dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ujazd

Ujazd,małopolskie

1 090 000 zł300 m² 3 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania piękne, podpiwniczony dom wolnostojacy z zagospodarowaną działką. Tylko 6 km do Krakowa, działka 10 arowa. Dom oddany do użytkowania w 2009 roku jest bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziecinów

Dziecinów,mazowieckie

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Korzystnie sprzedam gospodarstwo położone bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 801, w odległości ok. 2 km na południe od skrzyżowania z drogą krajową nr 50 (węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 005 099 zł300 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom wolnostojący. Położony w Długołęce, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, na cichej i spokojnej uliczce. Doskonały dojazd do Centrum Wrocławia, oraz blisko Obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

152 000 zł150 m² 1 013,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż w okolicy Drawska Pomorskiego do remontu z dużą działką i ogrodem za atrakcyjną cenę,152 tys. Miejscowość usytuowana w dostępie bezpośrednim do dwóch jezior, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sasinowo

Sasinowo,wielkopolskie

385 000 zł175 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowy piętrowy dom mieszkalny jednorodzinny o pow. 125m2, położony w Sasinowie, do lokalu przynależy działka o pow. 1200 m2, garaż na dwa stanowiska. Nad garażem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żydów

Żydów,wielkopolskie

100 000 zł90 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:398 m²

Budynek parterowy, częściowo podpiwniczony, drewniany od zewnątrz, murowany o wewnątrz o pow. ok 90m2 z możliwością zagospodarowania poddasza. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

409 000 zł111 m² 3 668,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja prowadzona przy ul. Podleśnej pomiędzy Stargardem a Żarowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Swoszowice

Kraków,małopolskie

660 000 zł129 m² 5 111,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta na wyłączność w systemie 0% prowizji od Kupującego. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstały kompleks 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

850 000 zł150 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom wybudowany w 1950 roku, po generalnym remoncie, w ramach którego wymieniono dach, wszystkie instalacje, zainstalowano ogrzewanie podłogowe na całym parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

421 000 zł108 m² 3 898,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej*stan deweloperski* w okolicy las* cisza spokój* 4 pokoje brak 2% podatku pcc Zachęcam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojący w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodrkowice

Szczodrkowice,małopolskie

559 000 zł239 m² 2 340,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Trzykondygnacyjny, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Szczodrkowice, gmina Skała. 15 minut samochodem do Zielonek. Wybudowany w 2018 roku. Cena 559 000 pln. Pierwsza kondygnacja-podziemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bielska

Kozy,śląskie

239 000 zł300 m² 796,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować połowę starego dworku w Kozach. W budynku była prowadzona działalność gospodarcza - hurtownia płytek ceramicznych. Budynek znajduję się przy ulicy Bielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 140 m²

| b.N.WILLA PRZESTRONNY DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ NA SPRZEDAŻ Do sprzedania dom o pow. około 300 m2, składający się z parteru, piętra oraz poddasza użytkowego. W skład parteru wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazańcowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

729 000 zł176 m² 4 130,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w spokojnej części Czechowic - Dziedzic przy ul. Mazańcowickiej. Dom o powierzchni użytkowej 176,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kawle Górne,pomorskie

629 000 zł257 m² 2 447,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:917 m²

Nieruchomość : Dom o powierzchni 257 m posadowiony na 917 m działce, wybudowany w 2011 roku. W jego skład wchodzą dwie kondygnacje: parter: -przedsionek (4,3 m ), - hol (6,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaczów,dolnośląskie

459 000 zł125 m² 3 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Etap II 6 budynków bliźniaczych o pow 125 mkw powierzchni użytkowej z garażem i pomieszczeniem gospodarczym (25 mkw) umiejscowione na działce 500 mkw w Jaczowie. W tej cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krążek

Krążek,małopolskie

179 000 zł100 m² 1 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:616 m²

Twój Dom Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w Gm.Bolesław miejscowość Krążek z działką o powierzchni 616m2. Budynek parterowy murowany o powierzchni około 140m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

790 000 zł218 m² 3 623,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

- dom wolnostojący o pow. całkowitej 224 m2 1. parter składa się z: - przestronnego salonu z półotwartą kuchnią połączonego z wygodnym holem, który na osi wejścia głównego otwiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wójtowa Wieś

Gliwice,śląskie

525 000 zł136 m² 3 861,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Nowa cena! polecam serdecznie dom wolnostojący W bardzo dobrej lokalizacji W dzielnicy wójtowa wieś. Blisko do centrum miasta, dobry dojazd. Dom z początku lat 90tych, położony na lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spokojna

Wilczyce,dolnośląskie

650 000 zł132 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach przy ulicy Spokojnej. Wokół tylko niska zabudowa jednorodzinna, w większości nowe budynki, garaż plus dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

