dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

990 001 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom w znakomitej lokalizacji, budynek w zabudowie szeregowej na Grabiszynie przy ul. Różanej. Budynek 2-kondygnacyjny z podpiwniczeniem położony na działce o powierzchni 312 m2.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jaśminowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Bardzo ładny funkcjonalny dom w Konstancinie -jeziornej. Niewielka 700m działka ale bardzo ładnie zagospodarowana, intymna i słoneczna. Dom z lat 60-tych po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gałczyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

530 000 zł219 m² 2 420,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Elblągu przy ul. Gałczyńskiego. Idealny dla rodziny szukającej przestronnego i funkcjonalnego domu, w dobrze skomunikowanym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobiór

Kobiór,śląskie

393 000 zł160 m² 2 456,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego z garażem, o powierzchni użytkowej ok 160 m.kw plus poddasze, położonego na dużej działce o powierzchni ok 1400 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Knurów

Knurów,śląskie

570 000 zł161 m² 3 535,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Ostatni bliźniak na osiedlu! Oferujemy Państwu do sprzedaży dom na na nowo powstającym osiedlu w Knurowie. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161,2 m2 z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorów

Komorów,mazowieckie

2 390 000 zł425 m² 5 623,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Willa Komorów 0% Prowizji do końca lutego 2020! Rezydencja blisko Warszawy. Stylowa Willa, zbudowana i wykończona z najwyższej jakości materiałów. Właściciel zadbał aby każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 450 000 zł260 m² 5 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż dom z 1935 roku, do remontu, 4 kondygnacje, wrocław Krzyki Budynek o powierzchni 260 m , 8 pokoi, wybudowany w 1935 roku Działka 850 m Budynek w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

335 000 zł124 m² 2 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 m²

Witam. Posiadamy na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Osiek. Powierzchnia domu 123,52m2 w tym garaż i kotłownia+ poddasze użytkowe do aranżacji własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brudzędy

Brudzędy,warmińsko-mazurskie

149 000 zł90 m² 1 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do sprzedaży siedlisko w którego, skład wchodzi dom wolno stojący składający się z budynku mieszkalnego o powierzchni 90 m2 oraz budynków gospodarczych znajdujących się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż Dom dwukondygnacyjny w miejscowości Kotórz Mały, gmina Turawa o powierzchni użytkowej ok 180m2, usadowiony na 10 arowej działce. Do sprzedania atrakcyjnie położony pod lasem, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

499 999 zł125 m² 3 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

podłogowe, na piętrze i na poddaszu zamontowano kaloryfery. Dodatkowo na parterze jest miejsce na kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turów

Turów,dolnośląskie

430 000 zł125 m² 3 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Przedmiotem sprzedaży jest jest nowoczesny, bogato doposażony dom z garażem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pierwszej Brygady

Brzeg,opolskie

630 000 zł250 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:384 m²

Mieszkać wygodnie w przyjaznej atmosferze i spokojnej okolicy. Marzenie każdego.! Przedstawiam ofertę, która może je spełnić. Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł323 m² 3 560,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:973 m²

Piękny dom wolnostojący do sprzedaży o pow.323m2 położony na warszawskiej Białołęce w okolicy ul. Bohaterów. Dom(7 pokoi,kuchnia,trzy łazienki,garderoba,taras,garaż dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiercień

Wiercień,dolnośląskie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Witam: sprzedam dom wolno-stojący ma pięknie zagospodarowanej i ogrodzonej działce. Dom jest położony po 14 km od Legnicy jak i Lubina(3km od drogi krajowej S3). Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

579 000 zł151 m² 3 834,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Zakup bez prowizji I pcc! Do sprzedania nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Domaszczynie (na granicy z Długołęką). W ramach kolejnego etapu inwestycji powstają trzy domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

445 000 zł96 m² 4 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny dom Z ogródkiem W przystępnej cenie - dom na zamkniętym, kameralnym osiedlu - 96m2 idealnie zaplanowanej przestrzeni do wygodnego życia - 3 sypialnie, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący; 140M2, działka 1077M2 cena 350000 pln. Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nieruchomość położoną w cichym i spokojnym miejscu na granicy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

478 800 zł96 m² 4 998,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie dwurodzinnej o powierzchni użytkowej ok. 95,92 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

444 900 zł96 m² 4 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 037 300 zł189 m² 5 488,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do zaproponowania mamy Państwu ekskluzywne osiedle willi położone blisko ścisłego centrum Warszawy. Dzięki doskonałej lokalizacji osiedle pozwala połączyć mieszkanie w domu wraz z aktywnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

890 000 zł178 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Sprzedam dom w bardzo spokojnej okolicy na osiedlu Dojlidy z 2016 roku. Powierzchnia całkowita 178 m, powierzchnia użytkowa 136 m. Wykonany w technologii tradycyjnej z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kęty

Kęty,małopolskie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Sprzedam dom w Kętach na ulicy Jana Kantego .Dom o powierzchni 180 m2 usytuowany na działce 552 m2 ,ogrodzonej .Dom zbudowany z pustaka ,ocieplony,częściowo podpiwniczony ,z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

324 000 zł49 m² 6 614,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Parterowa zabudowa szeregowa z ogródkiem w Kiełczowie - idealna alternatywa dla mieszkania w bloku! Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu w ramach obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

360 000 zł141 m² 2 559,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Już rozpoczęła się budowa nowego osiedla domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach w rejonie ul. Na Piaski! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4, trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

920 000 zł306 m² 3 006,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Przedstawiamy Duży i elegancki dom o pow 306m2, zlokalizowany w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Na dole znajdują się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł224 m² 6 245,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sojowa

Więckowice,wielkopolskie

1 300 000 zł220 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Więckowicach, 5 pokoi, 220 m2, w spokojnej okolicy z doskonałym dojazdem do Poznania Szukasz wygodnego, nowoczesnego, zadbanego i rodzinnego domu ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stefańskiego

Suchy Las,wielkopolskie

587 000 zł94 m² 6 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Rodzinny i niezwykle oszczędny dom w zabudowie szeregowej z dwoma miejscami postojowymi na sprzedaż Szukasz wyjątkowego, komfortowego, niezwykle zadbanego, rodzinnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin B

Izabelin B,mazowieckie

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Prezentujemy dom położony w Izabelinie B. Budynek z 1998 roku znajduje się na działce o powierzchni 1160 m2, częściowo zadrzewionej z widokiem na las. Klimatyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagaje Smrokowskie

Zagaje Smrokowskie,małopolskie

990 000 zł1 000 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 680 m²

Szukasz domu blisko Krakowa z dużą działką i dodatkowymi budynkami mieszkalnymi i gospodarczymi? Chcesz żeby działka i budynki były dopasowane do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł96 m² 4 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hornówek

Hornówek,mazowieckie

639 000 zł220 m² 2 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Prezentujemy dom położony w Hornówku o powierzchni całkowitej 220 m2, powierzchnia działki 630m2. Oferowana nieruchomość to dom z lat 90-tych pierwotnie był to dom parterowy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Czechowo,pomorskie

220 000 zł95 m² 2 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:784 m²

Dom dla ludzi ceniących kontakt z naturą połączony z komfortowymi warunkami. Lokalizacja : 25 km od Starogardu Gdańskiego, 2,5 km do najbliższej wsi, 400 m do jeziora Trzechowskiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kluka

Białystok,podlaskie

380 000 zł90 m² 4 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Dom, 90 m2, osiedle Bagnówka ul. Kluka 380.000 zł, sprzedaż - REZERWACJA Nowa niższa cena! Do szybciej sprzedaży. Na sprzedaż stary dom wolno stojący, bardzo dobrze zlokalizowany na osiedlu Bagnówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

509 856 zł105 m² 4 865,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla biura 0% pcc (przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym trzeba doliczyć 2% podatku pcc) Termin realizacji: III kwartał 2019 Zespół 7 budynków w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maciejowice

Maciejowice,mazowieckie

340 000 zł213 m² 1 596,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Bardzo ładny murowany,piętrowy dom na sprzedaż o pow.213m2 położony w gm Maciejowice.W skład domu wchodzi-piwnica,wysoki parter,piętro oraz poddasze użytkowe.Dom posiada 6 pokoi,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł101 m² 4 544,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Hit! Dom 5 Pok. 101m2 Szczepankowo / Poznań hit! Rata kredytu już od 1600 zł* Możliwość wykończenia Pod Klucz. Gratis ubezpieczenie mieszkania na rok! Cena 459 000! W Poznaniu, w dzielnicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Metalchem

Opole,opolskie

460 000 zł175 m² 2 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, w dzielnicy Metalchem. Budynek 2-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 175 m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Iwonicka

Warszawa,mazowieckie

1 780 000 zł235 m² 7 574 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:161 m²

Segment szeregowy w okolicy ul. Iwonickiej do remontu/odświeżenia. Dom dobrze utrzymany, z zadbanym ogródkiem. Na każdej kondygnacji 55 m. Parter: 2 pokoje, kuchnia, wc. Piętro: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabrze

Zabrze,śląskie

600 000 zł136 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu os. Kopernika. Dom 15-letni, w bardzo dobrym stanie technicznym Na parterze - wiatrołap.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij