dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

899 000 zł188 m² 4 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży, komfortowy, przestronny Dom o pow. ok. 187 m2, z ogrodem o powierzchni ok. 1000 m2 usytuowany dość blisko lasu. Budynek jest zbudowany z bala , ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knurów

Knurów,śląskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

0%! Oferujemy Państwu do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, segment wewnętrzny o pow. 120 m 2 z ogródkiem około 45 m 2 w Knurowie. Do domu przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Płoty,lubuskie

479 000 zł280 m² 1 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 m²

Oferta zawieszona do sierpnia 2020 R. -Dom wolnostojący z niezależnym mieszkaniem na parterze położony blisko Zielonej Góry. I poziom : salon (29 mkw) z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł104 m² 7 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom jednorodzinny Skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 106 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 490 m2, na kameralnym osiedlu przy cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasne

Krasne,podkarpackie

390 000 zł159 m² 2 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Krasne z tarasen i garażem w bryle budynku w otoczeniu domków jednorodzinnych. [emp9] Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podlesice

Podlesice,śląskie

350 000 zł199 m² 1 762,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w miejscowości Podlesice na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dom o powierzchni użytkowej 198,63 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wittek

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł153 m² 6 290,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Dom zlokalizowany jest przy ulicy gen. Marii Wittek w spokojnej i zielonej dzielnicy Ołtaszyn, położonej w południowo-wschodniej części Wrocławia. Kameralne sąsiedztwo pośród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

493 722 zł120 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kup bezpośrednio od dewelopera! Nie płać prowizji! Nie płać podatku pcc! Jeśli cenisz sobie ciszę, spokój oraz liczne tereny rekreacyjne, a zarazem zależy Ci na dobrej komunikacji to to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobrowolskiego

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł221 m² 5 214,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Zakup bez podatku i bez prowizji Kameralne i w wysokim standardzie osiedle domów jednorodzinnych położone na działce o łącznej powierzchni ok. 1,8 ha, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Chylice

Chylice,mazowieckie

1 288 500 zł298 m² 4 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam - Polecam do sprzedaży Bardzo Ładny Dom - Rezydencję o powierzchni ok 299 m2, usytuowaną w pięknej okolicy. Pierwsze zdjęcie jest wizualizacją. Proszę o wyrozumiałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starorudzka

Łódź,łódzkie

620 000 zł240 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:713 m²

Oferuję Państwu dwukondygnacyjny dom na Rudzie Pabianickiej (ul. Starorudzka) na działce 713 m2 w cenie 620 000 zł. Nieruchomość świetnie nadaje się zarówno dla rodziny, jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cyprysowa

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

499 000 zł126 m² 3 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:638 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony około 15 km od centrum Wrocławia w Nadolicach Wielkich. Okoliczna zabudowa to nowe domy jednorodzinne, łąki oraz las. Około 6 km do wschodniej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

419 000 zł112 m² 3 741,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmie Czernica. Domy sprzedawane w stanie deweloperskim. Na pierwszej kondygnacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piwnika Ponurego

Kielce,świętokrzyskie

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 250m2 z działką 800m2, w skład którego wchodzi: -podpiwniczenie (kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, spiżarnia) - I mieszkanie: parter (3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gogolin

Gogolin,opolskie

650 000 zł310 m² 2 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Sprzedający pokrywa koszty notarialne oraz podatek pcc! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości z dużym potencjałem, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Unisław Śląski

Unisław Śląski,dolnośląskie

320 000 zł625 m² 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż oferuję dom położony w turystycznej miejscowości obok Wałbrzycha. Nieruchomość składa się z 15 pokoi rozlokowanych na wszystkich kondygnacjach budynku. W części pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

850 000 zł380 m² 2 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży dom położony cichej spokojnej okolicy na 12 ar. działce w miejscowości pawlikowicenieruchomość złożona z: kuchnia z jadalnią 20,4 m.kw pokój 15,4 m.kw pokój 5,5 m.kw pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

497 490 zł108 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Miękowo,wielkopolskie

1 220 000 zł278 m² 4 394,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 811 m²

! rezerwacja oferty! Polecam na sprzedaż dom, który robi wrażenie od pierwszego spojrzenia, całe jego piękno i ogrom zalet nie da się przedstawić przez zwykłe zdjęcia. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock Mały

Otwock Mały,mazowieckie

1 495 000 zł482 m² 3 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolnostojący | bliżniak | Otwock Mały | duża działka 2300 m2 | łączna powierzchnia użytkowa ok. 380 m2 | 3 garaże | stan surowy zamknięty | doskonała komunikacja z Warszawą Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

875 000 zł195 m² 4 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny i wygodny dom w cichej okolicy 10 minut od krakowagłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń piekny widoknieruchomość złożona z: wiatrołap 3,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płóczki Górne

Płóczki Górne,dolnośląskie

250 000 zł206 m² 1 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 021 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 206 m2. Nieruchomość położona na wzgórzu na dużej działce o powierzchni 20,21 ar w malowniczej miejscowości Płóczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

579 000 zł122 m² 4 730,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Brzeziej Łące. Budynek sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

590 000 zł206 m² 2 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni na pięknej działce z zagospodarowanym ogrodem. Idealny dla rodzin z dziećmi. Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 899 000 zł300 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Do sprzedania dom wolno stojący wykonany w wysokim standardzie! W stanie deweloperskim, na obrzeżach Konstancina, w gminie Konstancin, o powierzchni 300 m 2, garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Jamki

Jamki,śląskie

1 885 000 zł350 m² 5 385,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 725 m²

Rezydencja, willa, dom 350m2, działka 10725m2, w pobliżu pole golfowe, konopiska, częstochowa. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferta na wyłączność: Oferujemy Państwu jedyną w swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

960 000 zł302 m² 3 179 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 037 m²

Dom wolnostojący położony w malowniczej i sokojnej okolicy z dużą ilością zieleni na pięknej działce z zagospodarowanym ogrodem. Idealny dla rodzin z dziećmi. Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

1 050 000 zł306 m² 3 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 554 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ojcowska

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom w Centrum Gdańska. Nieruchomość znajduje się na jednej z najbardziej urokliwych ulic w dzielnicy Siedlce. Okolica Zapewnia ciszę oraz spokój jednocześnie gwarantując bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł330 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Rezydencja -dom lekko wzniesiony parterowy bardzo doświetlony płd-zachód magiczny w jednym poziomie! o pow użytkowej 180 m całkowitej 330 m na działce 1480 m uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

719 000 zł194 m² 3 706,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na Mierzynie. Domy o powierzchni użytkowej 154,2 razem z częścią strychową 194,2 (40m po podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

790 000 zł419 m² 1 885,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Atrakcyjna Vlilla - Rezydencja w malowniczym miejscu. Szanowni Państwo Wyobrażcie sobie obraz z lotu ptaka a na nim krajobraz którego dotąd nie widzieliście A teraz dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 260 000 zł310 m² 4 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Zapraszamy na Prezentację - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży piękny Dom Dom usytuowany wśród zieleni na zachodnim skraju Grodziska Mazowieckiego, dom położony jest na słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kochanów

Kochanów,małopolskie

436 500 zł112 m² 3 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko do końca 14.09.2020 Tylko jeden dom - 100 zł/m2 Stara cena 449.000 zł Nowa cena 436.500 zł Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej położony zaledwie 5 min samochodem od Zabierzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

380 000 zł552 m² 688,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Do sprzedania Nieruchmość zabudowana, położona w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin w pobliżu drogi wojewódzkiej ul. 1-go Maja relacji Wałbrzych - Jelenia Góra. Nieruchmość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł204 m² 5 387,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ostatni dom na działce 800M2! sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ ścian oraz przyłączy) pod własne potrzeby. Iii/ostatni etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kleosin

Kleosin,podlaskie

480 000 zł220 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** dom wolnostojący *** dobra lokalizacja *** *** idealny na prowadzenie usługi *** Oferujemy przestronny dom wolnostojący, zlokalizowany w Kleosinie niedaleko os.Nowe Miasto w Białymstoku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mierzyn,zachodniopomorskie

710 000 zł200 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:592 m²

Dom wolno stojący w Mierzynie - ładnie zlokalizowany, wykonany z materiałów wysokiej jakości w 2001 roku, działka 598 m2. Pow. całkowita 200 m2, powierzchnia użytkowa 127 m2. Parter: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

900 000 zł300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Dom Z częścią agroturystyczną 7 pokoi * 250 m2 powierzchni użytkowej * działka 18,45 ara * 2 garaże * stajnia * grill * sauna sucha opis: - dom wolnostoj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

550 000 zł117 m² 4 700,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do sprzedania domy wolnostojące na obrzeżach Złotokłosu! W bryle budynku znajduje się garaż z przejściem do wiatrołapu, nad całym garażem jest taras, z dużego wiatrołapu(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Pyszczyn, znajdującej się 4km od Borówna i jeziora. Głównym atutem jest malownicza i cicha okolica, w pobliżu lasu. Składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij