dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

  Świetnie wykończone mieszkanie (parterowe). 80 m2 oraz duży 300 m2 ogród, wyjście z salonu na taras. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni (możliwość przerobienia na 3),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł104 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 699 m²

Zapraszamy - Przedstawiam Na sprzedaż Dom usytuowany Bardzo Blisko Grodziska Maz, jednorodzinny z 2000 roku ,o powierzchni ok. 103 m2, usytuowany w uroczej, bardzo ładnej miejscowości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

345 500 zł70 m² 4 901 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:142 m²

Przedstawiam na sprzedaż segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok.70m2 z ogródkiem 140m2. Dom składa się z 2 sypialni i salonu z aneksem kuchennym oraz pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Luboń,wielkopolskie

495 000 zł109 m² 4 547,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Okazja - przestronny bliźniak ok 110 m2 oraz z ogrodem i 2 miejscami postojowymi. Dom świetnie zlokalizowany, przy asfaltowej, lokalnej, cichej ulicy o niewielkim natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

619 000 zł132 m² 4 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

0% prowizji! komfortowy dom 5 pokoi! garaż + 2 miejsca postojowe! lokalizacja: kiełczów ul. Polna (miejscowość położona 5km od Wrocławia). Dobry i szybki dojazd do miasta. Spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gryczana

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł85 m² 5 893,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowy segment w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

350 000 zł230 m² 1 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

28992. Piękny dom w stanie do wykończenia w Centralnej części Ciechocinka. Położóny na dużej 1155m2 działce dom duży o powierzchni 230 m2 i 90 m2 piwnicy.Dom do wykończenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

575 000 zł101 m² 5 677,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie parterowej bliźniaczej w zielonym Szczodrem w niedalekiej odległości od pięknego, zabytkowego parku. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Babice

Babice,małopolskie

270 000 zł187 m² 1 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo ładne, 2 nowe domy w stanie surowym otwartym. Budynki parterowe wzniesione na rzucie prostokąta, wybudowane będą według projektu "pliszka IV". Na aktualnym etapie istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudna Wielka

Rudna Wielka,podkarpackie

460 000 zł125 m² 3 686 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 4 niezależnymi pokojami, garażem w bryle - projekt z dużym jasnym oknem w salonie oraz tarasem od południa. Oferta bez prowizji od kupujących 0 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

550 500 zł140 m² 3 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiamy - Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 141,5m2, oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim, usytuowany na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

549 000 zł132 m² 4 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom bez skosów! wszystkie media miejskie! atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: dobrzykowice (8km od Wrocławia). Dobry i szybki dojazd do miasta, dodatkowo komunikację ułatwia rozbudowywana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 750 000 zł320 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z dużym potencjałem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł140 m² 3 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

509 900 zł123 m² 4 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Przedstawiamy - Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krosno,łódzkie

119 000 zł78 m² 1 525,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 865 m²

Krosno-Biadów, gmina Gorzkowice, dom dwupokojowy, sprzedaż - rezerwacja. Licencjonowane Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł91 m² 8 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedania nowy położony we Wrocławiu wykończony w lutym tego roku. Dom ma ok 108m po podłodze oraz 91m powierzchni użytkowej. Wykończony jest w podwyższonym standardzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

549 000 zł132 m² 4 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom bez skosów! wszystkie media miejskie! atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: nadolice Wielkie (8km od Wrocławia). Dobry i szybki dojazd do miasta, dodatkowo komunikację ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł175 m² 12 269,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, komfortowy i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na Wilanowie. Nieruchomość ta stanowi idealny wybór dla rodziny, która ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

699 900 zł138 m² 5 071,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż zadbany dom wybudowany w technologii przyjaznej alergikom na działce o pow.910 m2 położony w Opolu Chmielowicach. Pięknie zagospodarowany ogród zachwyca różnorodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący zlokalizowany w cichej i urokliwej części Szczawna - Zdrój. Budynek podpiwniczony, dwukondygnacyjny, z dachem dwuspadowym. Zbudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promienista

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

475 000 zł121 m² 3 925,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż Dom Bliźniak położony w malowniczej i spokojnej okolicy, zaledwie 2 km do obwodnicy Olsztyna na kolonii Wójtowo przy ulicy Promienistej. Piętrowy dom o powierzchni 117,45 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

670 000 zł130 m² 5 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy na Prezentację - Do sprzedaży Komfortowy i funkcjonalny segment o powierzchni 130 m2, z zagospodarowaną działką 200 m2 na zamkniętym osiedlu. Rozkład domu: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

510 500 zł123 m² 4 161 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł153 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni całkowitej 153 m2 (użytkowej 133 m2), posadowionego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

554 800 zł142 m² 3 907 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży Nowy Przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 142 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.470 m2, na peryferiach Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

420 000 zł81 m² 5 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej ok. 81 mkw ( 75 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lipków

Lipków,mazowieckie

970 000 zł340 m² 2 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni 400m2 z piękną zieloną działką Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej ok. 133 mkw (126 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

599 000 zł158 m² 3 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Duża działka! pompa ciepła! tylko U nas 2 000zł W prezencie!* lokalizacja: brzezia Łąka, miejscowość tuż za Kiełczowem. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, tylko 10 min od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Wilgą

Wrząsowice,małopolskie

659 000 zł146 m² 4 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedaży dom (bliźniak) położony we Wrząsowicach (około 11 km od Krakowa) w bardzo ładnej i kameralnej inwestycji. Dom jest o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

509 990 zł122 m² 4 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Przedstawiamy - Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

540 000 zł126 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Na sprzedaż nowy 4 pokojowy bungalow o powierzchni 126 m2 w spokojnej okolicy w Rynarzewie. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Projekt: "dom przy Przyjemnej 12" Extradom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

409 800 zł92 m² 4 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

W ofercie funkcjonalny bliźniak 92m2 stan deweloperski doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego zaciszna okolica blisko wkd i pkp, blisko centrum. Budynek wybudowany z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

405 000 zł200 m² 2 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesny i przestronny dom.TEN dom zdecydowanie warty jest Twojej uwagi. Oferujemy do sprzedaży segment eleganckiego i nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

540 000 zł127 m² 4 254,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:653 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera Na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmina Czernica. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł334 m² 4 191,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, w okolicy Traktu Lubelskiego, wawer. Dom po podstawowym remoncie, wszystkie media miejskie, duży ogr ód do zagospodarowania. Świetna propozycja dla dużych rodzin, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostatnia

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom w świetnej lokalizacji - okolice ul. Ślicznej. Dom w całości podpiwniczony - układ i wielkość pomieszczeń na załączonym rzucie. Część mieszkalna podzielona na dwa niezależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

449 000 zł111 m² 4 028,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Inwestycja zakończona- gotowy dom do odbioru! Polecam nowoczesny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej jedynie 4 km od Kiełczowa z ekologiczną pompą ciepła w cenie! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

499 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 517 m²

Dom wolnostojący posadowiony w części Wołczkowa zbliżonej do Jeziora Głębokiego. Dom o powierzchni użytkowej 100 m2 położony jest na działce 1517 m. Na parceli umieszczone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kingi

Białystok,podlaskie

800 000 zł260 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:912 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje dom 6-pokojowy o powierzchni 260m2 na sprzedaż w Białymstoku na ulicy św. Kingi na osiedlu Nowe Miasto. Dom jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, bez.