dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

658 800 zł176 m² 3 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - środkowy o powierzchni ok. 176 m2, usytuowany na działce o powierzchni prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

465 800 zł104 m² 4 478,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0%pcc i 0% prowizji Piękny 4-pokojowy apartament w urokliwej okolicy Wołomina. Powierzchnia 104 m2. Parter to salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i widokiem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fabryczna

Baranów Sandomierski,podkarpackie

370 000 zł141 m² 2 624,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Zamieszkać, czy zainwestować w Baranowie Sandomierskim? Oczywiście wybór należy do Ciebie. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości, która składa się z dwóch lub trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mazowiecka

Książenice,mazowieckie

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

W ofercie bardzo ładny parterowy dom wolnostojący o powierzchni około 125 m2 na zagospodarowanej działce 1800 m2. Dom wykonany jest z wysokiej jakości materiałów w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chomęcice,wielkopolskie

529 000 zł233 m² 2 265,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym. Dom znajduje się w Chomęcicach w bliskiej odległości od zjazdu na S11. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

860 000 zł230 m² 3 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Zapraszamy na wirtualną prezentację! Oferuję na sprzedaż dom szeregowy zlokalizowany w otoczeniu domków jednorodzinnych na popularnych i uznanych Gumieńcach. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

575 000 zł101 m² 5 677,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie parterowej bliźniaczej w zielonym Szczodrem w niedalekiej odległości od pięknego, zabytkowego parku. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 620 000 zł370 m² 4 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Sprzedam - dom, stan deweloperski, 370m2 na działce 1670m2, zalesie Dolne, piaseczno. Do sprzedania bardzo ładny, przestronny jednopiętrowy dom w urokliwej części Zalesia Dolnego tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:20 546 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest pięknie położona nieruchomość w Wiśle , składająca się z grunt u o łącznej powierzchni 2,0546 ha oraz dwóch budynków : mieszkalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

529 000 zł103 m² 5 147,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej. Domy o pow 100 mkw składają się z: parter: - hol 4,39 mkw - łazienka 3,49 mkw - pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

799 000 zł160 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dotyczy przestronnego bliźniaka zlokalizowanego w miejscowości Domaszczyn. Jest to piękna nieruchomość zapewniająca ciszę i spokój lokatorom. Nieruchomość jest wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieprz

Wieprz,śląskie

497 000 zł280 m² 1 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w otoczeniu zieleni, z dala od hałasu i innych zabudowań, cenisz ciszę, spokój i piękne krajobrazy - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orkana

Wałbrzych,dolnośląskie

430 000 zł220 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Oferta na wyłączność. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Wybudowany na bazie projektu żonkil II duo. Funkcjonalne wnętrze zapewni komfortowe mieszkanie 3, 4 i 5-cio osobowej rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 045 000 zł197 m² 5 316,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację nieruchomości: - oferta prosto od dewelopera - kupujący nie płaci podatku pcc - W ofercie luksusowy dom szeregowy zlokalizowany na Klecinie, gotowy do odbioru pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Do sprzedania dom do remontu, o powierzchni 110 mb, mieszczący się na ładnej długiej działce o powierzchni 986 m2. W skład nieruchomości wchodzi parter i poddasze. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

690 000 zł356 m² 1 938,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:505 m²

Do sprzedaży dom z garażem położony na pięknie zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 505m. Nieruchomość położona w Częstochowie w dzielnicy Zawodzie-Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Russocice

Russocice,wielkopolskie

419 000 zł109 m² 3 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Malowniczo położony dom w miejscowości Russocice gmina Władysławów, na lekkim wzniesieniu , z widokiem na lasy i pola. Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, z dala od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

489 000 zł153 m² 3 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 153,4 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 940 m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

459 900 zł109 m² 4 219,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż funkcjonalny dom w pełnym stanie deweloperskim z możliwością wykonczenia pod klucz. (ogrzewanie podłogowe na parterze i w lazience na poddaszu, instalacja elektryczna, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

658 900 zł176 m² 3 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - środkowy o powierzchni ok. 176 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 290 m2, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knurów

Knurów,śląskie

550 000 zł156 m² 3 518,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

IV etap sprzedaży Pozostały 2 ostanie domy! Oferujemy Państwu do sprzedaży dom na nowo powstającym osiedlu w Knurowie. Dom w zabudowie szeregowej (szereg wew.) o powierzchni 156,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wójtowa Wieś

Gliwice,śląskie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania zewnętrzny dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 130 m 2 położony na działce o pow. 231 m 2 znajdujący się w budynku składającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakręt

Zakręt,mazowieckie

820 000 zł200 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:647 m²

Modernistyczny projekt, świetnie doświetlone wnętrza. Rozprowadzone wszystkie media oraz centralny odkurzacz, siła.W kuchni i łazienkach ogrzewanie podłogowe. Budowany" dla siebie" z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

570 000 zł121 m² 4 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

W promocji świątecznej W cenie pompa ciepła oraz rekuperacja. Oferta ważna jest do 31.12.2020r. (podpisanie umowy rezerwacyjnej) Do Sprzedaży w cenie promocyjnej piękny Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chocianów,dolnośląskie

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 622 m²

Oferta bez prowizji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 300m2 zlokalizowany w centrum Chocianowa. Dom posadowiony na dużej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

309 000 zł90 m² 3 426,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży domy w urokliwym zakątku w zabudowie szeregowej o powierzchni 90,18m2. Wygodny układ pomieszczeń: parter: wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, toaleta, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min)! Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

488 800 zł153 m² 3 201 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 153 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.940 m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł83 m² 5 650,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Rodzinna inwestycja, a dziś jak nigdy wcześniej szukamy bezpiecznej przystani dla najbliższych. Dom, w którym możemy mieszkać i pracować na co dzień. Dlatego dostosowujemy nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

689 000 zł166 m² 4 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Polecam na sprzedaż wyjątkowy dom w Wilkszynie. Opiekun Oferty tel. Dom wolnostojący o powierzchni 166m2 z osobnym garażem w cichym otoczeniu domów jednorodzinnych na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Piękny, nowy dom wolnostojący z roku 2018 położony w zachodniej części Józefowa. Powierzchnia użytkowa 119 m2 plus garaż w bryle budynku. Zgrabna działkaok. 830 m2. Rozłożysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

830 000 zł160 m² 5 185,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Oferujemy do zakupu dom wolnostojacy położony w niezwykle urokliwym miejscu, w Zbrosławicach. Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 posiada nastepujacy układ pomieszczeń: - parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

425 000 zł89 m² 4 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Bliźniak! bardzo dobry standard! spokojne ciche zielone miejsce! lokalizacja: kiełczów Osiedle Jarzębinowe (miejscowość położona tuż przy granicy w Wrocławiem). Dobry i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczęsna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł140 m² 4 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej położony w Grodzisku Maz. Dom w stanie developerskim o pow. 140m2 usytuowany na działce o pow. 310m2. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 093 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 2093 m2. Nieruchomość podpiwniczona. Na powierzchnię mieszkalną składają się : parter- ganek, przedpokój, duża widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halinów

Halinów,mazowieckie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży stylowy, luksusowy, energooszczędny dom jednorodzinny (powierzchnia całkowita 200 m2), położony w Halinowie. Rok budowy 2010. Działka (600 m2) jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

888 000 zł192 m² 165,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Do sprzedania dom w budowie w pięknym miejscu przy plaży w miejscowości Brzezinki koło Jelcza Lasowic. Dom sprzedajemy w stanie deweloperskim z pompą ciepła. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

570 000 zł250 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Oferta na wyłączność. Dom wolnostojący położony w Strudze. Bardzo dobra lokalizacja - nowe osiedle domów jednorodzinnych. Wnętrze budynku do wykończenia według własnej koncepcji. Wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowina

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł64 m² 7 171,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:655 m²

Do sprzedaży (pierwsze) piętro domu stanowiące niezależne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 64m2 w dwukondygnacyjnym budynku mieszkalnym położonym na poznańskich Ogrodach przy ul. Nowina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lgiń,lubuskie

419 000 zł133 m² 3 150,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 622 m²

Dom wolnostojący Z dużą działką cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 133 m2 na działce o powierzchni 3,622 m2. Cena sprzedaży wynosi 419,000 zł.Rodzaj domu -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij