dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Piasek

Piasek,śląskie

360 000 zł155 m² 2 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Prezentujemy dom jednorodzinny położony w Piasku k. Pszczyny w bardzo dobrej lokalizacji Budynek jednorodzinny w konstrukcji szkieletowej posadowiony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł220 m² 3 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Dom z użytkowym poddaszem- i piętro, o powierzchni ok. 220 m2, usytuowany na peryferiach Grodziska, na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pod Grapą

Pewel Mała,śląskie

269 000 zł95 m² 2 831,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

- pewel Mała. Solidny dom murowano-drewniany w Beskidach na dużej, widokowej, ładnie zagospodarowanej działce - Kochasz góry, wędrówki oraz ciszę i spokój - to miejsce jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rząska

Rząska,małopolskie

722 000 zł121 m² 5 985,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Expander Advisors prezentuje: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120m2 z wbudowanym garażem oraz miejscem postojowym. Na powierzchnię domu składa się: parter - wiatrołap - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

4 150 000 zł450 m² 9 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:601 m²

Wolnostojący dom dla dużej rodziny położony na Starym Wilanowie. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowa, daje duża prywatność. Zadbany i intymny ogród z automatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiejce

Wiejce,lubuskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Wiejce, gmina Skwierzyna. Lokalizacja idealna dla osób poszukujących cichego i spokojnego miejsca na ziemi, chcących ukryć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prusice

Prusice,dolnośląskie

650 000 zł154 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Komfortowy dom, niewymagający remontów. W pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Możliwa zamiana na dwa mieszkania we Wrocławiu. Duża działka 1700 metrów kwadratowych z indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Przyjaźń,pomorskie

599 000 zł214 m² 2 799,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 166 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w malowniczej kaszubskiej miejscowości Przyjaźń. Nieruchomość znajduje się na pięknej, dużej działce w sąsiedztwie luksusowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rejtana

Pępowo,pomorskie

575 000 zł114 m² 5 042,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Lokalizacja: pępowo, gmina Żukowo, ok. 20 km od Gdańska. To spokojne miejsce do życia, urokliwe i malownicze. Dzięki dobrze rozbudowanej sieci dróg oraz oddalonych o zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łaszewo

Łaszewo,zachodniopomorskie

200 000 zł96 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 96m2 składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, częściowo podpiwniczony z dużym strychem, który można zaadoptować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

319 800 zł102 m² 3 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy - Przedstawiam na sprzedaż Apartament 3 -4 pokojowy, usytuowany na I piętrze i Poddaszu, o powierzchni ok. 102 m2, na Nowym Osiedlu - w pięknym otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł160 m² 1 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony w Bierawie. Dom wymaga remontu. Składa się z 5 pokoi, kuchni i łazienki. Działka duża i długa o powierzchni 0,1600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

980 000 zł360 m² 2 718,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Duży I nowoczesny dom W przeźmierowie na sprzedaż Szukasz dużego, nowoczesnego i komfortowego domu rodzinnego w podpoznańskim Przeźmierowie? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Porąbki

Łodygowice,śląskie

379 000 zł158 m² 2 398,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Łodygowice - nowoczesny dom bez barier. Ostatni budynek! Budowanie domu to duże wyzwanie. Należy też pamiętać, że to inwestycja na całe życie. Nasza oferta to gotowy dom w stanie pozwalającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

432 000 zł91 m² 4 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Ostatnia szeregówka okolice ul.Krakowskiej CENA PROMOCYJNA SEGMENT ŚRODKOWY 432 000 PLN - STAN DEWELOPERSKI 5 pokoi, 1 kuchnia, 1 łazienka, kotłownia, kominek Powierzchnia segmentu - 90,96 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Porażyn

Porażyn,wielkopolskie

372 867 zł113 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony ok. 4 km od centrum Opalenicy w Porażynie przy parku. Dom składa się: - wiatrołapu, holu, toalety, salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łodygowice

Łodygowice,śląskie

169 000 zł90 m² 1 882,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Łodygowice centrum - dom Z działką 600 m 2 Największym atutem nieruchomości jest położenie domu jest w samym centrum Łodygowic, szybki dojazd do Żywca i Bielska. Dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Garnek,śląskie

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 100 m2, dom stoi na działce o powierzchni około 1200m2 w pełni ogrodzonej, dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Dom stoi na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ogród | 125m2 | 3xparking | Zielone tereny | Garaż Piękny dom, bardzo dobre materiały, wysoka jakość wykończenia 125 m2 oraz duży 280 m2 ogród, wyjście z salonu na taras. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 200 000 zł200 m² 5 997,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecam serdecznie nowy, czteroletni dom wolnostojący W gliwicach posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany z porotermu, ocieplony styropianem, ze spadzistym dachem krytym dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 150 000 zł96 m² 11 979,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż 10 -letni dom wolnostojący (2008 r.) położony w nadmorskiej miejscowości Międzywodzie, 100 m od brzegu morskiego, w zacisznym otoczeniu lasu i zieleni. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sękowo

