dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Ostoja

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł145 m² 5 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Pół bliźniaka w niesamowitej lokalizacji. Ostoja, cichutka, boczna uliczka, dużo zieleni, żadnych dźwięków. Dom ma 145m2 na 3 poziomach. jest całkowicie podpiwniczony i tam znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staromieście

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł116 m² 2 844,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy szeregowe w północnej części Rzeszowa ok 5 km od centrum miasta. To jednorodzinne funkcjonalne domy 115-metrowe z garażem. Każdy dom z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złotów

Złotów,wielkopolskie

270 000 zł68 m² 3 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

na sprzedaz dom bez czynszowy w zabudowie blizniaczej,powierzchnia 68,5m2 pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,5m2 sypialnia 19m2 pokoj 15m2 łazienka 4,5 m2 korytarz 3,5 m2.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jastrzębia Góra

Władysławowo,pomorskie

1 795 000 zł280 m² 6 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jastrzębia Góra - 7 domków usytuowanych na działce o pow. ok. 1200 m2. Szczegóły ogłoszenia Przedmiotem inwestycji jest 7 odrębnych wolno stojących domków, składających się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawady

Białystok,podlaskie

515 000 zł190 m² 2 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecam Państwu do sprzedaży ostatni wolny segment zabudowie szeregowej na osiedlu zawady o powierzchni całkowitej 190m2 i powierzchni użytkowej 186m2. Powierzchnia działki :360 m2. Cechuje je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśnego Runa

Zielonka,kujawsko-pomorskie

599 000 zł164 m² 3 652,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Bardzo nowoczesny, nowy, piętrowy dom w Zielonce. Powierzchnia użytkowa 133 m2. Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem 31 m2 na dwa samochody. Dom w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zawiercie,śląskie

159 000 zł55 m² 2 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Zawierciu w dzielnicy Bzów: - dwa pokoje - kuchnia - łazienka - pomieszczenia gospodarcze - działka około 425m2 W 2003 roku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

645 000 zł94 m² 6 659,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom według twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki blisko ulicy: józefa Wybickiego oraz budowy domu według projektu: 'kamilaz273_187' w wersji wykończenia mini. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Wilgą

Wrząsowice,małopolskie

649 000 zł146 m² 4 445,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedaży dom (bliźniak) położony we Wrząsowicach (około 11 km od Krakowa) w bardzo ładnej inwestycji. Dom jest o powierzchni użytkowej 118 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

469 000 zł202 m² 2 321,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w Świebodzicach. Bardzo dobra lokalizacja, ślepa uliczka, cisza, spokój i piękny widok. Dom bardzo funkcjonalny, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Błotnica

Stara Błotnica,mazowieckie

249 000 zł195 m² 1 276,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 561 m²

Dom wolnostojący, piętrowy z budynkami gospodarczymi w gminie Stara Błotnica. Powierzchnia budynku około 200 m2, postawiony z białej cegły, na dachu blacha. Na parterze 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania 1/2 bliżniaka 160m2 znajjdujący się na działce o powierzchni 750m2 położonej w bardzo cichej dobrze zlokalizowanej części Milanówka. Dom składa się: parter -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sułkowice,małopolskie

825 000 zł187 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy Państwu do sprzedania bajecznie zaaranżowany dom jednorodzinny zlokalizowany w urokliwej części Sułkowic. Dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogów

Głogów,dolnośląskie

450 000 zł232 m² 1 939,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom, zabudowa szeregowa,6 pokoi, pow. całkowita 232m2, pow.działki 210 m2, pow.użytkowa 133 m2, 450 000 zł Dom w zabudowie szeregowej z garażem, usytuowany na ogrodzonej działce o pow.210.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

3 950 000 zł800 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 970 m²

Klasyczny dom - perełka w tym miejscu. Doskonale rozplanowany, budowany dla siebie. Tu słońce zagląda o każdej porze dnia. Powierzchnia domu pozwala na komfortowe i wygodne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Świder

Otwock,mazowieckie

650 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 424 m²

Oferuję do sprzedania chałupę wraz z zabudowaniami w Otwocku nad rzeką Świder przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Na działce znajduję się chałupa o powierzchni 38 m2 z 1890.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

499 000 zł133 m² 3 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Podpisanie umowy rezerwacyjnej do końca Lipca 2020 roku! Gwarancja ceny i pakiet dodatków (wykończony strych, rolety elektryczne, schody betonowe, okno przesuwne, miejsce na kominek, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

462 000 zł94 m² 4 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: jesionowej W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'kamilaz273_187' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Topolowa

Legionowo,mazowieckie

450 000 zł86 m² 5 260,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Projekt położony w otulinie lasu., w spokojnej okolicy zaledwie 10 minut do stacji PKP i 35 minut do Warszawy. Nowoczesna zabudowa i rozwiązania szyte na miarę klienta. Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

600 000 zł189 m² 3 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferuję Państwu 3 bliźniaki w cudownej, zacisznej okolicy. Domy posadowione na działkach o powierzchni 370 m2. W pobliżu zieleń i drzewa dające niezastąpione poczucie prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zamkowa

Ostrzeszów,wielkopolskie

1 150 000 zł218 m² 5 275,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom i biznes pod jednym adresem w Centrum Ostrzeszowa! Na sprzedaż wyjątkowa, ciekawa i niespotykana na co dzień nieruchomość. Świetna lokalizacja Ostrzeszów (63-500), ul. Zamkowa 46 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

479 000 zł128 m² 3 753 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej położone na nowym osiedlu 12 segmentów we wschodniej części Kiełczowa. W okolicy osiedla tylko nowe domy, dojazd na posesje oświetloną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Komorów

Komorów,mazowieckie

864 000 zł160 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro obrotu nieruchomościami Mrs Residents ma przyjemność przedstawić Państwu nowo powstałą inwestycje zlokalizowana na pograniczu Nowej Wsi Warszawskiej oraz Granicy w powiecie pruszkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuźnica Trzcińska

Kuźnica Trzcińska,wielkopolskie

300 000 zł180 m² 1 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek jednorodzinny, remontowany w 2000r. Do odświeżenia, nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i na pokoje na wynajem. Umeblowany Kontakt: wojciech Kubica Jako biuro pobieramy za usługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rybie

Raszyn,mazowieckie

1 050 000 zł328 m² 3 201,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący w Raszynie - Rybie, w stanie deweloperskim, pow. calkowita 328 m2 (pow. uzytkowa 209 m2). 3 balkony z trzech roznych stron, dom wykonany w/g projektu "gemini". Materiał:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kostrzyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

229 500 zł132 m² 1 738,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:797 m²

Dom wolnostojący, piętrowy do wykończenia: stan surowy zamknięty. Powierzchnia całkowita 132 mkw, powierzchnia użytkowa 105 mkw. Na parterze mieści się salon z tarasem z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jerzmanowa,dolnośląskie

75 000 zł90 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz taniej nieruchomości gdzie wszystko możesz zaaranżować według własnego projektu, w bliskiej odległości od Głogowa? Znalazłeś! Budynek wolnostojący z cegły ceramicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł190 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Komfortowy, wolnostojący dom 190 m2 w miejscowości Żołędowo. Wybudowany w 2008 roku na działce o powierzchni 999 m2. Na parterze salon z kominkiem połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Boernerowo

Warszawa,mazowieckie

3 950 000 zł554 m² 7 129,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękna rezydencja dla rodziny w stanie idealnym w spokojnej aczkolwiek świetnie skomunikowanej lokalizacji agencjom I pośrednikom bardzo dziękuję! rozkład Powierzchnia całkowita domu 554.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

280 000 zł158 m² 1 769,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Dom Wybudowany w latach 20. XX wieku, przeszedł generalny remont kilka lat temu. Na parterze znajduje się duży słoneczny salon z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialnia oraz ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Staszyce

Piła,wielkopolskie

500 000 zł167 m² 2 997,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:390 m²

Piła - Staszyce. Dom w zabudowie szeregowej z 1992 r. o pow. użytkowej 117,5m 2 położony na działce o pow. 390m 2. Powierzchnia całkowita 166,8m 2. Funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

6 900 000 zł5 485 m² 1 257,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:50 100 m²

Nieruchomość położona 30km od Karpacza. Wyjątkowy pałac położony w malowniczej wsi Podgórki na Dolnym Śląsku (ok.15 od Jeleniej Góry). To doskonała inwestycja pod hotel, spa, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kozery

Kozery,mazowieckie

747 800 zł240 m² 3 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Przedstawiam do sprzedaży - Mamy przyjemność zaprezentować Zadbany, przestronny Dom o powierzchni ok 242 m2, usytuowany na dużej, zagospodarowanej, pięknej działce ponad 2000 m2. Dom 5- pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

765 000 zł167 m² 4 580,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży domów stanie deweloperskim na Bezrzeczu. W ofercie bliźniaki o powierzchniach użytkowych 166,95m Bliźniak w wersji standardowej ma 3 duże sypialnie na piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Julianów,mazowieckie

1 379 000 zł162 m² 8 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Cenisz spokój i ciszę, lubisz odpoczynek w otoczeniu przyrody, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z wygody i dobrego dostępu do sklepów i usług? Ta oferta jest warta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 150 000 zł260 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Willa w centrum Zakopanego z atrakcyjną stopą zwrotu.Główne atuty nieruchomości: prestiżowy adres bliskość obiektów rekreacyjnych zabudowa kuchni i sprzęt w cenieNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

486 000 zł120 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest dom wolnostojący posadowiony na działce o pow, 435 m2 położony w Policach. Dogodna lokalizacja pod kątem środków komunikacji miejskiej - autobus nr 101,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł215 m² 4 883,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wielopokoleniowy, piętrowy z użytkowym poddaszem w cichym zakątku Radości Dom 216 m2. Na każdej kondygnacji oddzielne mieszkanie 1 piętro (52,4 m2): pokój 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

489 000 zł153 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 153 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.940 m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Wawer

Warszawa,mazowieckie

11 500 000 zł2 560 m² 4 492,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:15 627 m²

Na sprzedaż: działka zabudowana budynkami o funkcji biurowo-technicznej i mieszkalnej w dzielnicy Wawer. Teren zagospodarowany, zadrzewiony i ogrodzony. Część mieszkalna odgrodzona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł126 m² 4 127 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam lokal mieszkalny o pow.126m2 z działką 750m2 w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski podwyższony, mieszczący się w Czernicy. Dom dla rodzin które szukają ciszy oraz.