dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

615 000 zł200 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wolnostojący dom na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Świebodzicach o powierzchni 200m2 posadowiony na działce 350m2. Dom w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

489 000 zł117 m² 4 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Biuro sprzedaży dewelopera poleca skrajny segment domu w Komornikach k. Poznania. Kupuj bez zbędnych kosztów: bez pcc i prowizji pośrednika. Co zyskujesz? Duży ogród 300 mkw. - komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

920 000 zł208 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom wolnostojący położony w Stargardzie, os. Pyrzyckie. Dom o powierzchni użytkowej: parter: 160 m2 poddasze: około 48 m2 Układ pomieszczeń: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

1 629 000 zł221 m² 7 371 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 751 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom z 2017roku, o powierzchni bez skosów ok. 218 m2 w tym garaż w bryle budynku o powierzchni ok. 39m2, natomiast ze skosami jest ok. 240m2, dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętojańska

Rzeszów,podkarpackie

414 314 zł109 m² 3 801,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowanym w Rzeszowie przy ulicy Świętojańskiej. Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rumiankowa

Gościcino,pomorskie

309 900 zł99 m² 3 130,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 110 m2. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym składający się z czterech pokoi, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jurowce

Jurowce,podlaskie

395 000 zł150 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący dom, położony na ładnie zagospodarowanej działce o pow.600 m2. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym. Na górze trzy sypialnie, łazienka i pralnia. Na dole salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

345 000 zł120 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż szeregówka środkowa (jedna z trzech) w Głogowie o powierzchni użytkowej 95m2 i powierzchni całkowitej ok. 120m2 , działka 2,5a , stan: do wykończenia. (ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł120 m² 4 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 120 m2 z działką 400 m2. Nowoczesne, zamknięte osiedle domów w spokojnej i cichej okolicy. Bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

409 000 zł95 m² 4 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od developera! Segment idealny do zamieszkania dla pary, rodziny lub zakup inwestycyjny pod wynajem. Polecam! inwestycja zakończona! Segment trzypoziomowy o powierzchni 95,18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

739 900 zł152 m² 4 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Prezentuję zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m2 , powierzchnia działki 505m2. Dom z 2018 r , bardzo zadbany, klimatyczny gotowy do zamieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w bliskim Mierzynie. Miejsce idealnie usytuowane - cisza i spokój, a jednocześnie blisko do komunikacji miejskiej. W pobliżu netto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

925 000 zł158 m² 5 846,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dzień dobry, na sprzedaż piękny dom niedaleko Poznania w miejscowości Kamionki. Dojazd do centrum Poznania zajmuje ok 20min. Dom został oddany do użytku w 2010 roku. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

515 000 zł123 m² 4 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rumia,pomorskie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie Szeregowej w Rumi! Zamieszkaj w spokojnym mieście blisko Gdyni! Nieruchomośc jest wykończona materiałami wysokiej jakości! Prezentujemy państwu piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

444 000 zł157 m² 2 828,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Expander prezentujemy Państwu nowe osiedle budynków w zabudowie szeregowej powstające w Tajęcinie nie opodal lotniska Jasionka. Mieszkania o powierzchni 156 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

749 000 zł160 m² 4 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Prezentuję dom o powierzchni całkowitej 160m2 z działką około 830m2 w zabudowie bliźniaczej o przemyślanej strukturze i funkcjonalnym układem pomieszczeń użytkowych. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

250 000 zł51 m² 4 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:145 m²

Przedstawiam do Sprzedaży Apartament 2 pokojowy, usytuowany na parterze, o powierzchni ok. 51 m2, na Nowym Osiedlu - w pięknym otoczeniu zieleni i innych nowych zabudowań - oddanie do Lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

435 000 zł117 m² 3 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Biuro sprzedaży dewelopera poleca dom w zabudowie szeregowej w Komornikach k. Poznania. Kupuj bez zbędnych kosztów: bez pcc i prowizji pośrednika. Co zyskujesz? Ogród 117 mkw. - wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

449 600 zł92 m² 4 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszamy na prezentację - przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładne domy- bliźniaki. Dom będzie oddany do użytkowania w stanie deweloperskim, o powierzchni 91 m2 w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

765 000 zł172 m² 4 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 172 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2, w cichej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pod Lasem

Tupadły,pomorskie

780 000 zł353 m² 2 209,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:786 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położoną w odległości 2 km od pięknej plaży z klifami nad otwartym morzem w otoczeniu przepięknych lasów z cudownymi trasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 400 000 zł549 m² 2 551,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 777 m²

Oferuję do sprzedania w pełni wyposażony i prężnie prosperujący pensjonat w Karpaczu - Osiedle Skalne. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1777 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Malinowskiego

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł168 m² 4 224 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Atrakcyjna lokalizacja! duży komfortowy dom! lokalizacja: boczna ul. Buforowej (jagodno, krzyki). Spokojna, cicha, zielona okolica w sąsiedztwie niska zabudowa. W pobliżu park, sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadma

Nadma,mazowieckie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:767 m²

Parterowy dom w miejscowości Nadma zlokalizowany na działce o pow. 767 m2 Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

449 000 zł165 m² 2 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja Szanowni Państwo, w ofercie dom jednorodzinny wolno stojący zlokalizowany w północnej części Zawady - od strony Krzyszkowic na 15 arowej płaskiej działce zapewniającej cudowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 220 m2 (pow. całkowita 320 m2) położonego na działce o pow. 678 m2 z dwoma oddzielnymi garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł133 m² 4 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Przedstawiam Do Sprzedaży Ładny Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 132 m2, wybudowany w 2008 roku, zlokalizowany w cichej okolicy miasta. Wszędzie blisko np. do wkd, pkp, a2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

349 000 zł133 m² 2 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura uroczy domek w stanie surowym wg projektu archon - Dom w zdrojówkach, w miejscowości Krzywaczka. Ogromnym atutem inwestycji jest bliska odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlec

Siedlec,dolnośląskie

749 000 zł180 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam. Tylko U nas. Bez prowizji od kupującego. Do sprzedania dom wolnostojący z lat 80-tych, o pow. użytkowej ok. 180 mkw., położony w miejscowości Siedlec w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

559 000 zł133 m² 4 203 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura uroczy domek w stanie deweloperskim wg projektu archon - Dom w zdrojówkach, w miejscowości Krzywaczka. Ogromnym atutem inwestycji jest bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szydłowo,wielkopolskie

515 000 zł108 m² 4 780,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:746 m²

NA sprzedaż! Funkcjonalny dom parterowy z 2010 roku z możliwością zagospodarowania poddasza! Szydłowo, os Morena! 5 km od Piły Pow. użytkowa domu 107,72 m 2! 4 pokoje! niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

485 000 zł123 m² 3 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Garaż! dobra cena! spokojne ciche zielone miejsce! tylko U nas 2 000zł W prezencie!* lokalizacja: piecowice, miejsce oddalone od drogi głównej. Spokojna, cicha i zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 370 m²

Do sprzedaży funkcjonalny dom na dużej działce w spokojnej okolicy Zalesia Dolnego. Działka 2370m2 ze starodrzewiem położona przy asfaltowej ulicy. Dobry dojazd do posesji. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 200 000 zł203 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:983 m²

Funkcjonalny dom z 2002 r. położony w spokojnej, cichej okolicy blisko lasu, na urokliwej działce. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

668 000 zł175 m² 3 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 175 m2, we Wrocławiu w dzielnicy Leśnica, który położony jest na działce 600 m2, a wszystko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

319 600 zł101 m² 3 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiam na sprzedaż Apartament 3 -4 pokojowy, usytuowany na I piętrze i Poddaszu, o powierzchni ok. 101,4 m2, na Nowym Osiedlu - w pięknym otoczeniu zieleni i innych nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oriona

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł201 m² 7 860,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Ekskluzywny dom 200 mkw ul. Oriona. Nowoczesny z kominkiem i ogrodem oraz garażem. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Duchnów

Duchnów,mazowieckie

950 000 zł230 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom na dużej działce w Duchnowie. Cisza, spokój, wyjątkowo malownicze tereny zielone. Dom budowany w technologii tradycyjnej: ściany z cegły ceramicznej, na dachu dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

920 000 zł154 m² 5 990,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Dom w zabudowie bliźniaczej po zachodniej stronie Józefowa. Powierzchnia całkowita 153,58 m2 z garażem jednostanowiskowym, działka ok. 418,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

404 000 zł86 m² 4 708,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Nowa inwestycja zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu W cenie domu fotowoltaika! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach.