dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

544 520 zł92 m² 5 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dunajewskiego

Rudawa,małopolskie

480 000 zł132 m² 3 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

789 000 zł95 m² 8 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

400 000 zł180 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Woli Przypkowskiej k. Tarczyna i Wólki Kosowskiej. Działka o pow. 800 m2. Media: woda miejska, ogrzewanie na piec gazowy alternatywnie na piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

754 000 zł187 m² 4 032,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący - 5 pokoi, 186m2, działka 749m2. Budynek z garażem, poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, przekryty dachem czterospadowym. Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chocznia

Chocznia,małopolskie

465 000 zł200 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom wolnostojący położony w Choczni koło Wadowic. Budynek z 2000r., piętrowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 200m2, kryty dachówką, murowany (siporex), ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

410 000 zł220 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

29681. Polecam dom w złotopolu: 45 km od Torunia , 25 km Włocławka, 160 km od Warszawy. Dom położony przy trasie krajowej nr 10. Nieruchomość Wolna od zaraz. Dom wolnostojący parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 199 999 zł330 m² 3 660,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż cały, dwurodzinny bliźniak w Łazach k. Magdalenki. Dom podzielony na dwie części, stanowiący dwa osobne lokale dla 2 rodzin. Ogrodzenie kute, wykonane na zamówienie, ogró.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyczerpy Dolne

Częstochowa,śląskie

580 000 zł210 m² 2 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dom do wprowadzenia w dzielnicy Wyczerpy. Dom podpiwniczony, z letnią kuchnią, garażem z bramą na pilota. Parter: duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wygoda

Białystok,podlaskie

700 000 zł179 m² 3 910,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Dom wolnostojący o powierzchni 180m2(część mieszkalna) połączony z zakładem produkcyjno-przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w Stoku Lackim, wybudowany wg projektu Dom w Orchideach" o pow. 220 m2główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

498 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Blękwit

Blękwit,wielkopolskie

632 500 zł160 m² 3 953,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję Państwu sprzedaż niesamowitego obiektu w miejscowości Blękwit 11 (77-400 Złotów). Działka oddalona 500 m od Złotowa. Bardzo dobry punkt biznesowy. Można tu prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

489 000 zł136 m² 3 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Nowe domy szeregowe W mikołowie na pograniczu Z katowicami kupujący nie płaci pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy) Powierzchnia użytkowa- 136 m2 Stan surowy zamknięty! Parter

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

2 300 000 zł400 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż piękna Rezydencja w stylu śródziemnomorskim wykonana i wykończona w najwyższym standardzie (stuko veneziano, marmur, sztukateria). Dwa duże tarasy o łacznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 580 000 zł240 m² 6 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 308 m²

Piękna nieruchomość w Książenicach , położona na obszarze natura 2000, gwarantuje ciszę i prywatność w niepowtarzalnych okolicznościach przyrody. Dom w stylu dworkowym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

580 000 zł140 m² 4 152,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 140 mkw w miejscowości Turów, 5 minut od Wrocławia. Parter: salon (29,39 mkw), kuchnia (12,30 mkw), pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

339 000 zł97 m² 3 494,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Osiedle Wiosenne położone jest w Koninku - 3 km od granicy Poznania. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Proponujemy Państwu atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sulęczyno - dom gotowy do zamieszkania Nieruchomość znajduje się na Pojezierzu Kaszubskim w miejscowości Sulęczyno, powiat kartuski , województwo pomorskie. Położona zaledwie 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinki

Glinki,mazowieckie

539 000 zł200 m² 2 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam Państwu do zaoferowania uroczy dom w miejscowości Glinki gmina Karczew. Budynek został wybudowany na początku roku 2005, metodą tradycyjną z białej cegły. Mur trzywarstwowy nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 990 000 zł316 m² 6 289,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

Oferujemy do sprzedaży unikatową willę położoną w zacisznym zakątku niespełna 10 km od centrum Zielonej Góry. Budynek o wyjątkowej architekturze ze stylową wieżyczką i elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

310 000 zł160 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

29340. Polecamy! Dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Kwiatów w Lipnie. Dom piętrowy o powierzchni użytkowej 120 m2 z poddaszem nieużytkowym (istnieje możliwość zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży nieruchomość w zabudowie szeregowej wraz z lokalem handlowo- usługowym usytuowaną w dobrej lokalizacji w centrum miasta przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiechów

Trzebiechów,lubuskie

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Okazja dom z basenem! Przedstawiamy Państwu okazyjną ofertę sprzedaży komfortowego domu z wyposażeniem. Dom zlokalizowany jest w okolicy Sulechowa w gminie Trzebiechów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sorkwity

Sorkwity,warmińsko-mazurskie

1 700 000 zł320 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu posiadłość położoną w gminie Sorkowity (woj. warmińsko-mazurskie). Dom z dostępem do jeziora Gielądzkiego położonego na terenie Mazurskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławociesze

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł123 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 910 m²

Dom pięknie usytuowany, w spokojnej i malowniczej okolicy, blisko lasu a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum. Zaletą nieruchomości są również bardzo niskie koszty eksploatacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sucha

Zielona Góra,lubuskie

559 000 zł127 m² 4 401,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domy W cenie mieszkań, już od 349.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy etap budowy - osiedle złote piaski! oferta bez prowizji biura! jeśli posiadasz inną nieruchomość na sprzedaż, od której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

1 990 000 zł400 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Prezentujemy Dom położony w podwarszawskim Izabelinie około 9 km do granic Warszawy, 30 minut do lotniska Chopina i 20 minut do metra Młociny, ok. 200m do lasów Kampinoskiego Parku Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tańskiego

Stargard,zachodniopomorskie

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 782 m²

Dom typu "rezydencja" położony przy lesie na Os. Lotnisko w Stargardzie. Obiekt wolnostojący, dwupiętrowy, położony na działce o pow. 2782 m.kw. Budynek przedwojenny, w 1999 r. podany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 055 000 zł184 m² 5 727,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w zamkniętym osiedlu przy Alei Chopina. Zapraszamy do współpracy biura nieruchomości. Dom jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł74 m² 6 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

500 000 zł350 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Posiadamy w naszej ofercie dom wolnostojący usytuowany na duże działce. Dom w stanie deweloperskim zamkniętym. Wymienione okna na nowe-drewniane. Doprowadzona instalacja elektryczna do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 647 000 zł223 m² 7 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 751 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom z 2017 roku, o powierzchni bez skosów ok. 222 m2 w tym garaż w bryle budynku o powierzchni ok. 39m2 (ze skosami jest ok. 240m2), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawada

Zielona Góra,lubuskie

890 000 zł600 m² 1 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Posiadamy na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w trakcie budowy w miejscowości przyległej bezpośrednio do Zielonej Góry. Dom zaprojektowany jest w stylu dworkowym. Usadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kempingowa

Borówiec,wielkopolskie

379 000 zł112 m² 3 383,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Faktura , gwarancja , bez dodatkowych opłat! Promocyjna cena 419900brutto! Nowy bliźniak( oddanie do użytku wiosna 2020)! Przedmiotem sprzedaży jest połowa bliźniaka - 5 pokoi , budynek będzie oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilno

Mogilno,kujawsko-pomorskie

230 000 zł138 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta prywatna Sprzedam dom jednorodzinny w cichej i spokojnej miejscowości Wasielewko, w gminie Mogilno. Nieruchomość znajduje się 2,8 km (3 min samochodem) od Drogi Krajowej nr 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł134 m² 4 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 133 mkw (126 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec

Solec,mazowieckie

870 000 zł230 m² 3 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim 6 km od Konstancina. Dom położony jest na działce o pow. 1000 m2 w Solcu, 6 km od Konstancina - Jeziorna. Na dole budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głosków

Głosków,mazowieckie

1 060 000 zł182 m² 5 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Dom wolnostojący z podwójnym garażem w bryle budynku o powierzchni 181m2. Położony w zaciszu tui szmaragdowych w bliskiej odległości od Warszawy. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karlino

Karlino,zachodniopomorskie

250 000 zł82 m² 3 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam lub zamienię połowa domu, po remoncie kapitalnym plus 3 garaże. Zbudowany z cegły i ocieplony wraz z nową elewacją. Do budynku przynależne są 3 garaże ( dwa garaże wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żwirowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 000 zł266 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 935 m²

Szukasz niepowtarzalnego domu z pięknie zagospodarowanym ogrodem w ekskluzywnej dzielnicy Gorzowa Wielkopolskiego? Nie chcesz tracić czasu na formalności oraz budowę nowego domu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij