dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Zatorze

Leszno,wielkopolskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Polecam! Atrakcyjne domy w zabudowie szeregowej w Lesznie. Nieruchomości znajdują się na Zatorzu, w bliskiej odległości Szkoły Podstawowej nr 9. Przewidywany termin ich oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł226 m² 2 207,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Szczerze polecam dom z trzema poziomami i poddaszem w zabudowie szeregowej. Dom o powierzchni użytkowej 188m2 (całkowita 226m2) na prostokątnej działce 255m2. Wybudowany w 1992r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

500 000 zł234 m² 2 136,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

: dla kogo? Dla rodziny chcącej zamieszkać blisko Warszawy w cichym i zielonym otoczenie łąk oraz lasów. : lokalizacja Żabia Wola, 37 km od centrum Warszawy trasą S8. W pobliżu zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Źródlana

Boszkowo-Letnisko,wielkopolskie

349 000 zł126 m² 2 775,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Myślałeś nad domem nad jeziorem - w otoczeniu pięknej zieleni, pięknych drzew, krzewów - w zacisznym miejscu oddalonym ok 300m od pięknego jeziora Dominickiego woj. Wielkopolskie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bełżyce,lubelskie

400 000 zł102 m² 3 921,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 580 m²

Proponuję do sprzedaży dom z 1960 roku, położony w samym centrum Bełżyc. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 2580 mkw. Dom z cegły ocieplony i otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mazurskie

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

470 000 zł105 m² 4 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:491 m²

Dom w Olsztynie o powierzchni użytkowej około 105 m2,( lata budowy ok1940) posadowiony na działce 499 m2. Zlokalizowany na Osiedlu Mazurskim, stąd blisko i szybko możemy przemieścić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Myszków,śląskie

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam w stanie surowym na działce 1500 m2 w centrum Myszkowa. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Proponujemy Państwu na pięknie usytuowanej działce dom w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wały

Wały,dolnośląskie

180 000 zł104 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:367 m²

Lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej, środkowy, położony na przedmieściach Brzegu Dolnego (ok.5km od centrum) w miejscowości rekreacyjnej. Budynek parterowy, niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jeleń

Jaworzno,śląskie

550 000 zł144 m² 3 819 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży ostatni dom wolnostojący o powierzchni 144 m2 z garażem w bryle budynku na działkach po 600 m2, wybudowany wśród innej zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

509 900 zł121 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,małopolskie

580 000 zł130 m² 4 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom budowany w 2005 w systemie kanadyjskim, ogrzewanie elektryczno - kominkowe w pełni wyposażony do zamieszkania. Rozkład : parter łazienka , kuchnia, dwa pokoje, piętro : łazienka, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jałowcowa

Jaworzno,śląskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł360 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący , do zamieszkania , mieszczący się na Woli Duchackiej. Dom o powierzchni całkowitej 360 m2 na działce 7 ar. Wybudowany w 1980 r techniką muru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

1 150 000 zł279 m² 4 121,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 508 m²

W ofercie do sprzedania rezydencja 279 m 2, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem. W bryle 8 pokoi, trzy łazienki oraz oddzielna toaleta. Kuchnia z widokiem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

589 000 zł174 m² 3 385,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecam do sprzedaży 4 domy wolnostojące 15 minut od centrum Białymstoku. Stan deweloperski. Powierzchnia całkowita każdego budynku wynosi 174 m2, użytkowa 155 m2. Dom posadowiony jest na prostokątnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

***oferta objęta klauzulą wyłączności*** Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w cichym zakątku osiedla Jaroszówka. Dom z lat 80-tych, składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej `czworaki` położone w Wilczycach, gmina Długołęka. Dom składa się z: parter: - spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Zawiercie,śląskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom z funkcją usługową, centrum, zawiercie, 350m2. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu przepiękny dom jednorodzinny z funkcją usługową zlokalizowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł438 m² 1 484,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Dom pod Warszawą 438m2, działka 1249m2, bezpośrednio, centrum Błonia, 30 min do centr. W-wy Duży, wolnostojący, trzykondygnacyjny dom w budowie, w stanie surowym otwartym, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

525 000 zł108 m² 4 873,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:746 m²

NA sprzedaż! Funkcjonalny dom parterowy z 2011 roku z możliwością zagospodarowania poddasza! Szydłowo, os Morena! 5 km od Piły Pow. użytkowa domu 107,72 m 2! 4 pokoje! niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

898 000 zł133 m² 6 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Przestronny, bardzo ładny Dom, po Remoncie kapitalnym, o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na przestronnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1250 m2, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

858 000 zł220 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Oferuję do sprzedania dom wolno stojący do wykończenia ( wyższy standard niż developerski) w miejscowości Pęclin gmina Wiązowna. Powierzchnia zabudowy 220 m2, powierzchnia użytkowa 166,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

493 500 zł143 m² 3 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy - Przedstawiam Do sprzedaży bardzo łądny Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na działce o pow. 180m2, z dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Rozkład Domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Baranowo,wielkopolskie

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Świetna, prestiżowa i niezwykle spokojna lokalizacja w samym sercu Baranowa oraz bardzo funkcjonalny układ, który zaspokoi potrzeby każdej rodziny, a także bardzo przystępna cena jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł112 m² 6 696,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Gotowy do zamieszkania! dostępny od zaraz! Polecam dom wolno-stojący położony w Gminie Czernica. Budowany według projektu `syrenka` Archipelagu z ceramiki, ocieplony styropianem 15 cm. Pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mieszka I

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 100 m2, usytuowany na działce 2 ary. Dom znajduje się na osiedlu Mieszka I. Na działce znajduje się garaż wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

388 500 zł84 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:169 m²

Przedstawiam Do sprzedaży ładny Segment wewnętrzny o powierzchni ok. 83,5 m2, w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład Domu jest następujący : Parter : wiatrołap, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

518 500 zł136 m² 3 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Segment o powierzchni ok. 130m2, usytuowany na Nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budynek jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łośno

Łośno,lubuskie

479 000 zł154 m² 3 110,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Umowa przedwstępna. Dom wolnostojący położony w Łośnie, 12 km od Gorzowa. Wybudowany w 2010 r. o pow. całkowitej 154 mkw, pow. użytkowej 134 mkw.; ocieplony, otynkowany. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrówek

Ostrówek,mazowieckie

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Siedlisko o powierzchniowi 5 tys. m2 z bezpośrednim dojściem do Wisły. W skład gospodarstwa wchodzi: - równa i kształtna działka o powierzchni 0,5 ha bezpośrednio granicząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej. Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min)! Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

520 000 zł130 m² 3 998,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez podatku pcc! 0% prowizji! zakup od dewelopera! atrakcyjna cena! wysoka ściana kolankowa! Gorąco polecam dom w zabudowie Bliźniaczej znajdujący się w Dobrzykowicach! Dom budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 635 000 zł233 m² 7 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym Willa położona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Budynek zaprojektowane w sposób mający zapewnić jak największy komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 550 000 zł489 m² 7 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 869 m²

Przestronna, funkcjonalna willa z basenem, zbudowana na pięknej, dużej działce nad Jeziorką w Konstancinie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Cicha spokojna okolica. Podobne nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

492 000 zł120 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji. Do sprzedania 5 pokojowy segment o powierzchni 120m2 w nowo budowanej inwestycji. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz ogródek. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drozda

Szczęsne,mazowieckie

820 000 zł362 m² 2 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Do sprzedania dom w spokojnej i cichej okolicy Szczęsne 4 km. od Grodziska Maz. Dom o pow. użytkowej 306.7m2 postawiony w 2006 roku usadowiony na działce 1670m2. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Agencja nieruchomości oferuje do sprzedaży pół bliźniaka w miejscowości Henryków-Urocze w stanie surowym zamkniętym (tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, wylewki, ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

819 500 zł132 m² 6 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy - Przedstawiam Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o pow. ok. 132 m2, usytuowany w dobrej lokalizacji Brwinowa , z pięknie zagospodarowaną działką o pow ok. 300m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeruzal

Jeruzal,mazowieckie

240 000 zł1 300 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam posiadłość w centrum jeruzala/wilkowyjach k. Mińska Mazowieckiego. Działka ogrodzona o powierzchni 1300m,dom do zamieszkania. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka i kotłownia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Makowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

710 000 zł180 m² 3 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 5 pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rogalin

Rogalin,lubelskie

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mamy do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Rogalin koło Hrubieszowa (5 km od przejścia granicznego Zosin). Dom bezpośrednio przy trasie na granicę. Położony na dużej działce (30 ar).