dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jelenia Góra,dolnośląskie

390 000 zł223 m² 1 748,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:925 m²

Numer oferty 1368 R E Z E R W A C J A! Tylko u nas oferta na wyłączność. Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dom wolno stojący na osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wartogłowiec

Tychy,śląskie

470 000 zł200 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:961 m²

! rezerwacja! Dom dwurodzinny o pow. ~200 m2. Całkowicie podpiwniczony. Strych. Działka o pow. 961 m3 w kształcie prostokąta. Media: prąd, woda, kanalizacja (gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Szczytno,warmińsko-mazurskie

260 000 zł140 m² 1 852,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:839 m²

Stan surowy otwarty rok budowy 2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

395 000 zł175 m² 2 251,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Umowa na wyłączność zarezerwowane Na sprzedaż stan surowy zamknięty z roletami antywłamaniowymi. Dom zlokalizowany jest w Wierzbnej, około 6 km od Świdnicy. Dom budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł108 m² 3 240,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferuję do sprzedaży szereg środkowy w atrakcyjnej części Piaskowej Góry. Dom świetnie skomunikowany położony w spokojnej i zielonej części osiedla. Na parterze mieści się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Piaski

Ruda Śląska,śląskie

380 000 zł141 m² 2 701,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach w rejonie ul. Na Piaski! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4, trasie N-S i trasie dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

849 800 zł157 m² 5 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Przedstawiam na sprzedaż Piękny Dom o powierzchni ok 156m2, znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy Żabiej Woli, usytuowany na zadbanej działce o powierzchni ok. 1430 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Witobel,wielkopolskie

570 000 zł143 m² 3 986,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

! oferta tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu wolnostojącego domu, jednopoziomowego z podwójnym garażem. Znajduję się on w miejscowości Witobel, koło Stęszewa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Imielin

Imielin,śląskie

420 000 zł144 m² 2 918,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Szanowni Państwo; oferujemy na sprzedaż nowoczesne segmenty, o wysokim standardzie, zlokalizowane w cichej i spokojnej części Imielina. Inwestycja obejmuje trzy budynki jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 500 zł141 m² 3 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Przedstawiamy - Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 141,5m2, oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim, usytuowany na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

530 000 zł450 m² 1 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż duży dom w Chorągwicy (310mkw) do remontu, położony na pięknej widokowej działce o pow 34a. Dom z lat 80 -tych , nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

813 630 zł140 m² 5 811,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu nową, kameralną inwestycje o wysokim standardzie deweloperskim, ulokowana w pięknej i spokojnej okolicy z cudownym widokiem na całą panoramę Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

799 000 zł117 m² 6 829,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w trzyrodzinnej Willi na kameralnym osiedlu w Warzymicach. Budynek oddaje charakter śródziemnomorskiej willi, co w połączeniu z pięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Samotwór

Samotwór,dolnośląskie

495 000 zł163 m² 3 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

  Dom 93m2 z możliwością adaptacji poddasza 70m2. Aktualnie są tam wstawione 2 okna. Budynek położony dużej działce 1100m2. Wykonany z naturalnych i drogich materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pecna

Pecna,wielkopolskie

390 000 zł300 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana piętrowym budynkiem mieszkalnym (dwa lokale), budynkiem mieszkalnym parterowym oraz garażami. Łącznie 3 lokale mieszkalne. Całość do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł230 m² 5 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym Willa położona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Budynek zaprojektowane w sposób mający zapewnić jak największy komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

658 500 zł132 m² 4 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy na Prezentacje- przedstawiamy do sprzedaży Segment w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.132 m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim, Rozkład domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biała Rawska

Biała Rawska,łódzkie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Nieruchomość położona w gminie Biała Rawska, w powiecie rawskim, w otoczeniu rzadkiej zabudowy siedliskowej. Zabudowa działki składa się z budynku mieszkalnego i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 900 zł112 m² 6 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy - Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 112 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.350 m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 499 000 zł600 m² 2 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 607 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży Rezydencję z. duszą, usytuowaną w urokliwej okolicy Milanówka, o powierzchni ok. 490 m2 na przepięknej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

700 000 zł111 m² 6 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 111 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.350 m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Trakt Napoleoński

Kopki,mazowieckie

279 000 zł65 m² 4 292,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom rekreacyjny o powierzchni 65 m2 składający się z salonu z wyjściem na piękny duży ganek , 3 sypialni, kuchni , łazienki , odzielnego wc oraz piwnicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Komorniki,wielkopolskie

459 000 zł96 m² 4 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

. BT - gwarancja bezpiecznej transakcji, pod opieką licencjonowanego pośrednika. ___________________________________________________________________________
______ zakup bezpośrednio od dewelopera -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Załuski

Załuski,mazowieckie

540 000 zł185 m² 2 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Bardzo ładny nowy dom w stanie developerskim o powierzchni całkowitej 185 m2, usytuowany na działce 1300 m2 w malowniczej miejscowości Załuski, w pobliżu trasy E-7, co powoduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 550 000 zł196 m² 7 908,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Luksusowy dom zaprojektowany z myślą o osobach ceniących nietuzinkową architekturę oraz nowoczesne technologie. Wykończenie nieruchomości dopracowane w najmniejszym szczególe, zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

360 000 zł141 m² 2 559,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

499 000 zł103 m² 4 855,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Zakup bez prowizji I pcc! Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Długołęce. W ramach rozpoczynającej się właśnie inwestycji, proponujemy Państwu domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemysław

Przemysław,lubuskie

193 000 zł130 m² 1 484,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Witam! Mam do sprzedania dom o powierzchni 130 m2 z piwnicą, trzema pokojami, przedpokojem, łazienką, kuchnią oraz dużym przedsionkiem w formie ganku. Dom jest postawiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

589 000 zł194 m² 3 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący przy ulicy Brzozowej w Nowodworcach. Powierzchnia domu to 194m2, działki 700 mkw. Przestrzeń domu stanowi: parter salon (33,9 mkw.), kuchnia (12,2 mkw.), spiżarnia (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Załom

Załom,zachodniopomorskie

599 000 zł163 m² 3 678,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy bliźniak z poddaszem użytkowym w Załomiu, na pograniczu Szczecina. Powierzchnia całkowita 162 m2, użytkowa 137 m2, działka 500 m2. Parter: pokój dzienny (32 m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

409 800 zł92 m² 4 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

W ofercie funkcjonalny bliźniak 92m2 stan deweloperski doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego zaciszna okolica blisko wkd i pkp, blisko centrum. Budynek wybudowany z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

850 000 zł500 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom wolno stojący o pow. 500 m w centrum Józefowa na działce 500 m 2. Na parterze znajduje się hala o pow. ca 200 m 2 pomieszczenia magazynowe, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Warszawa,mazowieckie

2 764 745 zł202 m² 13 678 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander- bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż segment 4 pokojowy trzy poziomowy z ogródkiem. Ogródek w sezonie letnim, będzie dodatkowym atutem. Do segmentu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

929 900 zł161 m² 5 776 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedstawiamy Do Sprzedaży Bliźniak o powierzchni ok. 161 m2, z drewutnią obok domu (jest miejsce na narzędzia), usytuowany w dogodnej lokalizacji w Brwinowie. Dom urządzony, wprost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudawa

Rudawa,małopolskie

530 000 zł109 m² 4 873 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Więcej informacji: lub biuro: w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku ; e-mail -. Wszystkie oferty na stronie: ; p O L E C A M Y! Bez prowizji od Kupującego! Brak podatku pcc 2%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gleźno

Gleźno,zachodniopomorskie

660 000 zł170 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Choszczno bliskie okolice nowy piekny dom Dom położony na działce siedliskowej niedaleko Choszczna w cenie 660tys Miejsce dla miłośników ciszy i spokoju, położone nad dwoma jeziorami, raj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Truskaw

Truskaw,mazowieckie

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Prezentujemy dom położony w Truskawiu, gminie Izabelin. Budynek z 2014 roku o funkcjonalny rozkładzie, na piętrze pomieszczenia bez skosów. Dom wyposażony w rekuperator, powietrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

550 000 zł130 m² 4 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej ( środkowy ) , mieszczący się w Wieliczce. Budynki wykonane według projektu " Dom pod Miłorzębem " ( bez garażu ) Archonu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młyńska

Kolbudy,pomorskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:909 m²

Lokalizacja: dom posadowiony tuż przy Jarze Reknicy, idealne miejsce do wypoczynku. Dookoła mnóstwo miejsc atrakcyjnych turystycznie, zabytkowe budynki, unikatowy rezerwat przyrody. Zapewniona cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

319 800 zł102 m² 3 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy - Przedstawiam na sprzedaż Apartament 3 -4 pokojowy, usytuowany na I piętrze i Poddaszu, o powierzchni ok. 102 m2, na Nowym Osiedlu - w pięknym otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł232 m² 5 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij