dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

468 000 zł74 m² 6 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł220 m² 3 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Zapraszam na prezentację. Duży Dom na Klecinie przy ulicy Czekoladowej. Dom wolnostojące do generalnego remontu. Położenie bardzo atrakcyjne - Park Kleciński oraz mnóstwo terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

29474. Polecamy nowo wybudowany budynek o powierzchni 300 m2 z możliwością własnej aranżacji.Przeznaczenie jako budynek mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

1 199 990 zł330 m² 3 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:620 m²

Podpiwniczony dom z garażem na 2 samochody. Budynek przystosowany dla niepełnosprawnych - podjazd, na parterze szerokie drzwi, łazienka z brodzikiem. Dom całkowicie przebudowany w 2009 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leszczyńska

Mosina,wielkopolskie

375 000 zł109 m² 3 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 6 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Mosina (ul. Leszczyńska) - budynki będą oddane do użytku już w sierpniu 2020r. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

615 000 zł127 m² 4 841,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej części ulicy Sadowej w Stargardzie. Budynek wybudowany w 2019 roku, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Częstochowa,śląskie

595 000 zł149 m² 3 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Oferuję do sprzedaży dom o pow. użytkowej 149m2 położony na działce o pow. 678 m2. Dom piętrowy, wybudowany z pustaka żużlowo-betonowego, pokryty blachą ocynkowaną w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Podlasie

Piła,wielkopolskie

449 000 zł103 m² 4 359,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom W stanie deweloperskim rynek pierwotny pow. 103 M 2 4 pokoje piła, os. Podlasie! Kupujący zwolniony z opłaty podatku pcc czyli 2% od ceny sprzedaży! Niskie koszty notarialne. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

730 000 zł220 m² 3 321,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Dom jednorodzinny położony w cichej, kameralnej okolicy w mieście trzebnicagłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

349 000 zł141 m² 2 471,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji. Dom jednorodzinny piętrowy z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

299 900 zł80 m² 3 748,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

27810. Domy parterowe pięknie położone. Inwestycja zlokalizowana na obrzeżach miasta w otoczeniu lasów, a w pobliżu zabudowa jednorodzinna. Domy budowane w technologii murowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ciężkowice

Jaworzno,śląskie

249 000 zł85 m² 2 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:528 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok 85m2 z wolnostojącym murowanym garażem, stojący na działce o powierzchni 528m2. Działka w kształcie trójkąta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rydzynki

Rydzynki,łódzkie

1 100 000 zł228 m² 4 834,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 684 m²

Do sprzedania dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie położony w miejscowości Rydzynki gm. Tuszyn. Dom został wybudowany w 2011r. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 133,87m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

1 150 000 zł137 m² 8 394,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Nowy dom wolno stojący, nowocześnie i elegancko wykończony w modnej biało - szarej tonacji, wybudowany w 2020 roku z materiałów wysokiej jakości, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

1 219 999 zł110 m² 11 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom z 2015 roku w dzielnicy Wawer, składający się z 2 pokoi gościnnych + sypialnia / salon, kuchnia oddzielna, pomieszczenie gospodarcze, garaż (otwierany pilotem), strych, 3 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Widokowa

Alwernia,małopolskie

2 990 000 zł481 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż unikatową rezydencję położoną w podkrakowskiej Alwernii z przepięknym widokiem na zielone wzgórza i klasztor Bernardynów. Rezydencja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotwiczna

Reguły,mazowieckie

1 749 000 zł150 m² 11 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentujemy komfortową nieruchomość zlokalizowaną w prestiżowym osiedlu Green Park st. Malichy, która zaspokoi oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łask

Łask,łódzkie

420 000 zł210 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej okoli w Łasku-Kolumnie. Dom został wybudowany w latach 70-tych i rozbudowany na początku lat 90-tych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kryniczna

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:234 m²

Jeżeli: marzysz o własnych czterech kątach w centrum Krakowa, szukasz domu z ogrodem, w którym wypoczniesz i zregenerujesz siły, nie chcesz tracić czasu na długie dojazdy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

498 000 zł91 m² 5 473 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy na prezentację - przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładne domy- bliźniaki. Dom będzie oddany do użytkowania w stanie deweloperskim, o powierzchni 91 m2 w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

1 497 000 zł390 m² 3 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:858 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej dla dużej rodziny w stanie gotowym do zamieszkania. Zlokalizowany w zielonej części Józefowa w niedalekiej odległości od rzeki Świder, idealny dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

780 000 zł138 m² 5 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Środkowy segment w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.138 m2, zlokalizowany na ładnym, zadbanym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim, W budynku rozprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Majdy

Majdy,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł402 m² 2 487,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony o powierzchni całkowitej 402 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 1440 m2 położony w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 000 000 zł157 m² 6 369,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce w spokojnym zakątku Centrum Niepołomic. Dom został wybudowany w 2005 roku , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Las

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł115 m² 3 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Woźniakowski Nieruchomości poleca parterowy dom. Wawer - dzielnica Las o powierzchni 115 m2 Składający się z salonu + trzech sypialni, 2 kuchni, łazienki, przedpokoju, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borowno

Borowno,śląskie

450 000 zł219 m² 2 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Sprzedam okazały dom w Borownie oddalonym zaledwie 17 km od Częstochowy. Dom o powierzchni użytkowej 150 m2 składa się z dwóch kondygnacji: parter - przedpokój, kuchnia z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł142 m² 2 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż Dom na os. Biała w Rzeszowie Specyfikacja: - projekt domu Junona - powierzchnia 142 m2 - działka 5,32 m2 - okna 5-komorowe,3-szybowe - brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Moszczenica

Moszczenica,pomorskie

355 000 zł255 m² 1 390,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:878 m²

Na sprzedaż piętrowy budynek o powierzchni całkowitej 220,51 m2 składający się z warsztatu samochodowego o powierzchni 105,14 m2 usytuowanego na parterze i powierzchni mieszkalnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

625 000 zł256 m² 2 441 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Szmaragd - powierzchnia całkowita 256m2 , mieszkalna 150 m2 + garaż 19.30m2 Budynek niepodpiwniczony, piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, jadalnię z atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

999 000 zł184 m² 5 429,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Dom jednorodzinny z 2001 roku , o powierzchni użytkowej około 157 m 2. Zgrabna bryła - podcień na wejściu - wiatrołap, łazienka, salon z kominkiem, półotwarta kuchnia, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboszyce

Luboszyce,opolskie

749 000 zł151 m² 4 960,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

W swojej ofercie mamy piękny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151m2 z garażem dwustanowiskowym z bramą wjazdową automatyczną z bezpośrednim wejściem do domu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karakule,podlaskie

790 000 zł179 m² 4 413,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w pięknym miejscu Karakul na ścianie lasu. Wymarzone miejsce do odpoczynku i spokojnego mieszkania. To idealna propozycja dla Klientów którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pomigacze

Pomigacze,podlaskie

599 000 zł230 m² 2 604,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 252 m²

Polecamy przestronny dom wolnostojący o powierzchni 200m2 w miejscowości Pomigacze. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 3252 m2, która jest zagospodarowana i ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerczyna

Świerczyna,łódzkie

450 000 zł272 m² 1 656,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym + budynek mieszkalny 80m2 do zamieszkania położony w Świerczynie k/pabianic. Dom w stanie surowym został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maksymilianów

Maksymilianów,świętokrzyskie

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta nr dgn-ds.12 Nieruchomości Dorota oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w Maksymilianowie o powierzchni użytkowej 120 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 2300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

888 000 zł192 m² 165,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Do sprzedania dom w budowie w pięknym miejscu przy plaży w miejscowości Brzezinki koło Jelcza Lasowic. Dom sprzedajemy w stanie deweloperskim z pompą ciepła. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brynica

Brynica,świętokrzyskie

449 000 zł190 m² 2 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 120 m 2 ( całkowita 190 m 2 ), położony w Brynicy (12 km od Kielc). Na powierzchnię domu składa się: 1. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kwidzyńska

Gdynia,pomorskie

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:347 m²

Do sprzedaży parter domu z ogrodem! Nieruchomość usytuowana w cichej ulicy w pobliżu lasu. Do ścisłego centrum ok 2km. Do bulwaru ok 2.5km. Przestronne wygodne dwupokojowe (pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Azaliowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam, na sprzedaż dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie. Niedawno została odmalowana elewacja dzięki czemu dom zyskał świeższy wygląd. Dom składa się z dwóch pięter plus.