dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głowackiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 000 000 zł539 m² 3 710,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Dom Wolnostojący 539 M Konstancin-Jeziorna Duży, stylowy dom, położony w Konstancin-Jeziorna. Dom jest usytuowany na działce o powierzchni 1813m2 (własność gruntu). Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

635 000 zł103 m² 6 175,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Dom w zabudowie szeregowej po wschodniej stronie Józefowa. Powierzchnia użytkowa 102,83 m2 działka ok. 140 m2. Funkcjonalny układ pomieszczeń, na dwóch pełnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

494 500 zł143 m² 3 468 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Przedstawiam Do sprzedaży bardzo łądny Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na działce o pow. 180m2, z dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Rozkład Domu : Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

589 000 zł194 m² 3 036,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie biura Expander znajduje się dom jednorodzinny, wolno stojący w Nowodworcach o powierzchni 194 m2. Działka - 700 m2. W części parterowej o łącznej powierzchni 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górne

Piła,wielkopolskie

480 000 zł156 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż - piła Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) o powierzchni użytkowej 156m 2 położony na działce gruntu (własność) o pow. 391m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wilkowice,śląskie

430 000 zł109 m² 3 944,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Prezentujemy ciekawy dom do własnej aranżacji o pow. ok 109m2 zbudowany z nowoczesnych materiałów. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł160 m² 8 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Na sprzedaż elegancki, komfortowy dom o powierzchni 160 m2 w zabudowie szeregowej z zadbanym i przestronnym ogrodem, znajdujący się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Złotniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Leszno,wielkopolskie

425 000 zł139 m² 3 065,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Duże, bardzo przestronne i funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej z płaskim dachem na skrajnej działce 272m2 i garażem w sypialni Leszna- wilkowicach Użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 900 zł121 m² 4 530,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Piękny Dom na nowo powstającym osiedlu w Kębłowicach koło Wrocławia. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc i prowizji. -Rynek: pierwotny -rodzaj zabudowy: zabudowa bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł252 m² 2 660,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy do sprzedaży ciekawą nieruchomość znajdującą się w granicach administracyjnych Rzeszowa w cichej i zielonej dzielnicy Matysówka. Matysówka leży zaledwie 6 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Chopina

Tczew,pomorskie

1 199 000 zł410 m² 3 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż kamienicy o powierzchni użytkowej 303 m2, powierzchni całkowitej 410 m2, posadowionej na działce o powierzchni 244 m2, przy ulicy Chopina w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radlin

Radlin,śląskie

469 000 zł160 m² 2 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 477 m²

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość o powierzchni około 160 m2 posadowiony na ogromnej działce ponad 34 ary. Budynek dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Lubin,dolnośląskie

290 000 zł135 m² 2 144,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta bez prowizji! Oferujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej położone w Osieku, 3 min. od Lubina. Projekt domu: szpinak / domy oddzielone garażami / Powierzchnia działek: od 300 m2 do 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

619 000 zł278 m² 2 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 1500m2, w pięknej okolicy Jaktorowa. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

989 000 zł172 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Rezerwacja Jeśli szukasz komfortowego domu dla Ciebie i Twojej rodziny, do którego dojazd do centrum Poznania jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku Poznania, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

415 000 zł85 m² 4 859,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

Nowa inwestycja! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu W cenie domu fotowoltaika! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Konradów

Wałbrzych,dolnośląskie

550 000 zł171 m² 3 210,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Oferujemy Państwo na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 147,53m2 na Konradowie. Dom w stanie deweloperskim, ściany wykonane z porothermu (44cm grubości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

1 499 000 zł251 m² 5 976,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferuję na sprzedaż dom położony w miejscowości Kiełpin, blisko Łomianek. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń ogródek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

380 000 zł88 m² 4 338 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

I podatku pcc! Do sprzedaży 3 segmenty środkowe w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na osiedlu domów jednorodzinnych w Tłuszczu. Segment położony jest na działce o powierzchni 163 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 990 000 zł340 m² 11 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Domy konstancin uwaga! oferta specjalna! Przestronny, wyremontowany dom w pięknej, spokojnej okolicy w Konstancinie. Działka o powierzchni 1650 m2 ze starodrzewem. Bardzo ładne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

649 000 zł260 m² 2 496,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność! Witam przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej podpiwniczony dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym (3 poziomy plus użytkowa piwnica o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

0% prowizji 0% pcc Opis inwestycji: osiedle 29 domów w zabudowie szeregowej, usytuowane w zielonej okolicy, w miejscowości Szałsza, obok Gliwic. Inwestycja będzie w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Dom W centrum! Ponad 130 mkw! Własny ogród i garaż! Mini plac zabaw w ogródku. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Działka o pow. 600 m2 z domem i dwoma garażami znajdująca się na Marysinie wawerskimgłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Kraków,małopolskie

1 265 000 zł221 m² 5 724 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim. Budynek w zabudowie szeregowej, piętrowy z użytkowym poddaszem, miejscem garażowym na parterze budynku. Przy zakupie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

544 520 zł92 m² 5 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

520 000 zł98 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

693 000 zł130 m² 5 331 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł221 m² 5 204 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trockiego

Kraków,małopolskie

685 000 zł124 m² 5 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł146 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skubianka

Skubianka,mazowieckie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 532 m²

Letniskowy dom w pięknej miejscowości Skubianka. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piękny widok bliskość terenów zielonych. Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

390 500 zł70 m² 5 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:205 m²

Przedstawiamy - W ofercie do sprzedaży Piękny Apartament o powierzchni ok. 69 m2 w Segmencie. Budynek oddawany będzie w stanie deweloperskim, znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagniątkowska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł202 m² 4 450,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Polecam. Tylko u nas. Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 202 mkw., na wrocławskich Stabłowicach. Dom został oddany do użytku w 2009 roku. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Swoszowice

Kraków,małopolskie

659 000 zł146 m² 4 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

288 000 zł118 m² 2 441 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 600 m²

W tym magicznym miejscu można się zakochać 3 Jeśli ktoś szukać dużej działki położonej w przepięknym miejscu na Podkarpaciu w gminie Głogów Małopolski z własnym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

789 000 zł95 m² 8 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dunajewskiego

Rudawa,małopolskie

480 000 zł132 m² 3 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 295 000 zł240 m² 9 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Na sprzedaż ładnie położony dom wolnostojący w pobliżu Parku Kellera. Powierzchnia działki 376 m2, domu 240 m2. Rozkład: parter- dwa salony (2x 22m2), kuchni (14m2), łazienki (4m2), przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolbego

Rudawa,małopolskie

530 000 zł109 m² 4 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

1 319 000 zł184 m² 7 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.