dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

600 000 zł156 m² 3 858,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje dom w bliskich okolicach Jeleniej Góry Ten przepiękny wolnostojący dom wybudowany w stylu tyrolskim znajduje sie w samych Karkonoszach bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł126 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Mam do zaoferowania Państwu środkowy segment o powierzchni 126m2 z działką 210m2 w urokliwym miejscu Grodziska Mazowieckiego. Świetna lokalizacja w pobliżu nowa szkoła, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

673 900 zł204 m² 3 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 204 m2 , wybudowany w 2009 roku, położony w spokojnej, malowniczej okolicy Grodziska Mazowieckiego, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż segment skrajny, zlokalizowany na kameralnym osiedlu zamkniętym, w Józefosławiu pod Piasecznem. Segment z 2001 r., bardzo dobrze utrzymany, wyposażony w media miejskie (woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

590 000 zł218 m² 2 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

29805. Sprzedam dom 5 - pokojowe, w spokojnej lokalizacji stawki. Dom szeregowy, środkowy, rok budowy 1997, 3 - kondygnacyjny, cegła/pustak, ocieplony styropianem, dach papa termozgrzewalna, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

890 000 zł194 m² 4 587,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wykończony w nowoczesnym stylu z udziałem projektanta wnętrz. Salon z kominkiem o pow. 25.6m2 połączony z kuchnią otwartą na jadalnie o pow.18,1m2. Na poddaszu cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

7 200 000 zł1 100 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:635 m²

Kamienica na sprzedaż w ścisłym centrum miasta, niedaleko Skweru Kościuszki jest najlepszą inwestycją jakiej można dokonać! W kamienicy znajdują się trzy lokale usługowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Borowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

700 000 zł90 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Oferujemy do sprzedaży klimatyczny, mały dom na bajecznej działce w bardzo atrakcyjnej cenie. Klimatyczny, ciepły dom na skarpie w Konstancinie. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Łomianki,mazowieckie

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena do negocjacji Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej ok 400m2. w najbliższych okolicach centrum Łomianek, z pięknym ogrodem. Komfortowy dom wolnostojący, przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilcze

Wilcze,wielkopolskie

820 000 zł133 m² 6 165,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Całoroczny dom Z klimatyzacją przy samym jeziorze! Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną nieruchomość, położoną bezpośrednio nad brzegiem jeziora Wilcze. Dom 133m2 wybudowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gliwice

Gliwice,śląskie

870 000 zł130 m² 6 672,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Prezentujemy do zakupu dom - segment szeregu - zlokalizowany na os. Chemicznym. Dm piętrowy, częściowo podpiwniczony, o pow. użytkowej 130 m2 zostałwybudowany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,047 mkw zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok 280 z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 649 500 zł218 m² 7 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży Dom z 2017roku, o powierzchni bez skosów ok. 218 m2 w tym garaż w bryle budynku o pow. ok. 39m2, natomiast ze skosami jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Sufczyńska

Wola Sufczyńska,mazowieckie

495 000 zł160 m² 3 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

dom w stanie surowym zamkniętym - 120 m2 (plus poddasze 50 m2 do zagospodarowania) na działce budowlanej o powierzchni 1720 m2. Dom posiada instalację eklektyczną oraz sanitarną rozprowadzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Leszno,wielkopolskie

480 000 zł182 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w cichej lokalizacji, z potencjałem cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 182 m2 (powierzchnia użytkowa 110 m2) na działce o powierzchni 650 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Kamienica

Stara Kamienica,dolnośląskie

850 000 zł258 m² 3 298,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Do zaoferowania dom wolnostojący w Starej Kamienicy Na sprzedaż dom wolnostojący z wiatą drewnianą , tarasem, garażem i pięknym ogrodem z widokiem na Karkonosze. Dom posiada 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Komorów

Komorów,mazowieckie

864 000 zł160 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro obrotu nieruchomościami Mrs Residents ma przyjemność przedstawić Państwu nowo powstałą inwestycje zlokalizowana na pograniczu Nowej Wsi Warszawskiej oraz Granicy w powiecie pruszkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rolnicza

Łomianki,mazowieckie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedmiotem sprzedaży jest ostatni segment w Kiełpinie obok Łomianek, inwestycja znajduje się przy ul. Jarzębinowej przy najnowocześniejszym gminnym placu zabaw. Znajdują się tam boiska do piłki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

699 000 zł163 m² 4 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Ruszyła budowa nowej inwestycji w Owczarni (gm. Brwinów) na granicy z Podkową Leśną. Doskonale zlokalizowana komunikacyjnie miejscowość pod samą Warszawą , w niesamowicie urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

378 000 zł103 m² 3 657,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Dom jednorodzinny, energooszczędny położony w pobliżu miasta płońsk. Osiedle docelowo zabudowane 40 domami, podzielone na 4 ulice po 10 domów tworzących zamknięte części osiedla bogusławice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł98 m² 4 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom Parterowy Wolnostojący 98 m2 | 4 pokoi | Świlcza koło Rzeszów Do sprzedaży dom parterowy wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany blisko Rzeszowa w miejscowości Świlcza na 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguchwałowice

Boguchwałowice,śląskie

760 000 zł115 m² 6 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Witam, mam do sprzedania dom w linii brzegowej jeziora w którym będziesz mieszkał prawie za darmo. Dom jest ocieplony 15 cm czarnym styropianem i pokryty tynkiem mineralnym, okna 6-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

765 000 zł172 m² 4 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 172 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2, w cichej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płońsk

Płońsk,mazowieckie

378 000 zł103 m² 3 657,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

540 000 zł126 m² 4 276,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam dom wolnostojący, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Drzonków

Zielona Góra,lubuskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom W zabudowie szeregowej w Drzonkowie. Dom jednorodzinny do odświeżenia położony na osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy, blisko lasu. Projektowany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrzatusz

Skrzatusz,wielkopolskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

NA sprzedaż! Dom wolnostojący w Skrzatuszu, gm. Szydłowo! Pow. użytkowa 90 m 2! 4 pokoje! Budynki gospodarcze, garaż oraz budynek warsztatowy! Pow. działki 8800 m 2! koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kołaczkowskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł123 m² 5 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:115 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

849 000 zł180 m² 4 727,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Urokliwy i Bezpieczny Azyl dla Twojej rodziny Doskonale usytuowany dom to azyl spokoju dający poczucie bycia za miastem niespełna pięć minut spacerkiem do lasu i tylko dwie minuty do mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Małomice

Lubin,dolnośląskie

519 994 zł116 m² 4 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szereg skrajny W lubinie stan deweloperski Powierzchnia całkowita 115,5 m 2. Budynek skrajny z ogródkiem o pow. 270 m 2 na nowo powstającym osiedlu z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

90 000 zł162 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Proponuję Państwu dom do kapitalnego remontu we wsi Rębiszów, nieopodal Świeradowa Zdroju. Na powierzchnię domu składają się trzy kondygnacje, parter, pierwsze piętro oraz strych. Dom częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Swoszowice

Kraków,małopolskie

659 000 zł146 m² 4 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Expander Advisors prezentuje: kompleksowe osiedle domów jednorodzinnych w malowniczej, pełnej zieleni przestrzeni, okalanej rzeką Wilgą i pięknym starodrzewem. Zakup bez podatku pcc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Braniborskie

Zielona Góra,lubuskie

850 000 zł288 m² 2 953,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom o pow. 287,79m2 (piwnica o pow. 95m2), który znajduje się na działce o pow. 594m2 na osiedlu Braniborskim w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzcińsko-Zdrój

Trzcińsko-Zdrój,zachodniopomorskie

599 000 zł254 m² 2 356,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze! W ofercie do sprzedaży prezentujemy dom wolnostojący zlokalizowany w przepięknej miejscowości Trzcińsko Zdrój. Posesja ogrodzona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

720 000 zł143 m² 5 039,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Firma Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować segment składający się z trzech poziomów mieszkalnych oraz garażu na poziomie 0, zlokalizowany w podwarszawskim Józefosławiu gm. Piaseczno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otwock

Otwock,mazowieckie

694 300 zł143 m² 4 857,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Wygodnie. Spokojnie. tu, zajrzyj, polub i kup! Na parterze salon z dużymi przeszkleniami, jadalnia i aneks kuchenny. Są trzy wyjścia na taras. Salon od strony południowej, wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

484 000 zł152 m² 3 175,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Polecamy Państwu nowoczesny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Barszczewie k. Choroszczy. Budynek położony jest w obrębie zamkniętej, kameralnej inwestycji 2 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

649 000 zł146 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

569 800 zł128 m² 4 441 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do Sprzedaży Dom- 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim, o powierzchni ok. 129 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300 m2, zdjęcia pierwsze są z poprzedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bacieczki

Białystok,podlaskie

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Okazja: budynek typu bliźniak, trzy poziomy plus piwnica, razem 240 m2. Osiedle Bacieczki, w spokojnej uliczce, a jednocześnie 5 min. do centrum miasta. Parter to 60 m2: salon, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

120 000 zł140 m² 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 227 m²

Na sprzedaż dom do remontu na niespełna 1ha działce budowlano-rolnej. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Skrzyszowa. Dom z lat 50', do remontu, podpiwniczony.