Sękowo,wielkopolskie

375 000 zł93 m² 4 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż 12 domów jednorodzinnych parterowych na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Sękowie. Budynek zaprojektowano dla 4 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

799 000 zł230 m² 3 473,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Sprzedaż nowy, wolnostojący dom o pow. 180 m2. działka 531m2. Opole Kolonia Gosławicka. Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z garażem w bryle budynku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klonowo Górne,pomorskie

670 000 zł198 m² 3 383,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Budynek o powierzchni 198m2, posadowiony jest na dużej ponad 6000m2 działce. Na terenie posesji znajduje się także garaż i budynek gospodarczy o powierzchni 30 m2 i 50 m2. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kowalskiego

Biała Podlaska,lubelskie

465 000 zł148 m² 3 141,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferuję do sprzedania dom w zabudowie szeregowej mieszczący się w Białej Podlaskiej przy ul. Wacława Kowalskiego. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 255m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

13 750 zł400 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Syndyk masy upadłości dłużnika Sławomira Kozłowskiego - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zam. w gm. Morawica Ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boryszew

Boryszew,mazowieckie

599 000 zł192 m² 3 119,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Kupujący nie płaci pcc 2%. Oferuje Państwu do sprzedania jeden z dwóch domów w zabudowie bliźniaczej o pow. 192 m2 (użytkowej 149 m2), w stanie deweloperskim na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

472 000 zł102 m² 4 647,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Gotowy dom- segment skrajny- stan deweloperski Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej, budowane w Rzeszowie, dzielnica Przybyszówka, przy bocznej od ulicy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł440 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Rewelacyjny dom na cele inwestycyjne. Obecnie wynajęty do 08.2020. Bliźniak po generalnym remoncie na Mokotowie, okolica 'Pod Skocznią.' Parter: salon z kominkiem i ogrodem zimowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

850 000 zł176 m² 4 829,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż oferuję nowy dom położony w Głuszycy. Nieruchomość położona na ładnej częściowo zagospodarowanej działce ok. 2700 m2. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 136 m , na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min)! Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieruń

Bieruń,śląskie

349 000 zł85 m² 4 105,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:972 m²

Nowa cena! Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Bieruń Nowy, województwo śląskie, zlokalizowaną przy drodze krajowej nr 44 pomiędzy Tychami a Oświęcimiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 799 000 zł300 m² 5 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Luksusowy dom (300 m2), piękna działka ze starym lasem (4900 m2), 10 min. od centrum Białegostoku. Świetna lokalizacja - Niewodnica Kościelna na granicy z Markowszczyzną oraz Zalesianami - tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żary

Żary,lubuskie

570 000 zł228 m² 2 494,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 849 m²

Polecamy na sprzedaż ładny dom położony w Żarach, na dużej działce o pow. 1849 m2 w cenie 570 tys. Dom jest o pow. użytkowej około 200 m2. Na parterze nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Jarzębinowa

Książenice,mazowieckie

499 000 zł128 m² 3 914 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Książenice o pow. użytkowej 110m2 plus garaż w bryle budynku 17,5m2. Budynek w stanie developerskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

674 000 zł200 m² 3 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m2 , wybudowany w 2009 roku, położony w spokojnej, malowniczej okolicy, na działce o powierzchni ok. 1550 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł390 m² 3 843,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Warszawa Rembertów! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 390m na działce 1398m. 8 pokoi, 2 łazienki 2 toalety. Na parterze sypalnia, salon z gabinetem, kuchnia, przedpokój, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mętów

Mętów,lubelskie

549 000 zł300 m² 1 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom wolno-stojący, usytuowany w malowniczej okolicy w miejscowości Mętów, w pobliżu rzeki, spełniający wymogi domu dwurodzinnego, o powierzchni 227,5 mkw. Dom składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

589 000 zł119 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Budynek ma powierzchnię 119 m2. Jest wybudowany z pustaka ceramicznego, dach kryty dachówką. Duże doświetlenie wnętrza zarówno na parterze jak i na piętrze - wszystkie pokoje mają okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goraszewska

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł212 m² 11 745,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Poszukujesz niedrogiego domu w świetnej lokalizacji? Nie chcesz na starcie wydawać fortuny na remont? Lubisz po całym dniu pracy zrelaksować się aktywnie na łonie natury? Preferujesz szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Perłowa

Stawiguda,warmińsko-mazurskie

480 000 zł110 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:721 m²

dom czeka na odpowiedniego człowieka który zrozumie charakter i poczuje dobra energię więcej info tel.