dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

544 000 zł102 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:810 m²

Przedstawiam do sprzedąży bardzo ładny dom o powierzchni ok. 100m2, usytuowany na zadbanej i urządzonej działce ok. 800m2. Rozkład domu jest następujący : salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

775 000 zł258 m² 3 004 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Zapraszam - Przedstawiam Do Sprzedaży Piękny Dom o powierzchni ok. 255 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1300m2. Dom znajduje się na peryferiach Międzyborowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

329 900 zł62 m² 5 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Zapraszam - Do sprzedaży ładny Segment wewnętrzny o powierzchni ok. 61m2, w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład Domu jest następujący : Parter - wiatrołap, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

449 500 zł88 m² 5 108 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam - Zapraszam na Prezentację - Przytulny dom o powierzchni ok. 87m2, usytuwany na ładnej dużej działce o powuerzchni ok. 2000 m2, dom składa się z 1 dużego pokoju, 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

410 000 zł190 m² 2 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 103 m²

Do zakupu polecamy dom w Borach Tucholskich z własną linią brzegową. Nieruchomość znajduję się w miejscowości Klocek. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 190 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom mieszkalny I budynek po byłym warsztacie! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość na którą składa się wolnostojący dom mieszkalny z końca lat 70-dziesiątych, ciągle zamieszkiwany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

698 500 zł129 m² 5 415 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Bardzo Zadbany, starannie wykończony w wysokim standardzie , zewnętrzny segment o powierzchni ok. 127m2 (po podłodze licząc ok. 145m2), plus 30-metrowym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

494 900 zł148 m² 3 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Przestronny Segment w Stanie deweloperskim o powierzchni ok.149 m2, usytuowany na działce ok. 200 m2, w dobrej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł177 m² 2 683,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Prezentowany dom jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących mieszkać w mieście ale blisko naturygłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

823 900 zł221 m² 3 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Zapraszam - Przedstawiam Do sprzedaży bardzo ładny Dom z użytkowym poddaszem- i piętro, usytuowany na peryferiach Grodziska , na zagospodarowanej działce o pow. 1500m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

868 800 zł163 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Zapraszam - Przedstawiam do sprzedaży bardzo elegancki, przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 162m2, usytuowany w bardzo dobrym punkcie Grodziska, blisko centrum. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

819 500 zł146 m² 5 613 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 145m2, z garażem w bryle budynku. Rozkład Domu : parter to salon z wyjściem na taras, i miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

518 900 zł128 m² 4 054 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam - Przedstawiam Do sprzedaży Bardzo ładny, 5 Pokoi - Nowy Bliźniak wybudowany z b.dobrej jakości materiałów dom- o powierzchni łącznej z garażem w bryle budynku ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

539 500 zł122 m² 4 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na działce ok. 300m2 w stanie Deweloperskim. Rozkład domu jest następujący : Parter : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

329 500 zł62 m² 5 289 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszam na Prezentację - Do sprzedaży ładny Segment wewnętrzny o powierzchni ok. 62m2, w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład Domu jest następujący : Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

745 000 zł113 m² 6 605 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Zapraszam na prezentację ładnego domu- bliźniaka o powierzchni ok 113 m2, usytuowanego na łzagospodarowanej działce o powierzchni ok. 900m2. Dom posiada następujący rozkład : Parter : bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

968 500 zł229 m² 4 233 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam na Prezentację- do sprzedaży Bardzo ładny Dom o powierzchni ok. 229 m2, usytuowany w bardzo atrakcyjnym rejonie, na przestronnej działce o powierzchni ok. 2200m2, z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 000 zł163 m² 5 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

899 900 zł230 m² 3 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Przedstawiam Przestronny dom z ogrodem o powierzchni ok. 230m2, usytuowany na terenie zamkniętego osiedla, gotowy do zamieszkania, położony na cichym i spokojnym osiedlu w Nadarzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

