dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Borek Fałęcki

Kraków,małopolskie

2 999 000 zł498 m² 6 027 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania w Borku Fałęckim w świetnej lokalizacji (!) budynek o pow. całkowitej 497,56 m2! Budynek jest po generalnym remoncie w środku. Obecnie część pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Styczniowych

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł195 m² 3 584,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie biura na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie na Słocinie dokładnie przy ul. Powstańców Styczniowych Nieruchomość zlokalizowana w okolicy Parku, niskiej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

410 000 zł106 m² 3 885,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (czworak - segment narożny) położony w gminie Czernica. Budynki sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

915 000 zł129 m² 7 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:777 m²

29094. Nowy dom wybudowany W bardzo wysokim standardzie W poszukiwanej dzielnicy wrzosy.UMEBLOWANIE WIZUALIZOWANE. Oferujemy Państwu do sprzedaży nowo-wybudowaną willę według projektu typowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komprachcice

Komprachcice,opolskie

591 000 zł140 m² 4 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu 140 m2, 5 km od granic Opola, w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych, w otoczeniu lasów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł216 m² 2 731,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Jest to ekonomiczny funkcjonalny dom jednorodzinny, wybudowany z pustaka w 2013 roku z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Parter składa się z wiatrołapu, holu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

339 000 zł114 m² 2 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Oferta sprzedaży domu w Silnie (gm.Obrowo, 10 min samochodem do Torunia) w stanie surowym zamkniętym, wg projektu Endo 2 drewniany. Dom parterowy, pow.użytk.114 m2 plus 40,4 m2 garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

550 000 zł129 m² 4 276,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Niepołomicach w zielonej i spokojnej okolicy a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta.Dom wybudowany wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Krasienin-Kolonia

Krasienin-Kolonia,lubelskie

449 900 zł59 m² 7 612,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 211 m²

Do sprzedania dom woln-stojący położony w malowniczej okolicy niedaleko od Lublina. W domu znajdują sie 2 pokoje, salon, kuchnia i łazienka z wc. Dom zbudowany w 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Opatkowice

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł260 m² 5 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Nowa cena super cena. Dom wolnostojący na ekskluzywnym, zamkniętym osiedlu w Krakowie, garaż na 2 samochody. Cena 1550 000zł Biuro Prime Property oferuje do sprzedaży wolnostojący dom na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł212 m² 1 646,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolno stojący położony w miejscowości Wieńkowo sąsiadującej z Policami. Stan wykończenia domu surowy zamknięty. Na parterze znajdują się salon 37,17 m2, pokój 14,8 m2, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kurpiów

Wrocław,dolnośląskie

2 699 999 zł390 m² 6 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Idealny dom na ołtaszynie Opiekun oferty tel. Wizyta wirtualna Przepiękny dom na ołtaszynie. Dom idealny dla rodziny. Na parterze znajduje się salon z kominkiem z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

569 000 zł170 m² 3 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Prowizja tylko od sprzedającego! W cichej i spokojnej lokalizacji Nowych Grocholic pod Warszawą k Raszyna do sprzedaży dom wolnostojący. Dom zbudowany w 1980 roku o pow 170m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieluń

Wieluń,łódzkie

399 000 zł122 m² 3 270,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż dom(strona Południowa Słoneczna) w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim częściowo wykończonym przy ul. Chmielnej w wieluń/dąbrowa, dostępny od ręki na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

318 000 zł184 m² 1 728,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny, przestronny dom o pow. 184 mkw. położony na dużej płaskiej 15 arowej działce blisko Wadowic. Budynek w całości podpiwniczony, murowany z pustaka żużlowego, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

100 000 zł160 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękna, zielona okolica, cisza, spokój. Do Wrocławia tylko 6 km. Sąsiednie działki już wykupione przez dewelopera. Na ulicy przeplatają się odrestaurowane budynki i te zupełnie nowe. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

489 000 zł133 m² 3 676,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Rezerwacja Ostatni wolny dom! Zacisze Zawada to najnowsza inwestycja realizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych w ostatnim czasie miejscowości - w Zawadzie. Bliskość strategicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Polecam do sprzedaży bardzo ładny dom parterowy harmonijnie wpisujący się w naturalne otoczenie. Dom o pow. użyt. 170m2 posadowiony jest na działce 1330m2. Tradycyjna forma budynku ,jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

890 000 zł195 m² 4 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

NA sprzedaż - dom jednorodzinny, wolnostojący- willowe piaseczno Ekonomiczny i funkcjonalny dom zbudowany metodą tradycyjną murowaną i wykończony przy użyciu bardzo dobrych materiałów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Biskupie-Kolonia,lubelskie

1 690 000 zł420 m² 4 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Dom położony w malowniczej miejscowości Biskupie Kolonia, 10 km od Lublina, wybudowany według projektu Villanette "blues", usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce z uwzględnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Bezpośredni zakup od dewelopera Bez żadnych prowizji i podatku pcc dom w stanie deweloperskim - 128 mkw: składając się z : pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Różyna

Różyna,opolskie

149 000 zł80 m² 1 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania przedwojenny dom wolnostojący, duża działka 13 arów, różyna, gmina Lewin Brzeski Do sprzedania przedwojenny, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żagań

Żagań,lubuskie

530 000 zł130 m² 4 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Sprzedam nowy dom składający się z salonu z aneksem kuchennym, dodatkowo czterech sypialni ,2 łazienek, garderoby, pralni i garażu. Wnętrze domu wykończone, aneks wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radziwiłłówka

Radziwiłłówka,podlaskie

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam nieruchomość rolną. W skład niej wchodzi dom wraz z zabudowaniami położony na działce 2000m , sąsiadująca działka rolna o pow. 2550m (ostanie zdjęcie). Dom ten będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł119 m² 4 605,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane na osiedlu Słocina. Prezentowana nieruchomość stanowi idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Świerczewo

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł220 m² 3 859 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Szukasz przestronnego domu w świetnej lokalizacji mogącego pomieścić dwie rodziny? Chciałbyś mieć do dyspozycji dwa garaże, miejsce parkingowe oraz piwnicę? Oczekujesz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł150 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom znajduje się w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Krakowa ze względu na bliskość do Centrum, dostęp do komunikacji a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo. Dom utrzymany w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej `czworaki` położone w Wilczycach, gmina Długołęka! Dom składa się z: parter: - spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wólka Mlądzka

Otwock,mazowieckie

545 000 zł188 m² 2 898,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:905 m²

Do sprzedania nowy, ogrodzony dom o powierzchni 180 m2 na działce 905 m2 (30 m x 30 m) wybudowany z pustaka ceramicznego w roku 2017 Dach domu z blachodachówki, okna z pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł136 m² 5 073,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

* oszczędność! 0% prowizji 0% podatku pcc! * lokalizacja! dojazd do Ronda Rataje w 6 minut! * jakość! standard wykończenia premium! * czas! gotowe do odbioru! * funkcjonalność! 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Saneczkowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 900 000 zł627 m² 7 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 967 m²

Luksusowy I komfortowy dom w okolicy ul. Saneczkowej, bardzo wysoki standard. Piwnica: pokój rekreacyjny 57 m, kotłownia, pralnia, wc. Parter: kuchnia ze spiżarnią 30 m, jadalnia 17 m, salon 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

3 390 000 zł285 m² 11 894,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest luksusowy dom we Wrocławiu. Nowoczesna architektura, wspaniałe przeszklenia, nietypowe rozwiązania to tyko początek wspaniałych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł246 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 246 m2. Położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pańska

Jabłonna,mazowieckie

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak w garaż, pralnia, kotłownia parter salon z kominkiem, jadalnia kuchnia , łazienka z prysznicem , taras wyjście do ogrodu. Półpietro pokój, gabinet, garderoba. Piętro duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gródek,podlaskie

259 000 zł278 m² 931,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 481 m²

Poszukujesz domu w cichej i spokojnej okolicy? Blisko lasu, rzeki, terenów zielonych? Pragniesz zamieszkać w domu z dużym garażem? z ogródkiem? z możliwością korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o pow. użytkowej 200 m2 posadowiony na działce o pow. 1000 m2. Dom w całości podpiwniczony z poddaszem. Wybudowany pod koniec lat 70 w technologii tradycyjnej, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kozielicka

Wysoka Kamieńska,zachodniopomorskie

339 000 zł181 m² 1 871,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 306 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w miejscowości Wysoka Kamieńska, w skład której wchodzą część budynku mieszkalno - usługowego oraz działka zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skałka

Skałka,małopolskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Czułów koło Krakowa - około 20 km. Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 znajduje się na działce o powierzchni 19 arów. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Wolnostojący dom 220m2 z przepięknym ogrodem w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Zielonka, usytuowany na działce o powierzchni 1340m2 w Czerwonaku. Na powierzchni 220 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł128 m² 4 891 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

W ramach inwestycji powstanie kameralne osiedle składające się z dwóch zespołów zabudowy. W skład pojedynczego zespołu wchodzi 20 lokali oraz alejka wewnętrzna. Najbliższe otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siodłkowice

Siodłkowice,dolnośląskie

450 000 zł148 m² 3 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w bardzo spokojnej i malowniczej wiosce niedaleko Świebodzic. Nieruchomość składa się z salonu, pokoju.