dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Półwiejska

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

279 000 zł78 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom pełen ciepła, rodzina i święta w gronie najbliższych. Marzenie każdego z Nas. Jeśli szukasz domu dla siebie i swojej rodziny lub po prostu masz dosyć mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Ignatki,podlaskie

539 000 zł188 m² 2 871,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w stanie deweloperskim, który obecnie jest w trakcie budowy. Na tym etapie budowy istnieje jeszcze możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

275 000 zł85 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

26510. Na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący w stanie deweloperskim wykonany według projektu Z262. Projekt domu Z262 to projekt klasycznego domu parterowego z zastosowaniem nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

518 900 zł136 m² 3 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Segment o powierzchni ok. 130m2, usytuowany na Nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budynek jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Wilgą

Wrząsowice,małopolskie

649 000 zł146 m² 4 445,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 118,36m2 w stanie deweloperskim. Inwestycja oddana do użytku! - po 2 miejsca postojowe przypisane do każdego z domów! (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

550 000 zł134 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 133 mkw (126 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

650 000 zł156 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Bardzo ładny dom wolno stojący położony w spokojnej miejscowości w bliskim sąsiedztwie Jeleniej Góry. Nieruchomość ma powierzchnię całkowitą ok. 157m2, składa się z dwóch bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

460 000 zł180 m² 2 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Witam serdecznie , prezentujemy państwu dom jednorodzinny niedaleko Łabiszyna z budynkami gospodarczymi. Dom zadbany , elegancki blisko lasu. Powierzchnia domu 180 m2 , składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widok

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł232 m² 2 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Tylko u nas! Biuro nieruchomości Optima oferuje Państwu do sprzedaży dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze - Cieplicach na prestiżowym Osiedlu Widok. Spokojne, willowe otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Koszyce

Piła,wielkopolskie

570 000 zł177 m² 3 220,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:144 m²

Piła-Koszyce, dom jednorodzinny parterowy z poddaszem mieszkalnym. Świetna lokalizacja: cicha ustronna okolica, wśród domków jednorodzinnych, terenów spacerowych w pobliżu Zalewu Koszyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

1 420 000 zł162 m² 8 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Spokojna wyspa na mapie Wrocławia Malownicze osiedle domków Ville Murano to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej mieszkańców. Niebanalne zagospodarowanie terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

1 700 000 zł300 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zdjęcie poglądowe. Przedwojenny dom z duszą. Nieruchomość wymaga nakładu finansowego, jednakże w efekcie finalnym sąsiedztwo oraz lokalizacja z pewnością Państwu to wynagrodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania ładny dom w Jelenie Górze- cieplice o pow. 300m2. Na powierzchnie nieruchomości składają się: klatka schodowa, z której to wchodzimy do części wspólnej domu. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

349 990 zł240 m² 1 458,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Dom dwupokoleniowy spełniający kryteria dla 2 rodzin , 2 niezależne mieszkania, razem 5 pokoi I odrębna klatka schodowa. Znakomita Lokalizacja około 1,5km od Centrum Pszczyny na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

479 000 zł121 m² 3 970,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Dom w zabudowie szeregowej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nawłociowa

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

699 000 zł134 m² 5 216,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość wybudowano w 2015 roku. Ładny, funkcjonalny,ciepły dom znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

685 000 zł159 m² 4 308,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:743 m²

Do sprzedania piękny dom z 2011 roku o powierzchni 159m2 na działce o powierzchni 743m2. Dom usytuowany w dzielnicy Podjasnogórskiej, z dala od ruchliwej ulicy. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł165 m² 3 932,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom typu bliźniak położony w zachodniej części Wrocławia w leśnicygłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

839 800 zł144 m² 5 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiam do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 145 m2, z garażem w bryle budynku. Rozkład Domu : parter to salon z wyjściem na taras, i miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płoty

Płoty,lubuskie

270 000 zł168 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom wolno stojący, parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym otwartym, zadaszony na działce o powierzchni 560 mkw. Ściany z pustaków ceramicznych porotherm, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czajek

Tarnowskie Góry,śląskie

1 790 000 zł282 m² 6 358,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Nowoczesny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 281 m2 wraz z działką o powierzchni 1780 m2 w spokojnej dzielnicy Repty, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Segiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzęcin

Krzęcin,zachodniopomorskie

590 000 zł116 m² 5 086,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Dom sprzedaż nowy nad jeziorem Choszczno okolica. Na sprzedaż nowy dom w gminie Krzęcin położony w wyjątkowym miejscu u zbiegu rzeki i jeziora i jeszcze dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 150 000 zł175 m² 6 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Wolnostojący, piękny dom z garażem w bryle budynku, położony w Brwinowie, na zagospodarowanej działce o powierzchni 880 m2 z pięknym ogrodem. Dom wybudowany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 390 000 zł256 m² 5 429,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta prywatna, bez prowizji. Piękny i przestronny dom położony ok. 20 km od Krakowa w miejscowości Dąbrowa (3 km od Niepołomic) w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Siewna

Dębno,zachodniopomorskie

560 000 zł252 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja: osiedle domków jednorodzinnych w Dębnie, zlokalizowane blisko centrum. Bardzo spokojna, cicha okolica. Zaledwie 15 minut jazdy samochodem od Kostrzyna nad Odrą (17 km), 40 min od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

379 000 zł70 m² 5 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż część domu ( parter ) zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy domków jednorodzinnych w krakowskich łagiewnikach. Pierwsze piętro domu zamieszkane, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

599 000 zł170 m² 3 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do Sprzedaży dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 171m2, zawierający funkcjonalne rozwiązania przestrzeni wewnętrznej, usytuowany na peryferiach Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabajka

Zabajka,podkarpackie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

W ofercie biura Expander na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 155 m2 z dwustanowiskowym garażem o powierzchni 34 m2. Budynek wolnostojący wybudowany technologią tradycyjną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

649 000 zł151 m² 4 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy na Prezentację Nowego Domu do sprzedaży o powierzchni ok. 151m2, usytuowanego w Nowej inwestycji, na Peryferiach Grodziska Maz. na dużej przestronnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów,dolnośląskie

489 000 zł125 m² 3 912 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Etap VI 6 budynków bliźniaczych o pow 125 mkw powierzchni użytkowej z garażem i pomieszczeniem gospodarczym (25 mkw) umiejscowione na działce 500 mkw w Jaczowie. W tej cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Przedstawiam do sprzedaży ładny, przestronny, bardzo funkcjonalny, a przede wszystkim klimatyczny dom o powierzchni ok. 180 m2, usytuowany na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzyki

Rzyki,małopolskie

149 900 zł114 m² 1 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 776 m²

Rezerwacja Do sprzedania piętrowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 114 m2 w miejscowości Rzyki, w stanie do wykończenia. Częściowo podpiwniczony, z poddaszem. Działka: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

7 500 000 zł430 m² 17 441,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Warszawa Saska Kępa 400 m2 6 pokoi 7500000 zł na działce 788 m2 po kapitalnym remoncie. Oferowany do sprzedaży dom, znajduje się przy cichej uliczce na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sól

Sól,lubelskie

359 000 zł2 565 m² 139,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Dom jednorodzinnym z garażem w spokojnej okolicy Kolonia Sól, gmina Biłgoraj lokalizacja - nieruchomość zlokalizowana ok 6 km od centrum Biłgoraja (7 minut jazdy samochodem) - w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Piła,wielkopolskie

449 000 zł103 m² 4 359,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

R e Z E R W A C J A mega cena teraz 449 000 zł. Jedyna taka inwestycja w Pile! Na sprzedaż dom w Pile na Podlasiu. Praktyczna powierzchnia domu 103 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwieńczyce

Czerwieńczyce,dolnośląskie

220 000 zł142 m² 1 549,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom pod lasem w malowniczej dolinie w Czerwieńczycach.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 000 005 zł300 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom wolnostojący. Położony w Długołęce, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, na cichej i spokojnej uliczce. Doskonały dojazd do Centrum Wrocławia, oraz blisko Obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ujejsce

Dąbrowa Górnicza,śląskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Wstrzymane. Proponujemy do sprzedaży piętrowy dom w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ujejsce, ok 500 m od zbiornika wodnego Pogoria IV. Dom o powierzchni ok. 150 mkw na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Bielice

Stare Bielice,zachodniopomorskie

820 000 zł185 m² 4 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Poszukujesz parterowego domu z poddaszem użytkowym dla swojej rodziny, położonego w kameralnym i spokojnym sąsiedztwie ? Dom z zewnątrz niepozorny - po wejściu zaskakuje.