dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

799 000 zł214 m² 3 731,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w Załomiu na działce o powierzchni 1143 m2. Miejscowość szybko rozwijająca się, bardzo dużo nowo powstałych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

718 000 zł147 m² 4 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:676 m²

Atrakcyjny nowoczesny dom pod Krakowem, tomaszowice, 129 m2 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115 m2 położony na 7 arowej działce w spokojnej okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

360 000 zł141 m² 2 559,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Już rozpoczęła się budowa nowego osiedla domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach w rejonie ul. Na Piaski! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4, trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł148 m² 3 887,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Segment narożny o powierzchni 147,88 m2, działka około 340 m2. Grodzisk ul. Piaskowa 31 Wszystkie media w budynku, dwa balkony, wkd 400m, oddanie do użytkowania marzec 2020 Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

535 000 zł152 m² 3 524,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Segment środkowy o powierzchni 151,78 m2, powierzchnia działki około 130m2. Grodzisk ul. Piaskowa 31 Wszystkie media w budynku, dwa balkony, wkd 400m, oddanie do użytkowania marzec 2020 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł148 m² 8 986,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na cichym , spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy, w ślepej uliczce , która jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

395 000 zł140 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim lokalizacja: ruda Śląska Kłodnica Dom o powierzchni 139,9 m2 i działce 179 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:37 000 m²

Do sprzedania atrakcyjne gospodarstwo rolne o powierzchni 37000 m2 (3,7 ha) wraz z zabudowaniami położone 5km od Żelechowa. Teren nieruchomości posiada dostęp do drogi gminnej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Polecamy do sprzedaży dom w Szamotułach z lat 80-tych blisko Rynku, wolnostojący z podwójnym garażem na ładnie utrzymanej działce o powierzchni 641m. Dom o powierzchni 180m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miła

Szamotuły,wielkopolskie

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Polecam do sprzedaży dom w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do rynku, parku zamkowego, czy szkół a zarazem położenie domu powoduje , że możemy czuć się jakbyśmy mieszkali poza miastem, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Gdynia,pomorskie

2 290 000 zł285 m² 8 035,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Luksusowy i nowoczesny dom w willowej dzielnicy Gdyni Witomino. Dom znajduje się w odległości 100 m od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Został zaprojektowany przez architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Batorego

Łódź,łódzkie

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:387 m²

Sprzedam dom jednorodzinny pow.zabudowy 90mk, powierzchnia użytkowa 77 mkw.Budynek parterowy bez podpiwniczenia w zabudowie bliźniaczej. Kuchnia plus dwa pokoje,łazienka z wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Ślężany

Ślężany,mazowieckie

137 000 zł96 m² 1 427,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Domek letniskowy drewniany o pow. 42,50 m2 na działce o pow. 1300 m2 w Ślężanach 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, dodatkowo duży zadaszony taras o pow. 47 m2 w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuligów

Kuligów,mazowieckie

370 000 zł90 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom o pow. 80 m2 (bez garażu i pomieszczeń gosp.). Dom ma łazienkę, toaletę, kuchnię z jadalnią, salon z kominkiem oraz na I piętrze 4 pokoje z małą toaletą + strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dąbrówka,wielkopolskie

375 000 zł96 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Inwestycja w Palędziu na ul. Lubczykowej, to osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, dwa etapy inwestycji w ramach których zostały wybudowane 24 budynki już zostały zakończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

495 000 zł140 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania segment środkowy o powierzchni użytkowej ok. 140m2 położony na działce 250m2. Dom znajduje się na Osiedlu Park Agat w Wólce Kosowskiej. Osiedle ogrodzone i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Mników

Mników,małopolskie

1 200 000 zł209 m² 5 741,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Duży luksusowy dom w cichej miejscowości w okolicach Mnikowa ok. 20km od Krakowa. Dla ludzi którzy cenią sobie: spokój, ciszę, kontakt z przyrodą, świeże powietrze. - wysoki standard!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marianów

Marianów,mazowieckie

250 000 zł67 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom drewniany o pow. użytkowej 67 m2 położony ok 12 km od Radzymina Dom z lat 90, na podmurówce, dach blacho-dachówka, nieruchomość położona w miejscowości Marianów, parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wóycickiego

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł279 m² 4 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:449 m²

Połowa bliźniaka usytuowanego na ogrodzonym zamkniętym osiedlu zlokalizowanego w pobliżu dużych kompleksów leśnych. Z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy dla osób zmotoryzowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Łosie

Łosie,mazowieckie

129 000 zł25 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ładna działeczka z domkiem drewnianym w cichej i spokojnej okolicy, koło Radzymina Wokół zabudowa mieszana (letniskowa i całoroczna). Domek parterowy o pow. 25 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Jeśli szukasz domu o idealnej powierzchni z działką mającą duży potencjał - to właśnie znalazłeś. Idealne miejsce do zamieszkania i prowadzenia własnej firmy. - duża działka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Miasto

Nowe Miasto,mazowieckie

405 000 zł200 m² 2 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 240 m , 7 pokoi, wybudowany w 2009 roku. Może być dwurodzinny- są dwa oddzielne wejścia, 2 kuchnie, dwie łazienki. Działka 1400 m , ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł103 m² 8 252,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni 103m2 Działka 930m2 parter: salon, sypialnia, kuchnia, wc, weranda oraz zadaszony taras z wyjściem do ogrodu piętro: 2 sypialnie, łazienka Pod całym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł56 m² 1 767,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące odrębną własność usytuowane na pierwszym piętrze w domu wolnostojącym, dwulokalowym. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Siernicze Wielkie, ok. 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

479 000 zł120 m² 3 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Segment środkowy w Kobyłce na działce o pow. 50 m2 Stan deweloperski pow. 120 m + garaż, 5 pokoi, parter, piętro i poddasze Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grota-Roweckiego

Katowice,śląskie

840 000 zł150 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Sprzedawany z kompletnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Lokalizacja: katowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pokój

Pokój,opolskie

370 000 zł210 m² 1 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

O f E R T A Z A W I E S Z O N A - U M O W A P R Z E D W S T Ę P N A Tylko u

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Otyń

Otyń,lubuskie

2 600 000 zł571 m² 4 553,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny, świetnie zlokalizowana rezydencja o powierzchni 571 m2 zbudowana z nowoczesnego, energooszczędnego materiału jakim jest pustak ceramiczny w 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Schodnia

Schodnia,opolskie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 120 m2, usytuowany na ładnie położonej, otoczonej lasami działce o powierzchni 20 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

595 000 zł248 m² 2 396,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:699 m²

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż dom położony w Marcinkowicach, 14 km od granic Wrocławia. Cena: 620 000 zł Powierzchnia całkowita: 248,31 m2 Cena za m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strzelecka

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej, usytowany na działce położonej przy ulicy Strzeleckiej, blisko centrum Grodziska Wielkopolskiego. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasne

Krasne,podkarpackie

385 000 zł130 m² 2 960,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc W biurze Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu przytulny dom parterowy o powierzchni 100,98 m2, zlokalizowany w niezwykle dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 050 000 zł350 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom inny niż wszystkie dom który da schronienie I zarobi na siebie! dom W doskonałym punkcie miasta, solidnie wykonany Działka 700m2; zagospodarowana, kilka dorodnych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Widzew

Łódź,łódzkie

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej po podłodze ok 141 m2, natomiast powierzchnia bez skosów licząc od 220cm w górę to 104 m2. Jest możliwość dobudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radzyny

Radzyny,wielkopolskie

315 000 zł95 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeśli szukasz taniego domu ciszy, spokoju lubisz przyrodę to jest to Cel Twoich poszukiwań. Niewątpliwie wygodne jednopoziomowe domy, niewymagające wspinania się po schodach z dodatkowym walorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Józefów,mazowieckie

1 750 000 zł370 m² 4 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w józefowie sprzedaż Funkcjonalny, przestronny, bardzo dobrze zaplanowany. Piękny zagospodarowany ogród (działka 1200 m2). Doskonałe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu przytulny dom położony w Klaudynie na ładnej zagospodarowanej działce. Dom wybudowany w 1995 roku o powierzchni całkowitej 240 m2, powierzchnia użytkowa 130m2, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bednary

Bednary,wielkopolskie

700 000 zł206 m² 3 398,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Polecam do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w otoczeniu lasów i jezior. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Bednary, na obszarze Puszczy Zielonki, zaledwie kilka minut jady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 980 000 zł380 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom o bardzo ciekawej architekturze, duży i wygodny, na pięknej, częściowo zalesionej działce położony w Józefowie k/otwocka. Ściany zewnętrzne, warstwowe z cegły ceramicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł520 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 520m2 usytuowany w cichej i spokojnej części Starej Miłosnej. Powierzchnia działki 600m2. Parter: salon z kominkiem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij