dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

470 000 zł125 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Milejowice, gmina Żórawina, powiat Wrocławski. Ostatni szereg zewnętrzny! zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Przedmiotem sprzedaży jest jest nowoczesny, bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeladź

Czeladź,śląskie

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Czeladź Osiedle Słoneczne Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni około 130 m2, piętrowy, z użytkowym poddaszem. Garaż o pow. około 20 m2 Rok budowy 1994. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

649 000 zł107 m² 6 046,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Bliźniak w standardzie deweloperskim położony na Bezrzeczu o powierzchni 107,86 m2 na działce o powierzchni 316,20 m2 w tym ogródek 209,93 m2. Parter: pokój dzienny 35,3 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czahary

Łódź,łódzkie

255 000 zł65 m² 3 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom z ogródkiem w cenie mieszkania. Dom znajduje się w zielonym osiedlu domów jednorodzinnych na Rokiciu i położony jest 15 minut od centrum miasta. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Baranowice

Baranowice,dolnośląskie

475 000 zł146 m² 3 253,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:176 m²

Dom do remontu w Baranowicach idealnie nadający się pod hotel pracowniczy. gmina Kąty Wrocławskie Największą wartością nieruchomości jest jej położenie - w otoczeniu licznych hal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tenisowa

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł102 m² 9 206 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Piętrowy dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Wrocław, dzielnica Krzyki. Opiekun Oferty tel. W skład domu wchodzą poszczególne pomieszczenia: poziom -0,5: pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kredowa

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta bezpośrednia - klient ostatni wolny segment - skrajny oferta sprzedaży nowych domów W zabudowie szeregowej położonych W szczecinie dzielnicy warszewo - przy ul. Kredowej w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 599 000 zł180 m² 8 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 370 m²

Do sprzedaży dom o pow. 180 m2 położony na pięknej dużej działce o pow 4370 m2 w najpiękniejszej części Podkowy Leśnej Zachodniej. Na dole domu znajduje sie przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 150 000 zł192 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Opis: marzy Ci się nowy dom pod Warszawą w spokojnej, zielonej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej, skąd w 5 minut pieszo można dojść do przedszkola, szkoły, sklepu, a nade wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielany Wrocławskie

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł225 m² 7 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Piekny dom jednorodzinny, gotowy dla rodziny z dwójką dzieci. Bardzo dobrze zaprojektowany, niezwykle jasny i przestronny dom dla rodziny (dom przedstawiono w jednym z czasopism, zdobi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

685 000 zł124 m² 5 519,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Zapraszam na prezentację oferty sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w dzielnicy Dębniki - Skotniki, będącego częścią nowo powstającego zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzeczna

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Link do filmu: wspaniały dom w Kiełczowie, gmina Długołęka. Parter urokliwie położonej nieruchomości, o powierzchni 95m2, składającej się z 4 pokoi, tarasu oraz ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hornówek

Hornówek,mazowieckie

2 900 000 zł413 m² 7 022 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej ok. 280m2, położony na dużej leśnej działce (3.700 m2) w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Bryła domu zaprojektowana na wzór klasycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł614 m² 2 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 100 m²

Sprzedam Nieruchomość mieszkalno -warsztatowa. Mieszkanie (piętro nad warsztatem) o powierzchni 210m2 składa się z: salonu gościnnego, pięciu sypialni, garderoby, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Krosno- oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny o pow.100m2, posadowiony na 13 ar działce w kształcie prostokąta. Budynek z 1970r, budowany z cegły, kryty eternitem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

554 500 zł142 m² 3 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży Nowy Przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 142 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.470 m2, na peryferiach Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerczów

Świerczów,opolskie

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę dotyczącą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok. 140m2 położonego we wsi Świerczów, powiat namysłowski. Budynek mieszkalny to dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

449 000 zł111 m² 4 028,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Brzeziej Łące. Budynek sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

659 500 zł132 m² 5 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedania Dom mieszkalny, 1/2 Blizniaka o powierzchni ok. 133 m2, z garażem w bryle budynku, na działce o powierzchni ok. 500m2, oddawany do użytkowania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prądy

Prądy,opolskie

195 000 zł200 m² 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący o pow. 200 m2, posadowiony na działce o powierzchni 15 ara w miejscowości Prądy. Nieruchomość składa się: (1/2 - część mieszkalna) + budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

450 000 zł112 m² 4 017,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Bez prowizji bez pcc! stan deweloperski! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Eco 16. Na parterze znajduje się 1 wiatrołap 3,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kręta

Leszno,wielkopolskie

259 000 zł76 m² 3 387,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Polecam atrakcyjne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie czterorodzinnej z własnym ogródkiem i miejscem postojowym. Przestronne mieszkania znajdują się w nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

637 000 zł140 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Dom według Twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'w pióropusznikach_785' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rostarzewo

Rostarzewo,wielkopolskie

140 000 zł180 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zabytkowy dom murowany z kamienia, cegły i gliny, do całkowitego remontu. Położony przy trasie Poznań- zielona góra, w centrum miejscowości. Blisko kościoła, przedszkola, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 320 000 zł357 m² 6 498,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:183 m²

Budynek dwupiętrowy po generalnym remoncie w świetnym punkcie komunikacyjnym Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Rotmanka,pomorskie

990 000 zł360 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom typu bliźniak w pełni podpiwniczony, z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2002r na dużej działce (730m2), której znaczna część została przeznaczona na ogród. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Portugalska

Leszno,wielkopolskie

450 000 zł108 m² 4 168,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej na działce 200m2 z garażem w doskonałej lokalizacji Leszna przy ul. Portugalskiej Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 107,94m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Zabezpieczenia: alarm. Opis piwnicy: kotłownia 16m2 piec Vailant i zasobnik na ciepłą wodę Hydrofor. Opis parteru: wiatrołap ,kuchnia okno od zachodu ,spiżarnia.salon 56m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wasilków

Wasilków,podlaskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan deweloperski *** *** wasilków *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

498 000 zł74 m² 6 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

830 000 zł212 m² 3 911,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Rezydencje miodowa gubałówka Miodowa Gubałówka to kameralne osiedle, na którym obecnie powstaje zespół budynków jednorodzinnych dwu-lokalowych o powierzchni użytkowej 212 m2 każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaczki,pomorskie

579 000 zł147 m² 3 935,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kaczki o powierzchni całkowitej 156,9m. Wymarzona przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny z ogrodem o powierzchni 738m , tylko ok 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żabia Wola,mazowieckie

359 000 zł197 m² 1 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Zapraszam do miejscowości Żabia Wola, gdzie przy ulicy Głównej znajduje się dom na sprzedaż. Budynek z 2005 roku jest niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym. Murowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kadyny

Kadyny,warmińsko-mazurskie

345 000 zł160 m² 2 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Okazja! Niska cena! Najlepsze położenie! 2! Domy! - jedna cena! Domek nr.1: To jest 1/4 domu , około 80 m2 , całkowicie odcięty od sąsiadów , około 100 letni z cegły Cadinen. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

629 000 zł200 m² 3 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania dom dwupiętrowy o powierzchni użytkowej ok 150m2 ( powierzchnia całkowita ok 200 m2) stojący na działce w kształcie trapezu o powierzchni ok 550m2. Dom solidnie wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Libertów

Libertów,małopolskie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom dwurodzinny o powierzchni 200m2 usytuowany na działce 13 arowej w lusinie gm. Mogilany. Dom parterowy, wybudowany w latach 50 tych w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Rudziniec,śląskie

150 000 zł140 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym z lat 50-tych zlokalizowaną w Rudzińcu przy ul. Polnej wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Budynek murowany, piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł106 m² 3 386,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący położony na Przybyszówka w Rzeszowie. Dom został wybudowany z cegły około 1920 roku. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł220 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gorąco Polecam! Dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim Ołtaszynie z 2003r. Opiekun Oferty telefon Budynek posiada trzy kondygnacje. Na każdym piętrze znajduje się łazienka. Pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

658 900 zł176 m² 3 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - środkowy o powierzchni ok. 176 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 290 m2, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Lębork

Lębork,pomorskie

750 000 zł308 m² 2 435,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Wspaniały dom (308 m2) dla wymagającego klienta ze wszystkimi wygodami. Dom w pełni ukończony i wykończony z dbałością o najmniejsze detale. Budowany był pod "siebie" więc.