dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Barcząca

Barcząca,mazowieckie

650 000 zł216 m² 3 002,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom zlokalizowany w miejscowości Barcząca, gm. Mińsk Mazowiecki, wybudowany w 2011r. Powierzchnia domu 216,5m2, (parter - 116,5m2, piętro - 100m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórka

Skórka,wielkopolskie

339 000 zł119 m² 2 839,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:931 m²

Wyjątkowy, funkcjonalny, niezwykle urokliwy dom z działką w Skórce k./Piły, z dostępem do rzeki. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem pod budynkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilczyce,dolnośląskie

500 000 zł125 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Polecam na sprzedaż dom w Wilczycach! Nieruchomość to dom w zabudowie szeregowej o wielkości 125 m2 w stanie deweloperskim ( w tym garaż około 18 m2 ) z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polne

Lubin,dolnośląskie

520 000 zł112 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Rezerwacja. Marzysz o własnym domu na cichym i spokojnym osiedlu. Mamy w ofercie dom jednorodzinny z potencjałem , o pow. 112 mkw. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

485 000 zł136 m² 3 566,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Dom wolnostojący w okolicy Gryfic po kapitalnym remoncie o pow.użytkowej 136 m2.z użytkowym poddaszem i werandą. Do nieruchomości należą pomieszczenia gospodarcze o pow.250 m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sieraków Śląski

Sieraków Śląski,śląskie

149 000 zł56 m² 2 660,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:789 m²

1/2 domu. Brak opłat czynszowych. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny z balkonem położony na 1(pierwszym) piętrze w budynku mieszkalnym jednorodzinnym( z oddzielnym wejściem ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

499 000 zł80 m² 6 253,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Przeźmierowie. Powierzchnia domu 80 m2 + 80 m2 ogród + dwa miejsca postojowe okazja cenowa! przedsprzedaż inwestycji! tylko jeden dom dostępny W takiej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbrowskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonym w Jastrzębiu-Zdroju, dzielnica Szotkowice, przy ul. Dąbrowskiego. Budynek wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Oferta sprzedaży dotyczy domu wolnostojącego z wbudowanym garażem w bryłę budynku.Nowoczesny dom na osiedlu domków jednorodzinnych z wszystkimi mediami,został wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stawinoga

Stawinoga,mazowieckie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Niepowtarzalna, piękna nieruchomość w okolicy Serocka!główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: salon 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stokrotek

Bolesławiec,dolnośląskie

516 000 zł129 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom na sprzedaż,posiadam do sprzedania lokal mieszkalny stanowiacy polowe domku jednorodzinnegow Boleslawcu.Powierzchnia uzytkowa wynosi129m2.Proponowany lokaljest na pierwszym pitrzez osobnym wejsciem.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

514 900 zł123 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Legionowo,mazowieckie

550 000 zł158 m² 3 481,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Szukasz miejsca, w którym wypoczniesz i zregenerujesz siły? Jesteś zmęczony wielkim miastem i możesz sobie pozwolić na 50 minutowy dojazd do centrum Warszawy? Ten dom to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podlesie

Katowice,śląskie

659 000 zł148 m² 4 452,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania ostatni dom w zabudowie bliźniaczej położone w dzielnicy Podlesie w Katowicach. Bez podatku pcc! Budynki w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjne, niepodpiwniczone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sobianowice

Sobianowice,lubelskie

930 000 zł220 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Dom wolnostojący, położony w malowniczej miejscowości Sobianowice, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce z uwzględnieniem geograficznych kierunków świata w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górne

Piła,wielkopolskie

480 000 zł156 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:391 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Pile na Osiedlu Górnym, o powierzchni całkowitej 156 m 2. Zagospodarowana działka o powierzchni 391 m 2. Pięć pokoi , w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

452 676 zł89 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca skrajny segment szeregowca w Dąbrówce k. Poznania. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika! Atuty nieruchomości: funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łanowa

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł260 m² 2 303,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m 2 ( całkowita 260 m 2 ) , położony przy ul. Łanowej. Na powierzchnię domu składa się: parter: salon, pokój, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zielona Góra,lubuskie

839 000 zł174 m² 4 821,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 977 m²

Piękny dom dla osób lubiących komfort, ciszę i naturę. Oferta dla rodziny małej i dużej - dużo przestrzeni i miejsca na zabawę dla dzieci, doskonała okolica do spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jurowce,podlaskie

567 000 zł155 m² 3 667,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Oferujemy Państwu nowoczesne domy jednorodzinne znajdujące się w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Cicha, spokojna okolica, a jednocześnie dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podgórna

Wałcz,zachodniopomorskie

995 000 zł257 m² 3 871,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:634 m²

Dom zbudowany w 1928 roku.IDEALNY DLA KILKUPOKOLENIOWEJ RODZINY DOM O CIEKAWEJ ARCHITEKTURZE, ŚWIETNEJ LOKALIZACJI, DWU-LOKALOWY BUDYNEK MIESZKALNY Z MOŻLIWOŚCIĄ ADAPTACJI STRYCHU 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 720 000 zł330 m² 5 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:638 m²

Jeśli szukasz dużego domu lub biura na Targówku - kilka minut od stacji metra - to właśnie znalazłeś Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

529 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Zdalna kontrola domu, dzięki urządzeniom Smart Home. Bez Prowizji wprost od dewelopera Domy w Wilkszynie / Klucze po wakacjach , bez podatku pcc! Mam do zaoferowania domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomaszówka

Tomaszówka,lubelskie

639 000 zł160 m² 3 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Rezerwacja. Oferujemy Państwu dom z 2013 roku. Dom położony zaledwie 15km od Lublina w pobliżu drogi numer 19 prowadzącej do Kraśnika. W nieruchomości salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

395 700 zł80 m² 4 946 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:38 m²

Przedstawiam do sprzedaży Przestrony Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 79 m2, plus ogródek o powierzchni ok. 40 m2, usytuowany na parterze budynku w zabudowie szeregowej, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Barcino

Barcino,pomorskie

750 000 zł77 m² 9 740,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 388 m²

Działka siedliskowa z działającą hodowlą pstrągów, zabudowana domem jednorodzinnym w Miejscowości Barcino gmina Kępice. Nieruchomość składa się z dwóch działek. Pierwsza działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Szukasz miejsca, w którym wypoczniesz i zregenerujesz siły? Jesteś znudzony miastem i możesz sobie pozwolić na 30 minutowy dojazd do centrum? Ten dom to idealna propozycja dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

740 000 zł156 m² 4 743,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:671 m²

Dzień dobry, na sprzedaż proponuję Państwu dom 156m2 do zamieszkania lub inwestycyjnie! lokalizacja - Posesja położona jest w Poznaniu w dzielnicy Junikowo. Jest ona świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 500 zł124 m² 6 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Zapraszamy na Prezentację- mamy przyjemność Przedstawiać do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 125 m2 - 1/2 Bliźniaka - prawdziwą perełkę- usytuowany zaledwie kilka minut spacerkiem do wkd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

697 000 zł133 m² 5 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

440 000 zł118 m² 3 728,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 118m2. Dom całkowicie podpiwniczony , 5 pokoi, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 000 zł300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

30074. Polecamy do sprzedaży piękny dom wybudowany w 2010 roku z suporexu, dach dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną, ocieplony,wykończony materiałami wysokiej klasy. Dom 2kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 190 000 zł530 m² 2 245,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom położony w niedalekiej odległości od centrum Gliwic (ok. 3 km od Rynku) w malowniczej zielonej dzielnicy. Parterowy budynek z użytkowym poddaszem na ładnej i zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerneckich

Tarnów,małopolskie

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Pol blizniaka do wykonczenia .Napietrze jest 3-4 sypialnie z balkonami, duza lazienka .Na pierwszym poziomie jest wiatrolap po wejsciu ma korytasz wejscia sa do kuchni .jadalni.salonu z wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł146 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

494 800 zł142 m² 3 477 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Zapraszamy - Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na działce o pow. 180 m2, z dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Rozkład Domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

694 000 zł150 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Opis wykończenia technologia i standard wykończenia budynku I. Lokal mieszkalny: ściany zewnętrzne i konstrukcyjne murowane z bloczków silikatowych gr 18 i 24, ocieplenie styropian 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

4 400 000 zł1 464 m² 3 005,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży kamienica na Łazarzu. Kamienica z lat 30- tych XX wieku, prosta, modernistyczna architektura. Dwie klatki schodowe. Wygodny wjazd na teren nieruchomości, spore podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

665 000 zł100 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowa oferta segmentów w Józefowie! Przedstawiamy Państwu słoneczne domy o powierzchni użytkowej 100 m2 w cudowej okolicy. Idealna lokalizacja: bardzo blisko do alei Nadwiślańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Brzezina | Jana Brzechwy | Dom 200m 2 rezerwacja! Wirtualny Spacer! Na sprzedaż piękny dom, zlokalizowany w cichej, spokojnej i malowniczej dzielnicy Torunia - Brzezina. Dom docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł69 m² 5 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

Przedstawiamy - W ofercie do sprzedaży Piękny Apartament o powierzchni ok. 69 m2 w Segmencie. Budynek oddawany będzie w stanie deweloperskim, znajduje się w spokojnej okolicy.