dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ulubiona

Modlnica,małopolskie

669 000 zł156 m² 4 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Zamknięte kameralne osiedle przy spokojnej bezpiecznej ulicy jaką jest ulica Ulubiona w Modlnicy. Ulica ślepa z komunikacja wyłącznie dla właścicieli innych nieruchomości. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

418 000 zł88 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom według twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'miniaturka_24' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczemki

Karczemki,pomorskie

513 000 zł118 m² 4 347,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom według twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'w lucernie 4v2_346' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,małopolskie

680 000 zł120 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości trąbki gmina Biskupice ok. 9 km. od Wieliczki. Doskonała lokalizacja, w pobliżu łąk i terenów zielonych, a jednocześnie nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Unii Lubelskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

970 000 zł204 m² 4 764,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , usytuowany na działce o powierzchni 342 m 2 przy ul. Unii Lubelskiej. Nieruchomość ze względu na swoją lokalizację i rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Budynek mieszkalny o pow ok 100m2 i budynek gospodarczy na działce o pow.987m2 w centrum Błonia .Dom jednorodzinny składający się z wiatrołapu, kuchni, 5 pokoi, łazienki, WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł107 m² 6 046,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Inwestycja zakończona! Własny duży ogród + dwa miejsca parkingowe. - powierzchnia domu - 107,34m2 - powierzchnia działki - 316,20m2 - powierzchnia ogrodu - 209,93m2 Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

449 000 zł160 m² 2 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom o pow. 160 m kw na działce 495 m kw. Na parterze 3 pomieszczenia, kuchnia, spiżarnia, garaż; na piętrze 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój; wejście na strych. Dom z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

479 000 zł121 m² 3 970,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! Gorąco polecam budynki w zabudowie szeregowej, położone w Kiełczowie. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

825 000 zł99 m² 8 299,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc. Oferuję do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim po wschodniej stronie Józefowa. Rozpoczęcie budowy wrzesień 2020 r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Staw

Staw,wielkopolskie

225 000 zł160 m² 1 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolno stojący O pow. 160m2, mieszczący się na działce o powierzchni 500m2. Dom z cegły, dach z eternitu. W skład domu wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

509 000 zł121 m² 4 218,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! Gorąco polecam budynki w zabudowie szeregowej, położone w Kiełczowie. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biskupice

Biskupice,małopolskie

1 399 000 zł250 m² 5 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż gotowy dom (215mkw) o wysokim standardzie wykończenia na dużej 36a działce w otoczeniu lasu , wraz z wolnostojącym garażem o powierzchni 27mkw. Dom z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

450 000 zł196 m² 2 296 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zapraszam na prezentację przestronnego domu o powierzchni z garażem (ok. 40m2) w bryle budynku o powierzchni łącznej ok. 195 m2, usytuowanego na działce o powierzchni ok. 540m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 23 Października

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 299 000 zł220 m² 5 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Polecam na sprzedaż ciekawą z potencjałem nieruchomość położoną w doskonałej lokalizacji w centralnej cześci Tarnowa Podgórnego. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łęgi

Łęgi,zachodniopomorskie

760 000 zł183 m² 4 153,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany na działce o powierzchni 1250 m2. Na powierzchnię użytkową 184 m2 składa się : na parterze duży salon (35 m2), kuchnia (15m2), toaleta (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z loggią Biskupice

Biskupice,małopolskie

850 000 zł320 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż majestatyczna rezydencja w stylu włoskim w otoczeniu lasu , wraz z budynkiem gospodarczym ( można przerobić na mieszkalny np domek dla gości, warsztat pow 70m2), wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

474 000 zł139 m² 3 410,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Dom według twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'kajtek_194' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

725 000 zł148 m² 4 899 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim, 148m2. Nowy Targ. Odbiory 01.07.2021r. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana pobliżu w ul. Generała Władysława Sikorskiego w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

573 000 zł94 m² 6 095,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Cena zawiera wartość domu w stanie wykończenia mini ( 322 tys. zł - projekt: 'lucia dcb88_328' ) z panelami fotowoltaicznymi (roczny koszt utrzymania domu z ogrzewaniem i ciepłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

440 946 zł87 m² 5 068,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej w Dąbrówce k. Poznania. Dogodna lokalizacja: 20 minut dojazd do centrum - stacja pkp 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

420 000 zł81 m² 5 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej ok. 81 mkw ( 75 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

539 000 zł94 m² 5 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja Oferta na wyłączność Szukasz parterowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klimka

Gościcino,pomorskie

399 000 zł124 m² 3 217,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim,położonym przy ul.Klimka blisko A6. Lokal o powierzchni 124 m2 .Połowa tego bliźniaka ma pod sobą 531 m2 działki,nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górna

Łódź,łódzkie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Do sprzedaży dom typu bliźniak położony w osiedlu domów w okolicy centrum zdrowia matki polki, stawów Jana parter: 60 m2: dwa pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka z toaletą, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

395 000 zł109 m² 3 609,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

Rezerwacja Prezentujemy dwukondygnacyjny dom w świetnej lokalizacji z własnym ogrodem.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

430 000 zł211 m² 2 036,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej ok.211 m2, bez podpiwniczenia, z wbudowanym 2-stanowiskowym garażem, położony na pięknej działce o pow. 14 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łubno

Łubno,mazowieckie

300 000 zł160 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Działka o pow. 1597m2 zabudowana uroczym drewnianym domem z lat czterdziestych, po remoncie w 2004r. Budynek z bala został ocieplony od środka wełną mineralną i drewnem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

470 000 zł136 m² 3 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Cena zawiera wartość domu w stanie wykończenia mini ( 394 tys. zł - projekt: 'iskierka_6' ) z panelami fotowoltaicznymi (roczny koszt utrzymania domu z ogrzewaniem i ciepłą wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Reda

Reda,pomorskie

795 000 zł140 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Sprzedam Dom rok budowy 1996 i był to Dom mieszkalny,aczkolwiek, od 2016 roku jest prowadzona w nim działalnośc uslugowo noclegowa oraz gabinet kosmetyczny i centrum szkoleniowe. Gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

555 000 zł142 m² 3 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.472 m2, na peryferiach Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głowackiego

Gdynia,pomorskie

1 480 000 zł170 m² 8 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Piękny nowoczesny dom w otulinie lasu! Gdynia Mały Kack, cicha mało uczeszczana ulica, dom pięknie położony. Dom jednorodzinny , całkowicie zmodernizowany, prace modernizacyjne trwły od 2012r do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

412 000 zł136 m² 3 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w Lewinie Brzeskim o pow. 136 m2, 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia i garaż ma działce o pow. 900 m2. Dom jest sprzedawany w stanie wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelno

Strzelno,kujawsko-pomorskie

279 000 zł70 m² 3 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam ładny dom usytuowany na dużej pięknie zagospodarowanej działce w centrum miasta. Cena do negocjacji. Dokładne informacje podam telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gliwice

Gliwice,śląskie

669 000 zł131 m² 5 105,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Oferujemy do sprzedaży pół bliźniaka położonego w cichej uliczce w okolicy osiedla Obrońców Pokoju. Dom z lat 30-tych, częściowo podpiwniczony, rozbudowany w latach 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

795 000 zł164 m² 4 843,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjny dom parterowy z jednostanowiskowym garażem o powierzchni 164,13m2. Nowoczesny charakter budynku podkreślają duże przeszklenia, które doskonale doświetlają wnętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

1 199 000 zł205 m² 5 837,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Prezentowany przeze mnie dom jest gwarancją wygodnego i luksusowego życia w doskonałej lokalizacji i pięknym widokiem. Zapraszam Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciasne

Ciasne,podlaskie

670 000 zł260 m² 2 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Ciasne, gmina Supraśl. Nieruchomość o powierzchni ok. 200m2 została zbudowana z cegły lewkowo w 2013 roku. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hołubowiczów

Sobótka,dolnośląskie

579 000 zł80 m² 7 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom wolnostojący położony w Sobótce Górce ul. Hołubowiczów na osiedlu domów wolnostojący przylegającym do Ślężańskiego Parku Krajobrazowego 800m od wejścia do lasu. Gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radom,mazowieckie

720 000 zł160 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Szukasz miejsca, w którym wypoczniesz i zregenerujesz siły? Proponuję komfortowy dom z dużą działką, na której na wszystko jest miejsce. Poranna aromatyczna kawa na tarasie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł121 m² 4 950,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 121 m2 na działce 610 m2. Dom z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona w miejscowości Nowe Bielice, ul. Makowa. Dom.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij