dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cynamonowa

Opole,opolskie

529 000 zł140 m² 3 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą "domu w Cenie Mieszkania". To najchętniej kupowany projekt domu na osiedlu "róży Wiatrów", które znajdują się w malowniczej dzielnicy Opola -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogdaniec

Bogdaniec,lubuskie

239 000 zł400 m² 597,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dobra cena! Oferujemy do sprzedaży dom z lat 90tych do własnej adaptacji. Dom składa się z parteru na którym znajdują się 3 osobne pokoje, kotłownia, łazienka z wc, garaż. Na 1wszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość wielorodzinną usytuowaną na osiedlu Czyżkówko, położoną na ogrodzonej i zadbanej posesji w spokojnej okolicy. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniewowo

Gniewowo,pomorskie

440 000 zł160 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Malownicza miejscowość otoczona lasami. Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką w Gniewowie, z możliwościową prowadzenia własnej działalności. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Barchów

Barchów,mazowieckie

110 000 zł50 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Domek letniskowy na działce budowlanej- miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - nad rzeką Liwiec. Domek składa się z długiego przedsionka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Telewizyjna

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł179 m² 9 229,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 187 m²

Atuty: nieruchomość doskonała dla rodziny, ceniącej komfort oraz ciszę. Dla osób szukających domu z najwyższej półki, do którego można wprowadzić się od ręki. Nieruchomość: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zgierz

Zgierz,łódzkie

644 000 zł177 m² 3 638,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 094 m²

Segment 177 m.kw z działką 3094 m.kw w centrum ZgierzaGłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niedźwiedź

Niedźwiedź,zachodniopomorskie

399 999 zł150 m² 2 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuję Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości Niedźwiedź. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1600 m2. Budynek z początku dwudziestego wieku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Piękny w pełni odrestaurowany zabytkowy dworek z przełomu XIX i XX w. posadowiony na dużej, zagospodarowanej zielenią działce w malowniczej, cichej i spokojniej okolicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łużycka

Myślibórz,zachodniopomorskie

1 000 000 zł240 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom nowoczesny , piękny, przestronny i cichy , okolica także. Wnętrze urządzone przez studio projektowania i aranżacji. Nieopodal szkoła, przedszkole, jezioro. Dom leży w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kruszelnickiego Wilka

Kielce,świętokrzyskie

950 000 zł218 m² 4 357,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m2, położony w Kielcach przy ul. Kruszelnickiego Wilka. Na powierzchnię domu składa się: 1. Parter: kuchnia z jadalnią (13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

600 000 zł250 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z pięknym widokiem do własnej aranżacji w Pabianicach blisko łodzigłówne atuty nieruchomości: piekny widok bez wykończeń do indywidualnej aranżacji prestiżowy budyneknieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

1 300 000 zł270 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Oferujemy do sprzedania jednorodzinny, ergonomiczny i wygodny dom wolnostojący położony w Luboszycach na 12-to arowej działce. Budynek o łącznej powierzchni podłóg - 270 m2. Kubatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Chwaszczyno,pomorskie

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom położony na nowym osiedlu domów jednorodzinnych na pograniczu Gdyni i Chwaszczyna w otoczeniu pól i lasu. Ciekawy projekt domu z przestronnym wnętrzem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

485 000 zł103 m² 4 729,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą "bliźniaków". Docelowo przewidzianych jest 14 "bliźniaków", które powstają w Chmielowicach. Powierzchnia użytkowa jednego "bliźniaka", razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piaskowa

Owczary,świętokrzyskie

539 000 zł165 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Złotno

Łódź,łódzkie

525 000 zł95 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 447 m²

Dom 95 mkw - 3 pokoje na Złotnie z dużą działką na Złotnie.Główne atuty nieruchomości: piekny widokNieruchomość złożona z: kuchnia zamykana z oknem 12,63 m.kw pokój 16,96 m.kw pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borkowo Lęborskie

Borkowo Lęborskie,pomorskie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednokondygnacyjny z użytkowym poddaszem niepodpiwniczony o charakterze usługowo - mieszkalnym w Centrum Borkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rubinowa

Banino,pomorskie

619 000 zł251 m² 2 465,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferujemy na sprzedaż, duży, pięciopokojowy dom w Baninie. II kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość składa się z: i poziom, to: - przestronny salon, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 638 m²

Oferujemy do sprzedania przytulny, wygodny i słoneczny parterowy jednorodzinny budynek mieszkalny o powierzchni około 80 m2 (parter). Dom położony na działce o powierzchni około 56 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzymin

Radzymin,mazowieckie

370 000 zł90 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w Kuligowie. Dom o pow. 80 m2 (bez garażu i pomieszczeń gosp.). Dom ma łazienkę, toaletę, kuchnię z jadalnią, salon z kominkiem oraz na I piętrze 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Skorogoszcz

Skorogoszcz,opolskie

250 000 zł76 m² 3 277,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni ok. 76 m2 w zabudowie bliźniaczej położony w Skorogoszczy. Dom usytuowany na ok. 9 arowej działce. Dom składa się z widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Słupsk,pomorskie

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom wolnostojący wybudowany w 1997 r., podpiwniczony z garażem o pow. ok 165m2. Posadowiony na działce o pow. 675m2. Ściany z suporeksu, ocieplone styropianem, otynkowane, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Mędłów,dolnośląskie

512 000 zł136 m² 3 763,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowe funkcjonalne domy szeregowe- podwyższony standard o powierzchni 136,06 mkw z ogrodem o pow. 100 mkw! /bez prowizji! Położone tylko 10 minut od Wrocławia! Już dziś zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chocianowice

Chocianowice,opolskie

209 000 zł100 m² 2 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:974 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w miejscowości Chocianowice (gmina- lasowice Wielkie), ok 6 km od Kluczborka. Budynek o powierzchni użytkowej 100 m2, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witowo

Witowo,wielkopolskie

149 000 zł80 m² 1 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 300 m²

W miejscowości Witowo gm. Osiek Mały do sprzedania dom pow. użytkowej 80m, budowany w 1970 roku z pustaka. W skład domu wchodzą: - 2 pokoje - 1 kuchnia -1 łazienka Okna plastiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bodzentyn

Bodzentyn,świętokrzyskie

289 000 zł180 m² 1 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 205.3 m 2 (użytkowa 170.5m 2 ) położony w malowniczej i spokojnej okolicy na Świętej Katarzynie. W skład pomieszczeń wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

559 000 zł157 m² 3 570,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Osiedle Kameralne! Nowa Inwestycja! Opole - Wójtowa Wieś - Dom w zabudowie szeregowej z garażem, tarasem oraz ogrodem. Oferujemy do sprzedania segment (wewnętrzny), w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legionowo

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł90 m² 5 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania segment pięknie położony naprzeciwko lasu, spokój i cisza. Dom ciepły z 2003, niskie koszty utrzymania, segment narożny sąsiad tylko z jednej strony. Parter- pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bądzyń

Bądzyń,łódzkie

450 000 zł176 m² 2 556,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zjawiskowy dom 136 metrów na działce 1000mkw na terenie oddalonym od hałasu.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonychNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górna

Łódź,łódzkie

845 000 zł238 m² 3 550,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Bliźniak 186 m.kw z działką 650 m.kw w Łodzi na KurakuNieruchomość złożona z: kuchnia z jadalnią 13 m.kw salon 24 m.kw pokój 15,6 m.kw łazienka 4,5 m.kw przedpokój 13,6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janowice Wielkie

Janowice Wielkie,dolnośląskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas! komfortowy dom wolnostojący położony W atrakcyjnej części janowic wielkich - rudawy janowickie Prezentujemy Państwu wyjątkowo ładnie połżony dom wolnostojący z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cynamonowa

Opole,opolskie

529 000 zł140 m² 3 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł120 m² 5 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedania dom na Żernikach położony niedaleko Dworca Wrocław Żerniki oraz parku,Dom znajduje się blisko obwodnicy Wrocławia,Na osiedlu znajdują się takie sklepy jak: biedronka,Stokrotka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

799 000 zł166 m² 4 800,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania jednorodzinny i wygodny dom wolnostojący o powierzchni 166,45 m2 położony w Luboszycach na 10-cio arowej działce. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Malina

Opole,opolskie

850 000 zł166 m² 5 121,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Uwaga! oraz podatku pcc! Oferujemy Państwu dom na sprzedaż, wolnostojący o powierzchni użytkowej 165,96 m2 (w tym garaż), na działce o powierzchni 691 m2. Dom wybudowany wg projektu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbrowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Okazja - 5 993,33 pln/ m2 bezpośrednio od pierwszego właściciela Dom w centrum 2 mieszkania + lokal handlowy. Położony w centrum miasta - uzdrowiska , w pobliżu Parku Chopina, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakroczym

Zakroczym,mazowieckie

300 000 zł80 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Zakroczym-do sprzedaży dom wolno stojący o pow.80m2 z poddaszem użytkowym ok.40m2 do zaadaptowania. 3 pokoje,kuchnia,łazienka,przedpokój,ganek. Prąd,wodociąg,gaz,centralne ogrzewanie. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - kupujący nie wypłaca prowizji dla biura - oferta prosto od dewelopera Agent prowadzący: w ofercie dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

580 000 zł156 m² 3 717,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania nowobudowane domy w zabudowie bliźniaczej w Pruszowicach, jedynie kilka kilometrów od Wrocławia. W ramach inwestycji powstają dwa domy w zabudowie bliźniaczej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

549 000 zł116 m² 4 716,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Do sprzedania domy wolnostojące na mini osiedlu wg projektu Dom Unikat Powierzchnia o powierzchni całkowitej 116,40 m2 składa się z następujących powierzchni : Parter : - wiatrołap 3,9.