dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł185 m² 8 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Brak pcc, brak prowizji od kupującego Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w stanie developerskim ( pokazowy, w pełni wykończony dom będzie można obejrzeć od 1 maja 2020) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł117 m² 4 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. 117 m2 , zlokalizowany w miejscowości Brzechów Nowiny gmina Daleszyce (14km od Kielc). Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 5800 m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

390 000 zł129 m² 3 027,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 390 m²

Sprzedaż! wygodny, dom parterowy Z użytkowym poddaszem! stan surowy zamknięty! Nowoczesna bryła budynku! Nowo powstałe osiedle w Szydłowie! Powierzchnie domu: użytkowa 128,81 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Słocińskiej. Dom usytuowany jest narożnie. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łysiec

Łysiec,śląskie

469 000 zł130 m² 3 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! najnowsza inwestycja deweloperska! wysoka jakość wykonania! naszych klientów zapraszamy na prezentację wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gałkówek-Parcela

Gałkówek-Parcela,łódzkie

749 900 zł197 m² 3 806,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przepięknie położony ,na rozległej działce w bezpośrednim sąsiedztwie lasu .Główne atuty nieruchomości: blisko jeziora piekny widok w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł120 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa na dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

348 000 zł108 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

> biuro Nieruchomości Property w Olsztynie przedstawia na sprzedaż w zabudowie szeregowej (środkowy segment) o powierzchni użytkowej ok. 108 m 2 , posadowiony na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

280 000 zł156 m² 1 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

29344. Polecam dom do wykończenia bardzo blisko Torunia! Niezwykle efektowny i funkcjonalny projekt domu Libra, z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich członków 4-5-osobowej rodziny. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świetlana

Osiedle Poznańskie,lubuskie

325 000 zł165 m² 1 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Cena dotyczy działki z domem w stanie surowym zamkniętym wraz z elewacją./Kosztorys z roku 2015 ./ Media: Prąd, Gaz, woda, kanalizacja. Dom według projektu biura Archon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Bircza

Stara Bircza,podkarpackie

140 000 zł119 m² 1 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Parterowy nieduzy domek w centrum wsi Stara Bircza tj ok.25 km od Przemysla.Składa sie z trzech pokoi.dwie spore kuchnie,Lazienko-ubikacja oraz weranda przeszklona ok.6m.kw.Strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirków

Mirków,dolnośląskie

779 000 zł185 m² 4 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opiekun oferty tel. Uroczy przestronny dom o powierzchni 185m2 wybudowany w 2013 r. mieści się w Mirkowie. Dom składa się z: parter: - salon z kominkiem ok. 30m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Oświęcim,małopolskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Józefa Chełmońskiego w Oświęcimiu na osiedlu Stare Stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 050 000 zł269 m² 3 903,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wolno stojący, przestronny dom położony tuż przy granicy lasu, w bliskiej odległości od jeziora, zapewnia idealną ciszę i spokój. Doskonale skomunikowany z Warszawą. Dojazd trasą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zgorzelisko

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł124 m² 5 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne osiedle W pięknym miejscu! zakup od dewelopera! bez prowizji! bez pcc! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej! Szereg środkowy w cenie 649 tyś zł Szereg skrajny w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł221 m² 3 574,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu piękny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 221 m2 zlokalizowany w samym centrum Rzeszowa tuż przy ul. Nazimka. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł119 m² 5 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błogoszów

Błogoszów,świętokrzyskie

222 000 zł100 m² 2 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 000 m²

Dom znajduje się na dużej działce 1,4 ha okolica spokojna dużo zieleni ,na podwórku kostka dom ocieplony otynkowany ogrzewaniwe w miedzi piec co węgiel ,drewno.Na poddaszu możliwość adaptacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 200 000 zł223 m² 5 381,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Do sprzedania dom w malowniczej okolicy w Łomiankach Dolnych, położony blisko obszaru Natura 2000, blisko Puszczy Kampinoskiej, wisły. Wspaniała infrastruktura: - blisko ch Auchan, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł140 m² 4 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Libertów

Libertów,małopolskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy, duży bliźniak przy granicy z Krakowem! Rewelacyjna lokalizacja! Kupujący nie płaci 2% pcc! Działka 5 arów! Wygodny, funkcjonalny, z poddaszem użytkowym. Dobrze oświetlony, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ćmińsk

Ćmińsk,świętokrzyskie

499 000 zł139 m² 3 585 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż klimatyczny, ciepły piętrowy dom jednorodzinny o pow. ok. 217m2, użytkowej ok. 142,4m2, zlokalizowany na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1700m2 (ok. 20x80m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł442 m² 2 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Jeśli szukacie Państwo ciekawej przedwojennej Willi to dobrze trafiliście. Do sprzedania przestronny dom o powierzchni całkowitej (z piwnicami) ok 420 m.kw. Powierzchni mieszkalnej jest 220 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Mysłowice,śląskie

830 000 zł167 m² 4 970,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego domu jednorodzinnego położonego w Mysłowicach Wesołej - zaledwie kilkaset metrów od granic administracyjnych Katowic. Dom został w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

398 900 zł240 m² 1 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom podczas remontu elewacji zaledwie 5min. od Trzebnicy i 20min.od Wrocławia. Położony wśród pól, we spokojnej wsi nieopodal Trzebnicy zaledwie 20min.od Wrocławia. Obecnie jest wykonywany remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

410 000 zł132 m² 3 106,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rezerwacja.Do sprzedania murowany dom wybudowany wg.nowoczesnego projektu dom w Zdrojówkach z firmy Archon. Dom murowany, o powierzchni użytkowej około 132 m2 połozony przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zarzecze

Katowice,śląskie

840 000 zł135 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy wygodny, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania bo umeblowany dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 135m + garaż na 1 auto, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Prawobrzeże

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł270 m² 3 293,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Komfortowy dom położony w cichej i bardzo spokojnej okolicy, wokół jedynie zabudowa jednorodzinna. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Dom solidnie zbudowany oraz wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Adamów-Wieś

Adamów-Wieś,mazowieckie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Działka położona w spokojnej okolicy wśród nowych domów jednorodzinnych. Zabudowana nowym domem rekreacyjnym z możliwością całorocznego zamieszkania. W domku jest prąd, woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

1 960 000 zł230 m² 8 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom na starym Oporowie o powierzchni 230 m2 na pięknie położonej działce 960 m2. Uregulowany stan prawny, grunt - własność. W domu znajduje się 6 rozkładowych pokoi (po dwa na każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Suszyckich

Boguchwała,podkarpackie

1 091 000 zł350 m² 3 117 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Na sprzedaż duży dom o pow 350 mkw z oddzielnym dwustanowiskowym garażem. Dom wielorodzinny zlokalizowany w Boguchwale przy ul Suszyckich z garażem i 8ar działką. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ręków,dolnośląskie

270 000 zł250 m² 1 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Super okazja dla kochających spokój i przyrodę. Dom do częściowego remontu położony w Rękowie koło Sobótki na działce o powierzchni 1375 mkw. Budynek składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

749 479 zł118 m² 6 349,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Na sprzedaż lokal o powierzchni 118,04 m 2 położony na wrocławskich Kuźnikach opis lokalu 3.2 118,04 m 2 - to najliczniej reprezentowany typ lokalu w naszej 26 lokalowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeleniogórska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom z działką 560 m2. Powierzchnia użytkowa domu wg dokumentów - 120 m2, powierzchnia całkowita jest większa. Dom ma 3 poziomy. Parter w tej chwili jest wynajmowany, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Łomianki,mazowieckie

1 700 000 zł2 145 m² 792,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 145 m²

Wyjątkowa oferta dla wyjątkowych klientów. Okazja cenowa: 1 700 000 zł, było 3 500 000 zł Poszukujesz dobrej lokalizacji, cenisz ciszę, zieleń, dobre sąsiedztwo, potrafisz sam kreować swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Murowana Goślina,wielkopolskie

390 000 zł190 m² 2 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:629 m²

Tylko u nas bardzo ciekawa oferta sprzedaży działki 630m2 z dużym domem oraz budynkiem garażowo-warsztatowym. Dom został wybudowany na samym początku lat 70-tych natomiast w roku 1996.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świetlana

Osiedle Poznańskie,lubuskie

480 000 zł109 m² 4 423,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Dom w cenie mieszkania to propozycja może dla Ciebie? .Zapraszamy Niewielki dom parterowy z wiatą garażową. Tani w realizacji i ekonomiczny w codziennym użytkowaniu. Prosta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Piątkowo - Super oferta dla klientów szukających dużej i ładnej działki w spokojnym miejscu. Działka o powierzchni 860 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł315 m² 2 843,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:469 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Wesołej Centrum, sasiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna, brak uciążliwości, uliczka lokalna wyposażona we wszystkie media miejskie (wpięte do budynku), asfaltowa,.