dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 100 000 zł339 m² 3 241,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Poszukujesz unikatowej nieruchomości, która spełni wszystkie Twoje wymagania? Przedstawiam Ci wyjątkowe miejsce dla każdego, kto ceni luksusowy standard; gdzie natura i przestrzeń idą w parze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący pod Kościanem m. Kiełczewo o powierzchni 220m2 Ogrodzona działka o powierzchni 860m2 z garażem i budynkiem gospodarczym (107,8m2) - możlwiość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rymanów

Rymanów,podkarpackie

319 000 zł140 m² 2 279 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Gm.Rymanów- na sprzedaż dwa domy położone na 25 ar działce na której znajduje się również wolnostojacy garaż murowany i altana. I budynek o pow. 140 m2, budowany w 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

934 000 zł303 m² 3 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszamy na Prezentację- przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo Piękny Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 305m2, usytuowany na bardzo łądnej działce o powierzchni ok. 1400m2. Dom Znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borowa

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł108 m² 3 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u nas - Oferujemy Państwu do sprzedaży Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy w Rzeszowie w otoczeniu nowych domów, (ul. Borowa) Cena zakupu : 399.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Planetarna

Zalasewo,wielkopolskie

409 000 zł80 m² 5 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro sprzedaży domów developerskich poleca ostatni komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem. Dom dwupoziomowy: - na parterze przestronny salon z kominkiem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wojszki

Wojszki,podlaskie

38 000 zł30 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:284 m²

Polecamy domek rekreacyjny w miejscowości Wojszki, gmina Juchnowiec Kościelny. Domek o powierzchni ok. 30m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedsionka oraz tarasu. Dom posiada również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Odolion

Odolion,kujawsko-pomorskie

279 000 zł164 m² 1 701,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Sprzedam dom w zabudowie typu bliźniak w miejscowości Odolion między Ciechocinkiem a Aleksandrowem Kujawskim, w pobliżu A1. Do Torunia 18km. Budowa zaczęta w 1990r oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 498 500 zł352 m² 4 251 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 599 m²

Przedstawiam do sprzedaży piękny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 352 m2, usytuowany na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2600m2. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

534 900 zł143 m² 3 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na ładnej dużej działce o pow. 280m2, z dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Rozkład Domu : Parter : Ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Linin

Linin,mazowieckie

370 000 zł203 m² 1 823 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 240 m²

Dom wolnostojący z przynależną przechowalnią oraz dużym garażem (również na działalność gospodarczą). Dom o powierzchni 203 m2 w wysokim podpiwniczeniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazieniec

Łazieniec,kujawsko-pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sprzedam atrakcyjną nieruchomość w miejscowości Łazieniec. Dom 120m2 na działce o pow. 2800m2 w tym 1100m2 lasu brzozowo-sosnowego. Dom do zamieszkania od zaraz z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

875 000 zł242 m² 3 616 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Zapraszam na Prezentację - do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 240 m2, z garażem na 1 samochód w bryle budynku, usytuowany na ładnej działce ponad 1300 m2. Rozkład Domu : Parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janice

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

390 000 zł219 m² 1 780,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta wstrzymana. Oferujemy do sprzedażny dom wolnostojący w dzielnicy Janice w Gorzowie Wlkp. Pow użytkowa 138 m2. 4 pokoje. I kondygnacja: bardzo duży garaż, kotłownia, pokój gosp. II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 622 m²

Na sprzedaż duży, wygodny dom położony na działce składającej się z czterech niezależnych działek o łącznej powierzchni 66,22 a. Wg studium uwarunkowań i kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

565 000 zł280 m² 2 017,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 670 m²

Uwaga! zmiana oferty a w zasadzie nowa oferta bardzo korzystna po okazyjnej cenie Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Denkowskiej. Nr ew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kredowa

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł123 m² 5 520,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta bezpośrednia - klient oferta sprzedaży nowych domów W zabudowie szeregowej położonych W szczecinie dzielnicy warszewo - przy ul. Kredowej w okolicy budowanej Nowej Szkoły. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mielnik,podlaskie

287 000 zł54 m² 5 275,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Polecam do zakupu pięknie zagospodarowaną działkę o powierzchni 1400 mkw,Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonychnieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

595 000 zł206 m² 2 888,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Dom w bardzo dobrym stanie. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Częściowo umeblowany. Bardzo ciepły, z piwnicą i garażem nad powierzchnią gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

527 000 zł130 m² 4 054 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom o łącznej powierzchni 130 m2 z działką 300m2 zbudowany w 2001 roku w budynku wielorodzinnym. W okolicy przystanek kolejki wkd piaskowa oraz mcdonald. Parter: widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

1 250 000 zł279 m² 4 480,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 508 m²

W ofercie do sprzedania rezydencja 279 m 2, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem. W bryle 8 pokoi, trzy łazienki oraz oddzielna toaleta. Kuchnia z widokiem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł215 m² 2 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Piękny dom jednorodzinny z ogrodem w centrum Kielc! okazja! Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny położony przy ul. Zagórskiej oś. Ksm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Makler nieruchomości ma na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 110 m2 na osiedlu Miedzyń w Bydgoszczy. Doskonała lokalizacja, idealna dla rodzin. W chwili obecnej dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

493 900 zł143 m² 3 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na działce o pow. 180m2, z dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Rozkład Domu : Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

660 000 zł229 m² 2 882,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:897 m²

Dom wybudowany w latach 70-tych, ocieplony styropianem, dach blachodachówka, w całości podpiwniczony. W piwnicy zamontowany nowy piec gazowy kondensacyjny Viessman z zasobnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Północ

Częstochowa,śląskie

640 000 zł172 m² 3 717,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż połowa bliźniaka w nowoczesnej zabudowie o pow. użytkowej 172,18 m2. Na powierzchnię domu składa się: 5 pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, 2 garderoby i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefów

Józefów,mazowieckie

720 000 zł184 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Dom w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim w willowej części Józefowa. Budynek składa się z czterech segmentów o trzech kondygnacjach - parter 53,55 m2 oraz garaż 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

534 800 zł143 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Zapraszam na Prezentację - Do sprzedaży bardzo ładny Dom - Segment narożny o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na ładnej dużej działce o pow. ok. 280m2, z dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Witoszycach - 10km Góra, 15km Leszno. Dom z niezależnym lokalem. Inwestycja parter 150m2 część inwestycyjna 50m2 - aktualnie wynajmowana jako mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 500 zł150 m² 3 863,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w Fordonie o powierzchni 150m2. Lokalizacja - Osiedle Bajka w Fordonie to cicha i spokojna okolica, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłosy

Kłosy,pomorskie

450 000 zł273 m² 1 649,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 688 m²

Nowa niższa cena! Atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Kłosy gm. Czarna Dąbrówka. Dom wolnostojący położony na dużej zadbanej działce, częściowo zalesionej. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ochla

Zielona Góra,lubuskie

1 500 000 zł275 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Nowoczesny, przestronny dom W ochli. Nowy dom z 2014r o powierzchni 275 m2 ( po zmianach w projekcie jest 310 m2), usytuowany na działce 1855 m2. Jest możliwość dokupienia sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł130 m² 4 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Ożóg posiada w swojej ofercie sprzedaży dom o wysokim standardzie ( deweloperski premium ) usytuowany na działce 4,7 a w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

59 000 zł70 m² 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Dom bliźniak do kapitalnego remontu położony 2 kilometry od Wolina. Powierzchnia użytkowa to około 70 m2, fundamenty solidne - kamienne. Możliwość postawienia nowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oaza spokoju blisko centrum miasta. Dom w spokojnej dzielnicy w Świdnicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Spokojna i bezpieczna okolica. Nie ma tutaj meneli. W koło dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Polichno,lubuskie

395 000 zł220 m² 1 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:795 m²

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom o pow. użytkowej ok 160m2 na powierzchnię tą składają się dwie kondygnacje. Wysoki parter stanowiący część dzienną, mieści się na nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cedzyna

Cedzyna,świętokrzyskie

520 000 zł181 m² 2 868,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% prowizji dla Kupującego! Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Cedzynie. Budynek składa się z 2 kondygnacji o powierzchni: całkowitej - 181,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Henrykowo

Henrykowo,wielkopolskie

399 000 zł117 m² 3 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117m2 w Henrykowie. Nowe osiedle domów jednorodzinnych. Spokojna okolica, bliskość lasu, doskonały dojazd do Leszna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

579 215 zł121 m² 4 786,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

- oferta developerska - -kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Oferujemy na sprzedaż duże domy w zabudowie szeregowej z garażem. Szeregi powstają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

959 000 zł290 m² 3 306,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom położony na pięknej działce 1100 m2 w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Szczecina - Warzymice. Nieruchomość położona przy spokojnej, utwardzonej drodze, cudowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabrze

Zabrze,śląskie

399 000 zł350 m² 1 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Idealna kamienica pod inwestycję! Prezentujemy Państwu wolnostojącą kamienicę o powierzchni 350m 2 , położoną na działce 1200m 2 , znajdującą się w doskonałej, zielonej, spokojnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij