dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 303 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

830 000 zł196 m² 4 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy położony w gminie Promna, powiat białobrzeski na północnej skarpie rzeki Pilica. Dom o powierzchni całkowitej około 200 m2, użytkowej 185 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brynicka

Piekary Śląskie,śląskie

470 000 zł135 m² 3 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż połówka nieruchomości w zabudowie bliźniaczej - Segment A - strona lewa - w spektakularnej lokalizacji w Kozłowej Górze. Klient nie płaci 2% pcc! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł109 m² 5 495,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, całkowicie wykończony na działce o pow. 318m2. Powierzchnia domu całkowita 109m2, użytkowa 100m2. Na parterze: a) salon z kominkiem 30m2; b).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł362 m² 4 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:703 m²

Do sprzedania oferujemy ładny dom położony w centrum Wrocławia. Dom położony w miejscu dobrze skomunikowanym .W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe 118,121,130,128.131 oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Novator Centrum Nieruchomości poleca : Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w zielonej części Bydgoszczy - w dzielnicy Miedzyń. Nieruchomość ma 2 poziomy i składa się z: - poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł207 m² 5 314,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Segment środkowy położony na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej. Niewątpliwym atutem ofery jest lokalizacja gwarantująca dobry dostęp do infrastruktury i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabłudów-Kolonia

Zabłudów-Kolonia,podlaskie

299 000 zł134 m² 2 231,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:897 m²

Polecamy dom wolnostojący położony w miejscowości Zabłudów-Kolonia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej wynoszącej 134m2 została zbudowana w 2009 roku system kanadyjskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

275 000 zł97 m² 2 835,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:71 m²

Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny wolnostojący, zjadający się w miejscowości Wrzosowo położonej nad jeziorem Wrzosowskim a oddalonej zaledwie ok 2 km od wybrzeża morskiego (dziwnówek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł109 m² 2 569,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Uwaga! nowa inwestycja mieszkaniowa! rzeszów - os. Budziwój rynek pierwotny! 0% prowizji biura 0 zł podatku od czynności cywilno - prawnych (pcc) 0 zł za doradztwo kredytowe Prezentujemy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 578 000 zł331 m² 4 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 001 m²

Przedstawiam do sprzedaży niezwykle Atrakcyjny, bardzo Przestronny, ładny Dom o powierzchni ok. 333m2, usytuowany na Pięknej działce otoczonej lasem o pow. ok. 13.000 m2, Rozkład domu : Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł108 m² 2 767,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osiniec

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 150 m2, usytuowany centralnie na działce 1000 m2. Nieruchomość jest otoczona ponadczasowym, 30-letnim ogrodem. Widok z okien na okalającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

492 000 zł120 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji. Do sprzedania 5 pokojowy segment o powierzchni 120m2 w nowo budowanej inwestycji. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz ogródek. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

489 000 zł110 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Zapraszam - Przedstawiam do sprzedaży Segment o pow. ok. 110m2, o nowoczesnej bryle, usytuowany na działce o powierzchni ok. 155 m2. Segment podzielony jest na część dzienną, parter, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głowno

Głowno,łódzkie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:95 m²

Kamienica - dom- lokal W centrum głowna 150 m 2 Przedmiotem sprzedaży jest kamienica w centrum Głowna , położona na Placu Wolności , wybudowana w 2012r z pustaka ceramicznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

930 000 zł254 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu dom w cichej, atrakcyjnej okolicy na Wrzosach. Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem użytkowym i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sadul

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł426 m² 6 110,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

@page { margin: 2cm } p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2 } Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

700 000 zł112 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 111 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.350 m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piaski

Kamieńczyk,mazowieckie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wolnostojący dom 200 m od rzeki Bug, umeblowany, uzbrojony, do wprowadzenia od zaraz. Okolica trasę S8 od Warszawy, urokliwa miasteczko ze wszelkimi wygodamistodola, cieplarnia na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Dom z garażem wolnostojącym na Maślicach! Polecam na sprzedaż klimatyczny czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej z 1930 roku o powierzchni całkowitej 160 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

555 000 zł307 m² 1 807,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom o powierzchni 307m 2 na działce o powierzchni 1400m 2 w Górze Kalwarii w miejscowości Marianki, znajduje się on na nowym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

1 690 000 zł235 m² 7 195,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w rejonie miejscowości Węgrzce Działka 9a , teren z widokiem na panoramę miasta. Kontakt Więcej na Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przylesie

Przylesie,opolskie

169 000 zł120 m² 1 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 120m2 wraz z pomieszczeniami gospodarczymi położony we wsi Przylesie w gminie Olszanka. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kusocińskiego

Palmiry,mazowieckie

1 535 000 zł256 m² 5 996,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej rodziny? Cenisz sobie ciszę i spokój? Marzysz, aby zaszyć się w zaciszu pięknego, przytulnego domu a w wolnej chwili zrelaksować się we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

479 000 zł220 m² 2 175,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Polecam duży dom dwurodzinny, wolnostojący W nieborowicach, 11 km od centrum Gliwic. Blisko lasu, w otoczeniu domków, przy ładnej, spokojnej uliczce. Dom z lat 80tych, z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

398 000 zł103 m² 3 850,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Dom jednorodzinny, energooszczędny położony w pobliżu miasta płońsk. Osiedle docelowo zabudowane 40 domami, podzielone na 4 ulice po 10 domów tworzących zamknięte części osiedla bogusławice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

420 000 zł125 m² 3 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kiełczów okolica. Aktualnie w trakcie budowy, stan surowy zamknięty. Na zdjęciu dom jak będzie wyglądał po wykończeniu. Budynek w zabudowie bliźniaczej łączony garażami na działce 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dąb

Katowice,śląskie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:404 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w Katowicach w dzielnicy Dąb w okolicy C.H. Silesia City Center. Nieruchomość o powierzchni ok 120 m2 położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

484 000 zł152 m² 3 175,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Polecamy Państwu nowoczesny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Barszczewie k. Choroszczy. Budynek położony jest w obrębie zamkniętej, kameralnej inwestycji 2 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 000 zł126 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży budynki w zabudowie szeregowej, położone na kameralnym osiedlu w zielonej i atrakcyjnej dzielnicy Grodziska Mazowieckiego. Przedsięwzięcie obejmuje budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Pomyśl, jak zmienić mogłoby się Twoje życie, gdyby Twój dom otaczał piękny i duży ogród, tuż za rogiem czekała na Ciebie plaża, a cała okolica wpisana byłaby w bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlików

Siedlików,wielkopolskie

730 000 zł377 m² 1 936,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Agroturystyka | | Siedlików koło Mikstatu Szukasz miejsca pod inwestycje? Oazy spokoju z dala od miejskiego zgiełku? Nieruchomości w sąsiedztwie lasu? Jeśli odpowiedz na te pytania brzmi 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodworska

Wrocław,dolnośląskie

805 428 zł138 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest pięciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

269 000 zł154 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom w stanie surowym otwartym. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 153 m kw. Garaż o powierzchni 18 m kw. mieści się w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Deszczno

Deszczno,lubuskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż małe domki całoroczne o powierzchni 35m2 położone 10 minut od centrum Gorzowa! Domek składa się z 2 pokoi, saloniku z kuchnią oraz toaletą. Każdy domek posiada ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dunajewskiego

Rudawa,małopolskie

480 000 zł104 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom wolno stojący, mieszczący się w kameralnej zabudowie w Rudawie. Zakup bez prowizji oraz podatku pcc. Parter to przestronny salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 090 000 zł171 m² 6 374,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom parterowy o powierzchni 171 m2. Działka o powierzchni 1093 m2. Dom zbudowany został w 2015r. Salon, kuchnia, 2 łazienki i 4 sypialnie, pomieszczenie techniczne. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

358 000 zł117 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Zaczerniu: nieruchomość do wykończenia usytuowana na 5-cio arowej działce. Zaledwie 3 minuty do Rzeszowa! Przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalny dom, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dolaszewo,wielkopolskie

749 000 zł148 m² 5 050,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Nowa korzystna cena! komfortowy, parterowy dom Z malowniczym ogrodem w Dolaszewie! o pow. użytkowej 119 m 2 całkowitej 148,30 m 2 działka O pow. 912 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 629 702 zł143 m² 11 361,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Bez prowicji! Bez podatku pcc! Oferta dotyczy ustawnego wyjątkowego domu na inwestycji Aleja Dębowa na wrocławskim Borku. Jest to bardzo dogodne miejsce na mapie miasta. Deweloper zadbał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wygoda

Białystok,podlaskie

525 000 zł150 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

* wygoda * Atrakcyjne szeregówki * Kupujący zwolniony z podatku pcc (2%) Zapraszamy państwa na bezpłatną prezentację nowych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na popularnym osiedlu.