dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł145 m² 9 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Do sprzedania piękny 145-metrowy dom, połowa bliźniaka w cichej, spokojnej i kameralnej uliczce na Ursynowie niedaleko Auchan i Centrum Onkologii. Do stacji metra Imielin jest ok.1,5km czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

250 000 zł291 m² 859,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Polecamy Państwu do kupna dom o powierzchni 175 m 2 wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni 116 m 2 , połozony na działce o powierzchni 3188 m 2 w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

489 999 zł95 m² 5 137,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: kupujący nie płaci podatku pcc oferta prosto od dewelopera nieruchomość w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach wizualizacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł90 m² 3 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Dom w cenie mieszkania - 4 pokoje w Zaczerniu na nowym osiedlu. Segment skrajny 0 zł prowizji 0 zł podatku pcc Ostatni segment z I etapu. Inwestycja zakończona. Nowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rząska

Rząska,małopolskie

704 900 zł121 m² 5 843,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Termin oddania III kw 2020 Oferujemy do sprzedania elegancki, 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,62 m2 położony na przedmieściach Krakowa w Rząsce. Osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

360 000 zł103 m² 3 495,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:737 m²

Do sprzedania piękny dom wolnostojący o powierzchni 103,21 m2 na działce 737 m2. Dom położony w Kaźmierzu, 15 km od zachodniej granicy Poznania, tuż za Tarnowem Podgórnym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł170 m² 4 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom o powierzchni 170 m2 zlokalizowany w Rzeszowie bardzo blisko Centrum. Atuty Domu: - na podłogach panele, deska barlinecka, - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piasecznik

Piasecznik,zachodniopomorskie

239 000 zł110 m² 2 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Choszczno piasecznik dom z dużą działką.TANIO! Nieruchomość usytuowana jest w cichej i spokojnej części miejscowości nieopodal Choszczna w której dominuje zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilków nad Wisłą

Wilków nad Wisłą,mazowieckie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Urokliwa posiadłość wiejska typu siedlisko z dwoma domami, zabudowaniami gospodarczymi i ziemią. Pierwszy dom 160 m2. Nowy. Pieknie zaaranżowane wnętrza w country stylu. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chyliczki

Chyliczki,mazowieckie

890 000 zł203 m² 4 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dom w bardzo ładnym, spokojnym, zielonym osiedlu strzeżonym. Do dyspozycji mieszkańców basen z podgrzewaną wodą, własny klub, oraz plac zabaw dla dzieci. Osiedle zadbane, sprzątane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,zachodniopomorskie

615 000 zł180 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowo wybudowany dom o powierzchni użytkowej 150 m2. Budynek położony na działce o powierzchni 1000 m2, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rumiankowa

Krzyków,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Rezerwacja, dostępne domy skrajne z działkami około 200 m2 po 420 tys. zł. Skrajny dom w zabudowie szeregowej położony około 13 km od centrum Wrocławia na obrzeżu Dobrzykowic. Okoliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej `czworaki` położone w Wilczycach, gmina Długołęka! Dom składa się z: parter: - spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielany Wrocławskie

Wrocław,dolnośląskie

4 100 000 zł342 m² 11 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Świetnie zlokalizowany dom w nowoczesnej bryle, wykończony wysokiej klasy materiałami. Jego wnętrze zostało zaprojektowane w funkcjonalny sposób, z myślą o komforcie 4-osobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł140 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Nowość! Oferujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej położone w Oborze, w pobliżu lasu, 3km od Lubina. Niniejsza oferta dotyczy segmentu skrajnego posadowionego na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebinia

Trzebinia,śląskie

510 000 zł223 m² 2 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Spacer 360 i film z okolicy! Piętrowy dom w Trzebini k. Żywca , w okazyjnej cenie do negocjacjigłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mieszka I

Rzeszów,podkarpackie

1 399 000 zł431 m² 3 243,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko w Expander! Do sprzedania dom w doskonałej lokalizacji- osiedle Mieszka I Metraż: 431,38m2 Balkon 1: 5,5m2 Balkon 2: 6m2 Taras: ok. 70m2 Nieruchomość z potencjałem pod hostel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zielona Góra,lubuskie

529 000 zł121 m² 4 384,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej z ogródkiem i z dwoma miejscami do parkowania (garaż oraz przypisane miejsce postojowe). Budynki wybudowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morska

Sasino,pomorskie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży klimatyczny dom wolnostojący dwukondygnacyjny w Sasinie zaledwie 5 km od morza o pow. użytkowej 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przylep

Przylep,zachodniopomorskie

933 800 zł178 m² 5 246,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Bardzo funkcjonalny dom 1 piętrowy, nowo budowany, wolno stojący o powierzchni użytkowej 156 m2. Działka 907 m2. Odległość od zachodniej granicy miasta 2-około 2 km, dojazd do centrum w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

688 999 zł129 m² 5 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Kameralna połowa bliźniaka w parkowej części Milanówka. Przepiękny projekt domu z 2 balkonami i tarasem oraz garażem. Wybudowany z wielką starannością z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rożnów

Rożnów,opolskie

300 000 zł570 m² 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:54 935 m²

Pałac zbudowany w stylu neogotyckim z odniesieniem do gotyku angielskiego na planie prostokąta, z ryzalitami środkowymi od zachodu, przy nim płytki wykusz, z kwadratową wieżą od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zaleśna

Borowina,mazowieckie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Bardzo estetyczny i funkcjonalny, prawie nowy dom z dużą działką, w rozsądnej cenie. Działka 1700 m2, zagospodarowana. Dom o powierzchni 200 m2. Ładna, nowoczesna bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł117 m² 4 059,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Inwestycja: "twój Dom na Lawendowej" jest odpowiedzią dla naszych klientów szukających domu bardziej kompaktowego w cenie mieszkania we Wrocławiu. Domy o pow. 95,5 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiecznica

Osiecznica,lubuskie

410 000 zł182 m² 2 248,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom mieszkalny Z niezależnym lokalem na działalność gospodarczą W okolicach krosna odrzańskiego. Budynek z 2003 roku, jednorodzinny, wolnostojący o łącznej powierzchni 182,33 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głuchowo

Głuchowo,wielkopolskie

445 000 zł96 m² 4 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny dom Z ogródkiem W przystępnej cenie - dom na zamkniętym, kameralnym osiedlu - 96m2 idealnie zaplanowanej przestrzeni do wygodnego życia - 3 sypialnie, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drużbackiej

Kraków,małopolskie

625 000 zł171 m² 3 654,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nowy dom z garażem w pięknej okolicy. Lokalizacja: teren osiedla zagospodarowany zielenią dookoła. Dojazd do budynków drogą utwardzoną. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Andrychów

Andrychów,małopolskie

450 000 zł127 m² 3 543,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Przyjedź I zobacz, na pewno warto! Szukasz nieruchomości z dala od miejskiego szumu, chcesz odpocząć w zacisznym miejscu na łonie natury? Zdecydowanie to miejsce jest dla Ciebie, to czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

349 500 zł312 m² 1 120,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:798 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący na działalność gospodarczą lub dla rodzin w dzielnicy Stradom. Dom ma pow. 312 mkw , działka o pow. 798mkw Dom składa się z parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przemysłowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł220 m² 3 405 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Szanowni państwo, mamy świadomość, iż zaskoczyła wszystkich aktualna sytuacja. Mamy świadomość, że macie państwo swoje wyznaczone cele i plany. Dziś jak nigdy dotąd, pośrednik, będzie Wam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

489 998 zł95 m² 5 136,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszany

Olszany,dolnośląskie

700 000 zł900 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Okazja! Dom po kapitalnym remoncie w spokojnej zielonej okolicy 2 km od Świebodzic. Budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w technologi tradycyjnej, dwukondygnacyjny z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów,dolnośląskie

469 000 zł125 m² 3 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Etap III 6 budynków bliźniaczych o pow 125 mkw powierzchni użytkowej z garażem i pomieszczeniem gospodarczym (25 mkw) umiejscowione na działce 500 mkw w Jaczowie. W tej cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

344 000 zł100 m² 3 445,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Szukasz swego wymarzonego domu? Mam dla Ciebie ofertę która spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiam dalszą część inwestycji dynamicznie rozwijającego się "osiedla Kalinowego" usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

1 799 000 zł318 m² 5 657,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 874 m²

Parametry techniczne: działka: wymiary 30m x 60m, powierzchnia działki 1874 m kształt: prostokąt; teren płaski, brak bliskiego sąsiedztwa, ogrodzona, w tle lasy dojazd: drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 800 000 zł213 m² 13 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 062 m²

Komfortowa nieruchomość wybudowana z dużą dbałością o każdy szczegół, położona w gminie Kobierzyce k. Wrocławia. Nieruchomość składa się z domu wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrołęka

Ostrołęka,mazowieckie

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom częściowo odnowiony, gotowy do zamieszkania z pięknym ogrodem idużym tarasem. Dodatkowo 2 drewutnia i domek ogrodniks

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Olesno,opolskie

630 000 zł182 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom w Kamińsku, to doskonałe miejsce dla Wszystkich Osób, które chcą mieszkać poza miastem w okolicy lasów. Kamińsko( gmina Przystajń, powiat Kłobucki) położone jest w Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wawrów

Wawrów,lubuskie

700 000 zł370 m² 1 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Dom wolno stojący położony w miejscowości Wawrów o powierzchni użytkowej 304 m2 na działce o powierzchni 1596 m2, działka w całości ogrodzona, dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe,podkarpackie

299 000 zł150 m² 1 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Gm. Miejsce Piastowe- oferujemy do sprzedaży murowany budynek mieszkalny o pow. 150 m2, posadowiony na działce o pow. 60 ara. Rozkład pomieszczeń: parter: przedpokój, dwa duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

430 000 zł158 m² 2 721,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w Lipnie! Dom położony jest na działce z urokliwym widokiem na rzekę, w otoczeniu nowo powstałych budynków.