. Lubin). Jest to projekt niewielkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turawa

Turawa,opolskie

480 000 zł270 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy Państwu piękny dom znajdujący się w Kadłubie Turawskim. Dom ma powierzchnie 270 m2, składa się z 7 pokoi, 2 łazienek, przedpokoju, 4 pomieszczeń gospodarczych i garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łęgowo

Łęgowo,pomorskie

518 000 zł140 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Wygodny skrajny dom szeregowy, o łącznej powierzchni 140 m2. Powierzchnia działki to 339m2. Dom w bardzo cichej okolicy koło Pruszcza Gdańskiego, łęgowo ul. Fioletowa. Całe osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Waleńczów,śląskie

349 000 zł118 m² 2 945,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 200 m²

Nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym! Do wykorzystania na działalność produkcyjną, usługową bądź drobnej hodowli i uprawy. Obszar 2,30ha wykorzystywany aktualnie na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

650 000 zł148 m² 4 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:703 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 148 m2 (6 pokoi) zbudowany w technologii szkieletowej (tzw. kanadyjczyk), na działce o powierzchni 703 m2 (23 m x 30 m) na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

120 000 zł80 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

1/2 domu z rozpoczętym remontem w atrakcyjnej zielonej części Mieroszowa. Na powierzcnię 80m2 składa się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. W części tej zostały wymienione instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

0% prowizji przy zakupie nowa niższa cena Do sprzedania bardzo atrakcyjny i nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni około 180 m2 wybudowany w 2013 r. Dom położony w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zaodrze

Opole,opolskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, o łącznej powierzchni użytkowej około 120 m2, posadowiony na działce, o powierzchni około 14 ar., w Opolu, dzielnica Zaodrze. Budynek wolnostojący,.