dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Maszki,lubelskie

619 000 zł182 m² 3 401,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Oferujemy dom wolnostojący, wybudowany w 2012 roku, położony w miejscowości Wojciechów, z bardzo dobrym dojazdem do Lublina (obwodnicą ok 15 minut). Nieruchomość wybudowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

798 000 zł130 m² 6 138,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu w stanie pod klucz zlokalizowanego w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek. Dom wolnostojacy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

674 800 zł136 m² 4 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży Bardzo ładny Dom - Bliźniak o powierzchni ok. 136,5 m2, usytuowany w bardzo ładnej okolicy Milanówka. Rozkład Domu : Parter : salon z jadalnią ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warzno

Warzno,pomorskie

399 000 zł88 m² 4 534,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Dom według twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'miniaturka_24' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

630 000 zł151 m² 4 172,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży oferujemy dom parterowy wolnostojący zlokalizowany w Jaktorowie. Zbudowany z cegły, dach kryty dachówką ceramiczną, ocieplony.Duża działka całkowicie ogrodzona, od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogowo

Rogowo,kujawsko-pomorskie

480 000 zł170 m² 2 826,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:823 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue-Home, ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży Domu w Rogowie Lokalizacja idealnie nadająca się dla osób poszukujących cichego, spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łódź,łódzkie

790 000 zł126 m² 6 264,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Do sprzedaży dom z dużym salonem połączonym z jadalnią oraz otwartą kuchnią, z czterema sypialniami - w tym jedna na parterze domu. Do dyspozycji mieszkańców jest także duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

857 000 zł340 m² 2 520,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedaży pół bliźniaka luksusowo wyposażonego, w najlepszej lokalizacji w Brwinowie. Na parterze znajdują się: salon z tradycyjnym kominkiem oraz wyjściem na taras, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszewo

Miszewo,pomorskie

423 000 zł98 m² 4 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Dom według twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'decyma 2_547' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grębocin nad Strugą

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł160 m² 2 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł306 m² 3 758,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:598 m²

Nieruchomość ulokowana w spokojnym miejscu w sąsiedztwie zabudowy mieszanej, dojazd ulicą wyposażoną w media miejskie z oświetleniem. Blisko do autobusu mzk, koleki pkp, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

938 000 zł400 m² 2 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Świetny dom dla dwóch rodzin w Brwinowie. W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do pkp i centrum ok. 10 min. W najbliższej okolicy sklepy, przychodnia, apteka. Dom z 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnowo

Czarnowo,mazowieckie

774 000 zł183 m² 4 238,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Lubisz ciszę, spokój , bliskość natury, ale nie chcesz tracić kontaktu z miastem i jego atutami? Szukasz domu dla siebie i rodziny w okolicach Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Miasto nad Pilicą

Nowe Miasto nad Pilicą,mazowieckie

295 000 zł120 m² 2 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Do sprzedania siedlisko pod Nowym Miastem nad Pilicą w spokojnej, urokliwej miejscowości. Składa się z budynku mieszkalnego parterowego z poddaszem, dwóch budynków gospodarczych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

525 000 zł183 m² 2 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:376 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Grodzisku Mazowieckim. Bliźniak o powierzchni 140 m2 posadowiony na działce 376 m2. Na rozkład składa się: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocanka

Wrocanka,podkarpackie

139 000 zł100 m² 1 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Rezerwacja! Atrakcyjna nieruchomość za miastem. Zaledwie 10 km od centrum Krosna. Nieruchomość o powierzchni 86 ar zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz gospodarczym. Budynek mieszkalny z bali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

507 000 zł151 m² 3 357,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom według twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'mikołajek bis_257' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

569 000 zł132 m² 4 307,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! uwaga W cenie: - instalacja alarmowa bez systemu alarmowego - alarm i 4 czujki -ogrodzenie panelowe z trzech stron oraz pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

585 000 zł123 m² 4 756,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom według twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'bursztyn Plus_788' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 700 zł196 m² 2 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:186 m²

Zapraszamy na prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom - bliźniak o powierzchni ok. 195 m2, usytuowany w pięknej okolicy miasta. Pierwsze zdjęcia są wizualizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

680 000 zł143 m² 4 748,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferta bezprowizyjna! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. całkowitej 143,2m2 położony w miejscowości Zielonki Powierzchnia działki 380m2 Dom zlokalizowany jest na kameralnym ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwałowice

Chwałowice,dolnośląskie

420 000 zł144 m² 2 924,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Gorąco polecam dom parterowy w stanie surowym zamkniętym. Budynek budowany według projektu Ala o pow 143,6 mkw! Składa się z: 1. Wiatrołap 4,37 m2 2. Hall 8,87 m2 3. Pokój dzienny 35,02 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

396 000 zł79 m² 5 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:39 m²

Przedstawiam do sprzedaży Przestrony Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 79 m2, plus ogródek o powierzchni ok. 40 m2, usytuowany na parterze budynku w zabudowie szeregowej, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

509 500 zł122 m² 4 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

2 330 000 zł207 m² 11 256 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:254 m²

Dom jednorodzinny z ogrodem. Ostatnim najemcą był Atasze ambasady francuskiej. Położony w cichej i spokojnej części osiedla domów jednorodzinnych, teren zamknięty z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

620 000 zł157 m² 3 954,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego parterowego domu w stanie deweloperskim o pow. 156,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łódź,łódzkie

1 800 000 zł248 m² 7 252,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 946 m²

Do sprzedaży reprezentacyjny dom wolno stojący położony dużej działce. Ciekawy ogród z dużą ilością zieleni i systemem nawadniania. Podgrzewany basen o wymiarach (8 x 4 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 460 000 zł400 m² 6 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Unikatowa oferta willi. Świetna lokalizacja , reprezentacyjny budynek , po kapitalnym remoncie. Willa pochodząca z ok 1920 r , z zachowaniem elementów sufitu , podłóg , drzwi , marmuru na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

489 100 zł110 m² 4 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Zapraszam - Przedstawiam do sprzedaży Segment o pow. ok. 110m2, o nowoczesnej bryle, usytuowany na działce o powierzchni ok. 155 m2. Segment podzielony jest na część dzienną, parter, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mazowsze

Mazowsze,kujawsko-pomorskie

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić ofertę na wyłączność sprzedaży siedliska zlokalizowanego w centrum miejscowości mazowsze, gmina Czernikowo za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Brzezina,dolnośląskie

749 000 zł173 m² 4 339,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący (parterowy) z garażem zlokalizowany w miejscowości Brzezina, gmina Miękinia, zaledwie kilka kilometrów od granic Wrocławia. Dobry dojazd do Wrocławia, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polne

Lubin,dolnośląskie

495 000 zł170 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Dom, sprzedaż,lubin,polne Dom wolnostojący w Lubinie na oś. Polne (okolice szkoły podstawowej nr 8 ) o powierzchni użytkowej 110m2, pow. całkowitej ok 175m2 posadowiony na 5,38 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,mazowieckie

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam bliźniak w Zielonce. Dom położony jest w zielonej części Zielonki Bankowej. Rozkład; poziom zero :salon z aneksem , łazienka z kabiną prysznicową oraz przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 498 000 zł225 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 320 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy Do sprzedaży Nowoczesny, wygodny Dom o powierzchni ok. 225 m2, usytuowany na przepięknej działce ze stawem. Dom jest zbudowany z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 300 000 zł450 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Dom w strefie A, na Królewskiej Górze, bardzo dobrze utrzymany i na bieżąco konserwowany. Parter: salon z kominkiem połączony z jadalnią, razem 62m, kuchnia, wc, 2 pokoje / 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Niewodnicka

Białystok,podlaskie

565 000 zł121 m² 4 669,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

120,83 m powierzchni całkowitej (96,83 m2 użytkowej plus duże poddasze ok 25 m2). Dom z 2017 roku posiada jeszcze 2 lata gwarancji dewelopera. Wejście od strony ulicy, okna i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pyskowice

Pyskowice,śląskie

745 000 zł200 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy do zakupu dom typu bliżniak z 2000r położony w Pyskowicach, w dzielnicy domków jednorodzinnych. Dom budowany dla siebie, w technologii tradycyjnej, ocieplony, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

499 000 zł114 m² 4 358,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 114,5 m2, posadowiony na działce o powierzchni 343 metry kwadratowe, położony w Krapkowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

1 130 000 zł240 m² 4 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży domu w podtoruńskim lulkowie w cenie 1 130 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustroń

Ustroń,śląskie

680 000 zł120 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ustroń centrum dom skrajny szereg! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej skrajny. Działka 450 m2, zagospodarowana. Dom ocieplony, okna wymienione. Wewnątrz dom po kapitalnym remoncie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 648 900 zł225 m² 7 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Zapraszamy - Przedstawiamy do sprzedaży - Zapraszamy na Prezentację - Dom z 2017roku, o powierzchni bez skosów ok. 215 m2 w tym garaż w bryle budynku o pow. ok. 39m2 (ze skosami.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij