dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

725 000 zł190 m² 3 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferta sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej na Mierzynie. Budynek budowany "pod siebie" projekt indywidualny, bardzo wysoka jakość matriałów wykończeniowych. Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Bielawa

Bielawa,mazowieckie

5 900 000 zł711 m² 8 298,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 070 m²

Luksusowa ponadczasowa rezydencja wybudowana bez oszczędności, dla siebie. Parter: przestronny hol, dwie kuchnie, tzw. brudna i główna przy przestronnej jadalni. Jadalnia z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Półwiejska

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

279 000 zł78 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:132 m²

Dom pełen ciepła, rodzina i święta w gronie najbliższych. Marzenie każdego z Nas. Jeśli szukasz domu dla siebie i swojej rodziny lub po prostu masz dosyć mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Opole

Opole,opolskie

850 000 zł205 m² 4 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Proponujemy Państwu dom dwurodzinny w Opolu, 4 km od ścisłego centrum, do przystanku mzk około 80m. Łączna powierzchnia użytkowa domu to 205 m2. Budynek posiada dwie niezależne części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białej Brzozy

Zalesie Górne,mazowieckie

1 450 000 zł330 m² 4 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zalesie Górne! Okazały dom otoczony starodrzewiem. Elegancki dom rodzinny o powierzchni 330m2 usytuowany na przepięknej działce o powierzchni 2000m2 porośniętej starodrzewiem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

650 000 zł120 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Domek/budynek biurowy położony w pierwszej linii od ul. Nadwiślańskiej. obszerny hol z recepcją, 2 pokoje na parterze + wc+ pokój socjalny + 2 pokoje na piętrze). + duży plac od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Popowo-Parcele

Popowo-Parcele,mazowieckie

265 000 zł70 m² 3 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Działka rekreacyjna z domkiem. Bardzo ładna I zagospodarowana działka niedaleko rzeki, z domkiem letniskowym. Można także przyjechać na kilka dni w zimie - ogrzewanie kominkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

400 000 zł74 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży piękny, komfortowy segment w domu w zabudowie szeregowej w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. Powierzchnia całkowita lokalu to 74 m2, użytkowa zaś wynosi 71,3 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł290 m² 10 310,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Wolnostojąca willa ulokowaną w prestiżowej okolicy - przy Parku Szczęśliwickim, w zielonej i zacisznej części warszawskiej dzielnicy Ochota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

419 000 zł112 m² 3 741,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera! Na zdjęciach wcześniejsze realizacje! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmie Czernica. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółtki

Żółtki,podlaskie

718 000 zł130 m² 5 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prezentujemy Państwu parterowy dom w Żółtkach zaledwie 15 minut drogi od Białegostoku. Atuty: - spokojna okolica - las i mnóstwo zieleni - sklep - przystosowany do osób niepełnosprawnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kryształowa

Kamień,pomorskie

2 999 999 zł350 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

Oferuję na sprzedaż dom wielorodzinny położony na Kaszubach w miejscowości Kamień przy ulicy Kryształowej. Posiadłość mieści się na częściowo zalesionej działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ruda Pabianicka

Łódź,łódzkie

639 000 zł214 m² 2 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

Idealny dom dla rodziny z dziećmi, położony w cichej, spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu domów jednorodzinnych. Na ustawnej działce w kształcie kwadratu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Koszyce

Piła,wielkopolskie

570 000 zł177 m² 3 220,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:664 m²

Piła-Koszyce, dom jednorodzinny parterowy z poddaszem mieszkalnym. Świetna lokalizacja: cicha ustronna okolica, wśród domków jednorodzinnych, terenów spacerowych w pobliżu Zalewu Koszyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Lublewo Gdańskie,pomorskie

1 499 900 zł373 m² 4 024,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:887 m²

Dom położony w kameralnej części Lublewa Gdańskiego, kilka metrów od lasu. Nieruchomość o pow. 372,70 m2 (uż. 323,50 m2) położona na działce o pow. 887 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jurajska

Modlnica,małopolskie

615 000 zł128 m² 4 819,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oto osiedle Yourajskie Z przyjemnością przedstawiamy ofertę zakupu domów w I etapie inwestycji Osiedle Yourajskie zlokalizowanej w Modlnicy przy ul. Jurajskiej. Zaledwie 10km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

589 000 zł135 m² 4 362,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy skrajny dom z użytkowym poddaszem w zabudowie szeregowej na spokojnej dzielnicy domków. Dom wybudowany w 1994, po kapitalnym remoncie. Dom jest ocieplony, wymieniony został dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

695 000 zł160 m² 4 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Jeżeli szukasz spokoju i ciszy ten dom spełni Twoje wymagania. Usytuowany jest zaledwie 5 km od centrum Konstancina, 10 km od centrum Piaseczna i 25 km od centrum Warszawy w otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grębałów

Kraków,małopolskie

699 000 zł130 m² 5 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) doradztwo architekta wnętrz! N O W A ____________inwestycja! Więcej informacji lub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

439 000 zł107 m² 4 102,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie! Prezentowany dom znajduje się w gminie Wieliczka w miejscowości Węgrzce Wielkie. Miejscowość położona jest przy pd-wsch granicy Krakowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Woszczele

Woszczele,warmińsko-mazurskie

150 000 zł69 m² 2 183,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:456 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem letniskowym, położona w miejscowości Woszczele w Gminie Ełk, zlokalizowana zaledwie 150 m od Jeziora Sawinda Wielka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej przekształcony na cztery niezależne apartamenty w stylu loftowym. Generalny remont przeprowadzony w 2018 roku. Każdy z apartamentów wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

330 000 zł109 m² 3 027,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w malowniczej, cichej okolicy blisko tężni, lasu, łąk i terenów zielonych z dojazdem z drogi asfaltowej na pograniczu miasta Ciechocinka. Stan surowy zamknięty ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Santoczno

Santoczno,lubuskie

365 000 zł140 m² 2 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140 mkw w Santocznie w niedalekiej odległości od Gorzowa Wlkp., posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 000 000 zł136 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wolno stojący w odległości 100m. od drogi głównej. Dojazd droga gruntową. Media na działce. Woda własna. Dom budowany w technologii tradycyjnej. Garaż w budynku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Półwiejska

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

279 000 zł78 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:128 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błaszkowskiego

Szemud,pomorskie

429 000 zł152 m² 2 817,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w Szemudzie przy ulicy Piaskowej. Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym , o powierzchni całkowitej 152 m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

680 000 zł110 m² 6 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Szczegóły ogłoszenia: -Rok budowy: 2008r; -Powierzchnia działki: 771 m ; -powierzchnia domu: 110 m ; -rynek: wtórny; -Liczba pokoi: 4; -Rodzaj zabudowy: wolnostojący; -Materiał budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernichów

Czernichów,małopolskie

539 000 zł124 m² 4 346,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Funkcjonalnie zaprojektowany dom wolnostojący o nowoczesnej stylistyce w przepięknej scenerii rezerwatu przyrody. Powierzchnia domu 124m2, powierzchnia działki ok. 400 m2. Parter domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mietniów

Mietniów,małopolskie

595 000 zł145 m² 4 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 145 m2 na działce 9 arowej. Dom budowany w 2006 roku. Parter: salon z kominkiem, kuchnia-jadalnia, sypialnia, łazienka, przedpokój, wiatrołap. Poddasze: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

760 000 zł285 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Dom Apoloniusz II to pokaźny dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem, dołączonym do bryły budynku. Ładnie zagospodarowana działka o powierzchni 1095m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Brzyczyna

Brzyczyna,małopolskie

110 000 zł60 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witam sprzedam działkę w Rodzinnym Ogrodzie Diałkowym ok 800 m2 + zagospodarowane nieużytki łącznie ok 1600 m2 .Działka znajduje się w Brzyczynie pomiędzy Skawiną a Krakowem.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gronowe Zacisze

Leszno,wielkopolskie

339 000 zł91 m² 3 735,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na sporej działce 350m2 na Gronowym Zaciszu-doskonała lokalizacja w cichej, zielonej dzielnicy. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karlikowska

Borkowo,pomorskie

1 350 000 zł233 m² 5 791,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Piękny, przestronny dom, otulony lasem z trzech stron (!) i położony w odległości ok. 150 m od jeziora. Bardzo funkcjonalny dom o pow. całkowitej 233 m2 (uż. 167 m2) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Klucz

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wraz z działką - do kapitalnego remontu. Usytuowany w okolicach dzielnicy Klucz (radziszewo). Dom o powierzchni 120m2. Działka - 1200 m2. Całość domu podpiwniczona. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

489 500 zł154 m² 3 189 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 153 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.940 m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Umowa wstępna.NOWA INWESTYCJA STAN DEWELOPERSKI PODWYŻSZONY!Miejscowość Kozy obok Bielska Białej. Do sprzedania nowo budowany dom wolnostojący projekt Dom W Jabłonkach 9 firmy Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

639 000 zł107 m² 5 953,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy w cenie promocyjnej (tylko do 31 sierpnia 2020) zlokalizowany w atrakcyjnej części Bezrzecza. Dom sprzedawany w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Oleśnica,dolnośląskie

790 000 zł136 m² 5 808,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż niezwykle komfortowy, parterowy dom wolnostojący w spokojnej części Oleśnicy, o pow. 136 m2, na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 900 m2. Wejście do domu przez duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafirowa

Zgorzelec,dolnośląskie

570 000 zł220 m² 2 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

sprzedam dom o powierzchni 220 m2 dom znajduje sie w okolicy spokojnej i cichej. w pobliżu znajduje sie centrum handlowe plaza , kosciół oraz plac zabaw dla dzieci

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Rozalin,mazowieckie

529 900 zł124 m² 4 279,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Sprzedaż | Dom | 124 m2 | powiat pruszkowski | 529 900 zł Przedmiotem sprzedaży jest budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 124 m2, na działce o powierzchni.