790 000 zł242 m² 3 264,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący zlokalizowany w Osielsku. W bliskiej odległości znajdują się Polo Market, przychodnia, szkoła, basen. Budynek ma 2 kondygnacje i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pilchowice,śląskie

1 100 000 zł395 m² 2 788,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 396 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Pilchowice. Oferta skierowana do Klientów zainteresowanych kupnem domu o wysokim standardzie, ceniącym wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borkowo Wielkie

Borkowo Wielkie,zachodniopomorskie

245 000 zł200 m² 1 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Polecamy Państwu dom piętrowy, wolnostojący w Borkowie. Na dom o powierzchni użytkowej ok 200 m2 składają się na parterze dwa rozkładowe pokoje, duży balkon, przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podmiejska

Stargard,zachodniopomorskie

465 000 zł107 m² 4 340,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - inwestycja planowana jest przy ul. Podmiejskiej w Stargardzie. Domy dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Most Pomorzan

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 000 zł500 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży Dom wykończony materiałami najwyższej klasy i z wielką dbałością o szczegóły. Dom o pow. około 500m2. Podłogi w pokojach wyłożone naturalnym drewnem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorczenica

Gorczenica,kujawsko-pomorskie

297 000 zł99 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeśli cenisz sobie spokój oraz piękno przyrody mamy do zaoferowania dla Ciebie nowy domy w cichej okolicy a zarazem w niedalekiej odległości od przedszkola, szkoły oraz doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuchów

Głuchów,podkarpackie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu piękny dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 zlokalizowany w miejscowości Głuchów, w odległości niespełna 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olchowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Na sprzedaż piękny dom w Pilchowie o powierzchni użytkowej 240m2 posadowiony na działce 1360m2. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, z czego parter o powierzchni użytkowej 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł2 540 m² 145,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:16 300 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość położona 10 kilometrów na południe od Kamienia Pomorskiego. Obiekt idealnie nadaje się na zakład produkcyjny oraz hodowlany - pełne ogrodzenie - pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gralewo

Gralewo,lubuskie

130 000 zł153 m² 849,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferta zarezerwowana - na sprzedaż budowa wolnostojącego domu parterowego Z użytkowym poddaszem gralewo, gmina santok woj. Lubuskie Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Wybudowany w 2017 roku dom jednorodzinny w Józefowie z wykończonym parterem o powierzchni 125 m2, z zaadaptowanym poddaszem - dwa pokoje i łazienka. Projekt gotowy- sielanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

480 000 zł95 m² 5 031,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: kupujący nie płaci podatku pcc oferta prosto od dewelopera nieruchomość w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach wizualizacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sobin,dolnośląskie

599 000 zł170 m² 3 516,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sobin,Polkowice, dom, powierzchnia użytkowa 140,18 m2, sprzedaż 599 000zł Atrakcyjny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 140,18m2, całkowita 170,34m2 usytuowany na działce 10ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerzno

Świerzno,zachodniopomorskie

280 000 zł140 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej 130m2 na działce 1120m2 położony w Świerznie zaledwie 9 kilometrów od morza. Budynek w stanie surowym zamkniętym usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł220 m² 8 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Segment w okolicy ul. Zdrojowej położony przy cichej uliczce. Piwnica: pomieszczenie gospodarcze, garaż na 2 samochody, spiżarnia. Parter: pokój dzienny 33 m, kuchnia 15 m, wc, taras. Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszów

Raszów,dolnośląskie

559 900 zł206 m² 2 717,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam na sprzedaż piękny dom (aktualnie w budowie) pod Trzebnicą w miejscowości Raszów. Dom budowany jest z wysokiej jakości materiałów na pięknej i malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 199 000 zł298 m² 10 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Idealny dom do wprowadzenia, wszystko w najwyższym standardzie z rewelacyjnymi rozwiązaniami. Architekt wnętrz zaprojektował dom w sposób szykowny, elegancki oraz wygodny. Dom jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Lubomino

Lubomino,warmińsko-mazurskie

125 000 zł100 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska zlokalizowanego w Lubominie, powiat Lidzbarski. Do Ornety tylko 9 km , Olsztyna 46 km. Działka o powierzchni 8600m2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krynki

Krynki,podlaskie

330 000 zł124 m² 2 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 437 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Krynki. Polecamy dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 124m2. Dom zbudowany w 1950 roku z dyla drewnianego przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

575 000 zł208 m² 2 764,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Gorąco polecam dom poniemiecki po kapitalnym remoncie, położony w miejscowości Kamieniec Wrocławski, gmina Czernica! Budynek sprzedawany jest w stanie deweloperskim. Ściany z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Reda,pomorskie

850 000 zł181 m² 4 696,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dom wolno stojący na działce 825 m 2 zlokalizowany w rezydencjonalnej, spokojnej części Redy. Budynek wykończony i przekazany do użytkowania w 2005 r. W sąsiedztwie domy.