389 000 zł84 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedstawiam Do sprzedaży bardzo ładny Segment o powierzchni ok. 84m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład Domu jest następujący : Parter : wiatrołap, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

493 900 zł148 m² 3 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Przestronny Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok.148 m2, usytuowany na działce ok. 200 m2, w dobrej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

484 800 zł123 m² 3 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo łądnej działce o powierzchni ok. 500m2, w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

494 000 zł149 m² 3 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Zapraszam - Do sprzedaży Przestronny Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok.148 m2, usytuowany na działce ok. 200 m2, w dobrej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

898 000 zł256 m² 3 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:769 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny, rodzinny Dom z ogrodem do sprzedaży, o powierzchni ok. 256 m2, usytuowany w świetnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego, położony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

539 900 zł120 m² 4 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

484 900 zł122 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 123m2, usytuowany na bardzo łądnej działce o powierzchni ok. 500m2, w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

543 500 zł103 m² 5 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam - Przedstawiam do sprzedąży bardzo ładny dom o powierzchni ok. 103m2, usytuowany na zadbanej i urządzonej działce o powierzchni ok. 800m2. Rozkład domu jest następujący :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

880 000 zł162 m² 5 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Zapraszam na Prezentację - Do sprzedaży Parterowy przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 160m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 1000m2 Budynek w stanie developerskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

789 000 zł134 m² 5 888 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam Do sprzedaży bardzo ładny Dom parterowy o powierzchni ok. 134m2, wybudowany na ładnej zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1200 m2. Dom zbudowany 2019roku z Porothermu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

388 000 zł84 m² 4 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:169 m²

Przedstawiam Do sprzedaży ładny Segment wewnętrzny o powierzchni ok. 84 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład Domu jest następujący : Parter : wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

988 500 zł141 m² 7 011 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiam do sprzedaży Bardzo ładny Dom o powierzchni ok.140 m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok.1100 m2, Dom bardzo stylowo urządzony i zadbany , nie wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

388 900 zł84 m² 4 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszam - Przedstawiam Do sprzedaży ładny Segment wewnętrzny o powierzchni ok. 84 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład Domu jest następujący : Parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

774 900 zł260 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Zapraszam - Przedstawiam Do Sprzedaży Piękny Dom o powierzchni ok. 258 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1300m2. Dom znajduje się na peryferiach Międzyborowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

493 500 zł143 m² 3 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedaży Segment o powierzchni ok. 143m2, usytuowany na działce o pow. 180m2, z dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Rozkład Domu : Na parterze znajduje się słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

798 900 zł222 m² 3 599 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Bardzo ładny Dom z użytkowym poddaszem- i piętro, o powierzchni ok. 220 m2, usytuowany na peryferiach Grodziska , na ładnej, zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

534 900 zł142 m² 3 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Przedstawiam Do sprzedaży bardzo ładny Dom - Segment narożny o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na ładnej dużej działce o pow. ok. 280m2, z dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

329 900 zł62 m² 5 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Zapraszam - Do sprzedaży ładny Segment wewnętrzny o powierzchni ok. 62m2, w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład Domu jest następujący : Parter - wiatrołap, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

638 800 zł143 m² 4 477 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Nowy Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na działce ok. 350m2, na granicy Grodziska i Milanówka w kameralnej zielonej okolicy. Zakończenie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwaldzki

Gliwice,śląskie

990 000 zł226 m² 4 379,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

NA wyłączność W naszym biurze. Dom przy placu grunwaldzkim. Dom przedwojenny, po przebudowie/rozbudowie i remoncie zakończonym w 2010 roku. Ocieplony, otynkowany. Posesja ogrodzona. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

969 000 zł155 m² 6 252 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży Bardzo ładny Dom o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2100 m2, rozkład domu jest następujący: parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

933 900 zł305 m² 3 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszamy na Prezentację- przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo Piękny Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 305m2, usytuowany na bardzo łądnej działce o powierzchni ok. 1400m2. Dom Znajduję się.